Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Vartojimo paskola namams

Naujas būstas ar generalinis namų atnaujinimas – paprasčiau nebūna!

Paprastas sprendimas, jei ketinate įsigyti nekilnojamąjį turtą ar atnaujinti namus.

 • Paskola nuo 5 000 iki 20 000 Eur.
 • Metinės palūkanos nuo 7,9 %.
 • Nereikia įkeisti įsigyto nekilnojamojo turto.
 • Nereikalingas pradinis įnašas.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Užpildykite paraišką per 2 minutes Gaukite asmeninį paskolos pasiūlymą Sudarykite sutartį interneto banke

Vidutinė pajamų suma per pastaruosius 6 mėnesius. Jeigu paskolos paraišką teikiate su bendraskoliu, pridėkite ir jos / jo mėnesines pajamas.

Nurodykite Jūsų / šeimos visų turimų finansinių įsipareigojimų vidutinę įmokų sumą per mėnesį (pavyzdžiui, paskolų, pirkimų išsimokėtinai, lizingo ir kitų įsipareigojimų bendra suma). Jeigu paraišką teikiate su bendraskoliu, taip pačiai pridėkite ir jos / jo finansinių įsipareigojimų sumą.

Didžiausia galima paskolos suma paskaičiuota maksimaliam 10 metų paskolos gražinimo terminui.

0

Mėn. įmoka

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0 0.00

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą. Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą.

Prieš apsisprendžiant dėl paskolos ir jos dydžio, rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir (ar) šeimos finansines galimybes.

Tipinis pavyzdys

Jei imtumėte 12 000 Eur dydžio kreditą, kai kredito sutarties trukmė (ir Kredito grąžinimo terminas) – 7 metai (bendras įmokų skaičius – 83) taikant 8,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį), 0 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 195 Eur mokant anuiteto metodu, bendros kredito kainos metinė norma būtų 9,59 %, o bendra kredito gavėjo sumokama suma būtų 16 374,88 Eur.Jei imtumėte 12 000 Eur dydžio kreditą, kai kredito sutarties trukmė (ir Kredito grąžinimo terminas) – 7 metų (bendras įmokų skaičius – 83) taikant 8,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį), 120 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 194,36 Eur mokant anuiteto metodu, bendros kredito kainos metinė norma būtų 9,94%, o bendra kredito gavėjo sumokama suma būtų 16 530,35 Eur.

Bendros kredito kainos metinė norma ir bendra kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą lygų Kredito sutarties trukmei, bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat, kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu, ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

Metinės palūkanos nuo 7,9 iki 15 %.

 • Planuojantiems įsigyti butą, sodybą, sodo sklypą, garažą, sandėliuką ar panašų nekilnojamąjį turtą.
 • Idealiai tinka ketinantiems remontuoti, rekonstruoti ar iš esmės atnaujinti turimą būstą.
 • Galite pasiskolinti nuo 5 000 iki 20 000 Eur.
 • Mažesnės mėnesio įmokos, nes paskolą galite imti net iki 10 metų laikotarpiui.
 • Pasiskolintą sumą ar jos dalį galite grąžinti anksčiau laiko be papildomų mokesčių.
 • Nereikia pradinio įnašo ir įsigyjamo turto vertinimo.
 • Galite pasirinkti mokėjimo dieną.
 • Pinigus pervesime Jums į sąskaitą iškart, sudarius sutartį.

Vartojimo paskola namams, kurios paskirtis nekilnojamojo turto remontas, rekonstrukcija, yra reglamentuojama ir suteikiama vadovaujantis Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymu.

Vartojimo paskola namams, kurios paskirtis nekilnojamojo turto pirkimas, yra reglamentuojama ir suteikiama vadovaujantis Lietuvos Respublikos su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito įstatymu. Bendro pobūdžio informacija apie vartojimo paskolą namams, kurios paskirtis nekilnojamojo turto pirkimas, pateikiama čia.

