Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Kelionių draudimas

Susiruošę į užsienį pasiimkite ir kelionių draudimą

Su „Swedbank“ kelionių draudimu, Jūs:

 • turėsite 750 000 Eur vertės draudimą medicininėms išlaidoms;
 • galėsite pasirinkti papildomą draudimą padidintos rizikos veikloms ir sporto kelionėms;
 • būsite pasiruošę neplanuotiems kelionės sutrikimams (skrydžių vėlavimams, atšaukimams ir kt.) ar jei dėl netikėtų priežasčių negalėtumėte išvykti.
Atkreipkite dėmesį, kad nuo 2024 m. vasario 22 d. medicininės pagalbos ir kelionės nutraukimo atveju COVID-19 ligą laikome lygiaverte kitoms ligoms, kurios nėra išskirtos kelionės draudimo sąlygose.

Kelionių draudimo skaičiuoklė

Draudimo apsaugos ir sumos

Atlyginamos užsienyje patirtos skubaus gydymo išlaidos dėl kelionės metu pablogėjusios sveikatos (dėl sužalojimo ar sunkios ligos). Taip pat atlyginame: neatidėliotinas odontologo pagalbos bei medicinos pagalbos priemonių įsigijimo išlaidas iki 200 eurų vienam draudžiamajam įvykiui. Kelionės metu dėl nelamingo atsitikimo patyrus kūno sužalojimą, išmokama draudimo išmoka, kurios dydis priklausys nuo kūno sužalojimo pobūdžio. Išmoka taip pat mokama mirties bei visiško suluošinimo atveju, dėl kurio negalima jokia profesinė ar kita darbinė veikla.
Ši draudimo apsauga suteikiama tik jeigu pasirinksite apsaugą „Medicininės pagalbos (išlaidų) draudimas".
Draudimas kompensuoja asmeninių daiktų, kuriuos Jūs pasiimate su savimi į kelionę, atkūrimo ar pakeitimo išlaidas dėl staigaus netikėto įvykio kelionės metu (įskaitant vagystę). Draudimo apsauga, skirta padengti nuostoliams, susijusiems su nenumatytu/netikėtu maršruto/grafiko pasikeitimu (įskaitant: Kelionės atšaukimą – ši apsauga įsigalioja nuo trečios dienos nuo draudimo sutarties sudarymo dienos; kelionės nutrūkimą), lėktuvo bilieto keitimu, skrydžio išvykimo laiko atidėjimu, bagažo vėlavimu. Draudimo apsauga, skirta atlyginti materialinę žalą, kuri būtų sukelta tretiesiems asmenims ir dėl kurios kyla civilinė atsakomybė.
Ši draudimo apsauga suteikiama tik jeigu pasirinksite apsaugas „Asmeninių daiktų draudimas" ir „Kelionės sutrikimo draudimas".
 • Papildomą draudimo apsaugą „Padidintos rizikos veiklos draudimas" galima pasirinkti tik kartu su apsauga „Medicininės pagalbos (išlaidų) draudimas".
 • Papildomą draudimo apsaugą „Darbas užsienyje" galima pasirinkti tik kartu su apsauga „Medicininės pagalbos (išlaidų) draudimas".
 • Šią papildomą draudimo apsaugą galima pasirinkti tik kartu su apsaugomis: „Medicininės pagalbos (išlaidų) draudimas", „Asmeninių daiktų draudimas" ir „Kelionės sutrikimo draudimas".

Apdraustųjų amžius Jeigu kelionių draudimu draudžiate keletą asmenų, duomenis apie juos nurodykite čia.

Norėdami įvesti daugiau nei 5 asmenų amžių (įtraukti į apdraustųjų sąrašą daugiau nei 5 asmenis), prašome prisijungti prie savo interneto banko.

