Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Paskola saulės elektrinėms

Tegul saulė sumažina Jūsų išlaidas elektrai!

Paskola saulės elektrinėms galioja ir šilumos siurblio įsirengimui.

 • Fiksuotos metinės palūkanos – 4,9 %.
 • Mūsų Gyventojų turto draudimo apsauga galioja saulės elektrinėms bei kitiems elektros gaminimo ir namų šildymo sprendimams.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas, o panaudojus paskolą ne pagal paskirtį metinė palūkanų norma gali būti padidinta iki 15 %.

percentage-rate-title

apr_SolarPanelsLoans

Paskola saulės elektrinei

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.

Paskola

 • 0
 • 0 0.00
Jums rekomenduojamas saulės elektrinės galingumas apskaičiuotas remiantis prielaida, kad 1kW saulės elektrinė per metus pagamina vidutiniškai 1000 kWh energijos. Pateikiama vidutinė rinkos kaina, kuri gali skirtis priklausomai nuo Jūsų pasirinkto rangovo įkainių.

Rekomenduojama saulės elektrinės galia, kaina ir išlaidų sutaupymo galimybės yra apskaičiuotos preliminariai, įvertinus vidutines rinkos kainas. Tikslią informaciją apie saulės elektrines suteiks ir poreikį įsivertinti Jums padės Jūsų pasirinktas rangovas.

Sutaupytumėte

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

Tipinis pavyzdys

Jei imtumėte 8 000 Eur vartojimo kreditą, kai sutarties trukmė (ir kredito grąžinimo terminas) – 7 metai, taikant 4,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį), 47,5 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 113,3 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 5,28 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 9 564,23 Eur.

Palūkanos nustatytos su nuolaida, kuri gali būti panaikinta ir nustatyta 15 % metinė fiksuotų palūkanų norma, jei paskola nebus panaudota pagal paskirtį, o tai gali lemti didesnę bendrą kredito kainą ir jos metinę normą.

 • Paskola skirta nutolusiai saulės elektrinei įsigyti ir nuosavai saulės elektrinei įrengti ant Jūsų namo stogo arba Jūsų žemės sklype.
 • Paskola taip pat tinka šilumos siurbliui, vėjo jėgainei įsigyti ir įsirengti.
 • Fiksuotos metinės palūkanos yra mažesnės nei kitų smulkiųjų paskolų – tik 4,9 %.
 • Paskolos grąžinimo terminas iki 10 metų.

Daugiau informacijos čia.

Naudinga! Prieš pildant paraišką Jums reikia nuspręsti, kur įsigysite saulės elektrinę, nutolusios saulės elektrinės dalį, vėjo jėgainę, šilumos siurblį ar kitą sprendimą, ir sužinoti, kokios sumos Jums prireiks. Kad tai padaryti būtų lengviau, pirmiausia rekomenduojame pasikonsultuoti su pardavėju.

 1. Pateikite paskolos paraišką interneto banke.
 2. Apie priimtą sprendimą informuosime Jus telefonu, SMS arba interneto banko žinute.
 3. Su Jums siūlomomis paskolos sutarties sąlygomis galėsite susipažinti interneto banke pateiktoje Standartinėje informacijoje apie kreditą.
 4. Jei siūlomos sąlygos Jums bus priimtinos, per 14 dienų sudarykite sutartį interneto banke.
 5. Pinigus pervesime Jums į sąskaitą iš karto po sutarties sudarymo.
 6. Su pardavėju atsiskaitykite Jums priimtinu būdu – mokėjimo kortele ar pervedimu į banko sąskaitą.
 • Prieš apsisprendžiant dėl paskolos ir jos dydžio rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir / ar šeimos finansines galimybes. Rekomenduojama, kad visoms Jūsų (šeimos) turimų finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokoms skirtumėte ne daugiau kaip 30–40 % pajamų per mėnesį.
 • Jei paskolą imate vienas*, priklausomai nuo paskolos sumos Jūsų pajamos, atskaičius mokesčius, turi būti ne mažesnės nei 550 Eur / mėn.
 • Jei paskolą imate su bendraskoliu, priklausomai nuo paskolos sumos bendros šeimos (bendraskolių) pajamos, atskaičius mokesčius, turėtų būti ne mažesnės nei 1000 Eur / mėn.
 • Pajamas turite reguliariai gauti bent 6 mėn. iš eilės, o Jūsų darbo sutartyje nurodytas bandomasis laikotarpis turi būti pasibaigęs.
 • Jūs privalote neturėti įsiskolinimų (laiku negrąžintų kreditų) „Swedbank“ ir kitiems kreditoriams, ar laiku neapmokėtų sąskaitų už įvairias paslaugas.
 • Jei paskolą planuojate grąžinti ne iš darbo užmokesčio pajamų, Jums reikės pateikti oficialius dokumentus, įrodančius šių pajamų gavimą.

