Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Paslaugų planai

Sutaupykite su Jums tinkamiausiu Paslaugų planu

Išsirinkite ir užsisakykite Jums tinkamiausią Paslaugų planą – svarbiausių kasdienių banko paslaugų rinkinį už vieną fiksuotą mėnesio mokestį, į kurį įskaičiuota:

 • neriboti elektroniniai mokėjimai eurais Lietuvoje ir EEE (Europos ekonominės erdvės) šalyse;
 • bekontaktė debeto kortelė;
 • iki 1500 Eur išėmimas per mėnesį nemokamai*;
 • minimalus kasdienių paslaugų mokestis.

* Per mėnesį nemokamai išimamų pinigų suma priklausys nuo pasirinkto Paslaugų plano.

Paslaugų planai

Standartiniai įkainiai

„Patogu“

„Patogu plius“

„Pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslauga“

Mėnesio mokestis 1,30 3,50 1,37 **
Minimalus kasdienių paslaugų mokestis, kuris apima sąskaitos atidarymą, tvarkymą, uždarymą bei į sąskaitas gautų mokėjimų eurais įskaitymą ir administravimą banke* 1,00 Eur/mėn. už vieną sąskaitą. apima visas Jūsų sąskaitas banke apima visas Jūsų sąskaitas banke netaikomas vienai pasirinktai sąskaitai
Mokėjimo kortelė Jūsų Paslaugų planui priskirtai debeto kortelei netaikomi kortelės išdavimo, administravimo, atnaujinimo ir kortelės siuntimo paštu Lietuvoje mokesčiai. Į Paslaugų planą įtraukiama viena Jūsų vardu išduota debeto kortelė. Bankas pats parinks ir priskirs Paslaugų planui vieną iš Jūsų turimų debeto kortelių. 1,00 Eur/mėn. Bekontaktė „Debit Mastercard“ Bekontaktė „Debit Mastercard“ Bekontaktė „Debit Mastercard“
Grynųjų pinigų išėmimas „Swedbank“ ir BANKOMATAS.LT bankomatuose Išgryninus didesnę sumą nei numatyta Jūsų Paslaugų plane, taikomas 0,5% mokestis. Jis skaičiuojamas nuo sumos, viršijančios plane nurodytą nemokamo išgryninimo limitą, ir yra nurašomas kito mėnesio 15 dieną. 0,5% (min. 0,5 Eur) nuo išgryninamos sumos 580 Eur/mėn.
nemokamai
1500 Eur/mėn. nemokamai 550 Eur/mėn. nemokamai
Pinigų pervedimai eurais interneto banke ir išmaniojoje programėlėje Paprasti pinigų pervedimai, periodiniai mokėjimai, e. sąskaitų apmokėjimai įprastu pavedimu. 0,23 Eur/vnt. „Swedbank“ viduje
0,41 Eur/vnt. į kitus bankus Lietuvoje ir europiniai mokėjimai. Pinigų pervedimai eurais į ES šalis, Islandiją, Lichtenšteiną, Norvegiją ir Šveicariją; mokesčiai dalimis (SHA), kai nurodytas gavėjo banko SWIFT(BIC) kodas, o gavėjo sąskaita nurodyta IBAN formatu.
neriboti neriboti 10 pervedimų per mėnesį. Viršijus šį skaičių, visiems kitiems pervedimams galios standartiniai banko paslaugų ir operacijų įkainiai.
Įmokų priėmimai interneto banke 0,23 Eur/vnt. neriboti neriboti

* Į Jūsų sąskaitas pervestų lėšų eurais administravimas apima: į Jūsų sąskaitas pervestų lėšų eurais „Swedbank“, AB viduje administravimą, į Jūsų sąskaitas pervestų lėšų eurais iš „Swedbank“ grupės bankų ir iš kitų Lietuvoje registruotų bankų administravimą bei į sąskaitas pervestų europinių mokėjimų lėšų administravimą. Europiniai mokėjimai – tai pinigų pervedimai eurais į ES šalis, Islandiją, Lichtenšteiną, Norvegiją ir Šveicariją; mokesčiai dalimis (SHA), kai nurodytas gavėjo banko SWIFT(BIC) kodas, o gavėjo sąskaita nurodyta IBAN formatu.

** Paslaugų plano „Pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslauga“ mėnesinis mokestis klientams, kuriems paskirta socialinė parama nepasiturintiems gyventojams pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymą (toliau – Įstatymas) – 0,68 Eur/mėn. Kai klientas nebebus laikomas asmeniu, kuriam paskirta piniginė socialinė parama nepasiturintiems gyventojams pagal Įstatymą, jam bus taikomas – 1,37 Eur/mėn.

Standartiniai įkainiai

Paslaugų planas „Patogu“
darbo užmokesčio gavėjams už 1,10 Eur/mėn.

