Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Erdvė geriems darbams

Dalinkitės gerumu su kitais!

Yra daugybė puikių sumanymų ir iniciatyvų, kurioms įgyvendinti reikia mūsų visų pagalbos. Bendradarbiaudami su pirmąja Lietuvoje aukojimo internetu svetaine www.aukok.lt, „Swedbank“ interneto banko skyrelyje „Erdvė geriems darbams“ pristatome įvairius visuomeninius projektus ir siekiame sudaryti sąlygas interneto banke aukoti paprastai ir saugiai.

Susipažinkite su projektais, dalykitės gerumu ir prisidėkite prie prasmingų iniciatyvų įgyvendinimo. Nesvarbu, kokio dydžio bus jūsų parama. Aukokite ir parodykite, kad jums rūpi!

Sužinokite daugiau
Kaip aukoti: prie kiekvieno projekto aprašymo išvysite mygtuką „Aukoti“. Jį paspaudus, atsidarys užpildyta mokėjimo forma, kurioje Jums reikės tik įrašyti aukojimo sumą ir užbaigti mokėjimo operaciją įprastu būdu. Mokėjimo pavedimas Jums nieko nekainuos. Jei norite paaukoti anonimiškai ar pageidaujate gauti projekto ataskaitą el. paštu, praneškite apie tai info@aukok.lt.

„Niekieno vaikai“: vaikai ligoninėse neturi likti vieni

Daugelis savo aplinkoje girdime istorijų apie „niekieno vaikus“ – ligoninėse paliktus vaikų namų auklėtinius ar tik ką iš šeimų paimtus vaikus. Sergantys, liūdni, palikti vieni su savo skausmu ir baime. Iniciatyva „Niekieno vaikai“ siekia pakeisti šią situaciją ir užtikrinti, kad šalia kiekvieno ligoninėje gulinčio vienišo mažylio būtų suaugęs žmogus, galintis tinkamai pasirūpinti emocine vaiko būsena.

Aukoti

Maistas ant ratų

Projekto „Maistas ant ratų“ tikslas – maistu ir socialine globa padėti vienai iš labiausiai pažeidžiamų Lietuvos visuomenės grupių – žemiau skurdo ribos gyvenantiems ir vienišiems vyresnio amžiaus žmonėms. Už surinktas lėšas į namus pristatomas maistas yra kur kas daugiau nei maistas – tai šilta žinutė, kad lankomas žmogus rūpi, yra reikalingas, kad mes visi kartu esame už orią senatvę.

Aukoti

Pokalbis gali išgelbėti gyvybę. Ir Tu gali.

„Jaunimo linija“ – viena didžiausių Lietuvoje nemokamos emocinės paramos telefonu ir internetu tarnyba, veikianti visą parą. Nuo 1991 m. veikiančioje tarnyboje dirba apie 350 savanorių – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Jie nuo veiklos pradžios atsiliepė į daugiau kaip 1 milijoną skambučių. Šio projekto tikslas – užtikrinti, kad emocinė parama telefonu ir internetu būtų prieinama kiekvienam.

Aukoti

Sugrąžinkime vaikams judėjimo džiaugsmą

Projekto tikslas – įsigyti funkcinės elektrostimuliacijos sistemą, kuri įdiegta Šiaurės Amerikos ir Europos ligoninėse, taikoma vaikų ir suaugusiųjų, patyrusių insultą, galvos smegenų bei nugaros smegenų traumas, ar nuo karo nukentėjusiųjų žmonių reabilitacijai. Įgimti ar įgyti galvos ir nugaros smegenų pažeidimai neretai yra rankų, liemens, kojų raumenų paralyžiaus priežastis.

Aukoti

Padėkime gabiems ir talentingiems Lietuvos vaikams

Apie 15 proc. bet kurios amžiaus grupės vaikų yra itin gabūs ir talentingi. NMA misija – šiems Lietuvos vaikams, nesvarbu, kokia jų gyvenamoji vieta, socialinė ir finansinė padėtis, suteikti galimybę mokytis pagal programas, atitinkančias jų gebėjimus ir potencialą.

Aukoti

Kartu pildykime kuklius penktakojų norus

Istorijų mes matom visokių – partrenkti mašinų, ilgai bastęsi gatvėse, badavę prie būdos ir pan. Maži šuniukai atkeliauja ne vieni, o vadomis – neskiepyti, apleisti, dažnai dar ir tokie maži, kad patys išsimaitinti negali. Deja, bet neskiepytų beglobių pas mus – absoliuti dauguma. Maža to, šiuos beglobius skiepyti dažniausiai būna jau gerokai per vėlu – pas mus jie patenka JAU sergantys.

Aukoti

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Investuoti gali kiekvienas! Jūs – irgi!

Paprasta pradėti, lengva išmokti:

  • galima investuoti sumas nuo 1 Eur;
  • sandoriai ir vertybinių popierių saugojimas – nemokamai;
  • galima investuoti į tvarius fondus, tausojančius aplinką ir išteklius.

Pasirinkę investuojamą sumą, galite pasiskaičiuoti, kiek galėtumėte uždirbti

Investavimo skaičiuoklė