Kredito kortelės

Išskirtinė kredito kortelė, išduodama tik patikimiems asmeninės bankininkystės klientams. Kortelė užtikrina aukščiausio lygio aptarnavimą, paslaugas ir privilegijas visame pasaulyje.
  • Geriausios kelionių draudimo sąlygos, asmeninis kelionių planuotojas ir „Priority Pass“ kortelė pavers jūsų išvykas kelionėmis pirmąja klase.
  • Išskirtinės kredito sąlygos suteikia daugiau finansinės laisvės.

Maksimali kelionių draudimo apsauga galios ne tik kortelės naudotojui, kartu keliaujantiems šeimos nariams, bet ir kitiems asmenims – partneriams, draugams ir kitiems artimiesiems. Su „Visa Private Banking“ kortele suteikiamas visas apsaugos paketas: medicininių išlaidų draudimas, nelaimingų atsitikimų draudimas, civilinės atsakomybės ir teisinių išlaidų draudimas, bagažo ir kelionės vėlavimo draudimas, bagažo praradimo draudimas, kelionės atšaukimo ir nutrūkimo draudimas. Keliaukite ramiai ir saugiai.
Kelionių draudimo apsaugos paketas Išmokų sumos, EUR
Medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimas 85 000
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 30 000
Civilinės atsakomybės ir teisinių išlaidų draudimas 100 000
Bagažo ir kelionės vėlavimo draudimas 40 EUR/val.,
didžiausia suma 500 EUR
Kelionės atšaukimo ir nutrūkimo draudimas 2 000
Vėlavimo išvykti draudimas 1.000
Bagažo praradimo draudimas 1 000

Apie Kelionių draudimą sužinokite daugiau

Asmeninis kelionių planavimas – jums tereikia žinoti, kur norite nukeliauti, ką pamatyti, o pasiruošimo darbus patikėkite profesionaliam asmeniniam kelionių planuotojui. Specialistas padės išgryninti kelionės idėją, sudarys ir su jumis suderins asmeninį kelionės planą, sutvarkys vizas, kitus kelionės dokumentus, užsakys skrydžius, viešbučius, suteiks informaciją, kurią turėtumėte žinoti apie lankomą šalį, nutikus nenumatytiems įvykiams užsienyje konsultuos jus ir teiks visapusišką pagalbą. Jūsų asmeninio kelionių planuotojo užduotis – padaryti viską, kad kelionė būtų verta sugaišto laiko ir išleistų pinigų.
Sužinokite daugiau apie asmeninį kelionių planavimą

„Priority Pass“ kortelė atveria duris į specialias ypač svarbiems klientams skirtas laukimo sales daugiau nei 600 oro uostų. Šiose svarbiems klientams skirtose zonose galite naudotis kompiuteriu, internetu, faksu, net konferencijų sale, mėgautis užkandžiais, patogiomis poilsio vietomis, tarptautine spauda ir televizija, dušais ir kitais privalumais. Daugiau informacijos apie šias paslaugas teikiančius oro uostus ir privalumus sužinosite www.prioritypass.com.

Didelis kreditas „Visa Private Banking“ naudotojui leidžia patogiai tvarkyti savo asmeninius finansus. Už pirkinius atsiskaičius kredito lėšomis, nereikės rūpintis lėšų pervedimu kreditui dengti, nes kito mėnesio 10 dieną banko sistema automatiškai perves lėšas iš kitų jūsų sąskaitų banke. Iki tol už šias panaudotas kredito lėšas palūkanos nebus skaičiuojamos.

Sklandžiai atsiskaitinėkite visame pasaulyje „Visa“ ženklu pažymėtose vietose. Užsiregistravę „Saugaus atsiskaitymo internetu“ programoje, galėsite saugiai apsipirkti internetu. Be to, galėsite užsisakyti kelionės bilietus, viešbučius bei nuomotis automobilius.