Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Gyvybės draudimas

Gyvybės draudimas. Draudimas iš meilės

Rizikinis gyvybės draudimas padės Jūsų šeimai tada, kai Jūs nebegalėsite. Apsidraudę jauskitės ramiau:

 • dėl savo artimųjų, ypač jei jie priklausomi nuo Jūsų pajamų,
 • dėl savęs, jei dėl sunkios negalios nebegalėtumėte dirbti.

Apsidraudę papildomu traumų draudimu gausite ir apsaugą nutikus nelaimingam atsitikimui, pavyzdžiui, lūžus kaului.

Pagalba patyčių atveju* – paslauga, skirta teikti pagalbą šeimoms jų vaikų patyčių atveju.

* Lietuvoje fondas „Fonds PLECS“ teikia paslaugą pasitelkdamas VŠĮ „KULTIVUOTI“ ir fondo atrinktus specialistus.

Gyvybės draudimo skaičiuoklė

1/4
Life Insurance

Kokios yra Jūsų grynosios mėnesio pajamos (atskaičius mokesčius)?

Jūsų nurodytas pajamas panaudosime apskaičiuoti rekomenduojamai draudimo sumai ir sutarties sudarymui.

Draudimo suma turėtų padengti pajamas, kurių netektumėte sunkios negalios ar mirties atveju. Apskaičiuokite savo vidutines grynąsias pajamas per paskutinius 6 mėnesius (įskaitant atlyginimą, pensiją, socialinio draudimo išmokas ir pajamas iš verslo, dividendus). Neįtraukite pervedimų iš giminaičių, pajamų iš investicijų, nuosavo automobilio lizingo, nekilnojamojo turto nuomos ar pardavimo.

Gyvybės draudimo skaičiuoklė

2/4
Pasirinkite apsaugas, kuriomis norite apsidrausti.

Kodėl norite apdrausti savo gyvybę?

Po klaustuku galite rasti išsamesnę informaciją apie kiekvieną poreikį.

Bendras kitų įsipareigojimų likutis
« Atgal

Gyvybės draudimo skaičiuoklė

3/4

Rekomenduojamos draudimo sumos

Pasitikrinkite, ar Jūsų Gyvybės draudimo sumos atitinka Jūsų poreikius. Rekomenduojame apsidrausti suma, kuri galėtų padengti bent 3 metų pajamas ir įsipareigojimus.

Renkantis gyvybės draudimo sumą, atkreipkite dėmesį, kad ji turėtų padengti bent 3 metų pajamas ir įsipareigojimus. Didesnė draudimo suma suteiktų Jums ar Jūsų šeimai daugiau laiko prisitaikyti prie naujos finansinės padėties. Ši suma taikoma tiek sunkios negalios, tiek mirties atveju. Minimali gyvybės draudimo suma yra 20 000 Eur. Jei apsidraustumėte papildomu traumų draudimu, įvykus nelaimingam atsitikimui, pavyzdžiui, lūžus kaului, draudžiamojo įvykio atveju gautumėte draudimo išmoką. Atkreipkite dėmesį, kad ligos nėra laikomos traumomis. Draudžiamų traumų sąrašą rasite čia. Fiksuota traumų draudimo suma – 20 000 Eur.20 000 € « Atgal

Jūsų Gyvybės draudimo apžvalga

4/4

Draudimo sumos

 • 0
 • Nuolaidos kodas (pasirinktinai) Čia galite įrašyti galiojantį nuolaidos kodą.
     
 
 • Pradinė mėnesio įmoka

  0

Draudimo sumos ir įmokos apskaičiuojamos atsižvelgiant į Jūsų amžių, pajamas, norą apsaugoti artimuosius ir padengti paskolos įsipareigojimus. Skaičiavimai yra apytiksliai ir gali skirtis nuo Jūsų gauto pasiūlymo.

Norėdami sudaryti sutartį, užpildykite klausimyną apie sveikatą.