Minimalus kasdienių paslaugų mokestis, kuris apima sąskaitos atidarymą, tvarkymą, uždarymą bei į sąskaitas pervestų lėšų eurais administravimą banke* 1,00 Eur/mėn. už vieną sąskaitą. apima visas Jūsų sąskaitas
Bekontaktė „Debit Mastercard“ kortelė 1,00 Eur/mėn. Įskaičiuota į planą Jūsų Paslaugų planui priskirtai debeto kortelei netaikomi kortelės išdavimo, administravimo, atnaujinimo ir kortelės siuntimo paštu Lietuvoje mokesčiai. Į Paslaugų planą įtraukiama viena debeto kortelė. Bankas pats parinks ir priskirs Paslaugų planui vieną iš Jūsų turimų debeto kortelių.
Grynųjų pinigų išėmimas „Swedbank“ ir BANKOMATAS.LT bankomatuose Išgryninus didesnę sumą nei numatyta Jūsų Paslaugų plane, taikomas 0,5% mokestis. Jis skaičiuojamas nuo sumos, viršijančios plane nurodytą nemokamo išgryninimo limitą, ir yra nurašomas kito mėnesio 15 dieną. 0,5% (min. 0,5 Eur) nuo išgryninamos sumos 580 Eur/mėn. nemokamai
Pinigų pervedimai eurais interneto banke ir išmaniojoje programėlėje 0,23 Eur/vnt. „Swedbank“ viduje
0,41 Eur/vnt. į kitus bankus Lietuvoje ir europiniai mokėjimai Pinigų pervedimai eurais į ES šalis, Islandiją, Lichtenšteiną, Norvegiją ir Šveicariją; mokesčiai dalimis (SHA), kai nurodytas gavėjo banko SWIFT(BIC) kodas, o gavėjo sąskaita nurodyta IBAN formatu.
neriboti
Įmokų priėmimai interneto banke 0,23 Eur/vnt. neriboti

* Į Jūsų sąskaitas pervestų lėšų eurais administravimas apima: į Jūsų sąskaitas pervestų lėšų eurais „Swedbank“, AB viduje administravimą, į Jūsų sąskaitas pervestų lėšų eurais iš „Swedbank“ grupės bankų ir iš kitų Lietuvoje registruotų bankų administravimą bei į sąskaitas pervestų europinių mokėjimų lėšų administravimą. Europiniai mokėjimai – tai pinigų pervedimai eurais į ES šalis, Islandiją, Lichtenšteiną, Norvegiją ir Šveicariją; mokesčiai dalimis (SHA), kai nurodytas gavėjo banko SWIFT(BIC) kodas, o gavėjo sąskaita nurodyta IBAN formatu.

Paslaugų planai – tai Jūsų kasdieniams poreikiams pritaikyti dažniausiai prisireikiančių banko paslaugų rinkiniai.

Užsisakius Paslaugų planą Jums nebereikės rūpintis, kiek kainuoja kiekvienas pinigų pervedimas, išgryninimas ar įmokos sumokėjimas, koks kiekvienos sąskaitos administravimo mokestis. Visa tai ir dar daugiau – įskaičiuota į Paslaugų plano fiksuotą mėnesio mokestį.

 • Paslaugų plano užsakymas ir atsisakymas Jums nekainuos.
 • Į Paslaugų planą įtraukiama viena iš Jūsų turimų debeto kortelių. Neužsisakius Paslaugų plano, Jūsų debeto kortelei (-ėms) yra taikomas administravimo mokestis.
 • Kai į Jūsų Paslaugų planą įtraukta debeto kortelė baigs galioti ir bus automatiškai atnaujinta, ji bus iš karto įtraukta į planą. Jei norėsite pakeisti savo Paslaugų planui priskirtą debeto kortelę, susisiekite su mumis interneto banko žinute.
 • Užsisakius Paslaugų planą, jo sąlygos galios visoms Jūsų turimoms ir naujai atidarytoms „Swedbank“ sąskaitoms.
 • Paslaugų plano mėnesio mokestis pradedamas skaičiuoti nuo užsakymo dienos, proporcingai už panaudotą mėnesio dienų skaičių, ir nurašomas iki kito mėnesio 15 dienos. Vėlesni mėnesio mokesčiai bus vienodo, Paslaugų planų įkainiuose nurodyto, dydžio.
 • Tol, kol naudositės savo pasirinktu Paslaugų planu, Jūs nemokėsite standartiniuose įkainiuose nustatyto dydžio mokesčių už naudojimąsi į Paslaugų planą įtrauktomis banko paslaugomis. Standartiniai banko paslaugų ir operacijų įkainiai Jums bus pradėti taikyti tik atsisakius Paslaugų plano, pasitraukus iš „Swedbank“ klientų programos, jeigu joje dalyvavote, arba viršijus Paslaugų plane esančių paslaugų apimtį (pvz., jeigu išsigryninsite daugiau pinigų arba užsisakysite papildomas debeto korteles).

Standartiniai banko paslaugų ir operacijų įkainiai

Visos Jūsų sąskaitos vienoje vietoje – interneto banke.

Automatiškai atsidėsite nedideles sumas kaskart atsiskaitę savo kortele.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.


Specialus pasiūlymas!

Kredito kortelė – ir kasdienybėje, ir kelionėse

Specialus pasiūlymas Auksinei kredito kortelei iki 2024 m. birželio 23 d.

 • 180 dienų galioja pirkinių draudimas daugeliui pirkinių.
 • Kelionių draudimas Jums ir kartu keliaujantiems šeimos nariams.
 • Netaikomas mokestis už grynųjų pinigų išėmimą iki 500 Eur/mėn. visame pasaulyje.

Į kino ekranus žvelk už perpus pigiau!

Nuo šiol Jaunimo programos nariai kiekvieno mėnesio pirmąjį trečiadienį rodomų filmų bilietus gali įsigyti su 50% nuolaida.