*Jei esate vedęs ar ištekėjusi, tačiau pageidaujate paskolą imti vienas (-a), pildydami paskolos paraišką nurodykite, kad pageidaujate Asmeninio kredito. Jeigu Jūsų pajamų neužteks tokiam asmeniniam kreditui gauti, Jūsų sutuoktinis (-ė) turės užpildyti bendraskolio arba laiduotojo paraišką, kad bankas galėtų įvertinti šeimos kreditingumą.

 • Galite pasiskolinti nuo 3 000 iki 20 000 Eur.
 • Mėnesio įmokos gali būti mažesnės, nes paskolą galite imti net iki 10 metų laikotarpiui.
 • Nereikia pradinio įnašo.
 • Fiksuotos metinės palūkanos 4,9 %.
 • Palūkanas mokėsite nuo visos suteiktos ir negrąžintos paskolos sumos.
 • Taikome 1 % (nuo paskolos sumos) dydžio paskolos sutarties administravimo mokestį, bet ne mažiau nei 95 Eur.
 • Jums reikia turėti „Swedbank“ sąskaitą, į kurią galėtume pervesti paskolos sumą. Šiai sąskaitai taikomi aptarnavimo mokesčiai, kuriuos galite peržiūrėti banko įkainiuose.
 • Jei esate apsidraudę savo namus „Swedbank“ Gyventojų turto draudimu, tuomet šio draudimo statinių apsauga galios ir Jūsų saulės elektrinei, sumontuotai ant Jūsų namo ar jam priklausančio statinio stogo arba įrengtai apdraustam namui priklausančiame žemės sklype. Plačiau apie draudimą
 • Vienodo dydžio įmokos kiekvieną mėnesį pasirinktą dieną (3, 7, 12, 17, 22 arba 27) automatiškai nurašomos iš Jūsų „Swedbank“ sąskaitos. Įmokas sudaro už praėjusį mėnesį mokėtina palūkanų suma ir paskolos suma.
 • Paskolos įmokos nurašomos Jūsų pasirinktą mėnesio dieną nuo 17:45 val. – pasirūpinkite, kad Jūsų sąskaitoje pakaktų lėšų mokėjimui įvykdyti.
 • Galite rinktis paskolos grąžinimo terminą nuo 6 mėn. iki 10 metų.
 • Paskolą ar jos dalį visuomet galite grąžinti anksčiau termino be jokių papildomų mokesčių.
 • Sudarę paskolos saulės elektrinėms sutartį, Jūs įsipareigojate gautą paskolą panaudoti pagal paskirtį.
 • Jūs taip pat įsipareigojate per 180 dienų nuo paskolos sutarties sudarymo bankui pateikti priimtinus įrodymus apie paskolos panaudojimą pagal paskirtį (pvz., prijungimo prie ESO skirstomojo tinklo sutarties kopiją, gaminančio vartotojo sutarties su UAB „Ignitis“ kopiją, saulės ir / arba vėjo elektrinės perdavimo–priėmimo akto kopiją, šilumos siurblio pirkimo–pardavimo sutarties kopiją) el. paštu saule@swedbank.lt.
 • Neatlikus aukščiau paminėtų veiksmų arba panaudojus paskolos sumą kitai paskirčiai, bankas pasilieka teisę atšaukti specialią fiksuotą metinių palūkanų normą ir pradėti taikyti 15 % fiksuotas metines palūkanas.

