Visas čia nurodytas sumas litais galite perskaičiuoti į eurus (ir sumas eurais – į litus) naudodamiesi šia skaičiuokle. Oficialus kursas 1 Eur = 3,45280 Lt bus taikomas nuo 2015 m. sausio 1 dienos.

Saugus vaiko fondas

Kol vaikai maži, stengiamės juos apgaubti dėmesiu ir šiluma. Tačiau mūsų mažyliai taip greitai užauga, jie pradeda siekti savų tikslų, keičiasi jų poreikiai bei interesai, ir vien tik dėmesio dažnai nebepakanka.

Saugus vaiko fondas – tai būdas kaupti lėšas savo vaikų ateičiai ir pasirūpinti jais tada, kai Jūsų atžalos žengs pirmuosius savarankiško gyvenimo žingsnius.

Kodėl verta rinktis Saugų vaiko fondą?

Kur galima sudaryti Saugaus vaiko fondo sutartį?

  • Jeigu esate mūsų banko klientas, tuomet sutartį galite sudaryti prisijungę prie „Swedbank“ interneto banko.
  • Jeigu esate kito banko klientas arba nesinaudojate „Swedbank“ interneto banku, tuomet galite atvykti į artimiausią „Swedbank“ klientų aptarnavimo padalinį ir sudaryti sutartį susitikimo metu. Su savimi reikia turėti savo ir vaiko asmens dokumentą – pasą arba identifikavimo kortelę, vaiko gimimo liudijimą.

Taip pat galite paskambinti telefonu 1884 ir pasikonsultuoti, kaip sudaryti sutartį ar atlikti pakeitimus „Swedbank“ interneto banke, taip pat susitarti dėl tikslaus susitikimo laiko artimiausiame banko padalinyje.

Saugus vaiko fondas – tai investicinio gyvybės draudimo sutartis, kai investavimo rizika tenka draudėjui. Šios paslaugos teikėjas – „Swedbank Life Insurance SE“ Lietuvos filialas.

Jei anksčiau esate įsigiję paslaugą „Vaiko fondas“, visą reikiamą informaciją rasite prisijungę prie savo „Swedbank“ interneto banko arba artimiausiame banko padalinyje.

Interneto bankas privatiems

Skaičiuoklės

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui