Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Paskolos studentams

 • Dėl naujos paskolos sutarties pasirašymo kviečiame kreiptis į banką nuo 2023 m. kovo 22 d. iki balandžio 19 d. Plačiau
 • Prašymai išmokėti antrąją studijų paskolos dalį 2023 m. pavasario semestrui yra priimami nuo vasario 1 d. iki birželio 30 d. Plačiau

Tu žinai kur? Mes žinome kaip!

Įstojai ten, kur norėjai studijuoti? Pateik paraišką gauti valstybės remiamą paskolą studentams ir gauk lėšų įmokoms už studijas, dalinėms studijoms užsienyje ar gyvenimo išlaidoms.

 • Nedidelės palūkanos ir jokio sutarties sudarymo mokesčio.
 • Paskolą grąžinant anksčiau nebus taikomi papildomi mokesčiai.
 • Paskolą grąžinti pradėsi tik praėjus metams po studijų pabaigos.
 • Paskolą reikės grąžinti per 15 metų laikotarpį.
 • Gavus paskolą gyvenimo išlaidoms, kiekvieną mėnesį tau automatiškai išmokėsime sutartą sumą.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamasis finansavimo paslaugomis tu prisiimi finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką tavo kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

 • Eur
 • 15m.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamasis finansavimo paslaugomis tu prisiimi finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali turėti neigiamos įtakos tavo kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas. Jeigu norėtum sužinoti daugiau apie paskolos suteikimo sąlygas, tiksliau įvertinti asmeninę finansinę situaciją ar užduoti kitus klausimus, susijusius su norima gauti paskola, paskambink mums tel. +370 5 268 4444 arba 1884.

Tipinis pavyzdys

Jei imtum 2 000 Eur paskolą studijų kainai sumokėti vieneriems studijų metams, kai kredito sutarties trukmė 20 metų (iš kurių 5 metai yra lengvatinis kredito laikotarpis (4 metai studijų laikotarpis ir 12 mėn. po studijų baigimo), 15 metų paskolos grąžinimo terminas), taikant 5,392 % metinę palūkanų normą, mokant Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį), mėnesio įmokas mokant linijiniu metodu (pirma mėnesio įmoka 20,11 Eur), bendros kredito kainos metinė norma (MN) būtų 6,48 %, o bendra kredito gavėjo mokama suma būtų 3 538,54 Eur.

Bendros kredito kainos metinė norma ir bendra kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą lygų Kredito sutarties trukmei, Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

Norint sudaryti paskolos sutartį nebūtina keliauti į banką. Užpildyk ir pateik paraišką gauti paskolą internetu, o kai gausi teigiamą atsakymą, internetu galėsi pasirašyti ir sutartį.

Studijų paskolų sutarčių pavasario semestrui pasirašymo laikotarpis: nuo 2023 m. kovo 22 d. iki balandžio 19 d.

 1. Užpildyk paraišką. Paraišką išanalizuosime per 3 darbo dienas ir susisieksime su tavimi dėl sutarties pasirašymo.
 2. Sutartį galėsi pasirašyti nuotoliniu būdu, tačiau tam turi turėti kvalifikuotą e. parašą: Smart ID Q, Smart ID QES, Mobile-ID arba e. parašą ID kortelėje.
 1. Instrukciją, kaip įsidiegti kvalifikuotą Smart ID paskyrą, rasi čia. Jeigu nepavyks, skambink tel. +370 5 268 4444 – mes tau padėsime.
 2. Įsidiegęs kvalifikuotą Smart ID užpildyk paraišką. Paraišką išanalizuosime per 3 d. d. ir susisieksime su tavimi dėl sutarties pasirašymo.
 3. Jei nepavyko įdiegti kvalifikuoto e. parašo ar negali prisijungti prie interneto banko registruokis konsultacijai su banko specialistu padalinyje. Išankstinė registracija privaloma.

Atsidaryk „Swedbank“ sąskaitą internetu, daugiau informacijos rasi čia.

Arba registruokis konsultacijai su banko specialistu padalinyje. Išankstinė registracija privaloma.