« AtgalTęsti

„Swedbank Life Insurance SE“ tvarko Jūsų asmens duomenis automatizuotomis priemonėmis, įskaitant profiliavimą, kad įvertintų draudimo riziką, apskaičiuotų draudimo įmoką ir sumą bei sudarytų draudimo sutartį. Mes tvarkome sveikatos ir kitus duomenis, kuriuos gavome iš Jūsų, bei juos turime esamose ir ankstesnėse draudimo sutartyse ir prašymuose, o taip pat duomenis, kuriuos pateikia „Swedbank“, AB, tokius kaip Jūsų identifikaciniai duomenys, kontaktiniai duomenys, duomenys apie kliento priklausymą tam tikram segmentui arba rizikos grupei, taip pat Jūsų amžius bei finansiniai duomenys, jei taikoma. Sutarties sudarymas gali būti atliktas automatizuotu būdu. Plačiau apie Asmens duomenų tvarkymo principus prašome susipažinti čia.

Kaip pradėti sudėtingus pokalbius su šeima?

Su artimaisiais dalinatės viskuo, bet kalbėti apie finansinius iššūkius ar artimojo netektį – nejauku? Atlikite testą, paruoštą su psichoterapeute Brigita Kaleckaite, ir sužinokite, kaip sudėtingus pokalbius pradėti lengvai.

Atlikti testą

Kas mėnesį mokate savo šeimos sąskaitas, paskolos įmokas ar rūpinatės savo vaikų mokslų bei būrelių išlaidomis?

Jei didžioji dalis šių išlaidų yra Jūsų atsakomybė, Jums verta apsvarstyti savo šeimos finansų apsaugą tais atvejais, jei nebegalėsite jiems padėti.

Nauja! Apsidraudę papildomu traumų draudimu gausite ir papildomą apsaugą nutikus nelaimingam atsitikimui, pavyzdžiui, lūžus kaului.

 • Gyvybės draudimo sutartį patogiai sudarysite interneto banke – nė neišėję iš namų.
 • Sumą, kuria norite apsidrausti gyvybę, pasirinksite patys.
 • Vos už 6,25 Eur per mėnesį galite papildomai įsigyti traumų draudimą, kuris Jums padės įvykus draudžiamajam įvykiui. Maksimali traumų draudimo apsaugos suma – 20 000 Eur.
 • Draudimo išmoką galima gauti nutikus draudžiamajam įvykiui – traumų, sunkios negalios ar mirties atveju. Remiantis „Higienos instituto“ duomenimis, 82,4 proc. darbingo amžiaus žmonių mirčių yra susijusios su sunkiomis ligomis*.

*Remtasi apibendrintais 2022 m. mirties priežasčių duomenimis, kurie skelbiami „Higienos instituto“ Sveikatos informacijos centro Mirties atvejų ir jų priežasčių stebėsenos skyriaus specialistų parengtame leidinyje „Mirties priežastys 2022“

 • Traumų draudimo išmoka padeda įvykus nelaimingam atsitikimui – draudžiamajam įvykiui. Patyrę sunkią traumą (pvz., lūžus kaului), gautumėte draudimo išmoką. Traumų draudimas negalioja sezoninių, infekcinių ligų (pvz., gripo, plaučių uždegimo) ir chroniško skausmo (pvz., kelio ar nugaros) atvejais.
 • Sunkios negalios draudimo išmoka Jums padėtų išvengti finansinių sunkumų, jei draudžiamojo įvykio atveju jums būtų nustatytas 30 % ir mažesnis dalyvumo (iki 2023-12-31 darbingumo) lygis ir dėl to netektumėte įprastų pajamų.
 • Gyvybės draudimo išmoką Jūsų mirties atveju galėtų gauti Jūsų nurodytas asmuo. Įprastai turto paveldėjimo procesas užtrunka keletą mėnesių, o gyvybės draudimo išmoką Jūsų artimieji gautų per 30 dienų. Tai padėtų jiems įveikti finansinius iššūkius, kilusius Jūsų netekties atveju.

Gyvybės draudimo sutartį patogiai sudarysite interneto banke.