Jeigu Jūs esate apdraustasis ir pasirinkote medicininės pagalbos draudimą, „Swedbank P&C Insurance AS“ tvarko Jūsų asmens duomenis automatizuotomis priemonėmis, įskaitant profiliavimą, siekiant įvertinti draudimo riziką, apskaičiuoti įmoką ir sudaryti draudimo sutartį. Mes tvarkome duomenis, kuriuos gauname iš Jūsų, turimus duomenis apie Jūsų patikimumą, taip pat Jūsų asmens tapatybės, kontaktinius duomenis bei duomenis apie Jūsų amžių, kuriuos teikia „Swedbank“, AB. Sutarties sudarymas gali būti visiškai automatizuotas.

Daugiau apie mūsų Asmens duomenų tvarkymo principus skaitykite čia.

Kelionių draudimas neužima papildomos vietos jūsų kuprinėje ir apsaugo nuo finansinių nuostolių įvykus netikėtiems įvykiams keliaujant užsienyje:

 • Neretai kelionės planai stringa dėl ligos ar transporto priemonių vėlavimo. Vidutiniškai nuostoliai dėl to viršija 1000 Eur.
 • Medicininės išlaidos susirgus ar patyrus traumą užsienyje gali būti itin didelės. Ypač jei prireikia specialaus transportavimo (pvz., sraigtasparnio). Vidutiniškai nuostoliai dėl to viršija 5000 Eur.
 • Nuostoliai dėl sugadinto bagažo ar pavogto turto siekia vidutiniškai 480 Eur.
 • 750 000 Eur vertės medicininių išlaidų draudimas apima skubią medicinos pagalbą ir transportavimo išlaidas.
 • 10 000 Eur vertės nelaimingų atsitikimų draudimas apima sužalojimus ir traumas keliaujant.
 • Taip pat galima apdrausti asmeninius daiktus ir kelionės sutrikimus.
 • Jūsų aktyvaus laisvalaikio veiklos taip pat bus apdraustos be jokio papildomo mokesčio. Plačiau

Svarbu! 30 Eur išskaita taikoma pasirinkus asmeninių daiktų, kelionės sutrikimo, civilinės atsakomybės bei teisinės pagalbos draudimo apsaugas.

Rinkitės papildomą draudimo apsaugą, jeigu:

 • Ketinate užsiimti padidintos rizikos veikla
  Šią papildomą apsaugą pasirinkite, jei planuojate užsiimti padidintos rizikos ar ekstremalaus sporto veikla (pvz., slidinėjimu ne oficialiose trasose, nėrimu giliau nei į 10 m gylį, kopimu į kalnus 4 500–5 500 m aukštyje virš jūros lygio ir pan.). Plačiau
 • Planuojate sporto kelionę
  Ši apsauga praplečia asmeninių daiktų ir kelionės sutrikimo draudimo apsaugą. Papildoma suma bus apdrausta jūsų sporto įranga, taip pat draudimas galios, jei sporto centro trasos, kurios yra jūsų kelionės tikslas, bus uždarytos dėl oro sąlygų.
 • Keliaujate darbo tikslais
  Rinkitės šią papildomą apsaugą, jei keliaujate į užsienį dirbti ar atlikti praktiką.

Išsamesnė informacija pateikiama draudimo taisyklėse.

 1. Pasirinkite Jums reikalingas apsaugas savo kelionei ir apskaičiuokite įmoką.
 2. Įveskite reikiamus asmeninius duomenis. Jei norite apdrausti ir bendrakeleivius, pridėkite papildomus asmenis ir įveskite jų asmens duomenis.
 3. Užbaikite sutarties sudarymą sumokėję įmoką interneto banke.
 4. Draudimo apsauga įsigalios kitą dieną po sutarties sudarymo, o kelionės sutrikimo draudimo apsauga – praėjus 3 dienoms po draudimo sutarties sudarymo.
 5. Mėgaukitės kelione!