Saulės grąža

Saulė šviečia kiekvienam! Siūlome pažangias saulės elektrines ir privačių namų, ir butų gyventojams visoje Lietuvoje. Mūsų klientai renkasi švaresnę aplinką ir 3 kartus mažesnes išlaidas elektrai.

Energia futura

Saulės elektrinių sprendimai. Objektų apžiūros, konsultacijos, instaliavimas, techninė priežiūra.

Energija24

Saulės elektrinės namams, verslui, ūkiui bei turizmui.

EST LT

Saulės energija Jums su vokiška patirtimi!

GREENUP

Žaliosios energetikos ekspertai.

HELSO

Renkiesi saulės jėgainę? Rinkis Helso! Naudokis geriausių pasaulio gamintojų įranga ir mėgaukis saulės energija be rūpesčių!

Ignitis

Įdarbinti saulę Lietuvoje apsimoka. „Ignitis“ siūlo rinktis elektrinę nutolusiuose saulės parkuose.

Informacinių technologijų pasaulis

TAPK ENERGETIŠKAI NEPRIKLAUSOMAS! Jei siekiate energetinės nepriklausomybės – mūsų sprendimai skirti būtent Jums!

Įdarbink stogą

Saulės elektrinė ant kiekvieno stogo

Litsol

Ilgametė patirtis ir kompetencija – mūsų privalumas!

Mazgas

Įmonė, dirbanti nuo 1991m., įrengs saulės elektrinę privačiuose namuose ir įmonėse visoje Lietuvoje.

Nogrid

Saulės elektrinių ekspertai.
Įrengėme daugiau nei 800 saulės elektrinių Lietuvoje! Užtikriname aukščiausius profesionalumo standartus ir siūlome tik saugius bei efektyvius technologinius sprendimus, garantuojančius ilgalaikį veikimą.

Reenpro

Pirmoji saulės elektrinių įmonė Lietuvoje, kuri įrengė pirmąją saulės elektrinę ir dirba jau daugiau nei 10 metų. Ilgametė patirtis leidžia pasiūlyti tinkamiausią sprendimą Jums ir Jūsų verslui.

Saulės bendruomenė

Dabar iš saulės pagamintą elektros energiją gali naudoti kiekvienas Lietuvos gyventojas.

SoliTek

Saulės elektrinės tiesiai iš Lietuvos saulės modulių gamintojo.

Visada šalia, jeigu prireiktų.

Solners

Saulės energija jūsų namams. Kokybiškos saulės elektrinės, kurios tarnauja 30 metų.

VEESLA

Ateitį kuriame šiandien.

VIASOLIS

Daugiau kaip 10 metų projektuojame ir gaminame saulės modulius bei montuojame saulės elektrines.

VIASOLIS teikia visas paslaugas ir prekes, susijusias su SAULĖS ENERGETIKA.

Zenerga

Alternatyvi energija išmaniam vartotojui

Energia futura

„Energia futura“ energetikos įmonė, specializuojanti tik saulės elektrinių įrengimo srityje. Rinkoje savo vardą užsitarnavusi atliktais darbais, o ne skambiais šūkiais. Garantuojame, kad darbą atliksime kokybiškai ir sąžiningai, nes būtent taip mes vykdome verslą. Projektuodami energetiškai ir estetiškai patrauklias saulės sistemas, kuriose naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, mes didžiuojamės, teikdami ekspertų paslaugas už teisingą kainą.

Įmonės kvalifikacija, tai kuo mes didžiuojamės ir vertiname, nes esame:

 • Atestuoti būti ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų rangovu;
 • Eksploatuoti elektros įrenginius iki 35kV;
 • Oficialus Fronius inverterių instaliuotojas Lietuvoje;
 • Oficialus Solaredge inverterių instaliuotojas Lietuvoje;
 • Instaliavę daugiau nei 12 objektų, kurių galia nuo 100-1400 kW;
 • Instaliavę daugiau nei 800 elektrinių ant privačių namų stogų.

Bendradarbiaujant su:

Energija24

Saulės elektrinių rinkoje žinoma kompanija. Savo klientams siūlanti atsinaujinančių energijos šaltinių technologijas, kurias įdiegia naudodami tik kokybiška, ilgaamžę įrangą. Apsilankę www.energija24.lt rasite saulės elektrines tiek namams, tiek pramonei ar ūkiui.