 1. Pirmiausiai gyvybės draudimo skaičiuoklėje apskaičiuokite įmokos dydį pagal reikiamą draudimo sumą.
 2. Spustelėję „Tęsti“ užpildykite reikalingą informaciją ir atlikite kitus nurodytus žingsnius.

Gyvybės draudimas ir sunkios negalios draudimo apsauga įsigalioja iškart, sudarius draudimo sutartį. Traumų draudimo apsauga įsigalioja per 1 dieną nuo draudimo sutarties pasirašymo.

Jei Jūsų gyvybės draudimo sutartis susieta su paskola, visos draudimo apsaugos įsigalios per 1 dieną nuo draudimo sutarties pasirašymo, bet ne anksčiau nei kredito ar jo dalies išmokėjimo dieną.

Jei reikalingas Jūsų sveikatos patikrinimas, jis atliekamas nemokamai.

Pasakykite savo šeimai apie turimą gyvybės draudimo sutartį, kad jie žinotų, kur kreiptis, jei Jums kažkas nutiktų.

Sutartį galite bet kada nutraukti nemokamai.

Gyvybės draudimo sumą galite pasirinkti patys. Tačiau svarbu įsivertinti, kokia suma būtų reikalinga Jums ir Jūsų artimiesiems.

Minimali gyvybės draudimo suma – 20 000 Eur.
Traumų draudimo fiksuota suma – 20 000 Eur.

Mes rekomenduojame pasirinkti draudimo sumą, kuri padengtų:

 • negrąžintą būsto paskolos dalį, kad Jūsų šeimai liktų būstas, o ne skola;
 • bent trejų metų Jūsų pajamų dydžio sumą būtinosioms šeimos išlaidoms;
 • kitus finansinius įsipareigojimus (negrąžintą vartojimo paskolą, automobilio lizingą ir pan.).

Įmokos

Draudimo apsauga Mėnesio įmoka
Gyvybės ir sunkios negalios draudimas Priklauso nuo amžiaus, sveikatos būklės, draudimo sumos ir kitų rizikos veiksnių
Traumų draudimas (pasirenkamas) 6.25 €
Aptarnavimas
Sutarties sudarymas Nemokamai
Sutarties keitimas Nemokamai
Sutarties nutraukimas prieš terminą Nemokamai

Galioja nuo 2020.09.10

Sąlygos

Skaičiuoklė

Gyvybės draudimas paskolos grąžinimui

Norėdami gauti draudimo išmoką, užpildykite prašymą interneto banke arba skambinkite telefonu +370 5 268 4444 arba 1884, kad gautumėte informaciją ir tolesnius nurodymus.

Informuojame, kad:

 • Mirus apdraustajam draudimo suma bus išmokėta sutartyje nurodytam naudos gavėjui arba paveldėtojui, jei naudos gavėjas nepaskirtas.
 • Traumos atveju draudimo išmoka bus išmokėta apdraustajam.
 • Sunkios negalios (neįgalumo) atveju draudimo išmoka bus išmokėta apdraustajam arba sutartyje nurodytam naudos gavėjui.
 • Apsidraudus nuo traumų, apdraustajam bus išmokėta draudimo išmoka už sužalojimus (pvz., kaulų lūžius, plyšimus), įvykusius dėl nelaimingo atsitikimo (pvz., nukritus, buvus sumuštam, įvykus susidūrimui ar užpuolimui). Trauma nėra liga (pvz., gripas, spondilozė), raumenų skausmas, atsiradęs sportuojant, ar lėtinis skausmas (pvz., nugaros skausmas, kelio ar peties skausmas).
 • Sunki negalia – tai būklė, kai asmens dalyvumo (iki 2023-12-31 darbingumo darbingumo) lygis yra 30 % ar mažesnis, kurią sukėlė ilgalaikė sunki liga ar trauma, nustatė atitinkama Lietuvos Respublikos institucija ir kuri tęsiasi mažiausiai 12 mėnesių.
 • Draudikas priima sprendimą ir draudimo išmoka išmokama ne vėliau nei per 30 kalendorinių dienų nuo visos su įvykiu susijusios informacijos ir dokumentų gavimo dienos.
Pagalba patyčių atveju – paslauga yra skirta teikti pagalbą šeimoms jų vaikų patyčių atveju (vaikui susidūrus su patyčiomis mokykloje ar už jos ribų, taip pat virtualioje erdvėje).
Pagalbą patyčių atveju paslaugą Lietuvoje teikia fondas „Fonds PLECS“ pasitelkdamas VŠĮ „KULTIVUOTI“ ir fondo atrinktus specialistus, o ja naudotis gali tėvai ar globėjai sudarę gyvybės draudimo sutartį (sutarčių rūšys). Paslauga galioja jei vaikai gyvena tame pačiame namų ūkyje. Tarp vaikų ar paauglių neretai iškyla konfliktų. Tam tikri užgaulūs santykiai vadinami patyčiomis, kurių pasekmės – didesnis stresas, psichikos sveikatos sutrikimai ir blogesnės ateities perspektyvos. Kartais patyčios gali kelti pavojų vaiko bendrai sveikatai ar gyvybei. Ši paslauga – tai individuali pagalba, kuria siekiama stiprinti vaikų konfliktų sprendimo įgūdžius ir gebėjimą valdyti emocijas patyčių atveju. „Swedbank“ yra įsipareigojęs remti Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus. Pagalba patyčių atveju gali prisidėti prie šių tikslų įgyvendinimo – Geros sveikatos ir gerovės, Kokybiško švietimo ir Taikos, teisingumo, stiprių institucijų.
 • Paslauga galioja ne tik šeimoms, kurių vaikai patiria patyčias, bet ir kurstančių patyčias vaikų šeimoms, jei tėvai ar globėjai nori kartu išspręsti savo vaikų užgaulaus elgesio problemą.
 • Paslauga teikiama 6–17 metų vaikams (imtinai).
 • Paslauga papildomai nekainuoja.

Daugiau informacijos apie tai, kas yra patyčios, ir apie pagalbą patyčių atveju rasite čia.

 • Tėvai ar globėjai gauna įvertinimą, ar įvykęs incidentas yra patyčios, ar konfliktas.
 • Informacija apie konkrečius veiksmus, kurių tėvai gali imtis nedelsdami.
 • Individuali specialistų pagalba.
 • Praktinės rekomendacijos, jei įvykęs incidentas nėra patyčios.
 • Greitas reagavimas kritiniais atvejais.
 • Apmokamos specialisto konsultacijos.

Prieš pranešant apie patyčių atvejį, įsitikinkite, kad:

 • patyčių atvejis įvyko draudimo sutarties ir draudimo apsaugos galiojimo metu;
 • paskutinis incidentas įvyko ne vėliau kaip prieš 3 mėnesius;

Pranešti apie patyčių atvejį galite čia. Jums reikės:

 • užregistruoti save ir savo vaikus;
 • pateikti informaciją apie patyčių atvejį*.

*Atvejo vertinimą atliks „Fonds Plecs“ fondas.

Namai ten, kur širdis ir Jūsų artimieji. Užtikrinkite, kad Jūsų namai būtų apdrausti tinkamu turto draudimu.

Investuokite į vaiko ateitį dabar – sudarykite sutartį interneto banke ir kaupkite lėšas vaiko studijoms ar savarankiško gyvenimo pradžiai.

Apsidrauskite ir nuo rūpesčio, ar galėsite grąžinti paskolą susirgę ar netekę pajamų.

Apdrauskite savo automobilį vos per kelias minutes ir gaukite 10 nemokamų pagalbos kelyje paslaugų.

Kontaktai

 • +370 5 268 4444 arba 1884

Prašymų išmokėti draudimo išmokas administravimas

Paslaugas teikia „Swedbank Life Insurance SE“ Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB.

Kaip šeimoje kalbėti sudėtingomis temomis?

Šeima, tikriausiai, pasitikime labiausiai. Dėl tokio artumo turėtų būti lengva kalbėti apie viską, tiesa? Deja, yra temų, apie kurias kalbėti vengiame net su pačiais artimiausiais.