Jeigu medicininės išlaidos kelionės metu viršytų 1 000 Eur, pirmiausia susisiekite su mumis telefonu +370 5 268 4444.

Įvykus kitiems netikėtiems įvykiams:

Praneškite apie įvykį internetu

Mūsų žalų reguliavimo specialistas susisieks su jumis ir patars, ką daryti toliau.

 • Jeigu Jus apvogė, praneškite tai vietos policijai.
 • Jeigu Jūsų skrydis vėluoja ar buvo atšauktas, oro uoste gaukite tai patvirtinančią pažymą.
 • Jeigu Jūsų bagažas buvo apgadintas oro uoste arba jis visai neatvyko, praneškite apie tai oro uosto bagažo skyriui.
 • Išsaugokite visas sąskaitas ir pažymas apie išlaidas – jų reikės vertinant patirtą žalą.

Jeigu kils kitų klausimų, paskambinkite mums tel. +370 5 268 4444.

Susiruošę į kelionę patogiai rezervuokite ir apmokėkite viešbučio ar automobilio nuomos paslaugas.

Apdrauskite namus ir į kelionę vykite ramia galva.

Keliaujate automobiliu? Nepamirškite apsidrausti nuo netikėtų įvykių kelyje.

Apdrauskite savo automobilį vos per kelias minutes ir gaukite 10 nemokamų pagalbos kelyje paslaugų.

Kontaktai

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS" Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB. Su Kelionių draudimo taisyklėmis susipažinti ir atsisiųsti jų kopiją galite čia.

Įvykus įvykiui

Jeigu medicininės išlaidos užsienyje viršytų 1000 Eur, pirmiausia susisiekite su mumis telefonu:

Pasirūpinkite savo saugumu su kelionių draudimu, kuris dabar apima ir COVID-19 draudimo apsaugą

Keliaujantiems nuo 2021 m. gegužės 6 d. kelionių draudimo COVID-19 apsauga galios be papildomo mokesčio. Įvykus netikėtiems įvykiams, Jūs gausite platesnę draudimo apsaugą nuo finansinių nuostolių nei iki šiol.

COVID-19 apsauga pradės galioti automatiškai, jei būsite įvykdę bent vieną iš šių išankstinių sąlygų:

 • turėsite dokumentą, įrodantį, kad atlikote COVID-19 testą (skirtą ištirti koronaviruso SARS-CoV-2 RNR ar antigeną), ir kad šio tyrimo, atlikto ne anksčiau nei 72 val. iki Jūsų kelionės pradžios, rezultatas yra neigiamas. Tokiu atveju draudimas galioja pirmąsias 30 Jūsų kelionės dienų.
 • turėsite patvirtinimą, kad per pastaruosius 6 mėn. persirgote COVID-19;
 • turėsite atlikto pilno COVID-19 vakcinacijos kurso pažymėjimą.

Išankstinės sąlygos taikomos vaikams nuo 12 metų amžiaus.

Išankstinių sąlygų įvykdyti nereikia, jei Jūsų kelionė buvo atšaukta, nes susirgote COVID-19, arba dėl to, kad Jūs turėjote kontaktą su asmeniu, sergančiu COVID-19, ir valdžios institucijų nurodymu kelionės pradžios metu privalote izoliuotis.

Pavyzdžiui, mes padengsime medicinines išlaidas, jei susirgsite COVID-19 ir užsienyje jums reikės medicininės pagalbos. Arba jei turėsite atšaukti kelionę, jei prieš kelionę: susirgsite COVID-19; turėsite kontaktą su asmeniu, sergančiu COVID-19 ir dėl to turėsite izoliuotis (karantinuotis).

Draudimas negalioja tais atvejais, kai kelionių sutrikimai yra susiję su valdžios institucijų įvestais apribojimais (pvz., uždaromos sienos, įvedama privaloma izoliacija).

Gerai įvertinkite, ar kelionė yra būtina.

Skaityti daugiau

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.