Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

E. taupyklė

Dabar taupyti galite dar patogiau ir sumaniau

E. taupyklė padės paprastai ir pamažu auginti santaupas. Nuo šiol galite naudotis dar daugiau būdų atsidėti pinigų į E. taupyklės sąskaitą:

 • suapvalinant kiekvieną kortele apmokėtą sumą;
 • periodiškai santaupoms skiriant pasirinktą sumą;
 • bet kada esant galimybei pervesti pinigų į E. taupyklės sąskaitą;
 • Naujiena! Uždirbkite 1.75 % metinių palūkanų nuo taupomos sumos.
Auginkite savo santaupas su 1.75% palūkanų norma Jokių mokesčių ar apribojimų Pasiekite savo pinigus per kelias sekundes
 • 240  EUR
 • 360  EUR
 • 6  EUR
 • 606EUR
 • 0metai

Skaičiuoklės rezultatas yra apytikslis ir gali skirtis nuo realios Jūsų situacijos. Palūkanų suma yra nurodoma neįvertinus galimo palūkanų apmokestinimo gyventojų pajamų mokesčiu.

Norite sužinoti daugiau apie investavimą? Išmokti investuoti – lengviausia investuojant, o pradėti galite vos nuo 1 Eur.

Daugiau apie investavimą

E. taupyklė – tai naujas būdas taupyti pinigus pamažu žingsnis po žingsnio. Ji veikia panašiai kaip Jums jau pažįstamas taupomasis indėlis, tačiau turi daugiau išmanesnių taupymo galimybių.

Jums tereikia susigalvoti taupymo tikslą ir pradėti pamažu auginti santaupas:

 • galite naudoti naują funkciją – kortele sumokėtos sumos apvalinimą. Tokiu būdu Jums atsiskaičius kortele, kaskart keli ar keliasdešimt centų bus automatiškai pervesti iš jūsų sąskaitos į Jūsų E. taupyklės sąskaitą;
 • galite pasirinkti norimą sumą ir savo santaupas reguliariai didinti periodiniu pervedimu;
 • kai tik turite atliekamų pinigų, galite be jokių papildomų mokesčių pervesti juos į savo E. taupyklės sąskaitą;
 • susikurkite kelis skirtingus taupymo tikslus ir kiekvienam iš jų galėsite taupyti skirtingose E. taupyklės sąskaitose.

Nereikia jokio minimalaus pradinio įnašo – Jūs galite pradėti taupyti nuo 0 eurų.

Savo sutaupytais pinigais galėsite pasinaudoti bet kada be jokių papildomų mokesčių.

Naudinga! Naudojantiems kortele sumokėtų sumų apvalinimo funkciją, rekomenduojame reguliariai pasitikrinti savo sąskaitos likutį. Jeigu turite finansinių įsipareigojimų, įsitikinkite, kad įmokų ar palūkanų mokėjimo dieną Jūsų sąskaitoje būtų atitinkamas likutis.

Tai paprasta – kuo dažniau atsiskaitysite savo kortele, tuo dažniau pasipildys Jūsų E. taupyklės sąskaita.

Kaip tai veikia?

 • Įjungus apvalinimo funkciją, kiekvieną kartą atsiskaičius kortele, skirtumas tarp pirkinio kainos ir suapvalintos iki artimiausio sveiko skaičiaus sumos bus pervestas į Jūsų E. taupyklės sąskaitą. Pvz., jei kortele sumokėsite 2,35 Eur, tuomet 0,65 Eur iš jūsų E. taupyklę aptarnaujančios banko sąskaitos bus automatiškai pervesti į E. taupyklės sąskaitą.
 • Sudarius E. taupyklės sutartį ir pradėjus taupyti, apvalinimo funkcija būna automatiškai įjungta. Ją išjungti ir vėl įjungti galite savo E. taupyklės puslapyje interneto banke arba programėlėje.
 • Apvalinimo funkcija, kai ji įjungta, yra taikoma visų Jūsų turimų kortelių atsiskaitymams – ir debeto, ir kredito.
 • Suma, paskaičiuota po suapvalinimo, į E. taupyklę bus pervedama iš Aptarnaujančios sąskaitos. Ją nurodysite sudarydami E. taupyklės sutartį.
 • Apvalinimo funkcija gali būti įjungta tik vienai E. taupyklės sutarčiai, t. y. vienai E. taupyklės sąskaitai vienu metu. Jei atidarysite keletą E. taupyklės sąskaitų skirtingiems taupymo tikslams, turėsite pasirinkti, į kurią bus pervedami pinigai, paskaičiuoti po suapvalinimo.

