Svarbu! Dėl galiojančios ekstremalios padėties banko padaliniuose aptarnaujame tik iš anksto užsiregistravusius klientus. Registruotis į konsultaciją

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmaniuosius įrenginius ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1884. Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e-paslaugomis rekomendacijas.

Mes Jums patarsime. Kad ir kokių finansinių klausimų turėtumėte

  • Ar man reikėtų mažinti savo išlaidas?
  • Ar dabar geras metas pirkti būstą?
  • Kaip iš namų susitvarkyti visus bankinius reikalus?
  • Ko imtis, kad mano šeima būtų finansiškai saugi?
O kas rūpi Jums?

Jūsų biometriniai duomenys – slaptažodis, kurio nereikia prisiminti

Pradėkite naudoti biometrinį prisijungimą jau šią vasarą ir Jūs galite laimėti vieną iš 10 „iPhone 11” išmaniųjų telefonų!

Sužinokite daugiau

Atnaujinome mokėjimo kortelių dizainą

Naujos išvaizdos korteles jau dabar matysite savo „Swedbank“ programėlėje ir išmaniuosiuose įrenginiuose, kuriais atsiskaitote bekontakčiu būdu. Naujo dizaino plastikinę kortelę gausite pasibaigus dabartinės galiojimui.

Sužinokite daugiau

Naujiena! Paskola saulės elektrinėms

Jūs jau galite pateikti paraišką specialiai paskolai ir įsirengti nuosavą saulės elektrinę arba įsigyti nutolusios elektrinės dalį.

Sužinokite daugiau

blog.swedbank.lt

Archyvas

Naujienos

Archyvas