Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Paskola saulės elektrinėms

Tegul saulė sumažina Jūsų išlaidas elektrai!

Nuo šiol Jūs galite pateikti paraišką specialiai vartojimo paskolai ir įsirengti savo saulės elektrinę.

 • Suteikiama saulės elektrinės įsirengimui arba nutolusios saulės elektrinės dalies įsigijimui.
 • Fiksuotos metinės palūkanos – 4,9 %.
 • Atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimas ne tik mažina išlaidas elektros energijai, bet ir prisideda prie tvarios mūsų planetos ateities kūrimo.
 • Jei esate apsidraudę namus mūsų Gyventojų turto draudimu, jo apsauga galios ir Jūsų saulės elektrinei.
Pildyti paraišką

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas, o panaudojus paskolą ne pagal paskirtį metinė palūkanų norma gali būti padidinta iki 15 %.

Sunaudotos elektros kiekis apskaičiuotas remiantis 2020 m. antrą pusmetį Lietuvoje galiojusiais vienos zonos elektros tarifais. Jums rekomenduojamas saulės elektrinės galingumas apskaičiuotas remiantis prielaida, kad 1kW saulės elektrinė per metus pagamina vidutiniškai 1000 kWh energijos. Pateikiama vidutinė rinkos kaina, kuri gali skirti priklausomai nuo Jūsų pasirinkto rangovo įkainių.

Paskola saulės elektrinei

Rekomenduojama saulės elektrinės galia, kaina ir išlaidų sutaupymo galimybės yra apskaičiuotos preliminariai, įvertinus vidutines rinkos kainas. Tikslią informaciją apie saulės elektrines suteiks ir poreikį įsivertinti Jums padės Jūsų pasirinktas rangovas.

Paskolos suma yra preliminari, apskaičiuota remiantis tik Jūsų pateiktais duomenimis apie elektros energijos poreikį bei vidutinėmis saulės elektrinių kainomis rinkoje. Apsisprendę dėl saulės elektrinės įsigijimo ir žinodami jos kainą, pateikite paraišką dėl reikalingos paskolos sumos.

Sutaupytumėte

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

Paskola

 • 0
 • 0
Pildyti paraišką

Prieš apsisprendžiant dėl paskolos ir jos dydžio rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir/ar šeimos finansines galimybes. Rekomenduojama, kad visoms Jūsų (šeimos) turimų finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokoms skirtumėte ne daugiau kaip 30-40 % pajamų per mėnesį.

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei imtumėte 6 000 Eur vartojimo kreditą, kai sutarties trukmė (ir kredito grąžinimo terminas) – 10 metų, taikant 4,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), 95 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 64 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 5,7 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 7 787 Eur.

Palūkanos nustatytos su nuolaida, kuri gali būti panaikinta ir nustatyta 15 % metinė fiksuotų palūkanų norma, jei paskola nebus panaudota pagal paskirtį, o tai gali lemti didesnį BVKKMN.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma ir įmokos suma apskaičiuoti laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios terminą lygų kredito sutarties trukmei, visa kredito suma išmokama sutarties pasirašymo dieną, šalys tinkamai vykdys visus savo įsipareigojimus, palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki kredito sutarties pabaigos.

 • Nuosavos saulės jėgainės įsigijimui ir įrengimui, pavyzdžiui, ant Jums priklausančio namo ar ūkinio pastato stogo arba Jums priklausančiame žemės sklype.
 • Nutolusios saulės elektrinės dalies įsigijimui.

Svarstote, kuris sprendimas labiau tiktų Jums? Peržvelkite informacinę medžiagą, parengtą LR Energetikos ministerijos.