Energija24 kokybiškai ir su visomis garantijomis įrengs saulės elektrinę ant pastato stogo ar ant žemės. Kreipkitės jau dabar ir rasime sprendimą jūsų namams, verslui, ūkiui ar turizmui. Esant unikaliems poreikiams įrengsime ir nestandartinio tipo elektrines.

Bendradarbiaujant su:

EST LT

Pagrindinė mūsų veikla – alternatyvių energijos šaltinių (saulės energijos) panaudojimas. Diegiame išskirtinai aukščiausios kokybės saulės sistemas geriausiu kainos ir kokybės santykiu.

Pasitelkę vokišką 30 metų darbo patirtį saulės elektrinių įrengimo srityje per devynerius savo veiklos metus pasiekėme puikių rezultatų ir tapome alternatyvių energijos šaltinių panaudojimo srities rinkos lydere Lietuvoje.

Bendradarbiaujant su:

GREENUP

Viena didžiausių saulės elektrinių įmonių Lietuvoje. Ilga patirtis, daugiau nei 800 įgyvendintų projektų namams ir verslui leidžia mums garantuoti kokybišką ir greitą paslaugų suteikimą. Saulės elektrines diegiame ant žemės, stogo, vietoje stogo dangos, įrengiame automobilių stogines su saulės moduliais. Viską už jus sutvarkome mes, nuo dokumentacijos iki paleidimo.

Su GreenUp pamirškite rūpesčius, juk viskas iš vienų rankų!

Bendradarbiaujant su:

HELSO

Rinktis saulės jėgainę iš patikimo pardavėjo verta:

 • Gausite kokybišką, apskaičiuotą ir Jūsų objekto charakteristikas atitinkantį projektą
 • Žinosite visas įrangos savybes
 • Neabejosite sistemos atsparumu ir ilgaamžiškumu bei užtikrinta garantija
 • Jokių supaprastintų ar savadarbių sprendimų

Bendradarbiaujame su patikimais ir savo darbą išmanančiais montuotojais, kurie pasirūpins kokybišku ir greitu Jūsų elektrinės įrengimu.

Bendradarbiaujant su:

Ignitis

Įdarbinti saulę Lietuvoje apsimoka

„Ignitis“ siūlo rinktis elektrinę nutolusiuose saulės parkuose.

 • Nepriklausykite nuo elektros kainų svyravimų
 • Atgaukite dalį investicijų, pasinaudoję valstybės parama
 • Kurkite švaresnę ateitį su žaliąja energija

Bendradarbiaujant su:

Informacinių technologijų pasaulis

Jau daugiau nei 18 metų specializuojamės saulės elektrinių projektavime, montavime bei diegime. Tikime, jog atsinaujinantys energijos ištekliai padeda ne tik tausoti aplinką, bet ir siekti energetinės nepriklausomybės. Siūlome individualius sprendimus kiekvienam klientui pagal skirtingą elektrinės tipą bei jos galią. Projektuojame ir montuojame įvairias sistemas: nuo mikro saulės elektrinės ar šilumos siurblio privatiems vartotojams iki saulės elektrinių sistemų daugiabučiams, ligoninėms, universitetams ar didelėms gamykloms.

Bendradarbiaujant su:

Įdarbink stogą

Įdarbink stogą platformoje vos kelių mygtukų paspaudimu galite apskaičiuoti kokios galios saulės elektrinės Jums reikia ir iš karto gauti skirtingų saulės elektrinių tiekėjų pasiūlymus vienoje vietoje. Gautus pasiūlymus platformoje lengvai palyginsite pagal komplektuojamą įrangą, kainą bei tiekėjo įvertinimus. Prireikus suteiksime nemokamą nepriklausomą konsultaciją telefonu ar elektroniniu paštu ir padėsime išsirinkti optimaliausią pasiūlymą.

