Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Ligos ir nedarbo apsauga

 • 94% Tiek draudžiamųjų įvykių yra susiję su nedarbingumu*
 • 363 € Vidutinė mūsų klientų gauta draudimo išmoka*

Apsisaugokite nuo rūpesčio, ar galėsite grąžinti turimą paskolą

Ligos ir nedarbo apsauga – tai draudimas, skirtas turintiems „Swedbank“ būsto ar vartojimo paskolą. Jis palengvins finansinę naštą, jei draudžiamojo įvykio atveju:

 • netikėtai netektumėte darbo;
 • susirgtumėte jūs ar jūsų vaikas ir dėl to laikinai negalėtumėte dirbti ilgiau kaip 30 dienų;
 • laikinai netektumėte darbingumo, pvz., dėl traumos ar kito nelaimingo atsitikimo.

Draudžiamojo įvykio, t. y. nedarbo ar laikino nedarbingumo atveju, iki 12 mėnesių galėtumėte gauti savo paskolos mėnesinės įmokos dydžio sumą.

*„Swedbank P&C Insurance AS“ Lietuvos filialo duomenys, 2023 m. sausis–rugsėjis.

Turite klausimų?

Registruokitės į vaizdo konsultaciją

Ligos ir nedarbo apsauga – tai draudimas, skirtas tik „Swedbank“ klientams, pasirašiusiems būsto ar vartojimo paskolos sutartį su „Swedbank“. Draudimo sutartį galima sudaryti kartu su paskolos sutartimi arba per 30 dienų nuo paskolos sutarties pasirašymo. Šis draudimas palengvins Jūsų finansinius rūpesčius, kurių gali kilti mokant paskolos įmokas, jei netikėtai netektumėte darbo ar taptumėte nedarbingas dėl ligos.

 • Draudžiamojo įvykio atveju, Jūs kas mėnesį gautumėte savo paskolos mėnesinės įmokos dydžio sumą iki kol grįšite į darbą (ligos atveju – pasveiksite, netekus darbo – įsidarbinsite kitur), bet ne ilgiau nei 12 mėnesių iš viso.
 • Draudimo įmokos dydis – 3 proc. nuo Jūsų būsto paskolos mėnesio įmokos ir 4 proc. nuo vartojamosios paskolos mėnesio įmokos. Pvz., jei mėnesio įmoka už būsto paskolą yra 100 Eur, tuomet draudimo įmoka bus 3 Eur.
 • Apsidrausti galite, jei iki Jūsų paskolos grąžinimo termino liko bent 1 metai ir negrąžinta paskolos suma yra > 500 Eur.
 • Jei turite bendraskolį, rekomenduojame šį draudimą įsigyti ir jam (jai).

Nedarbingumas dėl ligos

Pavyzdžiui, Jums ar Jūsų vaikui netikėtai susirgus, patyrus traumą ir pan., jei gydymas trunka ilgiau nei 30 dienų, padėsime jums iš dalies padengti turimos paskolos įmokas.

Darbo netekimas

Draudžiamojo įvykio atveju išmokėsime Jums draudimo išmoką tuo atveju, jei, pavyzdžiui, jus atleis iš darbo dėl etatų mažinimo ar jūsų užimamų pareigų panaikinimo įmonėje.

Darbo netekimo draudimas įsigalioja praėjus 90 dienų nuo draudimo sutarties įsigaliojimo.

Draudimo išmoka bus pradėta skaičiuoti praėjus 30 dienų nuo draudžiamojo įvykio dienos.

Draudimo taisyklėse rasite išsamią informaciją apie draudžiamuosius ir nedraudžiamuosius įvykius, žalos atlyginimo principus ir kitas svarbias sąlygas.

Pasirašę naują paskolos sutartį, interneto banke matysite mėnesinės draudimo įmokos dydį. Sudarykite draudimo sutartį, priimdami pasiūlymą interneto banke per 30 dienų nuo paskolos sutarties pasirašymo.

Draudimo apsauga „Nedarbingumas dėl ligos“ galioja nuo draudimo liudijime nurodytos pirmos draudimo laikotarpio dienos.

Draudimo apsauga „Darbo netekimas“ pradeda galioti praėjus 90 dienų nuo draudimo liudijime nurodytos pirmos draudimo laikotarpio dienos.

Susirgę nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Netekę darbo kuo greičiau užsiregistruokite Užimtumo tarnyboje (buv. Darbo birža) kaip bedarbis, ieškantis darbo.

Tuomet apie įvykį kuo greičiau praneškite mums:

Gavę Jūsų pranešimą, susisieksime ir patarsime, kaip toliau elgtis ir kokių imtis veiksmų.

Ką reikėtų žinoti?

 • Informuojame, kad draudžiamojo įvyko atveju draudimo išmokos bus mokamos į Jūsų banko sąskaitą, todėl Jūs turite ir toliau mokėti mėnesines paskolos įmokas, kaip nurodyta Jūsų paskolos sutartyje.
 • Draudimo išmoka bus pradėta skaičiuoti praėjus 30 dienų nuo draudžiamojo įvykio dienos.
 • Maksimalus žalos atlyginimo laikotarpis – 12 mėnesių iš eilės.
 • Draudimo išmoka kas mėnesį bus pervesta į Jūsų banko sąskaitą.

Pavyzdys:

Jei Jūsų paskolos įmoka yra 210 Eur/mėn. ir Jūs sirgote 50 dienų, draudimo išmoką gausite už 20 dienų. Dienos draudimo išmokos dydį sudaro 7 Eur (210 Eur padalinus iš 30 dienų). Išmokos dydis už 20 dienų bus 140 Eur (20 d. X 7 Eur).

Apdrauskite savo gyvybę, jei turite artimųjų, kurie Jums rūpi ir kurie priklauso nuo Jūsų pajamų.

Apdrauskite savo kredito kortelės panaudotą kredito limitą, jei negalėtumėte jo grąžinti dėl ligos ar darbo netekimo.

Vartojimo paskola puikiai tinka buitinei technikai įsigyti, namams remontuoti, medicinos išlaidoms padengti ir verslui pradėti.

Apdrauskite savo automobilį vos per kelias minutes ir gaukite 10 nemokamų pagalbos kelyje paslaugų.

Plačiau

Kontaktai

 • +370 5 268 4444
 • info@swedbank.lt
 • Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS" Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB.

Pranešti apie įvykį

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.


Šiandienos investuotojas – Tu!

 • Pradėti paprasta – galima investuoti vos nuo 1 Eur.
 • Nereikia turėti ekspertinių žinių ar investavimo patirties.
 • Svarbiausia – nebijoti pabandyti!