Kvietimai teikti paraiškas paramai:

 • Įsigijimui su paskola (bet kokios saulės elektrinės): paraiškų paramai rinkimas vyko 2020 m. birželio 1-liepos 1 d. Daugiau informacijos ir reikalavimai čia ir čia.
  SVARBU! Paskolos sutartis turi būti sudaryta ne trumpesniam nei 3 metų laikotarpiui. Paskola gali būti grąžinama anksčiau, nei paskolos sutartyje nustatytas terminas, bet ne anksčiau kaip po 3 metų nuo paskolos suteikimo dienos.
  Paskolos suma negali būti mažesnė už sumą, apskaičiuotą pagal fiksuotą įkainį remiamam elektrinės galingumui įrengti.
 • Saulės elektrinių iš saulės parkų įsigijimui (paskola neprivaloma): paraiškų rinkimas paramai vyko 2020 m. liepos 1-31 d. Daugiau informacijos čia.
 • Saulės elektrinių ant nuosavo namo / sklype arba saulės parkuose įsigijimui: 2020 m. rugsėjo 21-spalio 21 d. Daugiau informacijos www.apva.lt.

Naudinga! Prieš pildant paraišką Jums reikia nuspręsti, kur įsigysite saulės elektrinę ar nutolusios saulės elektrinės dalį , ir žinoti, kokios sumos tam prireiks.

Todėl rekomenduojame pirmiausia pasikonsultuoti su saulės elektrinių pardavėjais.

 1. Pateikite paskolos saulės elektrinėms paraišką interneto banke.
 2. Apie priimtą sprendimą informuosime Jus telefonu, SMS arba interneto banko žinute.
 3. Su Jums siūlomomis paskolos sutarties sąlygomis galėsite susipažinti interneto banke pateiktoje Standartinėje informacijoje apie kreditą.
 4. Jei siūlomos sąlygos Jums bus priimtinos, sudarykite sutartį interneto banke.
 5. Pinigus pervesime Jums į sąskaitą iš karto po sutarties sudarymo.
 6. Su saulės elektrinės pardavėju atsiskaitykite Jums priimtinu būdu – mokėjimo kortele ar pervedimu į banko sąskaitą.

Jūsų pajamos

 • Jei paskolą imate vienas*, priklausomai nuo paskolos sumos Jūsų pajamos, atskaičius mokesčius, turi būti ne mažesnės nei 450 Eur / mėn.
 • Jei paskolą imate su bendraskoliu, priklausomai nuo paskolos sumos bendros šeimos (bendraskolių) pajamos, atskaičius mokesčius, turėtų būti ne mažesnės nei 800 Eur / mėn.
 • Pajamas turite reguliariai gauti bent 6 mėn. iš eilės, o Jūsų darbo sutartyje nurodytas bandomasis laikotarpis turi būti pasibaigęs.

Jūsų įsipareigojimai

 • Jūsų (šeimos) mėnesio išlaidos turimiems finansiniams įsipareigojimams dengti turi būti ne didesnės nei 40 % Jūsų mėnesio pajamų.
 • Jūs privalote neturėti įsiskolinimų (laiku negrąžintų kreditų) „Swedbank“ ir kitiems kreditoriams, ar laiku neapmokėtų sąskaitų už įvairias paslaugas.
 • Jei paskolą planuojate grąžinti ne iš darbo užmokesčio pajamų, Jums reikės atvykti į banko padalinį ir pateikti oficialius dokumentus, įrodančius šių pajamų gavimą.

*Jei esate vedęs ar ištekėjusi, tačiau pageidaujate paskolą imti vienas (-a), pildydami paskolos paraišką nurodykite, kad pageidaujate Asmeninio kredito. Jeigu Jūsų pajamų neužteks tokiam asmeniniam kreditui gauti, Jūsų sutuoktinis (-ė) turės užpildyti bendraskolio arba laiduotojo paraišką, kad bankas galėtų įvertinti šeimos kreditingumą.