 1. Pateikiate vartojimo paskolos paraišką interneto banke arba išmaniojoje programėlėje.
 2. Apie priimtą sprendimą informuojame Jus telefonu, SMS arba interneto banko žinute.
 3. Susipažįstate su Jums siūlomomis paskolos sutarties sąlygomis interneto banke pateiktoje Standartinėje informacijoje apie kreditą.
 4. Jei pasiūlymas Jums priimtinas, sudarote sutartį interneto banke arba padalinyje.
 5. Pinigus pervedame Jums į sąskaitą iškart, sudarius sutartį.

Paskolos remontui ar rekonstrukcijai atveju, Jūs arba bendraskolis paskolos gavimo metu turite būti remontuojamo nekilnojamojo turto savininkas, o turtas negali būti įkeistas tretiesiems asmenims.

Jei paskolą ėmėte nekilnojamojo turto pirkimui, registruokite įsigytą turtą Lietuvos Respublikos Nekilnojamojo turto registre kredito gavėjo vardu per 90 dienų nuo kredito sutarties pasirašymo. To nepadarius laiku bankas turi teisę panaikinti palūkanų nuolaidą ir taikyti standartines vartojimo kredito palūkanas, arba Jūs paskolą galite grąžinti anksčiau laiko be papildomų mokesčių.

Jūsų pajamos

 • Jei paskolą imate vienas*, priklausomai nuo paskolos sumos Jūsų pajamos, atskaičius mokesčius, turi būti ne mažesnės nei 500 Eur / mėn.
 • Jei paskolą imate su bendraskoliu, priklausomai nuo paskolos sumos bendros šeimos (bendraskolių) pajamos, atskaičius mokesčius, turėtų būti ne mažesnės nei 850 Eur / mėn.
 • Pajamas turite reguliariai gauti bent 6 mėn. iš eilės, o Jūsų darbo sutartyje nurodytas bandomasis laikotarpis turi būti pasibaigęs.

Jūsų įsipareigojimai

 • Jūsų (šeimos) mėnesio išlaidos turimiems finansiniams įsipareigojimams dengti turi būti ne didesnės nei 40 % Jūsų mėnesio pajamų.
 • Jūs privalote neturėti įsiskolinimų (laiku negrąžintų kreditų) „Swedbank“ ir kitiems kreditoriams, ar laiku neapmokėtų sąskaitų už įvairias paslaugas.
 • Jei paskolą planuojate grąžinti ne iš darbo užmokesčio pajamų, Jums reikės atvykti į banko padalinį ir pateikti oficialius dokumentus, įrodančius šių pajamų gavimą.
 • Jeigu didžiosios Jūsų gaunamų pajamų dalies valiuta nėra Euras, planuojant įsigyti nekilnojamąjį turtą, Vartojimo paskolos namams suteikimas tam tikrais atvejais gali būti apribotas. Visi šie atvejai yra vertinami individualiai, siekiant tinkamai įvertinti kliento finansinę situaciją, jos stabilumą bei pajamų tvarumą.

*Jei esate vedęs ar ištekėjusi, tačiau pageidaujate paskolą imti vienas (-a), pildydami paskolos paraišką nurodykite, kad pageidaujate Asmeninio kredito. Jeigu Jūsų pajamų neužteks tokiam asmeniniam kreditui gauti, Jūsų sutuoktinis (-ė) turės užpildyti bendraskolio arba laiduotojo paraišką, kad bankas galėtų įvertinti šeimos kreditingumą.