Telefone atsidaryk turimą Smart ID programėlę, pasirink „Naudotojo informacija“ -> „Paskyros lygis“. Jeigu matai „Smart ID kvalifikuotas elektroninis parašas“ – tu turi kvalifikuotą parašą.

 1. Jei nusprendei sutartį sudaryti padalinyje, atvykstant žinok savo studijų programos kodą ir nepamiršk pasiimti paso arba asmens tapatybės kortelės.
 2. Tais atvejais, kai paskolos sutartį pasirašo studento įgaliotasis asmuo, būtina pateikti ir notaro patvirtintą įgaliojimą pasirašyti sutartį. downloadĮgaliojimas (DOC)
 3. Jei turi galimybę atsispausdinti, atsinešk jau užpildytą paraišką. documentParaiška (PDF)
 • Paskola tau gali būti suteikta tik jei esi įtrauktas(-a) į studijų fondo sąrašą ir jei nesi sustabdęs (-iusi) ar nutraukęs (-usi) studijų bei neturi skolų už jokius mokėjimus.
 • Į banką dėl paskolos ar išmokos kreipkis nustatytu laiku (visos datos skelbiamos Valstybinio studijų fondo puslapyje.).
 1. Valstybinio studijų fondo interneto svetainėje www.vsf.lt nurodytu laiku pateik prašymą suteikti paskolą.
 2. Interneto svetainėje www.vsf.lt pasitikrink ar Valstybinis studijų fondas įtraukė tave į paskolos gavėjų sąrašą.
 3. Jei radai save sąraše, kreipkis į mus dėl paskolos sutarties pasirašymo.

Kai eisi į banką pasirašyti naujos paskolos sutarties ar pateikti prašymą pavasario semestro išmokai, būtinai atsinešk:

 • savo pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • tais atvejais, kai paskolos sutartį pasirašo studento įgaliotasis asmuo, būtina pateikti ir notaro patvirtintą įgaliojimą pasirašyti sutartį.
 • jau užpildytą paraišką naujai paskolai (paraišką galima pildyti ir banke);

Dokumentai parsisiuntimui:

 • Paskolai taikoma kintama palūkanų norma: 3 mėn. EURIBOR ir 2,9 proc. marža.
 • EURIBOR palūkanų bazė – Europos tarpbankinės rinkos palūkanų norma, išreikšta metinėmis palūkanomis. EURIBOR rodiklį nustato, administruoja ir skelbia Europos pinigų rinkos institutas (angl. European Money Markets Institute) ar kita oficialiai paskirta organizacija. Jeigu EURIBOR rodiklio reikšmė yra neigiama, ji laikoma lygi nuliui.
 • Sutarties administravimo mokestis – 0,00 Eur.
 • Mokestis už paskolos grąžinimą anksčiau sutartyje nustatyto termino – 0,00 Eur.
 • Tu taip pat turi turėti sąskaitą Swedbank, kuriai taikomi paskolos sutarties sudarymo dieną Banko operacijų ir paslaugų įkainiuose nurodyti įkainiai.

* Paskolos grąžinimas pradedamas praėjus 12 mėnesių po studijų, kurioms gauta paskola, baigimo ar nutraukimo.

Palūkanų suma skaičiuojama nuo išmokėtos ir negrąžintos paskolos sumos. Taupydami tavo laiką, reikiamo dydžio įmokas ir (ar) palūkanas nurašysime nuo tavo sąskaitos 30-tą mėnesio dieną (jei mėnuo turi mažiau dienų – paskutinę mėnesio dieną) nuo 17:45 val. Pasirūpink iš anksto, kad tavo banko sąskaitoje tą dieną iki numatytos valandos būtų pakankama suma mokėjimui įvykdyti.

Naudinga žinoti:

 • Laikinai sustabdžius studijas kredito grąžinimas nepradedamas – tokiu atveju tu toliau mokėsi tik palūkanas.
 • Jei susidūrei su finansiniais sunkumais mokėti paskolos įmokas, nedvejok, kreipkis į banką.