 • Galite pasiskolinti nuo 3 000 iki 20 000 Eur.
 • Mėnesio įmokos gali būti mažesnės, nes paskolą galite imti net iki 10 metų laikotarpiui.
 • Nereikia pradinio įnašo.
 • Fiksuotos metinės palūkanos 4,9 %.
 • Palūkanas mokėsite nuo visos suteiktos ir negrąžintos paskolos sumos.
 • Taikome 1 % (nuo paskolos sumos) dydžio paskolos sutarties administravimo mokestį, bet ne mažiau nei 95 Eur.
 • Jums reikia turėti „Swedbank“ sąskaitą, į kurią galėtume pervesti paskolos sumą. Šiai sąskaitai taikomi aptarnavimo mokesčiai, kuriuos galite peržiūrėti banko įkainiuose.
 • Jei esate apsidraudę savo namus „Swedbank“ Gyventojų turto draudimu, tuomet šio draudimo statinių apsauga galios ir Jūsų saulės elektrinei, sumontuotai ant Jūsų namo ar jam priklausančio statinio stogo arba įrengtai apdraustam namui priklausančiame žemės sklype. Plačiau apie draudimą
 • Vienodo dydžio įmokos kiekvieną mėnesį pasirinktą dieną (3, 7, 12, 17, 22 arba 27) automatiškai nurašomos iš Jūsų „Swedbank“ sąskaitos. Įmokas sudaro už praėjusį mėnesį mokėtina palūkanų suma ir paskolos suma.
 • Paskolos įmokos nurašomos Jūsų pasirinktą mėnesio dieną nuo 17:45 val. – pasirūpinkite, kad Jūsų sąskaitoje pakaktų lėšų mokėjimui įvykdyti.
 • Galite rinktis paskolos grąžinimo terminą nuo 6 mėn. iki 10 metų.
 • Paskolą ar jos dalį visuomet galite grąžinti anksčiau termino be jokių papildomų mokesčių.
 • Sudarę paskolos saulės elektrinėms sutartį, Jūs įsipareigojate įsigyti ir įsirengti nuosavą saulės elektrinę arba įsigyti nutolusios saulės elektrinės dalį. Jūs taip pat įsipareigojate per 90 dienų nuo paskolos sutarties sudarymo bankui pateikti prijungimo prie ESO skirstomojo tinklo sutarties kopiją e. paštu: saule@swedbank.lt.
 • Neatlikus aukščiau paminėtų veiksmų arba panaudojus paskolos sumą kitai paskirčiai, bankas pasilieka teisę atšaukti specialią fiksuotą metinių palūkanų normą ir pradėti taikyti 15% fiksuotas metines palūkanas.

Elektrum Lietuva

Pagauti saulę – paprasta. Įsirenkite saulės elektrinę, tapkite tvarios energijos gamintoju ir mėgaukitės iki 70 proc. mažesnėmis elektros sąskaitomis!

Enefit

100% energijos valdymo sprendimas - įsirengusiems saulės elektrinę, trūkstamą elektrą tieksime didmenine Nord Pool biržos kaina.

Energia futura

Saulės elektrinių sprendimai. Objektų apžiūros, konsultacijos, instaliavimas, techninė priežiūra.

Energija Man

Naujas saulės elektrinių kokybės standartas. Individualiai sukomplektuotos, ilgiausias gamintojų garantijas turinčios ir puikiai atrodančios saulės elektrinės namams.

Energija24

Saulės elektrinės namams, verslui, ūkiui bei turizmui.

EST LT

Saulės energija Jums su vokiška patirtimi!

GREENUP

Žaliosios energetikos ekspertai.

Informacinių technologijų pasaulis

TAPK ENERGETIŠKAI NEPRIKLAUSOMAS! Jei siekiate energetinės nepriklausomybės – mūsų sprendimai skirti būtent Jums!

„Įdarbink saulę“ Aleo Solar GmbH

Mes - MB „Įdarbink saulę”, esame vieninteliai Vokietijos saulės modulių gamintojo Aleo Solar GmbH atstovai Lietuvoje, ir siūlom laiko patikrintus, kokybiškus ir efektyvius saulės modulius "Aleo Solar”.

Litsol

Ilgametė patirtis ir kompetencija – mūsų privalumas!

Mazgas

Įmonė, dirbanti nuo 1991m., įrengs saulės elektrinę privačiuose namuose ir įmonėse visoje Lietuvoje.

Nogrid

Efektyvių saulės elektrinių ekspertai.

Profimus

Saulės elektrinių įrengimas pagal klimato kaitos programą.

Reenpro

Pirmoji saulės elektrinių įmonė Lietuvoje, kuri įrengė pirmąją saulės elektrinę ir dirba jau daugiau nei 10 metų. Ilgametė patirtis leidžia pasiūlyti tinkamiausią sprendimą Jums ir Jūsų verslui.

