Kredito kortelės įsipareigojimų draudimas

Kredito kortelės įsipareigojimų draudimas

Jokių finansinių netikėtumų – apdrausti galite ir panaudotą savo kredito kortelės limitą

  • Apdraudę panaudotą kredito kortelės limitą galėsite gauti draudimo išmoką, jei netikėtai tapsite nedarbingas dėl savo ar savo nepilnamečio vaiko ligos, nelaimingo atsitikimo ar neteksite darbo.
  • Draudimo įmokas mokėsite tik tuomet, kai pasinaudosite kredito kortelės limitu. Ir tik 0,6 % nuo panaudotos dalies.
  • Kredito kortelės limito draudimo sutartį galėsite bet kada nutraukti nemokamai.
  • Sveikiname 2018 m. lapkričio 02 - 30d. vykusios Kredito kortelės įsipareigojimų draudimo akcijos pagrindinio prizo prizo laimėtoją.
Sudaryti sutartį

Kaip veikia šis draudimas?

Kredito kortelės įsipareigojimų draudimas leidžia apdrausti panaudotą Jūsų kredito kortelės limito dalį. Šis draudimas pravers tuomet, jei kredito grąžinimas Jums taptų sudėtingas ar neįmanomas.

  • Draudimo apsauga Jums galios nedarbingumo dėl ligos bei darbo netekimo atveju.
  • Gausite draudimo išmokas, kurios Jums padės padengti panaudotą kredito kortelės limitą tuomet, kai neturėsite įprastų pajamų.
  • Draudimo įmokas mokėsite tik tada, kai pasinaudosite kredito kortelės limitu.
  • Įvykus draudžiamajam įvykiui, mūsų žalų ekspertai suteiks Jums profesionalią pagalbą.

Pavyzdys: Vardenio istorija

Vardenis dirbo pardavimų vadybininku. Jo darbo rezultatai buvo įvertinti ir vadovas jam pažadėjo netrukus pakelti atlyginimą. Vardenis nusprendė nelaukti atlyginimo pakėlimo dienos ir įsigijo naują baldų komplektą, už kurį sumokėjo savo kredito kortele. Deja, bet vietoje atlyginimo pakėlimo Vardenio vadovas turėjo kitokių žinių – įmonė jungiasi su kita kompanija, todėl Vardenio darbo vieta bus panaikinta. Tačiau gerai bent tai, kad Vardenis buvo įsigijęs savo kredito kortelės įsipareigojimų draudimą.

Atleidimo dieną Vardenis buvo panaudojęs 1000 Eurų iš savo kredito kortelės. Tol, kol nedirbs, jis kas mėnesį gaus po 50 Eur išmoką (5 % nuo panaudoto kredito sumos). Jeigu Vardenis nesusiras darbo per 12 mėn., draudimas dvyliktą nedarbingumo mėnesį kompensuos jam visą likusią panaudoto kredito dalį – 450 Eur.

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS" Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB.