Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Bekontaktės mokėjimo kortelės

Naujos bekontaktės mokėjimo kortelės!

Bekontaktė mokėjimo kortelė – tai dar greitesnis būdas atsiskaityti už pirkinius. Jei atsiskaitymo suma ne didesnė nei 25 eurų, PIN kodo įvesti nereikės.

Tik pypt ir sumokėta!

Turėdami naujos kartos mokėjimo kortelę, galėsite dar greičiau ir paprasčiau atsiskaityti už kasdienius pirkinius. Kai atsiskaitymo suma neviršija 25 eurų, pakanka pridėti tokią kortelę prie bekontakčiams mokėjimams pritaikyto kortelių skaitytuvo, PIN kodo įvesti nereikia. Jei atsiskaitymo suma viršija šį limitą, mokėjimą atliksite kaip įprasta – įvedę PIN kodą.

Naudodamiesi šio tipo kortelėmis, Jūs galite atlikti ir visas įprastas operacijas – atsiskaityti parduotuvėse ir kitose prekybos vietose, sumokėti už pirkinius internetu, išsigryninti pinigų bankomatuose. Bekontakčiai mokėjimai – tai papildoma Jūsų kortelės galimybė.

Lietuvoje bekontakčiu būdu už pirkinį galima sumokėti tuomet, kai atsiskaitymo suma neviršija 25 eurų. Jei pirkinio vertė didesnė, atsiskaitymas vyks kaip ir įprasta – įvedus PIN kodą. Savo bekontakte kortele galėsite naudotis ir užsienyje, tačiau skirtingose šalyse gali būti nustatyti skirtingi bekontakčių mokėjimų limitai.

Bekontaktės mokėjimo kortelės yra pažymėtos specialiu simboliu. Tokį pat simbolį pamatysite ir ant kortelių skaitytuvo, kuris priima bekontakčius mokėjimus.

Jei prekybos vietoje įrengtas bekontakčius mokėjimus priimantis kortelių skaitytuvas ir Jūsų pirkinio suma neviršija 25 eurų, Jums tereikia pridėti kortelę prie skaitytuvo. Jei pirkinio suma viršija 25 eurų, Jums reikės įvesti kortelės PIN kodą. Visais atvejais instrukcijos bus pateiktos skaitytuvo ekrane (kai kuriuose skaitytuvuose bus galima įvesti PIN kodą neįdėjus kortelės į skaitytuvą, kituose skaitytuvuose kortelę reikės įdėti).

Jei prekybos vietoje kortelių skaitytuvas nepriima bekontakčių mokėjimų, savo kortele galėsite atsiskaityti įprastai – įvedę PIN kodą.

Atsiskaitymas bekontaktėmis kortelėmis yra paprastas, greitas ir saugus:

Įsitikinkite, kad skaitytuvas yra pažymėtas bekontakčių mokėjimų simboliu. Jei skaitytuvas tokių atsiskaitymų nepriima, kortele naudokitės kaip įprasta – įvesdami PIN kodą.>

Skaitytuvo ekrane pamatysite užrašą, nurodantį, kad galite pridėti kortelę. Jei atsiskaitymo suma mažesnė nei 25 eurų, PIN kodo įvesti nereikės. Kai kuriais atvejais atlikdami atsiskaitymus iki 25 eurų, terminale galite pamatyti prašymą įvesti PIN kodą. Tai papildomas saugumo sprendimas, užtikrinantis, kad kortelė nėra prarasta ir ja naudojasi būtent jos savininkas.

Priglaudę kortelę išgirsite garsinį signalą ir pamatysite žalią švieselę. Tai reiškia, kad mokėjimas atliktas.

Skaitytuvo ekrane pamatysite užrašą „Priimta“ (užrašas gali būti kitoks).

Svarbu: atlikus bekontaktį mokėjimą, kuomet suma neviršija 25 eurų, čekis nebus automatiškai spausdinamas. Visada galite nurodyti, kad pageidaujate gauti čekį.

Bekontakčių mokėjimų funkcijos įjungimas / išjungimas

Aktyvuojant bekontaktę mokėjimo kortelę, ši funkcija yra įjungiama automatiškai. Tam, kad galėtumėte šia funkcija naudotis, turėsite prieš tai atlikti vieną operaciją, kurią reikia patvirtinti PIN kodu (bankomate arba kortelių skaitytuve).

Bekontakčių mokėjimų funkciją taip pat galite bet kada įjungti / išjungti naudodamiesi „Swedbank“ išmaniąją programėle, interneto banku arba paskambinę telefonu 1884. Kortelės statusas (bekontakčiai mokėjimai įjungi / išjungti) pasikeis atlikus vieną operaciją, tvirtinamą PIN kodu.

Kaip atlikti bekontakčius mokėjimus

Bekontaktės mokėjimo kortelės yra saugios, nes jose įdiegta tokia pat apsauga nuo sukčiavimo, kaip ir įprastose mokėjimo kortelėse. Atliekant mokėjimo operaciją Jūsų duomenys saugiai perduodami į skaitytuvą. Kartais atliekant bekontaktį mokėjimą Jūsų bus paprašyta įvesti PIN kodą, net jei pirkinio suma bus mažesnė nei 25 eurų. Tai papildomas saugumo sprendimas, užtikrinantis, kad kortele naudojasi būtent jos savininkas.

Jei kortelę praradote, nedelsiant ją užblokuokite paskambinę telefonu +370 5 268 4444 arba 1884, naudodamiesi „Swedbank“ išmaniąja programėle arba interneto banke. Užblokavus kortelę, Jūsų pinigai bus saugūs.

Ar bekontakte kortele galiu atsiskaityti visuose kortelių skaitytuvuose?

Kortele galite atsiskaityti visuose skaitytuvuose, kurie priima Jūsų tipo mokėjimo korteles (VISA/Mastercard). Jeigu skaitytuvas nepriima bekontakčių atsiskaitymų, kortele atsiskaitysite kaip įprasta – įvedę PIN kodą.

Ar atsiskaitymo suma gali būti nuskaityta kelis kartus, jei netyčia pridėsiu kortelę prie skaitytuvo daugiau nei vieną kartą?

Kortelėje yra įdiegta speciali apsaugos funkcija, kuri užtikrina, kad kortelę pridėjus prie skaitytuvo būtų atlikta tik viena operacija. Net jei kortelę pridėsite prie skaitytuvo kelis kartus, už tą pačią pirkimo operaciją suma bus nuskaityta tik vieną kartą.

Ar pinigai gali būti nuskaityti, jei netyčia prieisiu per arti prie skaitytuvo, kuris tuo metu atlieka bekontaktį mokėjimą?

Bekontaktis mokėjimas atliekamas tik tuomet, kai kortelės nuo skaitytuvo yra ne didesniu nei 4 cm atstumu. Kad įvyktų mokėjimo operacija, kortelė turi būti pridėta prie kortelių skaitytuvo.

Kaip dažnai man reikės įvesti PIN kodą atsiskaitant bekontakte kortele, kai suma neviršija 25 eurų?

Kai kuriais atvejais Jūs būsite paprašyti įvesti PIN kodą, net jei pirkinio suma bus mažesnė nei 25 eurų. Tai papildomas saugumo sprendimas, užtikrinantis, kad kortele naudojasi būtent jos savininkas.

Ar galiu atlikti bekontaktį atsiskaitymą neišsiėmęs kortelės iš piniginės?

Mes rekomenduojame visada išsiimti kortelę iš piniginės, kai atliekate bekontaktį mokėjimą.

Kodėl negaliu atlikti bekontakčio mokėjimo su savo kortele?

Bekontakčių mokėjimų funkcija įjungiama, kai aktyvuojate kortelę ir atliekate vieną operaciją įvesdami PIN kodą skaitytuve ar bankomate. Bekontakčių mokėjimų funkciją galite bet kada išjungti. Norėdami vėl įjungti šią funkciją, po įjungimo turėsite atlikti vieną operaciją įvesdami PIN kodą (bankomate arba skaitytuve).

Kokiu atstumu reikia kortelę pridėti prie kortelių skaitytuvo, kad būtų atliktas mokėjimas?

Kortelė nuo skaitytuvo turi būti mažesniu nei 4 cm atstumu.

Ar bekontakčiai mokėjimai saugūs?