Gražinimo atvejų pavydžiai

 • Lukas baigė studijas, kurioms skolinosi.

Abiturientas Lukas įstojo studijuoti programų sistemas. Šių studijų įmokai sumokėti jis gavo valstybės remiamą paskolą. Visą studijų laikotarpį ir metus po studijų baigimo Lukas už paskolą mokėjo tik palūkanas. Praėjus metams po studijų baigimo jis pradėjo grąžinti paskolą, kurią privaloma grąžinti per 15 metų.

 • Rasa pakeitė studijų programą, kuriai skolinosi.

Abiturientė Rasa įstojo studijuoti verslo vadybos ir administravimo, o šių studijų įmokai sumokėti gavo valstybės remiamą paskolą. Studijuodama vadybą, už paskolą Rasa mokėjo tik palūkanas. Baigusi pirmąjį kursą, nutarė pakeisti pasirinktą studijų programą į ekonomikos studijas. Valstybės remiama paskola buvo skirta vadybos studijoms finansuoti, todėl Rasa, pakeitusi studijų programą, 12 mėnesių ir toliau už gautą paskolą mokėjo tik palūkanas, o praėjus šiam laikotarpiui, turėjo pradėti grąžinti paskolą (nors tebestudijavo ekonomiką). Paskolą privaloma grąžinti per 15 metų.

 1. Pateik prašymą dėl lėšų išmokėjimo pavasario semestrui. Tai gali padaryti nuo vasario 1 iki birželio 30 dienos imtinai, jeigu einamųjų mokslo metų rudenį pasirašei studijų paskolos sutartį ir turi likusią neišmokėtą kredito dalį.*
  *Paskutinio kurso studentai prašymą gali pateikti 5 d. d. iki studijų baigimo datos.
 2. Prašymo formą gali pateikti nuotoliniu būdu (būtina turėti el. parašą) – susisiek su mumis interneto banko žinute. Prašymą pateikti galima ir banko padalinyje (būtina registracija).
 3. Jei mokymo įstaiga nustato, kad studijų kaina už atitinkamą studijų semestrą turi būti sumokėta semestrui neprasidėjus (anksčiau nei vasario 1 d.), su prašymo forma kartu pateik ir tai patvirtinančią pažymą iš mokymosi įstaigos.
 4. Atkreipiame dėmesį, kad antroji studijų paskolos dalis pavasario semestrui gali būti išmokėta tik jeigu:
  • einamųjų studijų metų rudenį pasirašei studijų paskolos sutartį dėl lėšų išmokėjimo už abu studijų semestrus;
  • mums laiku pateiksi prašymą dėl antros paskolos dalies išmokėjimo;
  • neturi pradelstų mokėjimų už turimas paskolas.

Baigei mokyklą ir ruošiesi studijoms? Pasikalbėkim apie pinigus.

Žiūrėk čia

Kredito kortelė pravers skolinantis smulkias sumas trumpam laikotarpiui.

Plačiau

Ši banko programa yra skirta moksleiviams ir studentams, kur įprasti banko reikalai vyksta kur kas smagiau ir įdomiau!

Plačiau

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Kalbos apie investavimą į fondus verčia jaustis vaiku?

Nesijaudinkite, esame tam, kad sudėtingus dalykus pateiktume paprastai!

 • Investavimo sprendimus priima profesionalūs investicijų valdytojai.
 • Galima investuoti vos nuo 1 Eur.
 • Sandoriai „Swedbank“ fonduose ir vertybinių popierių saugojimas yra nemokami.

Nauja! Jaunimo programos nariai finansų mokosi žaisdami ir rinkdami prizus

Prisijunk prie nuotykių kupino žaidimo „Žinių žygis“ ir tobulink savo žinias! Tavęs laukia:

 • Iššūkiai! Tai įvairūs klausimai, gilinantys tavo žinias apie finansus.
 • Taškai! Teisingai atsakęs atrakinsi naujus iššūkius ir kaupsi taškus.
 • Prizai! Sukauptus taškus galėsi iškeisti į pasirinktus prizus.