Atlikite greitą testą ir gaukite eksperto patarimų, kaip sudėtingus pokalbius paversti lengvesniais.

1/7

Išgirdus, kad reikia galvoti apie finansinę šeimos ateitį, pirma Jūsų reakcija:

1/7

Patarimas

Kartais manoma, kad jei pagalvosi – atsitiks. Vis dėlto, kur kas dažniau nelaimės nutinka apie jas nė nesusimąsčius. Baisu kalbėti apie netektis? Diskutuokite apie poreikius su šeima. Kokia suma reikalinga, kad jaustumėtės saugiai? Pokalbį pradėkite pozityviai, taip užduosite teigiamą toną. Pavyzdžiui, neklauskite „o kas, jeigu?“, klauskite „ko mums reikėtų?“.

1/7

Patarimas

Ruoštis tikrai naudinga – tik Jūsų planus turi žinoti artimieji, juk kitaip jie nepasinaudotų Jūsų sukauptu rezervu. O gal Jūsų pastangos tokios didelės, kad nebespėjate pasimėgauti tuo, kas vyksta dabar? Stengtis dėl ateities yra labai svarbu, bet nepamirškite šeimai dėmesio skirti jau dabar. Investuokite arba apsidrauskite – taip turėsite laiko būti su jums svarbiais žmonėmis.

1/7

Patarimas

Žmonės yra linkę į 2 kraštutinumus. Vieni šventai tiki, kad „jau man tai nieko nenutiks“. Kiti nuolat mintyse suka blogus ateities scenarijus. Abu keliai gali būti žalingi: pozityvus mąstymas naudingas, bet nuo nelaimių neapsaugo, o nuolatinis stresas gali atimti jėgas ir galimybes. Abiem atvejais padės planavimas: šiandien raskite 2–3 būdus rūpintis artimųjų saugumu, po savaitės dar pasidomėkite, o kitą dieną išsirinkite dar bent vieną būdą.

2/7

Kokiomis temomis esate šnekėję / šnekate šeimoje:

2/7

Patarimas

Santykiuose svarbu išsiaiškinti, koks statusas Jus tenkina, ar norite vaikų, koks Jūsų partnerio vaidmuo ateities planuose. Svarbu žinoti, ko norite iš santykių ir ką jiems galite duoti. Juk emocinis ryšys ir vaikų auginimas apima įsipareigojimus bei finansinius išbandymus. Tai sunkios, bet labai svarbios temos. Sudarius pokalbio planą bus lengviau, nes nenukrypsite ir nepraleisite svarbių aspektų.

2/7

Patarimas

Skirtingais gyvenimo etapais turime skirtingas finansines galimybes. Jei santykiai klostosi gerai, pora išgyvena ne vieną pakilimą ir nuosmukį. Kad tai nevirstų nesutarimų pagrindu, verta numatyti, kaip reaguojama į praradimus ir kam skiriami turimi pinigai. Šiame pokalbyje svarbu kalbėti faktais, bet nenuvertinti ir partnerio jausmų. Nežinote, nuo ko pradėti? Pažaiskite „O kas, jeigu?“: o kas, jeigu laimėtume milijoną, o kas, jeigu vienam iš mūsų kas nors nutiktų.

2/7

Patarimas

Santykiuose labai svarbu išsiaiškinti ne tik bendrus norus, bet ir kaip spręsite nesutarimus, leisite pinigus bei laisvą laiką. Itin brangūs ar pavojingi hobiai gali daryti didelę įtaką emociniam ir finansiniam stabilumui. Jei vienas užsiima adrenalino kupinu ar brangiu sportu, o kitas lieka namuose ir jaudinasi, gali kisti santykių dinamika. To išvengti padės biudžeto dalinimas ne lygiomis sumomis, o lygiais procentais. Pavyzdžiui, abu skirsite 50 proc. bendroms išlaidoms, 10 proc. taupymui, 7 proc. savo norams.

3/7

Norite pakalbėti rimta tema su artimuoju, bet jis neranda laiko ar jaučiasi nejaukiai. Kaip reaguojate?