Bendradarbiaujant su:

Litsol

Viena didžiausių energetikos įmonių šiaurės Lietuvoje, kuri specializuojasi tvarių energetikos sprendimų diegime. Per 25 metų veiklos laikotarpį įmonė įgyvendino šimtus įvairaus sudėtingumo projektų. Saulės elektrinių padalinio „Litsol“ darbuotojai pasiruošę padėti visuose saulės elektrinės įrengimo etapuose – nuo konsultacijos iki pridavimo. Nuolatinį dėmesį skiriame tobulėjimui, tad Jūsų projektui parinksime tik naujausias kokybiškas ir ilgaamžes medžiagas.

Bendradarbiaujant su:

Mazgas

Saulės moduliai – energijos sistemos įrenginiai, padedantys gyventi modernų ir sąmoningą gyvenimą. Naudodami saulės energiją sumažinsite elektros energijos naudojimo kaštus. „Mazgas“ komanda atsižvelgdama į individualius poreikius pasirūpins ne tik saulės moduliais, bet ir jų įrengimo leidimais, projektavimu, montavimu bei nuotoliniu stebėjimu, kuris užtikrins Jūsų investicijų ilgaamžiškumą.

Nogrid

Saulės elektrinių ekspertai

Saulės energija gali būti prieinama kiekvienam, todėl mūsų patyrusi ekspertų komanda jums pasiūlys visus jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį sprendimą.

Įrengėme jau daugiau nei 800 saulės elektrinių Lietuvoje, o 97% apklaustų mūsų klientų rekomenduoja rinktis Nogrid!

 • Suteikiame nemokamą saulės elektrinių ekspertų konsultaciją;
 • Rūpinamės visų reikiamų dokumentų parengimu;
 • Įrangą sandėliuojame Lietuvoje, todėl garantuojame greitą įrangos pristatymą;
 • Bendradarbiaujame su pasaulyje pirmaujančiais saulės elektrinių įrangos gamintojais.

Gaukite asmeninį mūsų pasiūlymą per 1 d.d.: www.nogrid.lt

Reenpro

Siūlome saulės elektrinių įrengimą ant stogų, žemės privatiems bei juridiniams asmenims. Projektą padarome nuo pradžios iki galo su visų dokumentų sutvarkymu bei projekto paruošimu, kad klientams reikėtų kuo mažiau rūpintis techniniais dalykais ir galėtų džiaugtis efektyviu sprendimu.

Saulės bendruomenė

Nutolusios saulės elektrinės iš saulės parkų, kurias gali naudoti kiekvienas Lietuvos gyventojas, nepriklausimai ar gyvena bute, ar individualiame name.

Saulės grąža

Saulės energijos projektus Lietuvoje ir užsienyje vystome jau 10 metų. Siekiame, kad žalia energija galėtų atkeliauti į kiekvienus namus:

 • Įrengiame saulės elektrines privačių namų gyventojams.
 • Butų gyventojams, įmonėms ir neturintiems galimybės įsirengti saulės elektrinės ant namo stogo ar žemės, siūlome įsigyti nutolusią elektrinę Saulės grąžos saulės parke.

Pasirūpinsime viskuo: individualiu saulės elektrinės projekto parengimu, montavimu ir dokumentacija APVA paramai gauti.

 • Dirbame tik su itin efektyvios ir maksimalią grąžą teikiančios saulės elektrinių įrangos teikėjais.
 • Esame sukaupę didelę patirtį projektuojant ir įrengiant saulės elektrines, tad pasiūlysime tinkamiausią sprendimą jūsų namams ar verslui.
 • Visi mūsų klientai savo saulės elektrinės veikimą gali stebėti išmaniojoje programėlėje telefone.

Konsultuojame nemokamai. Pasirinkite švaresnę aplinką ir 3 kartus mažesnes išlaidas elektrai.

Bendradarbiaujant su:

SoliTek

Išskirtinės kokybės stiklo-stiklo saulės moduliams suteikiame 30 metų garantiją. A degumo klasė ir nepriekaištinga išvaizda, įvertinta Lietuvoje ir Skandinavijoje.

Мūsų saulės moduliai – ekologiški gaminiai, padėsiantys ir jums tapti draugiškesniais gamtai.

Bendradarbiaujant su:

Solners

Saulės elektrinių įranga, montavimas, garantinis ir po garantinis aptarnavimas. VERT atestuota įmonė. 15 metų montuojame elektrines. Atliekame sumontuotų elektrinių patikrą įvertinant atliktų darbų kokybę.

Bendradarbiaujant su:

VEESLA

Mes, VEESLA įkūrėjai, turime didžiulę patirtį energetikos pramonės sektoriuje Lietuvoje. Atsižvelgdami į individualius kiekvieno kliento poreikius mūsų profesionali ir patyrusi komanda planuoja, projektuoja, parenka optimalius, aplinkai draugiškus sprendimus ir stato:

 • Saulės elektrines namams ir verslui
 • Šilumos siurblius
 • Baterijas, energijos kaupimo sistemas ir saugyklas

Vadovaudamiesi moto “Ateitį kuriame šiandien”, siekiame įgyvendinti savo viziją – atsinaujinančius energijos šaltinius paversti neatsiejama kiekvieno namų ūkio ar verslo įmonės dalimi.

VIASOLIS

Esame motyvuota, atsakinga, jaunatviška ir kompetentinga komanda, kurią vienija pagrindinis siekis – puoselėti saulės energetiką. Mes skatiname atsinaujinančios energijos išteklių plėtrą taip prisidėdami prie švaresnės aplinkos kūrimo.

Galime pasidalinti sukauptomis žiniomis ir padėti vystyti Jūsų saulės energetikos projektą, nesvarbu, ar projektas vos 1 kilovato ar šimtų megavatų dydžio, nesvarbu, ar projektuojama saulės elektrinė bus statoma ant žemės, montuojama ant stogo ar net vandens – mes turime įvairios patirties!

Zenerga

Dar 2012 metais įsikūrusi bei savo veiklą pradėjusi UAB „Zenerga“ specializuojasi atsinaujinančių energijos šaltinių diegimo procesuose Lietuvoje ir už jos ribų. Saulės energetika yra tai, kur mūsų klientai mus mato kaip profesionalių, patyrusių ir inovatyvių žmonių komandą, galinčių sumontuoti saulės jėgainę tiek ant jūsų namo, ar įstaigos stogo, tiek ant žemės, ar jūsų ūkyje, atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius poreikius.

Bendradarbiaujant su:

Specialus pasiūlymas „Solarbank“ klientams

Paskolos administravimo mokestis – 50 Eur.

Plačiau

Specialus pasiūlymas „Saulės grąža“ klientams

Pasiūlymas galioja paskolos administravimo mokesčiui iki 2024-12-31

Plačiau

Specialus pasiūlymas „SoliTek“ klientams

Paskolos administravimo mokestis - 50 Eur.

Plačiau

Specialus pasiūlymas „Veesla“ klientams

Paskolos administravimo mokestis – 50 Eur.

Plačiau

Specialus pasiūlymas „Solarbank“ klientams

Saulės parkas „Solarbank“ yra vienas pažangiausių ir efektyviausių Lietuvoje. Įsigykite jo dalį šiandien, o mokėkite vėliau. Priėmę sprendimą pirkti saulės energiją išsimokėtinai, taupyti pradėsite jau pirmąjį mėnesį.

Tapkite saulės parko dalininku dabar, gaukite ES paramą ir mokėkite už elektrą mažiau - ir visa tai be didelių investicijų.

Specialus pasiūlymas „Solarbank“ klientams

„Solarbank“ klientams taikomas fiksuotas paskolos administravimo mokestis – 50 Eur. Įprastai šis mokestis siekia 95 Eur ir daugiau.

Pasiūlymas galioja pateikus paskolos saulės elektrinėms paraišką iki 2024-12-31 su specialiu nuolaidos kodu „SOLARBANK“.

Kaip gauti paskolą saulės elektrinėms išskirtinėmis sąlygomis

 • Rezervuokite nutolusios saulės elektrinės dalį iš „Solarbank“.
 • Užpildykite paskolos saulės elektrinėms paraišką „Swedbank“ interneto banke ir įveskite nuolaidos kodą SOLARBANK.
 • Atsakymą dėl paskolos Jums pateiksime telefonu arba SMS žinute.
 • Sudarius kredito sutartį pinigus iš karto pervesime į Jūsų sąskaitą.
 • Su saulės elektrinės pardavėju atsiskaitykite Jums priimtinu būdu – mokėjimo kortele ar pervedimu į banko sąskaitą.
 • Sudarę paskolos saulės elektrinėms sutartį, Jūs įsipareigojate įsigyti nutolusios saulės elektrinės dalį. Jūs taip pat įsipareigojate per 180 dienų nuo paskolos sutarties sudarymo bankui pateikti prijungimo prie ESO skirstomojo tinklo sutarties kopiją ar kitus priimtinus įrodymus apie paskolos panaudojimą pagal paskirtį (pvz., saulės elektrinės pirkimo-pardavimo sutartį, perdavimo-priėmimo akto kopiją) e. paštu: saule@swedbank.lt.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas, o panaudojus paskolą ne pagal paskirtį metinė palūkanų norma gali būti padidinta iki 15 %.

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei imtumėte 8 000 Eur vartojimo kreditą, kai sutarties trukmė (ir kredito grąžinimo terminas) – 7 metai, taikant 4,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį), 50 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 113.3 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 5,29 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 9 566.73 Eur.

Bendradarbiaujant su:

Specialus pasiūlymas „Saulės grąža“ klientams

Saulės energijos projektus Lietuvoje ir užsienyje „Saulės grąža“ vysto jau 10 metų ir siekia, kad žalia energija galėtų atkeliauti į kiekvienus namus.

Įmonė pasirūpina viskuo: individualiu saulės elektrinės projekto parengimu, montavimu ir dokumentacija APVA paramai gauti. Konsultuoja nemokamai.

Specialus pasiūlymas „Saulės grąža“ klientams

Paskolos sutarties administravimo mokestis – 0 Eur, pildant paraišką įvedus nuolaidos kodą SG2022.

Pasiūlymas administravimo mokesčiui galioja užpildžius paraišką iki 2024-12-31.

Kaip gauti paskolą saulės elektrinėms išskirtinėmis sąlygomis?

 • Nuspręskite, kokio dydžio paskolos ir kokiam laikotarpiui Jums reikia.
 • Užpildykite paskolos saulės elektrinėms paraišką „Swedbank“ interneto banke ir įveskite nuolaidos kodą SG2022.
 • Atsakymą dėl paskolos Jums pateiksime telefonu, SMS arba interneto banko žinute.
 • Su Jums siūlomomis paskolos sutarties sąlygomis galėsite susipažinti interneto banke pateiktoje Standartinėje informacijoje apie kreditą.
 • Sudarius kredito sutartį pinigus iš karto pervesime į Jūsų sąskaitą.
 • Už saulės elektrinę atsiskaitysite Jums priimtinu būdu – mokėjimo kortele ar pervedimu į banko sąskaitą.

Svarbu! Sudarę paskolos saulės elektrinėms sutartį, Jūs įsipareigojate įsigyti ir įsirengti nuosavą saulės elektrinę arba įsigyti nutolusios saulės elektrinės dalį. Jūs taip pat įsipareigojate per 180 dienų nuo paskolos sutarties sudarymo bankui pateikti priimtinus įrodymus apie paskolos panaudojimą pagal paskirtį (pvz., prijungimo prie ESO skirstomojo tinklo sutarties kopiją, gaminančio vartotojo sutarties su UAB „Ignitis“ kopiją, saulės elektrinės perdavimo-priėmimo akto kopiją) e. paštu: saule@swedbank.lt.

Neatlikus aukščiau paminėtų veiksmų arba panaudojus paskolos sumą kitai paskirčiai, bankas pasilieka teisę atšaukti specialią fiksuotą metinių palūkanų normą ir pradėti taikyti 15 % fiksuotas metines palūkanas.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei imtumėte 8 000 Eur vartojimo kreditą, kai sutarties trukmė (ir kredito grąžinimo terminas) – 7 metai, taikant 4,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį), 0 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 113.3 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 5,09 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 9 516.73 Eur.

Bendradarbiaujant su:

Specialus pasiūlymas „SoliTek“ klientams

„SoliTek“ klientams taikomas fiksuotas paskolos administravimo mokestis – 50 Eur. Įprastai šis mokestis siekia 95 Eur ir daugiau.