 • Vartojimo paskolai namams taikome fiksuotąsias ir mažesnes palūkanas nei įprastai vartojimo paskolai.
 • Pritaikius nuolaidą, galutinės palūkanos gali būti 7,9–14%. Jas kiekvienam klientui nustatome individualiai, priklausomai nuo paskolos sumos, kliento kredito istorijos, lojalumo bankui.
 • Palūkanas mokate nuo visos suteiktos ir negrąžintos paskolos sumos.
 • Taikome 1 % nuo paskolos sumos paskolos sutarties administravimo mokestį, bet ne mažiau nei 95 Eur.
 • Jums reikia turėti „Swedbank“ sąskaitą, į kurią galėtume pervesti paskolos sumą. Šiai sąskaitai taikomi aptarnavimo mokesčiai, kuriuos galite peržiūrėti banko įkainiuose.
 • Kai paskolos paskirtis nekilnojamojo turto pirkimas, tinka ir Riboto naudojimo sąskaita (tai banko nustatytomis sąlygomis kredito gavėjo banke atidaryta sąskaita su ribotu funkcionalumu, skirta tik mokėjimams pagal paskolos sutartį vykdyti, reikiamoms lėšoms kaupti ir paskolai administruoti.).
 • Vienodo dydžio įmokos kiekvieną mėnesį pasirinktą dieną (3, 7, 12, 17, 22 arba 27) automatiškai nurašomos iš Jūsų „Swedbank“ sąskaitos. Įmokas sudaro už praėjusį mėnesį mokėtina palūkanų suma ir paskolos suma.
 • Paskolos įmokos nurašomos Jūsų pasirinktą mėnesio dieną nuo 17:45 val. – pasirūpinkite, kad Jūsų sąskaitoje pakaktų lėšų mokėjimui įvykdyti.
 • Galite rinktis paskolos grąžinimo terminą nuo 6 mėn. iki 10 metų.
 • Paskolą ar jos dalį visuomet galite grąžinti anksčiau termino be jokių papildomų mokesčių.
 • Kai paskolos paskirtis – nekilnojamojo turto pirkimas, būtina kredito gavėjo vardu registruoti nupirktą nekilnojamąjį turtą Lietuvos Respublikos Nekilnojamojo turto registre per 90 dienų nuo Kredito sutarties pasirašymo.
 • Neįregistravus turto laiku bankas turi teisę panaikinti palūkanų nuolaidą ir taikyti standartines vartojimo kredito palūkanas, arba Jūs paskolą galite grąžinti anksčiau laiko be papildomų mokesčių.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad už tam tikras su paskolos gavimu susijusias paslaugas yra apmokama pagal trečiųjų asmenų nustatytus įkainius. Pavyzdžiui, Kredito gavėjui gali tekti sumokėti atlyginimą notarui už turto, kurį ketina įsigyti panaudodamas Kredito lėšas, įsigijimo sutarties tvirtinimą ir panašiai.

Išskirtinis pasiūlymas būsto paskolos turėtojams

Nauji būsto paskolos turėtojai gali pasinaudoti specialiu nuolaidos kodu vartojimo paskolai namams, su kuriuo nebus taikomas sutarties administravimo mokestis. Įprastai šis mokestis siekia 95 Eur ir daugiau.

Kaip ir kur panaudoti nuolaidos kodą?

Pildydami paraišką vartojimo paskolai namams, laukelyje „Nuolaidos kodas“ įveskite kodą: NAMAI2022.

Pildyti paraišką

Svarbu! Šis pasiūlymas galioja tik naujiems „Swedbank“ būsto paskolos turėtojams, kurių būsto paskolos sutartis su „Swedbank“ yra sudaryta ne seniau kaip 12 mėn. iki paraiškos gauti vartojimo paskolą namams pateikimo. Pasiūlymas galioja iki 2022-12-31. Pasiūlymas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Standartinis metinės normos apskaičiavimo pavyzdys vartojimo paskolai namams: Jei imtumėte 12 000 Eur dydžio kreditą, kai kredito sutarties trukmė (ir Kredito grąžinimo terminas) – 7 metų (bendras įmokų skaičius – 83) taikant 8,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį), 120 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 194,36 Eur mokant anuiteto metodu, bendros kredito kainos metinė norma būtų 9,94%, o bendra kredito gavėjo sumokama suma būtų 16 530,35 Eur.

Bendros kredito kainos metinė norma ir bendra kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą lygų Kredito sutarties trukmei, bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat, kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu, ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

Gaukite prekybos centro „Senukai“ nuolaidų kortelę naujakuriams be jokių apribojimų!