3/7

Patarimas

Tvirtų santykių pagalbininkas – dialogas. Gyvenimo partneriai turėtų būti žmonės, su kuriais galime kalbėti apie viską, bet tai nereiškia, kad visos temos bus lengvos. Numatykite laiką ir vietą, kad abu būtumėte pasiruošę kalbėtis ir jaustumėtės saugūs. Tik neatidėliokite jau numatyto pokalbio – taip galite užsimiršti, justi stresą ir imti vengti artėjančios akimirkos.

3/7

Patarimas

Stengtis komunikuoti yra labai geras ženklas. Puiku ir tai, kad neverčiate kalbėtis čia ir dabar. Svarbu nepamiršti, kad tai Jūs inicijuojate pokalbį, todėl, tikėtina, jausitės tvirčiau. Nenuvertinkite kito nuomonės ir pasiruoškite ne tik kalbėti, bet ir klausytis. Abiem pusėms svarbu prisiminti, kad visos temos turi du sluoksnius – emocinį ir racionalų – ir jie abu yra svarbūs.

4/7

Kaip jaučiatės, kai kalbama apie nelaimingus atsitikimus:

4/7

Patarimas

Net jei su antra puse kalbate apie viską ir mėgstate numatyti visus gyvenimo scenarijus, svarbias temas verta aptarti pasiruošus. Labai naudinga iš anksto susitarti dėl šio pokalbio laiko ir vietos. Tai leidžia abiem pasiruošti rimtai diskusijai ir sumažinti tikimybę, kad Jus išblaškys garsus triukšmas ar netikėti reikalai. Pokalbį pradėkite pozityviai. Tikslas yra ne galvoti, kas galėtų būti blogai, o kaip padėti mylimam žmogui, jei kažkas nutiktų.

4/7

Patarimas

Sunkumas kalbėti apie nelaimes ir mirtį – tai apsauginis mechanizmas. Manoma, kad pirmykščiai žmonės dažniau galvodavo neigiamai nei teigiamai, todėl žinojo ką daryti atėjus nelaimei. Šiuolaikinis žmogus remiasi pozityvumu ir neturi strategijos nenumatytiems netikėtumams. Žinoma, yra ir kita pusė – kuo galvoji ilgiau, tuo darosi baisiau. Neatidėliokite rimtų pokalbių, kad šie netaptų nepagrįstai bauginančiais ir neužkirstų kelio pasirūpinti mylimaisiais.

5/7

Nugirstate tokį pokalbį:

– Užsisakiau gyvybės draudimą
– Ir kam jis tau reikalingas?

Kokia jūsų reakcija?

5/7

Patarimas

Neretai gyvybės draudimas siejamas arba su senyvo amžiaus, arba labai turtingais žmonėmis. Realybėje nelaimės nesirenka nei pagal amžių, nei pagal finansinę, šeimyninę padėtį. Tai kodėl nepastebime gyvybės draudimo teikiamo saugumo? Jei neturite antros pusės ir vaikų, lengva manyti, kad niekam negalite užkrauti finansinės naštos. Tačiau tik labai retai išties esame vieniši, o nelaimės atveju šeima patiria ne tik emocinį, bet ir finansinį smūgį.

5/7

Patarimas

Gyvybės draudimas – ramybė Jums ir reali pagalba Jūsų šeimai, todėl galvoti apie jį pradedame tuomet, kai juntame atsakomybę už kitus. Ir nors visai nesinori galvoti apie netekties atvejį, ne mažiau sunku pagalvoti, kad tokiu atveju nebeliks ir pagalbos artimiesiems. Gyvybės draudimas sumažina stresą dėl ir taip neapibrėžtos ateities – nelaimės atveju bent finansais kurį laiką bus pasirūpinta.

