Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Finansinio turto valdymo paslauga

Asmeninės bankininkystės klientams, sudarant „Saugaus vaiko fondo“ ar „Saugaus pensijos fondo“ sutartį, suteikiama 10 % nuolaida sutarties administravimo mokesčiui.

„Saugus vaiko fondas“ – tai būdas kaupti lėšas savo vaikų ateičiai ir pasirūpinti jais tada, kai žengs pirmuosius savarankiško gyvenimo žingsnius.

Pasirašę „Saugaus pensijos fondo“ sutartį savarankiškai kaupsite sau papildomą pensiją ir užsitikrinsite finansiškai aprūpintą senatvę.

  • Jums nereikės rūpintis investavimo strategijos pasirinkimu – tai už Jus padarysime mes. Lėšos yra kaupiamos atsižvelgiant į likusį laikotarpį iki sutarties laikotarpio pabaigos – akcijų ir obligacijų santykis yra keičiamas automatiškai, atsižvelgiant į minėtą laikotarpį.
  • Taikoma garantija sukauptoms lėšoms sutarties laikotarpio pabaigoje. Garantija reiškia, jog esant neigiamai investicijų grąžai sutarties laikotarpio pabaigoje bus išmokama garantijos suma – sumokėtų įmokų suma, išskaičiavus sutarties mokesčius. Nutraukus sutartį anksčiau termino, garantija nėra taikoma.

Jei sudomino šis pasiūlymas, maloniai prašome susisiekti su savo Asmenine bankininke.

Sužinoti plačiau apie paslaugas bei susipažinti su draudimo taisyklėmis ir kitomis sąlygomis galite čia: Saugus vaiko fondas ir Saugus pensijos fondas.

Informuojame, kad nuolaida administravimo mokesčiui gali būti pritaikyta tik vieną kartą, t.y. nuolaidos nesumuojamos. Pritaikius šią nuolaidą, kitos sutartyje numatytos nuolaidos nebus taikomos.

„Saugus vaiko fondas“ ir „Saugus pensijos fondas“ – tai investicinio gyvybės draudimo paslaugos, kai investavimo rizika tenka draudėjui. Paslaugų teikėjas „Swedbank Life Insurance SE“ Lietuvos filialas.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

E. taupyklė – lengvas būdas pradėti taupyti!

  • Kaskart atsiskaičius kortele, suma už Jūsų pirkinius bus automatiškai suapvalinta, o likutis pervestas tiesiai į E. taupyklę.
  • Kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį santaupos pasipildys Jūsų pasirinkta suma.
  • Bet kuriuo metu atsiimkite sutaupytą sumą be jokių mokesčių.
Sužinokite daugiau