Susiremontuokite savo namus lengviau ir greičiau! „Swedbank“ vartojimo paskolos namams sutartį pasirašiusiems klientams dovanojame lojalumo ir nuolaidų kortelę „Naujakurys“ – ja galėsite naudotis 24 mėn. be jokių apribojimų.

Specialiai „Swedbank“ klientams taip pat siūlome:

 • Buitinės technikos pasiūlymai TOP kainomis. Plačiau
 • Specialūs pasiūlymai. Plačiau

Kortelės „Naujakurys“ turėtojams „Senukų“ prekybos centruose*:

 • kasdien taikoma 30% nuolaida daugeliui prekių. Prekėms, kurioms negalioja ši nuolaida, taikomos didmeninės kainos nurodytos kainoženkliuose;
 • kasdien taikoma 30% nuolaida įrankių nuomos bei siuvimo paslaugoms;
 • galimybė gauti nemokamą interjero projektą, „Senukų“ prekybos centre įsigijus ne mažiau 50 proc. prekių, reikalingų šiam projektui įgyvendinti;
 • nemokamas prekių pristatymas (iki 1,5 t svorio) iki 20 km atstumu nuo „Senukų“ parduotuvės, kurioje buvo užsakytos prekės, vieno apsipirkimo metu įsigijus prekių už 300 Eur ir daugiau;
 • asmeninio „Senukų“ vadybininko konsultacija ir aptarnavimas;
 • galimybė užsakyti prekes telefonu, e. paštu ar atvykus pas asmeninį vadybininką.

* Nuolaidų kortelė negalioja perkant franšizinėse parduotuvėse (peržiūrėkite jų sąrašą čia) ir internetu.

Kaip gauti kortelę „Naujakurys“:

 1. Pasirašę būsto paskolos sutartį, nuolaidos kodą kortelei rasite interneto banko skiltyje „Mano sutartys“.
 2. Kodą įrašykite lojalumo programos „Naujakurys“ registracijoje čia. Nuolaidos kodu galima pasinaudoti tik registruojantis internetu www.senukai.lt.
 3. Po registracijos sulaukite „Senukų“ vadybininko skambučio, kurio metu susitarsite dėl patogiausio būdo atsiimti nuolaidų kortelę.
Plačiau apie kortelę ir lojalumo programą „Naujakurys“

Pasiūlymas galioja iki 2023 metų rugpjūčio 24 dienos. „Swedbank“, AB neatsako už „Senukų“ paslaugų bei aptarnavimo kokybę.

Jei planuojate atnaujinti ar remontuoti savo namus, rinkitės tvarų būdą ir pagerinkite savo namų energinį naudingumą.

Paskola, padedanti įgyvendinti įvairiausius Jūsų planus.

Naudingas sprendimas perkant, renovuojant, remontuojant ar statant namus, planuojantiems didesnes išlaidas už mokslą ar sveikatai.

Ypač naudinga įsigyjant vertingus daiktus, nes daugeliui su kredito kortele įsigytų pirkinių galioja net 180 d. pirkinių draudimas. Taip pat pravers skolinantis nedideles sumas trumpam laikotarpiui.

Suteikiama saulės elektrinės įsirengimui arba nutolusios saulės elektrinės dalies įsigijimui.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Viskas įmanoma, kai turi planą!

Nuolat rūpinamės savo fizine ir emocine sveikata, bet kaip dažnai pagalvojame apie finansinę būklę? Kviečiame įvertinti savo finansinę sveikatą trumpu testu ir pradėti planuoti finansus drauge.

Nauja! Jaunimo programos nariai finansų mokosi žaisdami ir rinkdami prizus

Prisijunk prie nuotykių kupino žaidimo „Žinių žygis“ ir tobulink savo žinias! Tavęs laukia:

 • Iššūkiai! Tai įvairūs klausimai, gilinantys tavo žinias apie finansus.
 • Taškai! Teisingai atsakęs atrakinsi naujus iššūkius ir kaupsi taškus.
 • Prizai! Sukauptus taškus galėsi iškeisti į pasirinktus prizus.