Saulės Banginiai

Stabiliai, efektyviai, ilgai veikianti ir greitai atsiperkanti saulės elektrinė.

Saulės bendruomenė

Dabar iš saulės pagamintą elektros energiją gali naudoti kiekvienas Lietuvos gyventojas.

Saulės grąža

Ateitis yra šviesi, pradėkite taupyti jau dabar.

SoliTek

Saulės elektrinės tiesiai iš Lietuvos saulės modulių gamintojo.

Visada šalia, jeigu prireiktų.

Solners

Saulės energija jūsų namams. Kokybiškos saulės elektrinės, kurios tarnauja 30 metų.

Sunrema

Atsinaujinanti, aplinką tausojanti ir pigi elektros energija Jūsų namams ar verslui.

T-Energy

Elektra žemėje brangsta, tačiau Saulė gali išgelbėti! Ar Jūs pasirengę įsileisti saulę į savo namus?

Transventa Solar

Saulės elektrinės jūsų namams ir verslui – modernus požiūris į elektros energijos taupymą.

VEESLA

Ateitį kuriame šiandien.

VIASOLIS

Daugiau kaip 10 metų projektuojame ir gaminame saulės modulius bei montuojame saulės elektrines.

VIASOLIS teikia visas paslaugas ir prekes, susijusias su SAULĖS ENERGETIKA.

Zenerga

Alternatyvi energija išmaniam vartotojui

Elektrum Lietuva

Saulės elektrinės – šviesi investicija į Jūsų ateitį. Iki 70 proc. mažesnės išlaidos elektros energijai jau nuo pirmosios saulės elektrinės įjungimo dienos. Žalią energiją gaminsite patys bei tapsite nepriklausomi nuo rinkos pokyčių lemiamo elektros kainų augimo.

Bendradarbiaujant su:

Enefit

Mažinkite elektros energijos išlaidas – dieną naudokite savo gaminamą energiją iš saulės elektrinės, naktį vartokite energiją namų šildymui, vėdinimui ar elektromobilio krovimui turėdami žemiausią Nord Pool paros elektros kainą.

Bendradarbiaujant su:

Energia futura

„Energia futura“ energetikos įmonė, specializuojanti tik saulės elektrinių įrengimo srityje. Rinkoje savo vardą užsitarnavusi atliktais darbais, o ne skambiais šūkiais. Garantuojame, kad darbą atliksime kokybiškai ir sąžiningai, nes būtent taip mes vykdome verslą. Projektuodami energetiškai ir estetiškai patrauklias saulės sistemas, kuriose naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, mes didžiuojamės, teikdami ekspertų paslaugas už teisingą kainą.

Įmonės kvalifikacija, tai kuo mes didžiuojamės ir vertiname, nes esame:

 • Atestuoti būti ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų rangovu;
 • Eksploatuoti elektros įrenginius iki 35kV;
 • Oficialus Fronius inverterių instaliuotojas Lietuvoje;
 • Oficialus Solaredge inverterių instaliuotojas Lietuvoje;
 • Instaliavę daugiau nei 12 objektų, kurių galia nuo 100-1400 kW;
 • Instaliavę daugiau nei 800 elektrinių ant privačių namų stogų.

Bendradarbiaujant su:

Energija Man

Kiekvienas namas yra unikalus. Jo stogo danga, kryptis, namo elektros suvartojimas ir įrengimo specifika yra skirtingi kiekvienu atveju. Nemokamai atvyksime, įvertinsime ir parengsime individualų sprendimą Jums. Būkite tikri, kad turite sau pritaikytą saulės elektrinę.

Bendradarbiaujant su:

Energija24

Saulės elektrinių rinkoje žinoma kompanija. Savo klientams siūlanti atsinaujinančių energijos šaltinių technologijas, kurias įdiegia naudodami tik kokybiška, ilgaamžę įrangą. Apsilankę www.energija24.lt rasite saulės elektrines tiek namams, tiek pramonei ar ūkiui.

