Valstybės remiama paskola studentams

Galimybė pasiskolinti mokesčiui už mokslą arba gyvenimo išlaidoms

Valstybės remiama paskola studentams

Kokia tai paskola, kam ją galiu gauti?

Jei tėvai ar kiti artimieji tavo mokslams ar pragyvenimui pinigų skirti negali, nenusimink, nes yra ir kita išeitis – valstybės remiama paskola studentams.

Valstybės remiama paskola reiškia, kad valstybė prisiima garantinius įsipareigojimus – tu gali gauti paskolą be kitų paskolos grąžinimą užtikrinančių priemonių: turto įkeitimo, laidavimo ir pan.

Studijų metu paskolą gali gauti:

studijų kainai sumokėti
dalinėms studijoms pagal tarptautines (tarpžinybines) sutartis
gyvenimo išlaidoms

Kaip gauti valstybės remiamą paskolą?

Trys paskolos gavimo žingsniai:

1 žingsnis

Valstybinio studijų fondo interneto svetainėje www.vsf.lt nustatytu laiku pateik prašymą suteikti paskolą.

2 žingsnis

www.vsf.lt puslapyje pasitikrink, ar Valstybinis studijų fondas įtraukė tave į paskolos gavėjų sąrašą.

3 žingsnis

Jei esi įtrauktas į sąrašą, atvyk į pageidaujamą „Swedbank" padalinį pasirašyti paskolos sutarties.

Dokumentai parsisiuntimui:

Paraiška (PDF)
Įgaliojimas (DOC)

Svarbu. Eidamas į banką pasirašyti paskolos sutarties, nepamiršk atsinešti:

  • savo pasą arba asmens tapatybės kortelę;
  • jau užpildytą paraišką (paraišką galima pildyti ir banke);
  • tais atvejais, kai paskolos sutartį pasirašo studento įgaliotasis asmuo, būtina pateikti ir notaro patvirtintą įgaliojimą pasirašyti sutartį.
Jei turi klausimų ar nori pasikonsultuoti, skambink tel. 1884, parašyk mums žinutę. Laukiame tavęs šiuose banko padaliniuose, pasirink patogiausią!

Kviečiame tave pasirašyti Valstybės remiamos paskolos studentams sutartį „Swedbank“

Kodėl verta rinktis „Swedbank“?

  • Paskola / jos dalis išmokama sutarties pasirašymo dieną;
  • Netaikomas sutarties sudarymo ar administravimo mokestis;
  • Paskolai gyvenimo išlaidoms apmokėti nereikalaujame kas mėnesį pateikti prašymo išmokėti kreditą – kredito dalis automatiškai išmokama kiekvieną mėnesį į tavo sąskaitą.

Įspėjimas:
Atkreipiame dėmesį, kad naudodamasis finansavimo paslaugomis tu prisiimi finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali turėti neigiamos įtakos tavo kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Kaip reikės grąžinti?

Kaip reikės grąžinti?

Palūkanų suma skaičiuojama nuo išmokėtos ir negrąžintos paskolos sumos. Taupydami tavo laiką, reikiamo dydžio įmokas ir (ar) palūkanas nurašysime iš tavo sąskaitos kartą per mėnesį, paskolos sutartyje nustatytą mokėjimo dieną.

Sutarties administravimo mokestis – 0,00 Eur.

Mokestis už paskolos grąžinimą anksčiau sutartyje nustatyto termino – 0,00 Eur.

Kiek man kainuos?

Pasinaudok žemiau esančia paskolos įmokos skaičiuokle ir sužinok, kiek tau reikėtų mokėti per mėnesį.

Paskolai taikoma kintama palūkanų norma: 3 mėn. EURIBOR ir 2,1 proc. marža.

EURIBOR palūkanų bazė – Europos tarpbankinės rinkos palūkanų norma, išreikšta metinėmis palūkanomis. EURIBOR rodiklį nustato, administruoja ir skelbia Europos pinigų rinkos institutas (angl. European Money Markets Institute) ar kita oficialiai paskirta organizacija. Jeigu EURIBOR rodiklio reikšmė yra neigiama, ji laikoma lygi nuliui.

Naudinga žinoti

Imdamas paskolą turi įsidėmėti, kad skolas reikia grąžinti – ir su palūkanomis bei kitais privalomais mokėjimais. Tačiau gera žinia yra ta, kad valstybės remiamą paskolą galėsi pradėti grąžinti praėjus metams po studijų, o ilgas grąžinimo terminas – 15 metų – neapsunkins didelėmis mėnesio įmokomis tavo pirmųjų savarankiško gyvenimo metų.
Jei imi paskolą studijų kainai apmokėti arba dalinėms studijoms užsienyje, studijų metu ir pirmuosius metus po studijų baigimo mokėsi tik palūkanas už paimtą sumą.
Rekomenduojama imti paskolą iš to banko, į kurio sąskaitą gauni pajamas, kad nereikėtų mokėti už paskolos įmokų pavedimus.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.