Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Mielas (-a) kliente,


džiaugiamės, kad prisijungėte prie daugiau kaip 1,5 mln. Lietuvos gyventojų ir nutarėte savo finansinius reikalus tvarkyti kartu su „Swedbank“.

Norime, kad mūsų bendradarbiavimas suteiktų Jums kuo daugiau vertės, todėl trumpai priminsime, kaip paprastai ir patogiai naudotis mūsų paslaugomis:

  • Klientų aptarnavimo padaliniuose Jums patarsime bet kokiais finansų valdymo klausimais – nuo investavimo ar taupymo iki draudimo bei paskolų.
  • Visą parą veikiančiose savitarnos erdvėse Jums patogiu laiku galėsite susitvarkyti kasdienius finansinius reikalus, čia rasite: bankomatus grynųjų pinigų išėmimui ir įnešimui, interneto banko terminalą, kur taip pat galėsite prisijunti prie interneto banko, pripažinto geriausiu Lietuvoje.
  • Daugelį finansinių operacijų galite atlikti tiesiog čia, mūsų interneto banke:
matyti visą savo „piniginę“: kiek lėšų turite sąskaitose, kiek ir kam išleidote, kiek ir iš ko jų sulaukėte. Išbandyti
paprastai, patogiai ir pigiau nei kitur pervesti pinigų draugui, kolegai ar šeimos nariui. Išbandyti
Mokėjimai už komunalines paslaugas - iki 5 įmokų, atliekamų vienu kartu, jums kainuos tik 0.23 EUR, mokant įmokų ir mokėjimų krepšeliu.
sudaryti periodinių mokėjimų sutartis ir leisti mums pasirūpinti mokėjimais už jums suteiktas buities ar kitas paslaugas.
užsisakyti kredito kortelę ar pasiskolinti pinigų, užpildžius paskolos paraišką.
tvarkyti savo piniginius reikalus naudojantis nemokamu įrankiu „Mano biudžetas“, kuris už jus (automatiškai) surūšiuos jūsų išlaidas bei pajamas.
O jei „po ranka“ neturėtumėte kompiuterio, galite Swedbank interneto banką „pasiimti su savimi“ - įsidiekite „Swedbank“ programėlę išmaniajam telefonui. Jei jūsų mobilusis neišmanus, ne bėda – galite naudotis mobiliajam telefonui pritaikyta Interneto banko versija - www.swedbank.lt/mobile.

Naudotis „Swedbank“ paslaugomis tikrai paprasta nepriklausomai nuo to, kurį būdą pasirinksite. Jei dar nebandėte, mielai Jums padėsime. Kai turėsite klausimų, parašykite mums žinutę interneto banke, ir mielai patarsime ar žingsnis po žingsnio paaiškinsime, kaip savarankiškai tvarkyti savo kasdienius finansus.

Susisiekite su mumis ir tuo atveju, jei turėsite pastabų ar pasiūlymų. Vertiname kiekvieno kliento nuomonę ir įsitraukimą – juk gera augti drauge!

Jūsų „Swedbank“

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
  • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.


Šiandienos investuotojas – Tu!

  • Pradėti paprasta – galima investuoti vos nuo 1 Eur.
  • Nereikia turėti ekspertinių žinių ar investavimo patirties.
  • Svarbiausia – nebijoti pabandyti!