Energija24 kokybiškai ir su visomis garantijomis įrengs saulės elektrinę ant pastato stogo ar ant žemės. Kreipkitės jau dabar ir rasime sprendimą jūsų namams, verslui, ūkiui ar turizmui. Esant unikaliems poreikiams įrengsime ir nestandartinio tipo elektrines.

Bendradarbiaujant su:

EST LT

Pagrindinė mūsų veikla – alternatyvių energijos šaltinių (saulės energijos) panaudojimas. Diegiame išskirtinai aukščiausios kokybės saulės sistemas geriausiu kainos ir kokybės santykiu.

Pasitelkę vokišką 30 metų darbo patirtį saulės elektrinių įrengimo srityje per devynerius savo veiklos metus pasiekėme puikių rezultatų ir tapome alternatyvių energijos šaltinių panaudojimo srities rinkos lydere Lietuvoje.

Bendradarbiaujant su:

GREENUP

Viena didžiausių saulės elektrinių įmonių Lietuvoje. Ilga patirtis, daugiau nei 800 įgyvendintų projektų namams ir verslui leidžia mums garantuoti kokybišką ir greitą paslaugų suteikimą. Saulės elektrines diegiame ant žemės, stogo, vietoje stogo dangos, įrengiame automobilių stogines su saulės moduliais. Viską už jus sutvarkome mes, nuo dokumentacijos iki paleidimo.

Su GreenUp pamirškite rūpesčius, juk viskas iš vienų rankų!

Bendradarbiaujant su:

Informacinių technologijų pasaulis

Jau daugiau nei 18 metų specializuojamės saulės elektrinių projektavime, montavime bei diegime. Tikime, jog atsinaujinantys energijos ištekliai padeda ne tik tausoti aplinką, bet ir siekti energetinės nepriklausomybės. Siūlome individualius sprendimus kiekvienam klientui pagal skirtingą elektrinės tipą bei jos galią. Projektuojame ir montuojame įvairias sistemas: nuo mikro saulės elektrinės ar šilumos siurblio privatiems vartotojams iki saulės elektrinių sistemų daugiabučiams, ligoninėms, universitetams ar didelėms gamykloms.

Bendradarbiaujant su:

„Įdarbink saulę“ Aleo Solar GmbH

Mes - MB „Įdarbink saulę“, esame vieninteliai Vokietijos saulės modulių gamintojo Aleo Solar GmbH atstovai Lietuvoje, ir siūlom laiko patikrintus, kokybiškus ir efektyvius saulės modulius "Aleo Solar". Šie saulės moduliai vieni iš nedaugelio rinkoje, kurie yra gaminami Vokietijoje, Gamykla įkurta Prenzlau miestelyje rytų Vokietijoje 2001 metais, ir nuo to laiko gamina bei tobulina saulės modulius kurie pasižymi vokišku patikimumu bei kokybe. Visiems "Aleo Solar" saulės moduliams gamintojas suteikia 25 metų produkto, bei 25 metų efektyvumo garantijas.

Bendradarbiaujant su:

Litsol

Viena didžiausių energetikos įmonių šiaurės Lietuvoje, kuri specializuojasi tvarių energetikos sprendimų diegime. Per 25 metų veiklos laikotarpį įmonė įgyvendino šimtus įvairaus sudėtingumo projektų. Saulės elektrinių padalinio „Litsol“ darbuotojai pasiruošę padėti visuose saulės elektrinės įrengimo etapuose – nuo konsultacijos iki pridavimo. Nuolatinį dėmesį skiriame tobulėjimui, tad Jūsų projektui parinksime tik naujausias kokybiškas ir ilgaamžes medžiagas.

Bendradarbiaujant su:

Mazgas

Saulės moduliai – energijos sistemos įrenginiai, padedantys gyventi modernų ir sąmoningą gyvenimą. Naudodami saulės energiją sumažinsite elektros energijos naudojimo kaštus. „Mazgas“ komanda atsižvelgdama į individualius poreikius pasirūpins ne tik saulės moduliais, bet ir jų įrengimo leidimais, projektavimu, montavimu bei nuotoliniu stebėjimu, kuris užtikrins Jūsų investicijų ilgaamžiškumą.

