Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Investavimo rekomendacijos

Jauskitės užtikrinti dėl savo taupymo ir investavimo sprendimų

  • Užpildykite trumpą klausimyną ir gaukite tinkamumo ataskaitą.
  • Ši ataskaita padės nustatyti Jūsų asmeninį investavimo profilį, pagal kurį galėsime rekomenduoti Jums tinkamiausius taupymo ir investavimo sprendimus.
Pildyti klausimyną

Šio klausimyno tikslas - įvertinti Jūsų žinias ir patirtį, finansinę padėtį ir investavimo tikslus tam, kad galėtume Jums suteikti tikslingą investavimo rekomendaciją arba pasiūlyti labiausiai tinkančią portfelio valdymo paslaugą.

Užpildę klausimyną, Jūs gausite tinkamumo ataskaitą. Ši ataskaita padės nustatyti Jūsų investavimo profilį konkrečiam investavimo tikslui. Taip pat mes galėsime Jums rekomenduoti investicinius produktus, labiausiai atitinkančius Jūsų investavimo profilį.

Klausimai, esantys klausimyne, yra suskirstyti į keturis skirsnius pagal tai, ką jie vertina:

  • Jūsų žinias ir patirtį;
  • Jūsų finansinę padėtį (įskaitant jūsų gebėjimą prisiimti nuostolius);
  • Jūsų investavimo laikotarpį;
  • Jūsų rizikos toleranciją.

Atsakius į klausimus, kiekviename skirsnyje galima surinkti tam tikrą taškų skaičių, o surinktas suminis taškų skaičius nustato Jūsų asmeninį investavimo profilį. Nustačius Jūsų profilį, galėsime Jums rekomenduoti tinkamiausią investicinį produktą.

Vertinimo logika yra papildyta išimtimis tam, kad nerekomenduotume Jums produktų, kurie Jums visiškai netinka (pavyzdžiui, aukštos akcijų rizikos produktų, jeigu Jūsų rizikos toleravimo lygis yra žemas).

Tinkamumo ataskaita galioja 1 metus arba tol, kol dar kartą užpildote klausimyną - priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau.

Atkreipkite dėmesį, kad jei veiksite remdamiesi Jums pateikta ataskaita pasibaigus jos galiojimui, bus traktuojama, kad Jūs veikėte savo iniciatyva negalėdami vadovautis ataskaitoje pateikta rekomendacija ar kita informacija.

Rekomenduojame atnaujinti klausimyną bent kartą per metus, kad gautumėte atnaujintas rekomendacijas, atitinkančias Jūsų investavimo profilį - nes tiek rekomendacijos, tiek investavimo profilis laikui bėgant gali pasikeisti.

Be to, bent kartą metuose Jūs turėtumėte peržiūrėti visus savo investicinius produktus, kuriuos įsigijote vadovaudamiesi rekomendacijomis, pateiktomis ankstesnėse tinkamumo ataskaitose.

Investuokite į vaiko ateitį dabar - sudarykite sutartį interneto banke ir kaupkite lėšas vaiko studijoms ar savarankiško gyvenimo pradžiai.

Būdas savarankiškai kaupti papildomą pensiją sau ir užsitikrinti finansiškai aprūpintą senatvę.

Tai investicinio gyvybės draudimo paslauga, skirta norintiems aktyvų savo investicijų valdymą patikėti profesionaliems valdytojams.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

E. taupyklė – lengvas būdas pradėti taupyti!

  • Kaskart atsiskaičius kortele, suma už Jūsų pirkinius bus automatiškai suapvalinta, o likutis pervestas tiesiai į E. taupyklę.
  • Kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį santaupos pasipildys Jūsų pasirinkta suma.
  • Bet kuriuo metu atsiimkite sutaupytą sumą be jokių mokesčių.
Sužinokite daugiau