Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Investicinis gyvybės draudimas „Saugus pensijos fondas“

Swedbank pensijų fondai

Kaupkite lėšas papildomai pensijai savarankiškai ir užsitikrinkite aprūpintą senatvę

 • Jums patiems nereikės rūpintis investavimu – investavimo strategija bus pritaikyta individualiai pagal kaupimo trukmę.
 • Išmokamai sumai suteikiama garantija, pasibaigus sutarties terminui neigiamos investicinės grąžos atveju.
 • Bet kada galėsite sumokėti daugiau ir taip pasididinti kaupiamą sumą arba mokėti mažiau, jeigu atsirado finansinių sunkumų.
Sudaryti sutartį

Investicinio gyvybės draudimo „Saugus pensijos fondas“ skaičiuoklė

Skaičiuoti
Jūsų senatvės pensijos amžius yra   metai ir   mėnesiai. Senatvės pensijos amžiaus Jūs sulauksite  . Saugaus pensijos fondo gyvybės draudimo sutarties terminas būtų   metai ir   mėnesiai.

Palankus scenarijus

Nuosaikus scenarijus

Nepalankus scenarijus

Prognozuojama sukaupta suma sutarties laikotarpio pabaigoje:

Sumokėta įmokų suma:

Vidutinis metinis investicijų pajamingumas
Pasaulio akcijų investavimo kryptis: 10,1% 4,5% -0,8%
Vidutinio laikotarpio obligacijų investavimo kryptis: 3,7% 2,2% 0,6%
Trumpo laikotarpio obligacijų investavimo kryptis: 1,7% 1,0% 0,4%
  Žiūrėti detalius palankaus scenarijaus rezultatus Žiūrėti detalius nuosaikaus scenarijaus rezultatus Žiūrėti detalius nepalankaus scenarijaus rezultatus
 • Sudaryta prognozė yra tik pavyzdys, paskaičiuotas pagal nurodytas prielaidas ir negarantuoja, kad sutarties investicinė vertė ar garantijos suma sutaps su pavyzdyje pateiktais duomenimis.
 • Atkreipiame dėmesį, kad sutarties investicinė vertė gali tiek didėti, tiek mažėti, priklausomai nuo faktinio investicijų pajamingumo. Draudikas negarantuoja investicijų pajamingumo ir sukauptos investicinės vertės.
 • Draudikas mokės garantijos sumą, tik tuo atveju jei sutartis galios iki termino pabaigos ir sutarties investicinė vertė sutarties galiojimo termino pabaigoje bus mažesnė už garantijos sumą.
 • Ši prognozė parengta įvertinus standartinius Saugus pensijos fondas mokesčius.
 • Išsamesnės informacijos teiraukitės artimiausiame „Swedbank“ padalinyje, skambinkite telefonu 1884 arba rašykite elektroniniu paštu info@swedbank.lt.
 • Skaičiuoklėje naudojamos prielaidos ir skaičiavimo logika (planuojama įmoka, pasirinktas taupymo laikotarpis, pelningumo prognozės ir jų scenarijai), iš esmės skiriasi nuo reikalavimų, keliamų produktų pagrindinės informacijos dokumentams, kurie skirti mažmeninių investicinių produktų paketams ir draudimo principu pagrįstiems investiciniams produktams. Renkantis draudimo produktą, prašome peržiūrėti prognozuojamus rezultatus, kurie išdėstyti veiklos rezultatų scenarijų lentelėje Jūsų pasirinkto produkto pagrindinės informacijos dokumento skyriuje „Kokia yra rizika ir kokią grąžą galėčiau gauti?“.
 • „Saugus pensijos fondas“ – tai investicinio gyvybės draudimo paslauga, skirta norintiems savarankiškai kaupti papildomas lėšas pensijai. Paslaugą teikia „Swedbank Life Insurance SE“ Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB.
 • Periodiškai taupydami iki pensijos pradžios galite sukaupti pakankamai, kad galėtumėte gyventi patogiau. Be to, viskas, ką sukaupsite „Saugiame pensijos fonde“, priklausys Jums. Jūsų mirties atveju sukauptą sumą gaus Jūsų paveldėtojai arba draudimo sutartyje nurodyti naudos gavėjas.
 • Pasirašius „Saugaus pensijos fondo“ sutartį investavimo strategija pritaikoma individualiai Jums ir priklauso nuo kaupimo trukmės.
 • Įmokas mokėti patogu ir paprasta – jos gali būti nurašomos kartą per mėnesį Jūsų pasirinktą dieną e. sąskaitos automatinio mokėjimo būdu. Jūs patys galėsite nustatyti įmokos dydį, ją padidinti ar mažinti atsižvelgdami į savo finansinę situaciją arba norimą sukaupti sumą.
 • Investuotai sumai suteikiama garantija. Garantija reiškia, jog pasibaigus draudimo sutarčiai ir esant neigiamai investicijų grąžai, Jums bus išmokama garantijos suma – sumokėtų įmokų suma, išskaičiavus „Saugaus pensijos fondo” sutarties mokesčius. Garantija taikoma, jeigu pasibaigus sutarčiai sutarties investicinė vertė bus mažesnė už garantijos sumą. Svarbu žinoti tai, kad nutraukus „Saugaus pensijos fondo“ sutartį anksčiau termino ar kitaip jai pasibaigus (mirties atveju), garantija nėra taikoma.
 • Valstybė skatina šį taupymo būdą ir taiko mokestines lengvatas kaupiamojo gyvybės draudimo įmokoms. Todėl kasmet galėsite naudotis gyventojų pajamų mokesčio lengvata ir susigrąžinti 20 proc. nuo sumokėtų įmokų*. Maksimali Jūsų sumokėtų metinių įmokų* suma visose turimose sutartyse, nuo kurios galima susigrąžinti 20 proc., yra 1500 eurų.

  Daugiau informacijos čia.

  * t.y. įmokos į kaupiamojo gyvybės draudimo sutartis, pensijų fondus, profesinių pensijų fondų dalyvių asociacijų ir (ar) jiems analogiškų subjektų, veikiančių Europos ekonominės erdvės valstybėje.

Gyvybės draudimas padės jūsų šeimai, kai patys nebegalėsite to padaryti.

Investuokite į vaiko ateitį dabar – sudarykite sutartį interneto banke ir kaupkite lėšas vaiko studijoms ar savarankiško gyvenimo pradžiai

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

E. taupyklė – lengvas būdas pradėti taupyti!

 • Kaskart atsiskaičius kortele, suma už Jūsų pirkinius bus automatiškai suapvalinta, o likutis pervestas tiesiai į E. taupyklę.
 • Kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį santaupos pasipildys Jūsų pasirinkta suma.
 • Bet kuriuo metu atsiimkite sutaupytą sumą be jokių mokesčių.
Sužinokite daugiau