Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Mielas (-a) kliente,


džiaugiamės, kad prisijungėte prie daugiau kaip 1,5 mln. Lietuvos gyventojų ir nutarėte savo finansinius reikalus tvarkyti kartu su „Swedbank“.

Norime, kad mūsų bendradarbiavimas suteiktų Jums kuo daugiau vertės, todėl trumpai priminsime, kaip paprastai ir patogiai naudotis mūsų paslaugomis:

  • Klientų aptarnavimo padaliniuose Jums patarsime bet kokiais finansų valdymo klausimais – nuo investavimo ar taupymo iki draudimo bei paskolų.
  • Visą parą veikiančiose savitarnos erdvėse Jums patogiu laiku galėsite susitvarkyti kasdienius finansinius reikalus, čia rasite: bankomatus grynųjų pinigų išėmimui ir įnešimui, interneto banko terminalą, kur taip pat galėsite prisijunti prie interneto banko, pripažinto geriausiu Lietuvoje.
  • Daugelį finansinių operacijų galite atlikti tiesiog čia, mūsų interneto banke:
matyti visą savo „piniginę“: kiek lėšų turite sąskaitose, kiek ir kam išleidote, kiek ir iš ko jų sulaukėte. Išbandyti
paprastai, patogiai ir pigiau nei kitur pervesti pinigų draugui, kolegai ar šeimos nariui. Išbandyti
Mokėjimai už komunalines paslaugas - iki 5 įmokų, atliekamų vienu kartu, jums kainuos tik 0.23 EUR, mokant įmokų ir mokėjimų krepšeliu.
sudaryti periodinių mokėjimų sutartis ir leisti mums pasirūpinti mokėjimais už jums suteiktas buities ar kitas paslaugas.
užsisakyti kredito kortelę ar pasiskolinti pinigų, užpildžius paskolos paraišką.
tvarkyti savo piniginius reikalus naudojantis nemokamu įrankiu „Mano biudžetas“, kuris už jus (automatiškai) surūšiuos jūsų išlaidas bei pajamas.
O jei „po ranka“ neturėtumėte kompiuterio, galite Swedbank interneto banką „pasiimti su savimi“ - įsidiekite „Swedbank“ programėlę išmaniajam telefonui. Jei jūsų mobilusis neišmanus, ne bėda – galite naudotis mobiliajam telefonui pritaikyta Interneto banko versija - ib.swedbank.lt/mobile.

Naudotis „Swedbank“ paslaugomis tikrai paprasta nepriklausomai nuo to, kurį būdą pasirinksite. Jei dar nebandėte, mielai Jums padėsime. Kai turėsite klausimų, parašykite mums žinutę interneto banke, ir mielai patarsime ar žingsnis po žingsnio paaiškinsime, kaip savarankiškai tvarkyti savo kasdienius finansus.

Susisiekite su mumis ir tuo atveju, jei turėsite pastabų ar pasiūlymų. Vertiname kiekvieno kliento nuomonę ir įsitraukimą – juk gera augti drauge!

Jūsų „Swedbank“

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Investuoti gali kiekvienas! Jūs – irgi!

Paprasta pradėti, lengva išmokti:

  • galima investuoti sumas nuo 1 Eur;
  • sandoriai ir vertybinių popierių saugojimas – nemokamai;
  • galima investuoti į tvarius fondus, tausojančius aplinką ir išteklius.

Pasirinkę investuojamą sumą, galite pasiskaičiuoti, kiek galėtumėte uždirbti

Investavimo skaičiuoklė