  1. Kadangi kortelės nereikia įdėti į skaitytuvą ar paduoti kasininkui, kortelės duomenų negalima nepastebimai nuskaityti ar nukopijuoti.
  2. Specialus saugumo mechanizmas užtikrina, kad vienu metu kortele būtų galima atlikti tik vieną mokėjimą. Tai reiškia, kad jei atsitiktinai vėl pridėsite kortelę prie skaitytuvo, pinigai antrą kartą nebus nuskaityti.
  3. Bekontaktėse mokėjimo kortelėse įdiegta tokia pat apsauga nuo sukčiavimo kaip ir kontaktinėse kortelėse.
  4. Kai kada atliekant bekontaktį mokėjimą Jūsų bus paprašyta įvesti PIN kodą, kad būtų įsitikinta, jog kortelės savininkas esate Jūs.

Ką daryti praradus kortelę?

Nedelsiant užblokuokite kortelę paskambinę telefonu +370 5 268 4444 arba 1884, „Swedbank“ išmaniojoje programėlėje arba interneto banke

Ar galiu bekontakte kortele naudotis užsienyje?

Taip, kortele galite naudotis visame pasaulyje. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad skirtingose šalyse gali būti taikomas skirtingas bekontakčio mokėjimo limitas. Pavyzdžiui, daugelyje Europos šalių limitas yra 25 eurai, Skandinavijoje – 25 eurai, Jungtinėje Karalystėje – 30 svarų.

Aš įjungiau / išjungiau bekontakčių mokėjimų funkciją. Kodėl ši funkcija nebuvo aktyvuota?

Bekontakčių mokėjimų funkcija, pakeitus jos statusą, įsigalioja tuomet, kai atliekate vieną operaciją įvesdami PIN kodą (bankomate arba skaitytuve).

Bekontaktė debeto mokėjimo kortelė „Debit Mastercard“

Debeto kortelė „Mastercard“, skirta atsiskaityti Lietuvoje, užsienyje bei internetu ar pasiimti grynųjų pinigų.

Bekontaktė Bekontaktė debeto mokėjimo kortelė Jaunimo programos dalyviams „Debit Mastercard WEB“

Tik Jaunimo programos nariams skirta debeto kortelė, kuria galima ne tik atsiskaityti parduotuvėse ar pasiimti grynųjų pinigų, bet ir pirkti internetu.

Bekontaktė debeto mokėjimo kortelė Privačiosios bankininkystės klientams „Debit Mastercard Private Banking“

Tai debeto mokėjimo kortelė, išduodama išskirtinai tik Privačiosios bankininkystės klientams.

Bekontaktė Klasikinė kredito kortelė

Ši kredito kortelė tinkama norintiems efektyviau tvarkyti savo kasdienius finansus. Naudinga įsigyjant brangesnį pirkinį ar tiesiog pritrūkus iki algos.

Bekontaktė Fiksuotų įmokų kredito kortelė

Ši kredito kortelė pravers, kai prireiks pinigų didesniam pirkiniui ar nenumatytoms išlaidoms. Ja naudotis patogiau nei lizingu, vartojimo paskola ar greitaisiais kreditais.

Bekontaktė Auksinė kredito kortelė

Prestižinė kredito kortelė už patrauklią kainą. Tinka dažnai keliaujantiems į užsienį.

Bekontaktė Naujoji VISA Platinum

Rodo ypatingą ją turinčio žmogaus statusą, užtikrina aukščiausios klasės aptarnavimą ir išskirtines privilegijas.

Galimybė valdyti savo sąskaitas ir biudžetą mobiliuoju telefonu.

Gaukite informaciją SMS žinutėmis apie įvykusius mokėjimus ar sąskaitos likutį.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
  • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.


Specialus pasiūlymas!

Kredito kortelė – ir kasdienybėje, ir kelionėse

Specialus pasiūlymas Auksinei kredito kortelei iki 2024 m. birželio 23 d.

  • 180 dienų galioja pirkinių draudimas daugeliui pirkinių.
  • Kelionių draudimas Jums ir kartu keliaujantiems šeimos nariams.
  • Netaikomas mokestis už grynųjų pinigų išėmimą iki 500 Eur/mėn. visame pasaulyje.

Į kino ekranus žvelk už perpus pigiau!

Nuo šiol Jaunimo programos nariai kiekvieno mėnesio pirmąjį trečiadienį rodomų filmų bilietus gali įsigyti su 50% nuolaida.