Investicinis gyvybės draudimas „Saugus vaiko fondas“

Pradėkite kurti savo vaiko ateitį jau dabar!

  • Galite periodiškai kaupti lėšas geresniam savo vaiko išsilavinimui ar nepriklausomo gyvenimo pradžiai.
  • „Saugus vaiko fondas“ yra investicinis gyvybės draudimas, todėl Jūsų netekties atveju (įvykus draudžiamam įvykiui) sukauptos lėšos taps Jūsų vaikų finansiniu pagrindu.
  • Galėsite naudotis mokesčių lengvata ir kasmet susigrąžinti dalį sumokėtų įmokų.
  • Papildomas draudimo įmokas į savo vaiko „Saugų vaiko fondą“ galėsite mokėti ne tik Jūs patys, bet ir vaiko seneliai, krikštatėviai ar kiti asmenys.

Investicinio gyvybės draudimo „Saugus vaiko fondas“ skaičiuoklė

Vaiko amžius
Vaiko amžius sutarties laikotarpio pabaigoje
Skaičiuoti

„Saugus vaiko fondas“ – tai investicinio gyvybės draudimo paslauga, skirta norintiesiems kaupti lėšas vaiko studijoms arba savarankiško gyvenimo pradžiai.

  • Rekomenduojame skirti savo vaiko ateičiai 50 EUR per mėnesį (minimali draudimo įmoka yra 30 EUR per mėnesį). Norėdami padidinti kaupiamą sumą, bet kada galite padidinti mėnesio draudimo įmoką arba mokėti mažiau, jei patiriate finansinių sunkumų.
  • Papildomas draudimo įmokas į „Saugų vaiko fondą“ gali įmokėti ir kiti asmenys – pavyzdžiui, Jūsų vaiko seneliai, krikštatėviai ar kiti. Tai gali būti prasminga ir naudinga dovana vaiko gimtadienio ar kita proga. Parsisiųsti kuponą
  • Galite sukaupti daugiau investicinės vertės augimo atveju*, taip pat pasinaudoti gyventojų pajamų mokesčio lengvata ir susigrąžinti dalį sumokėtų įmokų.

Daugiau apie mokesčių lengvatą ir išmokų apmokestinimą rasite čia.

„Saugus vaiko fondas“ yra puikus sprendimas sukaupti vaiko ateičiai:

  • Jūs skiriate lėšų taupyti vaiko ateičiai, o mes pasirūpiname šių lėšų investavimu: parenkama investavimo strategija, kurios tikslas – auginti kaupiamą sumą ir išsaugoti sukauptas lėšas.
  • Užtikrinama garantijos suma sutarties termino pabaigoje. Jei pasibaigus sutarties laikotarpiui investicinė grąža būtų neigiama, jūs gausite garantijos sumą, kuri lygi jūsų sumokėtų įmokų sumai, atskaičius sutarties mokesčius. Garantijos suma neišmokama, jei sutartis nutraukiama ar kitaip pasibaigia anksčiau termino.
  • Užtikrintas finansinis saugumas jūsų vaikui – apdraudžiama jūsų gyvybė, todėl jūsų mirties atveju jūsų vaikas gautų draudimo išmoką.

Dėl esamos demografinės padėties negalime ignoruoti fakto, kad ateityje mūsų pensija gali siekti vos pusę šiandien mūsų uždirbamų pajamų.

„Privatus portfelis“ skirtas vertinantiesiems patogų investavimą, neskiriant tam daug laiko.

„Saugus vaiko fondas“ – tai investicinio gyvybės draudimo paslauga, kai investavimo rizika tenka draudėjui. Paslaugą teikia „Swedbank Life Insurance SE“ Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB.

Atkreipiame dėmesį, kad sutarties investicinė vertė gali ir didėti, ir mažėti, priklausomai nuo faktinio investicijų pajamingumo. Draudikas negarantuoja investicijų pajamingumo ir sukauptos investicinės vertės.

Draudikas mokės garantijos sumą, tik tuo atveju, jei sutartis galios iki termino pabaigos ir sutarties investicinė vertė sutarties galiojimo termino pabaigoje bus mažesnė už garantijos sumą.

Pateikta informacija negali būti traktuojama kaip draudiko rekomendacija pasirinkti šią paslaugą, jūs esate atsakingi už savo pasirinkimą, todėl, prieš priimdami sprendimą sudaryti investicinio gyvybės draudimo sutartį, turėtumėte susipažinti su išsamia informacija, kuri pateikta draudimo taisyklėse, investavimo krypčių aprašymuose, ir kita informacija, kurią galite rasti www.swedbank.lt.