Paskola saulės elektrinėms

Tegul saulė sumažina Jūsų išlaidas elektrai!

Nuo šiol Jūs galite pateikti paraišką specialiai vartojimo paskolai ir įsirengti savo saulės elektrinę.

 • Suteikiama saulės elektrinės įsirengimui arba nutolusios saulės elektrinės dalies įsigijimui.
 • Fiksuotos metinės palūkanos – 4,9 %.
 • Atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimas ne tik mažina išlaidas elektros energijai, bet ir prisideda prie tvarios mūsų planetos ateities kūrimo.
Pildyti paraišką

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas, o panaudojus paskolą ne pagal paskirtį metinė palūkanų norma gali būti padidinta iki 15 %.

Sužinokite, kiek turėtumėte mokėti per mėnesį

Paskolos suma
Grąžinimo terminas
Mėnesio įmoka
0
Pildyti paraišką
!

Prieš apsisprendžiant dėl paskolos ir jos dydžio rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir/ar šeimos finansines galimybes. Rekomenduojama, kad visoms Jūsų (šeimos) turimų finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokoms skirtumėte ne daugiau kaip 30-40 % pajamų per mėnesį.

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei imtumėte 6 000 Eur vartojimo kreditą, kai sutarties trukmė (ir kredito grąžinimo terminas) – 10 metų, taikant 4,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), 95 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 64 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 5,7 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 7 787 Eur.

Palūkanos nustatytos su nuolaida, kuri gali būti panaikinta ir nustatyta 15 % metinė fiksuotų palūkanų norma, jei paskola nebus panaudota pagal paskirtį, o tai gali lemti didesnį BVKKMN.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma ir įmokos suma apskaičiuoti laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios terminą lygų kredito sutarties trukmei, visa kredito suma išmokama sutarties pasirašymo dieną, šalys tinkamai vykdys visus savo įsipareigojimus, palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki kredito sutarties pabaigos.

 • Nuosavos saulės jėgainės įsigijimui ir įrengimui, pavyzdžiui, ant Jums priklausančio namo ar ūkinio pastato stogo arba Jums priklausančiame žemės sklype.
 • Nutolusios saulės elektrinės dalies įsigijimui.

Svarstote, kuris sprendimas labiau tiktų Jums? Peržvelkite informacinę medžiagą, parengtą LR Energetikos ministerijos.

Kvietimai teikti paraiškas paramai:

 • Įsigijimui su paskola (bet kokios saulės elektrinės): paraiškų paramai rinkimas vyksta 2020 m. birželio 1-liepos 1 d. Daugiau informacijos čia.
 • Nutolusių saulės elektrinių įsigijimui (saulės parkuose, paskola neprivaloma): planuojama nuo 2020 m. liepos 1 d.
 • Nuosavų saulės elektrinių įsigijimui (ant nuosavo namo stogo ar sklype): planuojama nuo 2020 m. spalio 1 d.

Naudinga! Prieš pildant paraišką Jums reikia nuspręsti, kur įsigysite saulės elektrinę ar nutolusios saulės elektrinės dalį , ir žinoti, kokios sumos tam prireiks.

Todėl rekomenduojame pirmiausia pasikonsultuoti su saulės elektrinių pardavėjais.

 1. Pateikite paskolos saulės elektrinėms paraišką interneto banke.
 2. Apie priimtą sprendimą informuosime Jus telefonu, SMS arba interneto banko žinute.
 3. Su Jums siūlomomis paskolos sutarties sąlygomis galėsite susipažinti interneto banke pateiktoje Standartinėje informacijoje apie kreditą.
 4. Jei siūlomos sąlygos Jums bus priimtinos, sudarykite sutartį interneto banke.
 5. Pinigus pervesime Jums į sąskaitą iš karto po sutarties sudarymo.
 6. Su saulės elektrinės pardavėju atsiskaitykite Jums priimtinu būdu – mokėjimo kortele ar pervedimu į banko sąskaitą.

Jūsų pajamos

 • Jei paskolą imate vienas*, priklausomai nuo paskolos sumos Jūsų pajamos, atskaičius mokesčius, turi būti ne mažesnės nei 450 Eur / mėn.
 • Jei paskolą imate su bendraskoliu, priklausomai nuo paskolos sumos bendros šeimos (bendraskolių) pajamos, atskaičius mokesčius, turėtų būti ne mažesnės nei 800 Eur / mėn.
 • Pajamas turite reguliariai gauti bent 6 mėn. iš eilės, o Jūsų darbo sutartyje nurodytas bandomasis laikotarpis turi būti pasibaigęs.

Jūsų įsipareigojimai

 • Jūsų (šeimos) mėnesio išlaidos turimiems finansiniams įsipareigojimams dengti turi būti ne didesnės nei 40 % Jūsų mėnesio pajamų.
 • Jūs privalote neturėti įsiskolinimų (laiku negrąžintų kreditų) „Swedbank“ ir kitiems kreditoriams, ar laiku neapmokėtų sąskaitų už įvairias paslaugas.
 • Jei paskolą planuojate grąžinti ne iš darbo užmokesčio pajamų, Jums reikės atvykti į banko padalinį ir pateikti oficialius dokumentus, įrodančius šių pajamų gavimą.

