Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Rizikinis gyvybės draudimas

Gyvybės draudimas. Draudimas iš meilės

Gyvybės draudimas padės Jūsų šeimai tada, kai Jūs nebegalėsite. Apsidraudę jauskitės ramiau:

 • dėl savo artimųjų, ypač jei jie priklausomi nuo Jūsų pajamų,
 • dėl savęs, jei dėl sunkios negalios nebegalėtumėte dirbti.

Nauja! Apsidraudę papildomu traumų draudimu gausite ir apsaugą nutikus nelaimingam atsitikimui, pavyzdžiui, lūžus kaului.

Jūsų paskutinių 6 mėnesių vidutinės mėnesio pajamos (darbo užmokestis, pensija, socialinės išmokos, dividendai, pajamos iš individualios veiklos), atskaičius mokesčius. Ši suma bus išmokėta jūsų paskirtiems asmenims. Rekomenduojame apdrausti mažiausiai 24 mėnesių gaunamų pajamų ir turimų įsipareigojimų sumą, kad jūsų šeima turėtų daugiau laiko susitvarkyti su finansine situacija netekus jūsų. Minimali draudimo suma 15000€. Prisijunkite, kad galėtume pateikti daugiau informacijos.
 • 0
 • 0
Tęsti

Draudimo sumos ir draudimo įmokos apskaičiuojamos atsižvelgiant į Jūsų amžių, pajamas, norą apsaugoti artimuosius ir padengti paskolos įsipareigojimus. Skaičiavimai yra apytiksliai ir gali skirtis nuo Jūsų gauto pasiūlymo.

Swedbank Life Insurance SE tvarko Jūsų asmens duomenis automatizuotomis priemonėmis, įskaitant profiliavimą, kad įvertintų draudimo riziką, apskaičiuotų draudimo įmoką ir draudimo sumą bei sudarytų draudimo sutartį. Mes tvarkome sveikatos bei kitus duomenis, kuriuos gavome iš Jūsų bei juos turime esamose ir ankstesnėse draudimo sutartyse ir prašymuose, o taip pat duomenis, kuriuos pateikia „Swedbank“ AB, tokius kaip Jūsų identifikaciniai duomenys, kontaktiniai duomenys, duomenys apie kliento priklausymą tam tikram segmentui arba rizikos grupei, taip pat Jūsų amžius bei finansiniai duomenys, jei taikoma. Sutarties sudarymas gali būti atliktas automatizuotu būdu. Apie Asmens duomenų tvarkymo principus plačiau prašome susipažinti čia.

Turite klausimų?

Registruokitės į vaizdo konsultaciją

Kas mėnesį mokate savo šeimos sąskaitas, paskolos įmokas ar rūpinatės savo vaikų mokslų bei būrelių išlaidomis?

Jei didžioji dalis šių išlaidų yra Jūsų atsakomybė, Jums verta apsvarstyti savo šeimos finansų apsaugą tais atvejais, jei nebegalėsite jiems padėti.

Nauja! Apsidraudę papildomu traumų draudimu gausite ir papildomą apsaugą nutikus nelaimingam atsitikimui, pavyzdžiui, lūžus kaului.

 • Gyvybės draudimo sutartį patogiai sudarysite interneto banke – nė neišėję iš namų.
 • Sumą, kuria norite apsidrausti gyvybę, pasirinksite patys.
 • Vos už 4,90 Eur per mėnesį galite papildomai įsigyti traumų draudimą, kuris Jums padės įvykus draudžiamajam įvykiui. Maksimali traumų draudimo apsaugos suma – 20 000 Eur.
 • Draudimo išmoką galima gauti nutikus draudžiamajam įvykiui – traumų, sunkios negalios ar mirties atveju. Remiantis „Higienos instituto“ duomenimis, 80 proc. darbingo amžiaus žmonių mirčių yra susijusios su sunkiomis ligomis*.

*Remtasi apibendrintais 2019 m. mirties priežasčių duomenimis, kurie skelbiami „Higienos instituto“ Sveikatos informacijos centro Mirties atvejų ir jų priežasčių stebėsenos skyriaus specialistų parengtame leidinyje „Mirties priežastys 2019“

 • Traumų draudimo išmoka padeda įvykus nelaimingam atsitikimui – draudžiamajam įvykiui. Patyrę sunkią traumą (pvz., lūžus kaului), gautumėte draudimo išmoką. Traumų draudimas negalioja sezoninių, infekcinių ligų (pvz., gripo, plaučių uždegimo) ir chroniško skausmo (pvz., kelio ar nugaros) atvejais.
 • Sunkios negalios draudimo išmoka Jums padėtų išvengti finansinių sunkumų, jei draudžiamojo įvykio atveju netektumėte darbingumo ir dėl to netektumėte įprastų pajamų.
 • Gyvybės draudimo išmoką Jūsų mirties atveju galėtų gauti Jūsų nurodytas asmuo. Įprastai turto paveldėjimo procesas užtrunka keletą mėnesių, o gyvybės draudimo išmoką Jūsų artimieji gautų per 30 dienų. Tai padėtų jiems įveikti finansinius iššūkius, kilusius Jūsų netekties atveju.

Gyvybės draudimo sutartį patogiai sudarysite interneto banke.

