Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Sąskaitos atidarymas

Dėmesio! Atsidaryti sąskaitos internetu negalėsite, jei šiuo metu jau esate „Swedbank“, AB klientas ir turite atidarytą bent vieną sąskaitą. Taip pat sąskaitos internetu negalėsite atidaryti nepilnamečiui vaikui. Kviečiame paskambinti mums tel. 1884 arba užsiregistruoti atvykti į banko padalinį.

Asmeninė informacija

Asmens dokumento informaciją

Mokesčių informacija

Lietuvos rezidentams mokesčių mokėtojo kodas yra asmens kodas

Kontaktinė informacija

Suraskite pašto kodą
Suraskite pašto kodą
Šiuo telefono numeriu Jums teiksime būtiną informaciją, susijusią su banko sąskaitos atidarymu.

Sutikimas dėl tiesioginės rinkodaros ir asmens duomenų tvarkymo pasirinkimai

Neprieštarauju, kad „Swedbank“, AB savo ir grupės įmonių, veikiančių Lietuvoje, vardu (toliau – „Swedbank“) tvarko jūsų asmens duomenis, vadovaudamasi „Swedbank“ asmens duomenų tvarkymo principais.

Neprieštarauju, kad „Swedbank“ tvarkytų mano asmens duomenis automatizuotomis priemonėmis, įskaitant profiliavimą, tam, kad galėtų parengti asmeniškai man pritaikytus finansavimo, draudimo, pensijų, investavimo ir kitų paslaugų pasiūlymus, taip pat naujienlaiškius ir kvietimus į renginius. Neprieštarauju, kad „Swedbank“ tvarkytų mano asmens duomenis automatizuotomis priemonėmis, įskaitant profiliavimą, tam, kad galėtų parengti asmeniškai man apskaičiuotus paskolų, įskaitant vartojimo paskolų bei kredito kortelių, limitų pasiūlymus Neprieštarauju, kad „Swedbank“ tvarkytų mano asmens duomenis tam, kad galėtų parengti apklausas, kuriose galėčiau pateikti savo nuomonę apie man teikiamas paslaugas, kad „Swedbank“ galėtų jas tobulinti. Sutinku, kad „Swedbank“, AB tvarkytų mano banko sąskaitos operacijų duomenis, įskaitant sveikatos duomenis tam, kad galėtų parengti mano išlaidų ir įplaukų apžvalgą.

Profesija

Politikoje dalyvaujančio asmens duomenys

Politiškai pažeidžiamas (paveikiamas) asmuo - tai privatus asmuo, kuriam yra arba buvo patikėtos svarbios viešosios pareigos, ir tokio asmens artimieji šeimos nariai arba artimi pagalbininkai. Pagal „Swedbank“ asmens duomenų tvarkymo principus. Bankas gali rinkti duomenis, susijusius su klientų tarnyba valstybės institucijoje, ir iš išorinių šaltinių (pvz., viešų ir privačių registrų).

Politikoje dalyvaujančiam asmeniui artimas šeimos narys / asmuo

Privataus asmens, kuris užėmė arba užima svarbias viešąsias pareigas, šeimos nariai arba kiti artimieji ar artimi bendradarbiai yra laikomi politiškai pažeidžiamo (paveikiamo) asmens artimais šeimos nariais arba artimais pagalbininkais.

Pajamos per mėnesį

Pavedimai į „Swedbank“ sąskaitą

Gauti mokėjimai (vidutiniškai per mėnesį)

Atlikti mokėjimai (vidutiniškai per mėnesį)

Grynųjų pinigų operacijas (vidutiniškai per mėnesį)

Pasirinkite padalinį į kurį Jums patogu atvykti

„Swedbank“, AB tvarkys jūsų pateiktus asmens duomenis, siekdamas suteikti Jums Jūsų prašomą paslaugą. Jūsų pateikti asmens duomenys tvarkomi pagal banko patvirtintus Asmens duomenų tvarkymo principus, su kuriais galite susipažinti Banko klientų aptarnavimo padaliniuose arba www.swedbank.lt.

Jeigu Jūsų nuolatinė gyvenamoji vieta yra NE Lietuvoje, turi būti nurodytos Jūsų sąsajos su Lietuva:

 • turi būti nurodyta įmonė, kurioje dirbate.
 • Turite nurodyti įmonės pavadinimą ir kodą.
 • Papildomai turite pateikti dokumentą, patvirtinantį, kad dirbate Lietuvos įmonėje, pvz., pažymą iš darbovietės, darbo sutartį.
 • turite nurodyti įmonės pavadinimą ir kodą.
 • Papildomai turite pateikti dokumentą, patvirtinantį, kad esate Lietuvos įmonės savininkas arba dalyvaujate tokios įmonės valdyme, pvz., išrašą iš Juridinių asmenų registro.
 • turi būti nurodytas mokymosi įstaigos pavadinimas.
 • Papildomai turite pateikti dokumentą, patvirtinantį, kad mokotės Lietuvos mokymosi įstaigoje, pvz., pažymą iš mokymosi įstaigos.
 • Jūsų sutuoktinis, asmuo, su kuriuo registruota partnerystė, tėvai ar vaikai yra Lietuvos piliečiai arba teisėtai Lietuvoje gyvenantys asmenys, t. y. turintys galiojančius leidimus (laikinai arba nuolat) gyventi Lietuvoje.
 • Turite nurodyti tokio asmens vardą, pavardę ir asmens kodą.
 • Papildomai turite pateikti dokumentą, patvirtinantį Jūsų šeiminius santykius Lietuvoje, pvz., santuokos liudijimą, gimimo liudijimą.
 • turite nurodyti tokio turto rūšį (t. y., ar tai yra žemės sklypas, ar kitas nekilnojamasis turtas) bei (ii) tokio turto adresą ir pašto kodą.
 • Papildomai turite pateikti dokumentą, patvirtinantį, kad turite nuosavybės teise turtą Lietuvoje, pvz., išrašą iš Nekilnojamojo turto registro, notarinę nekilnojamojo turto pirkimo–pardavimo sutartį, paveldėjimo teisės liudijimą.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

E. taupyklė – lengvas būdas pradėti taupyti!

 • Kaskart atsiskaičius kortele, suma už Jūsų pirkinius bus automatiškai suapvalinta, o likutis pervestas tiesiai į E. taupyklę.
 • Kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį santaupos pasipildys Jūsų pasirinkta suma.
 • Bet kuriuo metu atsiimkite sutaupytą sumą be jokių mokesčių.
Sužinokite daugiau