Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Mano pensija

Kaupkite lėšas papildomai pensijai savarankiškai ir užsitikrinkite aprūpintą senatvę

  • Šiandien Jūsų priimtas sprendimas pradėti kaupti papildomas lėšas metui, kai išeisite į pensiją – pirmas žingsnis link didesnių pajamų senatvėje. Jūsų kaupiamomis lėšomis pensijai rūpinasi profesionalūs mūsų investavimo specialistai.
  • Mūsų interneto banke rasite Jums tinkamą pensijos kaupimo antrojoje ir trečiojoje pakopose sprendimą.
  • Esame patrauklūs pensijų kaupimo paslaugų teikėjai Lietuvoje – daugiau nei 600 000 klientų patikėjo papildomos pensijos kaupimą mums.

Lietuvoje pensijų kaupimo sistemą sudaro trys pakopos, kurių tikslas – suteikti žmogui galimybę užsitikrinti finansiškai aprūpintą senatvę ir pačiam sukaupti savo pensiją.

I pensijų pakopa – tai valstybinio socialinio draudimo pensija. Svarbu atsižvelgti į tai, kad dėl ilgėjančios gyventojų vidutinės gyvenimo trukmės mūsų šalies visuomenė „sensta“ – būsimų pensininkų skaičius auga smarkiau nei būsimų mokesčių mokėtojų. Tai daro tiesioginę įtaką Sodros mokamos senatvės pensijos mažėjimui. Todėl norint užsitikrinti pakankamas pajamas senatvėje, verta kaupti papildomai savarankiškai.

Daugiau informacijos apie Lietuvos pensijų sistemą

II pakopos pensijos fonduose galima kaupti papildomas lėšas senatvei. Kaupimo įmoką sudaro dvi dalys –įmoka nuo Jūsų atlyginimo ir skatinamoji įmoka iš valstybės biudžeto. I ir II pakopos kartu leistų senatvei sukaupti apie 45 proc. Jūsų dabar gaunamų pajamų.

Plačiau

III pensijų pakopa – tai savarankiškai kaupiama pensija sudarius investicinio gyvybės draudimo sutartį ar III pakopos pensijų fondo sutartį. Periodiškai taupydami iki pensijos pradžios galite sukaupti pakankamai, kad galėtumėte gyventi patogiau. Šiam kaupimo būdui galioja gyventojų pajamų mokesčio lengvata. Be to, visą ar dalį įmokos gali mokėti Jūsų darbdavys.

Plačiau

I, II ir III pakopos kartu leistų senatvei sukaupti apie 70 proc. Jūsų pajamų gautų iki pensijos.

Jūsų pajamos ateityje labai priklausys nuo sprendimo, kurį priimsite šiandien

Jei norite senatvėje išlaikyti dabartinį pragyvenimo lygį, Jūsų pajamos pensijoje turėtų sudaryti 70 % dabartinių pajamų. Tai įmanoma, jei pradėsite kaupti papildomas lėšas pensijai II ir III pakopose kiek įmanoma anksčiau.

Jeigu jau kaupiate pas mus III pakopoje kviečiame pasiskaičiuoti ar planuojama sukaupti suma Jus tenkina. Spausti čia.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

E. taupyklė – lengvas būdas pradėti taupyti!

  • Kaskart atsiskaičius kortele, suma už Jūsų pirkinius bus automatiškai suapvalinta, o likutis pervestas tiesiai į E. taupyklę.
  • Kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį santaupos pasipildys Jūsų pasirinkta suma.
  • Bet kuriuo metu atsiimkite sutaupytą sumą be jokių mokesčių.
Sužinokite daugiau