 1. Pirmiausiai gyvybės draudimo skaičiuoklėje apskaičiuokite įmokos dydį pagal reikiamą draudimo sumą.
 2. Spustelėję „Tęsti“ užpildykite reikalingą informaciją ir atlikite kitus nurodytus žingsnius.

Gyvybės draudimas ir sunkios negalios draudimo apsauga įsigalioja iškart, sudarius draudimo sutartį. Traumų draudimo apsauga įsigalioja per 1 dieną nuo draudimo sutarties pasirašymo.

Jei Jūsų gyvybės draudimo sutartis susieta su paskola, visos draudimo apsaugos įsigalios per 1 dieną nuo draudimo sutarties pasirašymo, bet ne anksčiau nei kredito ar jo dalies išmokėjimo dieną.

Jei reikalingas Jūsų sveikatos patikrinimas, jis atliekamas nemokamai.

Pasakykite savo šeimai apie turimą gyvybės draudimo sutartį, kad jie žinotų, kur kreiptis, jei Jums kažkas nutiktų.

Sutartį galite bet kada nutraukti nemokamai.

Gyvybės draudimo sumą galite pasirinkti patys. Tačiau svarbu įsivertinti, kokia suma būtų reikalinga Jums ir Jūsų artimiesiems.

Minimali gyvybės draudimo suma – 15 000 Eur.
Traumų draudimo fiksuota suma – 20 000 Eur.

Mes rekomenduojame pasirinkti draudimo sumą, kuri padengtų:

 • negrąžintą būsto paskolos dalį, kad Jūsų šeimai liktų būstas, o ne skola;
 • bent dviejų metų Jūsų pajamų dydžio sumą būtinosioms šeimos išlaidoms;
 • kitus finansinius įsipareigojimus (negrąžintą vartojimo paskolą, automobilio lizingą ir pan.).

Įmokos

Draudimo apsauga Mėnesio įmoka
Gyvybės ir sunkios negalios draudimas Priklauso nuo amžiaus, sveikatos būklės, draudimo sumos ir kitų rizikos veiksnių
Traumų draudimas (pasirenkamas) 4.90 €
Aptarnavimas
Sutarties sudarymas Nemokamai
Sutarties keitimas Nemokamai
Sutarties nutraukimas prieš terminą Nemokamai

Galioja nuo 2020.09.10

Sąlygos

Skaičiuoklė

Gyvybės draudimas paskolos grąžinimui

Norėdami gauti draudimo išmoką, užpildykite prašymą interneto banke arba skambinkite telefonu 1884, kad gautumėte informaciją ir tolesnius nurodymus.

Informuojame, kad:

 • Mirus apdraustajam draudimo suma bus išmokėta sutartyje nurodytam naudos gavėjui arba paveldėtojui, jei naudos gavėjas nepaskirtas.
 • Traumos atveju draudimo išmoka bus išmokėta apdraustajam, net jei apdraustasis yra nepilnametis.
 • Sunkios negalios (neįgalumo) atveju draudimo išmoka bus išmokėta apdraustajam arba sutartyje nurodytam naudos gavėjui.
 • Apsidraudus nuo traumų, apdraustajam bus išmokėta draudimo išmoka už sužalojimus (pvz., kaulų lūžius, plyšimus), įvykusius dėl nelaimingo atsitikimo (pvz., nukritus, buvus sumuštam, įvykus susidūrimui ar užpuolimui). Trauma nėra liga (pvz., gripas, spondilozė), raumenų skausmas, atsiradęs sportuojant, ar lėtinis skausmas (pvz., nugaros skausmas, kelio ar peties skausmas).
 • Sunki negalia (neįgalumas) – tai būklė, kai asmens darbingumo lygis yra 30 % ar mažesnis, kurią sukėlė ilgalaikė sunki liga ar trauma, nustatė Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba ir kuri tęsiasi mažiausiai 12 mėnesių.
 • Draudikas priima sprendimą ir draudimo išmoka išmokama ne vėliau nei per 30 kalendorinių dienų nuo visos su įvykiu susijusios informacijos ir dokumentų gavimo dienos.

Namai ten, kur širdis ir Jūsų artimieji. Užtikrinkite, kad Jūsų namai būtų apdrausti tinkamu turto draudimu.

Kaupkite lėšas papildomai pensijai savarankiškai ir užsitikrinkite aprūpintą senatvę. Be to, galėsite pasinaudoti mokesčių lengvatomis ir susigrąžinti dalį įmokėtų įmokų.

Apsidrauskite ir nuo rūpesčio, ar galėsite grąžinti paskolą susirgę ar netekę pajamų.

Kontaktai

Prašymų išmokėti draudimo išmokas administravimas

Paslaugas teikia „Swedbank Life Insurance SE“ Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Kredito kortelė - apsipirkimui, kelionėms ir kasdieniams Jūsų poreikiams

Specialus pasiūlymas Auksinei ir Klasikinei kredito kortelei iki 2022 m. rugsėjo 30 d.

 • Kredito limitas nuo 300 EUR.
 • Kelionių draudimas Jums ir kartu keliaujantiems šeimos nariams.
 • 180 dienų pirkinių draudimas daugeliui pirkinių.
 • Palūkanų skaičiavimo atidėjimas.