5/7

Patarimas

Kol pats nepatyrei, nepabandei ir nepajautei – labai sunku suprasti. Juk dažnai ir savo tėvus pradedame suprasti tik patys tapę tėvais. Taip yra ir su gyvybės draudimu bei kitomis apsaugomis. Sunku suprasti naudą tol, kol nesusidūrėme su nelaimėmis ir netektimis, kol nesijaučiame atsakingi už kitus. Norite, kad artimasis apsidraustų? Nepulkite nurodinėti ar kritikuoti. Geriau pakalbėkite apie jo prioritetus ir atsakomybes prieš šeimą.

6/7

Kurdami ar sukūrę šeimą tampame atsakingi ne tik už save. Ar kalbėjote ir įvertinote, kokie būtų šeimos finansai, jei Jums kažkas atsitiktų?

6/7

Patarimas

Šeima nėra vien vaikai ir sutuoktinis. Pagalvokite, ar turite finansinių įsipareigojimų, kurie nugultų ant kitų šeimos narių pečių? Tėvams, broliams ir seserims be Jūsų finansinės pagalbos gali būti sunku susitvarkyti su užgriuvusiais naujais iššūkiais.

6/7

Patarimas

Dauguma žmonių atsisako įsigyti gyvybės draudimą ne dėl to, kad negalvoja apie šeimos narius. Priešingai – nuoširdžiai mano, kad jiems jo nereikia ir pinigus būtų geriau skirti šiandienos reikmėms. Galbūt dėl to, kad sveikata puiki, o gal dėl santaupų banke, didelės vertės investicijų ar stabilios sutuoktinio algos, tačiau net ir tokiomis aplinkybėmis, neapsidraudę gyvybės draudimu, vis tiek rizikuojate savo šeimos finansine ateitimi.

6/7

Patarimas

Patyręs netektį žmogus gali išgyventi šoką, prislėgtumą ir depresijos požymius. Tuomet sunku galvoti apie ateitį ir neretai sunku rūpintis ne tik namais, bet ir pačiu savimi. Finansų sumažėja, tačiau pareigų padaugėja – juk dviese net kasdiene buitimi rūpintis yra lengviau. Kas mėnesį apmokate savo šeimos sąskaitas, paskolos įmokas ar padengiate kitas išlaidas? Verta apsvarstyti savo šeimos finansų apsaugą, jei nebegalėsite padėti.

6/7

Patarimas

Kas mėnesį apmokate savo šeimos sąskaitas, paskolos įmokas, vaikų darželio / mokyklos / būrelių išlaidas? Verta apsvarstyti šeimos finansų apsaugą, jei nebegalėsite padėti. Gyvybės draudimo išmoka padėtų išvengti finansinių sunkumų, jei per nelaimingą atsitikimą netektumėte darbingumo ir įprastų pajamų. Gyvybės draudimo išmoką mirties atveju galėtų gauti Jūsų pasirinktas asmuo – tai padėtų įveikti finansinius iššūkius, kilusius po netekties.

7/7

Turite vaikų ar planuojate šeimos pagausėjimą? Kas Jūsų šeimoje rūpinasi jiems reikalingomis prekėmis, paslaugomis (darželiu, mokykla, būreliais)?

7/7

Patarimas

Sakoma, kad uždarbio pokyčiai juntami vos per 3 mėnesius. Panašiai yra ir apjungus biudžetus: pradžioje pajuntame palengvėjimą, nes atsakomybė ir išlaidos yra dalijami pusiau, bet greitai įprantame gyventi dviejų žmonių biudžetu. Auginant vaikus svarbu turėti ne tik auklėjimo, bet ir finansinio atžalos saugumo planą. Net jei vaiko (-ų) poreikiais šeimoje rūpinasi tik vienas iš tėvų, netekus partnerio pajamų prireiks perskaičiuoti visą biudžetą.

Rimti pokalbiai nėra lengvi – daug lengviau yra sakyti „viskas bus gerai“ ir tuo patikėti patiems. Tačiau tokie pažadai ramina, bet neapsaugo. Nutikus nelaimei, artimieji priima didžiulę finansinę atsakomybę. Santaupos gali ištuštėti, skolos gali susikaupti. Gyvybės rizikos draudimas padės lengviau įveikti gyvenimo pokyčius.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.