Mano biudžetas – kas tai?

Čia jūs galėsite įvertinti savo ar bendrą šeimos finansinę situaciją, kontroliuoti išlaidas, nusistatyti jų limitus, grupes, analizuoti biudžetą, lygindami su praėjusio laikotarpio pajamomis ir išlaidomis, ar kitaip tvarkyti sąskaitas „Swedbank”. Tereikia skirti kelias minutes suvesti pirminę informaciją, kad po to galėtumėte patogiai kontroliuoti savo asmeninį, bendrą šeimos ar kelių asmenų biudžetą, siekti užsibrėžtų tikslų ir tobulėti.

Ką galite daryti skiltyje „Mano biudžetas“?

Stebėti finansinę situaciją ir kontroliuoti, kur išleidžiate pinigus

Naudodamiesi šiuo įrankiu galėsite lengvai sekti visas savo pajamas ir išlaidas, nepriklausomai nuo to, kiek sąskaitų ar mokėjimo kortelių turite. Atskirų išlaidų, pavyzdžiui, išlaidų maistui, degalams, laisvalaikiui ir pan., pasiskirstymas yra pateikiamas grafikuose, taigi savo finansinę situaciją įvertinsite vos per kelias minutes. Jei prireiks, ją nesunkiai galėsite palyginti su praėjusių mėnesių situacijomis.

Pamirškite apie čekių rinkimą ir kitus nepatogius darbus kontroliuojant savo išlaidas. Naudojantis šiuo įrankiu visos pajamos ir išlaidos yra automatiškai suskirstomos į grupes. Jei per vieną apsipirkimą išleidote pinigų ir drabužiams, ir maistui, išlaidas galėsite paskirstyti rankiniu būdu. Stenkitės prekybos vietose atsiskaitinėti mokėjimo kortele ir kuo daugiau mokėjimų atlikti interneto banke.

Šiuo įrankiu galėsite nustatyti kiekvienos išlaidų grupės biudžeto limitus – juos viršiję matysite, jog vienai ar kitai sričiai išleidote daugiau nei planavote.

Tvarkyti bendrą šeimos ar kelių asmenų biudžetą

Pamirškite apie čekių rinkimą ir kitus darbus skaičiuojant savo išlaidas. Naudokitės įrankiu „Mano biudžetas” ir visas savo pajamas ir išlaidas matysite susistemintas į atskiras grupes. Visus mokėjimus atlikite interneto banke, o prekybos vietose atsiskaitykite mokėjimo kortele - tai jums padės geriau kontroliuoti savo biudžetą. Jūs galėsite tiksliai ir detaliai žinoti ne tik, kiek pinigų išleidote ir kiek dar liko, bet ir kam išleidote, kur galite sutaupyti. Taip pat galėsite išlaidas priskirti tam tikrai išlaidų grupei ar pogrupiui, vėliau perskirstyti ar pakeisti kategoriją. Pavyzdžiui, parduotuvėje pirkote ir maisto, ir drabužių, bet norite šias išlaidas išskaidyti į skirtingas kategorijas, nors mokėjote už viską bendrai.

Nusistatyti finansinius tikslus ir jų siekti

Įrankiu galėsite nusistatyti finansinius tikslus (pavyzdžiui, sukaupti pinigų atostogoms ar automobiliui) ir stebėti, kaip artėjate prie jų įgyvendinimo. Tai atliksite naudodami įrankyje pateiktus ruošinius arba susikursite savo. Taip pat galėsite nusistatyti taupymo būdą tikslui pasiekti, pavyzdžiui, pagal sumą, pagal terminą ar pagal galimą įnašą.

Pasirinkite, kaip jūsų lėšos bus kaupiamos: galite sudaryti indėlio sutartį, o jeigu nuspręsite lėšas kaupti atskiroje banko sąskaitoje, nepamirškite sudaryti periodinio mokėjimo sutarties. Toliau viskas vyks savaime.

Pradėkite naudotis įrankiu „Mano biudžetas”