Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmaniuosius įrenginius ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1884. Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e-paslaugomis rekomendacijas.

Ką verta žinoti apie banko paslaugas karantino metu

Visas aktualiausias naujienas ir pokyčius rasite viename patogiame puslapyje.
Primename bei raginame saugoti save ir kitus – kasdienių finansų reikalus tvarkykite „Swedbank“ programėlėje, o sudėtingesnius, pvz., peržiūrėti turimas ir sudaryti naujas sutartis – interneto banke.

Plačiau

Paaukokime tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos

Šiuo sunkiu metu padėkime vieni kitiems! Aukok.lt rasite projektų, skirtų pagelbėti tiems, kurie susiduria su didžiausiais iššūkiais. Tai ir nepasiturinčios šeimos, ir vieniši senjorai, ir vaikai iš pažeidžiamų šeimų, ir, žinoma, medikai – tie, be kurių pagalbos nenugalėsime šios krizės. Mes jau prisidėjome, tad kviečiame paaukoti ir jus: https://www.aukok.lt/projektai/kategorija/SKUBI-PAGALBA

Daugiau informacijos

Jei reikia atvykti į banko padalinį – užsiregistruokite

Karantino metu padaliniuose aptarnaujame tik iš anksto užsiregistravusius klientus.

Registruotis

Aplankykite Finansų laboratoriją internete

Susipažinkite su pagrindinėmis finansinio raštingumo temomis, praktikomis ir patarimais, kurie naudingi kiekvienam atsakingai apie savo finansus mąstančiam jaunuoliui.

Sužinokite daugiau

Kūrybingumo mokyklos pamokos internete

Įkvepiančios 12-os disciplinų pamokos, kūrybingumo namų darbai ir vertingi prizai mokiniams.

Sužinokite daugiau

blog.swedbank.lt

Archyvas

Naujienos

Archyvas