*Jei esate vedęs ar ištekėjusi, tačiau pageidaujate paskolą imti vienas (-a), pildydami paskolos paraišką nurodykite, kad pageidaujate Asmeninio kredito. Jeigu Jūsų pajamų neužteks tokiam asmeniniam kreditui gauti, Jūsų sutuoktinis (-ė) turės užpildyti bendraskolio arba laiduotojo paraišką, kad bankas galėtų įvertinti šeimos kreditingumą.

 • Galite pasiskolinti nuo 3 000 iki 20 000 Eur.
 • Mėnesio įmokos gali būti mažesnės, nes paskolą galite imti net iki 10 metų laikotarpiui.
 • Nereikia pradinio įnašo.
 • Fiksuotos metinės palūkanos 4,9 %.
 • Palūkanas mokėsite nuo visos suteiktos ir negrąžintos paskolos sumos.
 • Taikome 1 % (nuo paskolos sumos) dydžio paskolos sutarties administravimo mokestį, bet ne mažiau nei 95 Eur.
 • Jums reikia turėti „Swedbank“ sąskaitą, į kurią galėtume pervesti paskolos sumą. Šiai sąskaitai taikomi aptarnavimo mokesčiai, kuriuos galite peržiūrėti banko įkainiuose.
 • Vienodo dydžio įmokos kiekvieną mėnesį pasirinktą dieną (3, 7, 12, 17, 22 arba 27) automatiškai nurašomos iš Jūsų „Swedbank“ sąskaitos. Įmokas sudaro už praėjusį mėnesį mokėtina palūkanų suma ir paskolos suma.
 • Paskolos įmokos nurašomos Jūsų pasirinktą mėnesio dieną nuo 17:45 val. – pasirūpinkite, kad Jūsų sąskaitoje pakaktų lėšų mokėjimui įvykdyti.
 • Galite rinktis paskolos grąžinimo terminą nuo 6 mėn. iki 10 metų.
 • Paskolą ar jos dalį visuomet galite grąžinti anksčiau termino be jokių papildomų mokesčių.
 • Sudarę paskolos saulės elektrinėms sutartį, Jūs įsipareigojate įsigyti ir įsirengti nuosavą saulės elektrinę arba įsigyti nutolusios saulės elektrinės dalį. Jūs taip pat įsipareigojate per 90 dienų nuo paskolos sutarties sudarymo bankui pateikti prijungimo prie ESO skirstomojo tinklo sutarties kopiją e. paštu: saule@swedbank.lt.
 • Neatlikus aukščiau paminėtų veiksmų arba panaudojus paskolos sumą kitai paskirčiai, bankas pasilieka teisę atšaukti specialią fiksuotą metinių palūkanų normą ir pradėti taikyti 15% fiksuotas metines palūkanas.

Saulės grąža

Ateitis yra šviesi, pradėkite taupyti jau dabar.

Mazgas

Įmonė, dirbanti nuo 1991m., įrengs saulės elektrinę privačiuose namuose ir įmonėse visoje Lietuvoje.

Saulės Banginiai

Stabiliai, efektyviai, ilgai veikianti ir greitai atsiperkanti saulės elektrinė.

VEESLA

Ateitį kuriame šiandien.

Nogrid

Efektyvių saulės elektrinių ekspertai

Reenpro

Pirmoji saulės elektrinių įmonė Lietuvoje, kuri įrengė pirmąją saulės elektrinę ir dirba jau daugiau nei 10 metų. Ilgametė patirtis leidžia pasiūlyti tinkamiausią sprendimą Jums ir Jūsų verslui.

Saulės bendruomenė

Dabar iš saulės pagamintą elektros energiją gali naudoti kiekvienas Lietuvos gyventojas.

T-Energy

Elektra žemėje brangsta, tačiau Saulė gali išgelbėti! Ar Jūs pasirengę įsileisti saulę į savo namus?

VIASOLIS

Daugiau kaip 10 metų projektuojame ir gaminame saulės modulius bei montuojame saulės elektrines.

VIASOLIS teikia visas paslaugas ir prekes, susįjusias su SAULĖS ENERGETIKA.

SoliTek

Saulės elektrinės tiesiai iš Lietuvos saulės modulių gamintojo.

Visada šalia, jeigu prireiktų.

Energija24

Saulės elektrinės namams, verslui, ūkiui bei turizmui.

Mazgas

Saulės moduliai – energijos sistemos įrenginiai, padedantys gyventi modernų ir sąmoningą gyvenimą. Naudodami saulės energiją sumažinsite elektros energijos naudojimo kaštus. „Mazgas“ komanda atsižvelgdama į individualius poreikius pasirūpins ne tik saulės moduliais, bet ir jų įrengimo leidimais, projektavimu, montavimu bei nuotoliniu stebėjimu, kuris užtikrins Jūsų investicijų ilgaamžiškumą.

