Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Kasko draudimas

Kasko draudimas

Mažiau išimčių - geresnė apsauga

Pasirinkusiems mūsų Kasko draudimą siūlome:

 • plačią draudimo apsaugą;
 • pagalbą kelyje Europoje visą parą;
 • lanksčias įmokas - galimybę rinktis mėnesines įmokas (metinė draudimo įmoka nesikeičia);
 • pasirinkusiems Elitinį Kasko draudimą - maksimalią Jūsų ir Jūsų turto apsaugą.

Nepraleiskite progos! Apdrausdami savo automobilį gaukite 15 % nuolaidą draudimo įmokai pirmaisiais draudimo metais. Nuolaida galioja rugsėjo 13–26 d.

Pasirinkite Jums tinkamiausią Kasko draudimą

Standartinis Kasko draudimas

Elitinis Kasko draudimas

Draudimo apsauga Draudimas nuo bet kokio staigaus ir nenumatyto įvykio, pvz.: gaisro, eismo įvykio, vandalizmo, stichinės nelaimės, transporto priemonės susidūrimo su laukiniu gyvūnu, vagystės ar plėšimo, dėl kurio draudimo objektas apgadinamas ar sunaikinamas, išskyrus taisyklėse numatytus atvejus.
Papildomos įrangos draudimas Transporto priemonėje esanti įranga: stogo bagažinė, dviračių ar slidžių laikiklis, vaikiška (kūdikio) automobilinė kėdutė, nešiojama GPS įranga, valstybinio numerio ženklas bei lengvojipriekaba be krovinio (bendroji masė - iki 750 kg). Draudimas galioja ir papildomam rakinamoje patalpoje laikomam padangų ar ratlankių komplektui.
Pagalba kelyje visą parą Suteiksime Jums pagalbą kelyje, jei neužsiveda automobilis, pradūrėte padangą, pasibaigė degalai, užtrenkėte automobilio raktelius salone, patekote į eismo įvykį ar sugedo automobilis ir dėl to reikia jį transportuoti į remonto dirbtuves ar saugojimo vietą.
Automobilio stiklų keitimas Taip pat suremontuosime ar pakeisime Jūsų apgadinto automobilio išorinius stiklus (jei remontuojama ar keičiama mūsų nurodytose remonto dirbtuvėse - netaikysime jokios išskaitos). Draudimo apsauga taikoma ir išoriniams veidrodėliams, stoglangiui bei panoraminiam stogui. Jei Jūsų automobilis ne senesnis nei 3 metų, pasirūpinsime originaliais stiklais.
Asmeninių daiktų draudimas Draudimas galios asmeniniams daiktams, buvusiems automobilyje, jei jie bus sugadinti (draudžiamojo įvykio atveju) ar pavogti iš užrakinto automobilio. Taip pat atlyginsime nuostolius, patirtus dėl dviračių, slidžių ar snieglenčių vagystės iš užrakintos automobilio stogo bagažinės ar užrakintų dviračių / slidžių laikiklių, pritvirtintų prie automobilio. Didžiausia atlyginama suma - 1 200 eurų, taikoma 50 eurų išskaita.
Raktelių praradimo draudimas Atlyginsime Jums papildomo raktelio užsakymo arba signalizacijos įtaiso perkodavimo (nesant galimybės to padaryti - spynų pakeitimo) išlaidas, jei Jūsų transporto priemonės rakteliai ar signalizacijos nuotolinio valdymo pulteliai bus pamesti, pavogti. Taikoma 50 eurų išskaita.
Transporto išlaidų draudimas Atlyginsime nuvykimą ir (ar) grįžimą iš remonto dirbtuvių (t. y. taksi išlaidas, pateikus čekius), kai apdrausta transporto priemonė remontuojama dėl draudžiamojo įvykio. Limitas vienam draudžiamajam įvykiui - 50 Eur.
Nelaimingų atsitikimų draudimas Jūsų ar (ir) keleivio, buvusio transporto priemonėje, sužalojimo, laikino arba visiško nedarbingumo (neįgalumo) ar mirties atveju dėl draudžiamojo įvykio, nutikusio transporto priemonei, išmokėsime draudimo nuo nelaimingų atsitikimų išmoką. Laikino nedarbingumo atveju mokame dienos kompensaciją po 30 eurų, o neįgalumo arba mirties atveju - vienkartinę kompensaciją, maks. 10 000 eurų.
Kelionės nutrūkimo draudimas Kelionei nutrūkus dėl draudžiamojo įvykio (transporto priemonės nenumatyto techninio gedimo, prarastų ar pavogtų raktelių) mes kompensuosime pagrįstas Jūsų ir su Jumis vykstančių keleivių kelionės namo išlaidas, o jei neturėsite galimybės tą pačią dieną grįžti į namus, atlyginsime apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas. Draudimo suma - būtinos ir protingos išlaidos.
Pakaitinis automobilis Kompensuosime Jums pakaitinio automobilio nuomos išlaidas arba kitas mūsų patvirtintas kelionės išlaidas, kurias Jūs patirsite negalėdami naudotis savo transporto priemone dėl draudžiamojo įvykio. Mes apmokėsime išlaidas pakaitiniam automobiliui už laikotarpį iki 30 dienų vienam draudžiamajam įvykiui. Galite pasirinkti per dieną atlyginamą sumą - 30 arba 60 eurų. Galima pasirinkti Galima pasirinkti
 

