Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu
Dėmesio! Šiuo metu fiksuojame išaugusį sukčiavimo atvejų skaičių, kai prisidengdami įvairių valstybinių institucijų (pvz. VMI, Sodros ir pan.) ar banko vardu, sukčiai siekia pasinaudoti klientų asmeniniais duomenimis ir lėšomis. Įspėjame neatidaryti fiktyvių nuorodų, gautų el. laiškais, SMS žinutėmis ar kitais būdais, neatskleisti savo prisijungimo prie interneto banko duomenų, Smart-ID, Mobile-ID ir PIN generatoriaus kodų bei mokėjimo kortelės duomenų. Jeigu jau atskleidėte šiuos duomenis, nedelsiant apie tai informuokite banką bei teisėsaugos institucijas.
Primename! Jei norite atvykti į banko padalinį, turite užsiregistruoti. Registruotis į konsultaciją

Saugokite savo prisijungimo priemones: sužinokite daugiau čia.

Saugokite savo prisijungimo priemones

Siekdami užtikrinti savo prisijungimo priemonių saugumą, kodus įsiminkite, o ne užrašykite, niekam jų neatskleiskite. Apsaugokite savo išmaniuosius įrenginius naudodami ekrano užraktą. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną, pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. +370 5 268 4444. Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e. paslaugomis rekomendacijas.

Viskas įmanoma, kai turi planą!

Nuolat rūpinamės savo fizine ir emocine sveikata, bet kaip dažnai pagalvojame apie finansinę būklę? Kviečiame įvertinti savo finansinę sveikatą trumpu testu ir pradėti planuoti finansus drauge.

„Swedbank“ Kasko – mokėkite įmokas kas mėnesį be jokio pabrangimo

Suteikiame apsaugą automobiliui ir papildomai įrangai, netaikydami vairuotojo amžiaus ar vairavimo stažo apribojimų ir nereikalaudami papildomos apsaugos sistemos automobiliui.

Apskaičiuoti įmoką

Naujiena – obligacijos nuo 1000 Eur!

Investuotojų susidomėjimas obligacijomis pastaruoju metu išaugo, todėl kviečiame šiomis investavimo galimybėmis pasidomėti ir Jus.

Minimali obligacijų įsigijimo suma – 1000 eurų.

Daugiau
Žaidimas

Jau 22 tūkst. Jaunimo programos narių mokosi žaisdami!

Finansinio raštingumo žaidime „Žinių žygis“ Jaunimo programos nariai sprendžia iššūkius – gilina finansų žinias, renka taškus, keičia juos į prizus arba dalinasi tarpusavy.

Sužinoti daugiau

blog.swedbank.lt

Daugiau finansinių patarimų

Naujienos

Archyvas

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
  • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Viskas įmanoma, kai turi planą!

Nuolat rūpinamės savo fizine ir emocine sveikata, bet kaip dažnai pagalvojame apie finansinę būklę? Kviečiame įvertinti savo finansinę sveikatą trumpu testu ir pradėti planuoti finansus drauge.

Nauja! Jaunimo programos nariai finansų mokosi žaisdami ir rinkdami prizus

Prisijunk prie nuotykių kupino žaidimo „Žinių žygis“ ir tobulink savo žinias! Tavęs laukia:

  • Iššūkiai! Tai įvairūs klausimai, gilinantys tavo žinias apie finansus.
  • Taškai! Teisingai atsakęs atrakinsi naujus iššūkius ir kaupsi taškus.
  • Prizai! Sukauptus taškus galėsi iškeisti į pasirinktus prizus.