Saulės Banginiai

Saulės banginiai teikia saulės elektrinės įrengimo paslaugas. Dirbame su kokybiškais komponentais. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai.

VEESLA

Mes, VEESLA įkūrėjai, turime didžiulę patirtį energetikos pramonės sektoriuje Lietuvoje. Atsižvelgdami į individualius kiekvieno kliento poreikius mūsų profesionali ir patyrusi komanda planuoja, projektuoja, parenka optimalius, aplinkai draugiškus sprendimus ir stato:

 • Saulės elektrines namams ir verslui
 • Šilumos siurblius
 • Baterijas, energijos kaupimo sistemas ir saugyklas

Vadovaudamiesi moto “Ateitį kuriame šiandien”, siekiame įgyvendinti savo viziją – atsinaujinančius energijos šaltinius paversti neatsiejama kiekvieno namų ūkio ar verslo įmonės dalimi.

Nogrid

Saugios ir efektyvios saulės elektrinės individualių namų gyventojams. Daugiau nei 500 sėkmingai įgyvendintų projektų visoje Lietuvoje.

Reenpro

Siūlome saulės elektrinių įrengimą ant stogų, žemės privatiems bei juridiniams asmenims. Projektą padarome nuo pradžios iki galo su visų dokumentų sutvarkymu bei projekto paruošimu, kad klientams reikėtų kuo mažiau rūpintis techniniais dalykais ir galėtų džiaugtis efektyviu sprendimu.

Saulės bendruomenė

Nutolusios saulės elektrinės iš saulės parkų, kurias gali naudoti kiekvienas Lietuvos gyventojas, nepriklausimai ar gyvena bute, ar individualiame name.

T-Energy

T-Energy - energetikos srityje atestuota įmonė, kuri įrengs saulės elektrinę iki rakto:

 • ant bet kokio tipo stogo,
 • per 2 savaites,
 • racionaliai panaudodama tik sertifikuotą įrangą,
 • nesinaudodama subrangovų paslaugomis.

Saulės grąža

Įmonės veikla apima saulės energijos plėtrą, konsultacijas dėl atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimo ir elektronikos produktų kūrimą. Jau beveik 10 m. padedame žmonėms sumažinti elektros sąskaitas pasitelkiant saulės energiją: įrengiame saulės elektrines bei nutolusius saulės parkus. Dirbame, kad žmonėms galėtume pasiūlyti tvarų energijos kaštų optimizavimo sprendimą, kuris ne tik padės sutaupyti dar daugiau pinigų, bet ir prisidės prie tvarios aplinkos kūrimo bei poveikio aplinkai mažinimo. Įgijome statusą „Stipriausi Lietuvoje“, kuris įrodo, jog įmonė yra finansiškai stipri, turinti aukštą kredito reitingą, patikima ir kurianti geresnę Lietuvoje ekonomikos ateitį. Siekdami maksimalių rezultatų naudojame tik aukštos kokybės komponentus ir montavimo medžiagas, o darbą atlieka tikri savo srities profesionalai.

VIASOLIS

Esame motyvuota, atsakinga, jaunatviška ir kompetentinga komanda, kurią vienija pagrindinis siekis – puoselėti saulės energetiką. Mes skatiname atsinaujinančios energijos išteklių plėtrą taip prisidėdami prie švaresnės aplinkos kūrimo.

Galime pasidalinti sukauptomis žiniomis ir padėti vystyti Jūsų saulės energetikos projektą, nesvarbu, ar projektas vos 1 kilovato ar šimtų megavatų dydžio, nesvarbu, ar projektuojama saulės elektrinė bus statoma ant žemės, montuojama ant stogo ar net vandens – mes turime įvairios patirties!

SoliTek

Išskirtinės kokybės stiklo-stiklo saulės moduliams suteikiame 30 metų garantiją. A degumo klasė ir nepriekaištinga išvaizda, įvertinta Lietuvoje ir Skandinavijoje.

Мūsų saulės moduliai – ekologiški gaminiai, padėsiantys ir jums tapti draugiškesniais gamtai.

Energija24

Saulės elektrinių rinkoje žinoma kompanija. Savo klientams siūlanti atsinaujinančių energijos šaltinių technologijas, kurias įdiegia naudodami tik kokybiška, ilgaamžę įrangą. Apsilankę www.energija24.lt rasite saulės elektrines tiek namams, tiek pramonei ar ūkiui.

Energija24 kokybiškai ir su visomis garantijomis įrengs saulės elektrinę ant pastato stogo ar ant žemės. Kreipkitės jau dabar ir rasime sprendimą jūsų namams, verslui, ūkiui ar tuzimui. Esant unikaliems poreikiams įrengsime ir nestandartinio tipo elektrines.

Jus taip pat galėtų dominti

Paskola, padedanti įgyvendinti Jūsų planus

Tinka, jei ketinate įsigyti naują ar brangesnį naudotą automobilį

Jei planuojate skolintis nuosavo būsto remontui ar įsirengimui daugiau nei 5000 Eur – rekomenduojame peržiūrėti šios paskolos sąlygas