Svarbu! Dėl galiojančios ekstremalios padėties banko padaliniuose aptarnaujame tik iš anksto užsiregistravusius klientus. Registruotis į konsultaciją

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmaniuosius įrenginius ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1884. Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e-paslaugomis rekomendacijas.

E. taupyklė – naujas būdas pradėti taupyti!

  • Kaskart atsiskaičius kortele, suma už Jūsų pirkinius bus automatiškai suapvalinta, o likutis pervestas tiesiai į E. taupyklę.
  • Kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį santaupos pasipildys Jūsų pasirinkta suma.
  • Bet kuriuo metu atsiimkite sutaupytą sumą be jokių mokesčių.
Sužinokite daugiau

Atnaujinome mokėjimo kortelių dizainą

Naujos išvaizdos korteles jau dabar matysite savo „Swedbank“ programėlėje ir išmaniuosiuose įrenginiuose, kuriais atsiskaitote bekontakčiu būdu. Naujo dizaino plastikinę kortelę gausite pasibaigus dabartinės galiojimui.

Sužinokite daugiau

Jūsų biometriniai duomenys – slaptažodis, kurio nereikia prisiminti

Pradėkite naudoti biometrinį prisijungimą jau šią vasarą ir Jūs galite laimėti vieną iš 10 „iPhone 11” išmaniųjų telefonų!

Sužinokite daugiau

Nauja! Pervedimai pagal telefono numerį

Nuo šiol pervesti pinigų kitam žmogui galite vien pagal telefono numerį.
Pradėkite naudoti patys ir nusiųskite kvietimą kitiems!

Pradėti naudoti

Naujiena! Paskola saulės elektrinėms

Jūs jau galite pateikti paraišką specialiai paskolai ir įsirengti nuosavą saulės elektrinę arba įsigyti nutolusios elektrinės dalį.

Sužinokite daugiau

blog.swedbank.lt

Archyvas

Naujienos

Archyvas