Kasko draudimas - savanoriškas transporto priemonės draudimas, kai atlyginama transporto priemonei padaryta žala.

Kasko draudimą patariame rinktis, jei norite išvengti nenumatytų išlaidų.

Nedraudžiame šių transporto priemonių:

 • senesnių nei 14 metų;
 • importuotų iš Šiaurės Amerikos.

Pasirinkusiems mūsų Kasko draudimą netaikome jokio vairuotojo amžiaus ar stažo apribojimo.

Kasko draudimas neatitinka TPVCA draudimo. Būtinai pasirūpinkite galiojančiu TPVCA draudimu.

Siūlome Jums plačią draudimo apsaugą staigių ir nenumatytų įvykių atveju:

 • eismo įvykio;
 • vandalizmo, vagystės ir plėšimo;
 • gaisro;
 • stichinės nelaimės.

Draudimo įmokos mokamos be pabrangimo Jums patogiu periodiškumu.

Sutarta transporto priemonės vertė yra nurodoma draudimo liudijime. Jei draudžiamojo įvykio dieną transporto priemonės rinkos vertė didesnė nei sutarta vertė, mes atlyginame didesnę vertę.

Užtikriname, kad transporto priemonių, kurių amžius yra iki penkerių metų, remontui būtų naudojamos naujos originalios detalės.

Sudarius draudimo sutartį:

 • Prašysime atsiųsti mums transporto priemonės nuotraukas.
 • Atsispausdinkite pranešimo apie eismo įvykį formą ir laikykite ją automobilyje. Tuomet įvykus draudžiamam įvykiui turėsite ją po ranka.
 • Įsirašykite pagalbos kelyje telefono numerį 1884, kuriuo galėsite kreiptis pagalbos bet kuriuo paros metu.
 • Prieš išvykdami į užsienį savo automobiliu, patikrinkite ar atitinkamose užsienio šalyse galioja Jūsų turimas Kasko draudimas. Teritoriją galite rinktis iš dviejų variantų:
  • Europa;
  • Europa, išskyrus Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą, Moldovą, Gruziją, Armėniją, Azerbaidžaną ir Turkiją.
 • Apskaičiuokite draudimo įmoką prisijungę prie savo interneto banko.
 • Pasirinkite įmokų mokėjimo periodiškumą - 1, 2, 4 ar 12 kartų per metus. Bendra metinė įmoka dėl to nepadidės. Sudarykite sutartį Interneto banke.
 • Draudimo liudijimą galite peržiūrėti interneto banke bet kuriuo paros metu.
 • Prašysime atsiųsti mums transporto priemonės nuotraukas per 3 dienas po draudimo liudijimo išdavimo dienos.
 • Nuotraukos turi būti daromos šviesiu paros metu, o fotografuojamas automobilis turi būti švarus.
 • Atsiųskite mums šias nuotraukas:
  • Iš priekinio dešiniojo kampo: matomas visas automobilio priekinis vaizdas, valstybinio numerio ženklas bei dešinė pusė.
  • Iš priekinio kairiojo kampo: matomas visas automobilio priekinis vaizdas, valstybinio numerio ženklas bei kairė pusė.
  • Iš galinio dešiniojo kampo: matomas visas automobilio galinis vaizdas, valstybinio numerio ženklas bei dešinė pusė.
  • Iš galinio kairiojo kampo: matomas visas automobilio galinis vaizdas, valstybinio numerio ženklas bei kairė pusė.
  • Salono centriniame skydelyje esanti įranga: matoma centrinė konsolė ir visa multimedija.
  • Atskiros visų automobilio pažeidimo nuotraukos: matomi dažų pažeidimai, akmenukų žymės, įbrėžimai, įtrūkimai stikle ir kt.
Išsamesnė instrukcija

Įsitikinkite, ar nereikia pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Jei pavojus negresia, kaip įmanoma greičiau apie įvykį praneškite mums internetu.