Pasiūlymas galioja pateikus paskolos saulės elektrinėms paraišką iki 2024-12-31 su specialiu nuolaidos kodu „SOLITEK“.

Kaip gauti paskolą saulės elektrinėms išskirtinėmis sąlygomis?

 • Nuspręskite, kokio dydžio paskolos ir kokiam laikotarpiui Jums reikia.
 • Užpildykite paskolos saulės elektrinėms paraišką „Swedbank“ interneto banke ir įveskite nuolaidos kodą „SOLITEK“.
 • Atsakymą dėl paskolos Jums pateiksime telefonu, SMS arba interneto banko žinute.
 • Su Jums siūlomomis paskolos sutarties sąlygomis galėsite susipažinti interneto banke pateiktoje Standartinėje informacijoje apie kreditą.
 • Sudarius kredito sutartį pinigus iš karto pervesime į Jūsų sąskaitą.
 • Už saulės elektrinę atsiskaitysite Jums priimtinu būdu – mokėjimo kortele ar pervedimu į banko sąskaitą.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas, o panaudojus paskolą ne pagal paskirtį metinė palūkanų norma gali būti padidinta iki 15 %.

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei imtumėte 8 000 Eur vartojimo kreditą, kai sutarties trukmė (ir kredito grąžinimo terminas) – 7 metai, taikant 4,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį), 50 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 113.3 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 5,29 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 9 566.73 Eur.

Bendradarbiaujant su:

Specialus pasiūlymas „Veesla“ klientams

VEESLA – solidžią patirtį sukaupusi, sparčiai auganti, šiuolaikiškus bei inovatyvius atsinaujinančios energetikos sprendimus siūlanti, klientų pasitikėjimą pelniusi kompanija. Esame įdiegę jau virš 3500 saulės elektrinių tiek privatiems tiek verslo klientams Lietuvoje.

„Veesla“ klientams taikomas fiksuotas paskolos administravimo mokestis – 50 Eur. Įprastai šis mokestis siekia 95 Eur ir daugiau. Pasiūlymas galioja pateikus paskolos saulės elektrinėms paraišką iki 2024-12-31 su specialiu nuolaidos kodu „VEESLA“.

Kaip gauti paskolą saulės elektrinėms išskirtinėmis sąlygomis?

 • Nuspręskite, kokio dydžio paskolos ir kokiam laikotarpiui Jums reikia.
 • Užpildykite paskolos saulės elektrinėms paraišką „Swedbank“ interneto banke ir įveskite nuolaidos kodą „VEESLA“.
 • Atsakymą dėl paskolos Jums pateiksime telefonu, SMS arba interneto banko žinute.
 • Su Jums siūlomomis paskolos sutarties sąlygomis galėsite susipažinti interneto banke pateiktoje Standartinėje informacijoje apie kreditą.
 • Sudarius kredito sutartį pinigus iš karto pervesime į Jūsų sąskaitą.
 • Už saulės elektrinę atsiskaitysite Jums priimtinu būdu – mokėjimo kortele ar pervedimu į banko sąskaitą.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas, o panaudojus paskolą ne pagal paskirtį metinė palūkanų norma gali būti padidinta iki 15 %.

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei imtumėte 8 000 Eur vartojimo kreditą, kai sutarties trukmė (ir kredito grąžinimo terminas) – 7 metai, taikant 4,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį), 50 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 113.3 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 5,29 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 9 566.73 Eur.

Bendradarbiaujant su:

Jei planuojate atnaujinti ar remontuoti savo namus, rinkitės tvarų būdą ir pagerinkite savo namų energinį naudingumą.

Paskola, padedanti įgyvendinti Jūsų planus

Tinka, jei ketinate įsigyti naują ar brangesnį naudotą automobilį

Jei planuojate skolintis nuosavo būsto remontui ar įsirengimui daugiau nei 5000 Eur – rekomenduojame peržiūrėti šios paskolos sąlygas

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.


Šiandienos investuotojas – Tu!

 • Pradėti paprasta – galima investuoti vos nuo 1 Eur.
 • Nereikia turėti ekspertinių žinių ar investavimo patirties.
 • Svarbiausia – nebijoti pabandyti!