Sudaryti E. taupyklės sutartį galite interneto banke. Tai – visai paprasta:

 1. Nustatykite taupymo tikslą – kokią sumą ir kam norite susitaupyti.
 2. Pasirinkite aptarnaujančią sąskaitą – nuo jos bus nurašoma suma, paskaičiuota po atsiskaitymo kortele suapvalinimo.
 3. Galite sukurti periodinį pervedimą ir nustatyti, kokią papildomą sumą ir kaip dažnai pervesti į E. taupyklės sąskaitą.
 4. Sudarykite sutartį ir stebėkite, kaip auga jūsų santaupos!
 5. Interneto banke ir „Swedbank“ programėlėje galite visuomet patikrinti savo E. taupyklės sąskaitos likutį ir valdyti jos nustatymus.

Svarbu! Prisiminkite, kad kortele sumokėtos sumos apvalinimo funkcija naujai sudarytai E. taupyklės sutarčiai įjungiama automatiškai. Šią funkciją galite bet kada įjungti ir išjungti E. taupyklės nustatymuose.

Informaciją apie indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimą rasite čia.

 • Nereikia jokio minimalaus pradinio įnašo – Jūs galite pradėti taupyti nuo 0 eurų.
 • Įnašai ir pervedimai į E. taupyklės sąskaitą gali būti atliekami tik eurais.
 • Sudaryti E. taupyklės sutartį galima asmenims nuo 14 metų amžiaus.
 • E. taupyklės sutartis – neterminuota.
 • Panaudoti dalį ar visas E. taupyklėje sukauptas santaupas galėsite be jokių papildomų mokesčių.

documentE. taupyklės sutarties sąlygos

Valiuta Suma Metinės palūkanos, %
EUR Nuo 0 EUR 1.75

Indėlio sutartis sudaroma privatiems klientams „Swedbank“ interneto banke.

Taupymas – Jūsų finansinio tvarumo pagrindas

Žmonės, turintys santaupų, yra finansiškai atsparesni iššūkiams – darbo praradimui, stichinėms nelaimėms, neplanuotoms išlaidoms. Atsparumas – tai svarbi asmeninio finansinio tvarumo dalis. Sąmoningai vartodami galite ne tik sumažinti poveikį aplinkai, bet ir sutaupyti daugiau.

 1. Nusistatykite konkrečius taupymo tikslus, pvz., finansinio saugumo pagalvė, atostogos, naujas nešiojamas kompiuteris ir kt. Tai padės stebėti pažangą ir įprasminti taupymo įpročius.
 2. Reguliariai atsidėkite taupymui net ir nedideles sumas. Tai padės sukurti taupymo įprotį. Turėkite santaupų, kurios padengtų bent 3 mėnesių Jūsų išlaidas. Tai – Jūsų finansinė pagalvė, kuri padės jaustis saugiai.
 3. Jei rinksitės produktus, kurie tarnauja ilgiau, sutaupysite pinigų ir tausosite aplinką. Įvertinkite, kiek laiko Jums „tarnaus“ konkretus pirkinys. Prioritetą teikite kokybiškiems daiktams, kuriuos naudosite ilgiau.
Taupymo svarbą suvokia vis daugiau žmonių. Prisijunkite prie jų ir užsitikrinkite finansinį saugumą ir atsparumą. 7 iš 10 Lietuvos gyventojų sako, kad pradėjo daugiau taupyti kasdien. „Swedbank“ tyrimas, 2020 m.

Taupykite, o ne švaistykite

Kasmet žmonės išmeta apie 20 % nusipirkto maisto ir 43 % drabužių. Sužinokite, kiek galėtumėte sutaupyti, jei pirktumėte tik tiek, kiek suvartojate.

Mėnesio išlaidos

Galimos mėnesio santaupos

 • 0EUR
 • 0EUR
 • 0EUR

Remiantis Europos aplinkos agentūra.

Jus taip pat galėtų dominti

Ar žinote, kam ir kiek išleidžiate? „Mano biudžetas“ yra puikus įrankis stebėti savo išlaidas.

Investuokite į vaiko ateitį dabar – sudarykite sutartį interneto banke ir kaupkite lėšas vaiko studijoms ar savarankiško gyvenimo pradžiai.

Padarykite dėl savęs kai ką gražaus – pradėkite kaupti III pakopos pensijų fonduose.

Įsivertinkite savo finansinę sveikatą bei gaukite naudingų įžvalgų ir patarimų.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.