 • Užpildykite įvykio pranešimo formą. Gavę Jūsų pranešimą, patarsime, kaip elgtis toliau ir kokių imtis veiksmų.

Prireikus pagalbos kelyje, skambinkite telefonu 1884.

Bendruoju pagalbos telefonu (112) skambinkite šiais atvejais:

 • jei sužalojami žmonės;
 • jei nepavyksta susitarti dėl eismo įvykio kaltininko;
 • jei pavogta ar pagrobta transporto priemonė (ar jos dalys);
 • jei kitiems asmenims padarėte žalą, tačiau nežinote transporto priemonės ar turto savininko;
 • jei apgadinamas trečiųjų asmenų turtas arba eismo įvykyje nukentėjo daugiau nei 2 automobiliai;
 • jei kyla gaisro ar sprogimo pavojus;
 • jei kyla aplinkos užteršimo pavojus.

Atlyginsime žalą, padarytą Jūsų būstui, asmeniniams daiktams ir Jūsų kaimynams, atsitikus daugeliui nelaimės atvejų.

Jei Jums reikia papildomų lėšų automobiliui įsigyti, pasirinkite paskolą, kuri geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Būdas apsaugoti pačius brangiausius žmones nuo netikėto šeimos pajamų sumažėjimo netekus artimojo.

Kontaktiniai duomenys

Swedbank P&C Insurance AS

1884

info@swedbank.lt

Pranešti apie įvykį

Praneškite apie Kasko draudimo įvykį

Apie draudžiamąjį įvykį kaip įmanoma greičiau praneškite mums asmeniškai ar per šeimos narį.

Pagalba kelyje

1884 (visą parą)

Prireikus mūsų pagalbos kelyje bet kurioje Europos šalyje, skambinkite mums bet kuriuo paros metu.

Pasirinkus mūsų Kasko draudimą, atlyginama netikėtų ir nenumatytų įvykių sukelta žala (išskyrus taisyklėse numatytus nedraudžiamuosius įvykius). Šis draudimas apsaugos Jus nuo dažniausiai transporto priemonėms pasitaikančių įvykių (pvz. suteikiame draudimo apsaugą nuo gaisro, eismo įvykio (taip pat laukinių gyvūnų sukeltais atvejais), vandalizmo, stichinės nelaimės, vagystės ar plėšimo).

Pasirinkus „Swedbank“ Kasko draudimą, Jums nebereikės rūpintis, kas apdrausta, o kas - ne. Tačiau yra keli nedraudžiamieji įvykiai (pvz: transporto priemonės vairuotojas buvo neblaivus, neturėjo atitinkamos kategorijos vairuotojo pažymėjimo, arba automobilio savininkas apie jo vagystę nepranešė Bendrosios pagalbos centrui).

Sužinoti daugiau

Geografinė Europa: Lietuva, Latvija, Estija, Albanija, Austrija, Andora, Baltarusija, Belgija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Čekija, Danija, Prancūzija, Kipras, Vokietija, Graikija, Kroatija, Islandija, Italija, Airija, Didžioji Britanija ir Šiaurės Airija, Lichtenšteinas, Liuksemburgas, Makedonija, Malta, Juodkalnija, Moldavija, Monakas, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Romunija, Ispanija, Suomija, Slovakija, Slovėnija, Serbija, San Marinas, Šveicarija, Ukraina, Vengrija, Vatikanas, Švedija. Europos teritorijai priskiriamos šalys: Rusija, Kazachstanas, Turkija, Armėnija, Gruzija, Azerbaidžanas.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Išmėginkite periodinį investavimą!

 • Pradėti investuoti galite nors ir nuo 1 Euro.
 • Galite pasirinkti sau patogų periodiškumą: kas savaitę, kas mėnesį ar ketvirtį.
 • Investuojamą sumą pasirinktu santykiu galite paskirstyti į kelis skirtingus fondus.
 • Automatizuotas fondų pirkimas padeda išvengti emocijomis grįsto investavimo.

Primename, kad sandoriai „Swedbank“ fonduose ir vertybinių popierių saugojimas – nemokami. Pasiskaičiuokite, kiek tikėtina uždirbti periodiškai investuojant:

Investavimo skaičiuoklė