Nogrid

Saugios ir efektyvios saulės elektrinės individualių namų gyventojams. Daugiau nei 500 sėkmingai įgyvendintų projektų visoje Lietuvoje.

Profimus

Saulės elektrinės iki rakto. Geras kainos ir kokybės santykis. Galimas tik įrangos tiekimas pagal susitarimą. Atestuota įmonė yra sukaupusi ilgametę patirtį, saulės elektrines statome nuo pat 2012 metų.

Bendradarbiaujant su:

Reenpro

Siūlome saulės elektrinių įrengimą ant stogų, žemės privatiems bei juridiniams asmenims. Projektą padarome nuo pradžios iki galo su visų dokumentų sutvarkymu bei projekto paruošimu, kad klientams reikėtų kuo mažiau rūpintis techniniais dalykais ir galėtų džiaugtis efektyviu sprendimu.

Saulės Banginiai

Saulės banginiai teikia saulės elektrinės įrengimo paslaugas. Dirbame su kokybiškais komponentais. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai.

Saulės bendruomenė

Nutolusios saulės elektrinės iš saulės parkų, kurias gali naudoti kiekvienas Lietuvos gyventojas, nepriklausimai ar gyvena bute, ar individualiame name.

Saulės grąža

Įmonės veikla apima saulės energijos plėtrą, konsultacijas dėl atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimo ir elektronikos produktų kūrimą. Jau beveik 10 m. padedame žmonėms sumažinti elektros sąskaitas pasitelkiant saulės energiją: įrengiame saulės elektrines bei nutolusius saulės parkus. Dirbame, kad žmonėms galėtume pasiūlyti tvarų energijos kaštų optimizavimo sprendimą, kuris ne tik padės sutaupyti dar daugiau pinigų, bet ir prisidės prie tvarios aplinkos kūrimo bei poveikio aplinkai mažinimo. Įgijome statusą „Stipriausi Lietuvoje“, kuris įrodo, jog įmonė yra finansiškai stipri, turinti aukštą kredito reitingą, patikima ir kurianti geresnę Lietuvoje ekonomikos ateitį. Siekdami maksimalių rezultatų naudojame tik aukštos kokybės komponentus ir montavimo medžiagas, o darbą atlieka tikri savo srities profesionalai.

Bendradarbiaujant su:

SoliTek

Išskirtinės kokybės stiklo-stiklo saulės moduliams suteikiame 30 metų garantiją. A degumo klasė ir nepriekaištinga išvaizda, įvertinta Lietuvoje ir Skandinavijoje.

Мūsų saulės moduliai – ekologiški gaminiai, padėsiantys ir jums tapti draugiškesniais gamtai.

Bendradarbiaujant su:

Solners

Saulės elektrinių įranga, montavimas, garantinis ir po garantinis aptarnavimas. VERT atestuota įmonė. 15 metų montuojame elektrines. Atliekame sumontuotų elektrinių patikrą įvertinant atliktų darbų kokybę.

Bendradarbiaujant su:

Sunrema

Montuojame Europos Sąjungos kokybės standartus atitinkančią ir ES sertifikatus turinčią Vakarų Europos (Vokietijos, Austrijos, Slovėnijos ir kt.) gamintojų įrangą. Dirbame ir su fiziniais, ir su juridiniais klientais. Susisiekite su mumis, mes atvyksime, įvertinsime aplinkybes ir pateiksime nemokamą pasiūlymą įrengti saulės elektrinę. Atliksime įrangos komplektavimą, suprojektuosime, sumontuosime, išbandysime ir suderinsime bei priduosime Jūsų poreikius atitinkančią saulės elektrinę.

Bendradarbiaujant su:

T-Energy

T-Energy - energetikos srityje atestuota įmonė, kuri įrengs saulės elektrinę iki rakto:

 • ant bet kokio tipo stogo,
 • per 2 savaites,
 • racionaliai panaudodama tik sertifikuotą įrangą,
 • nesinaudodama subrangovų paslaugomis.

Transventa Solar

Įmonė jau beveik 10 metų specializuojasi saulės elektrinių montavime, projektų parengimo ir jų įgyvendinimo vykdymu. „Transventa Solar“ siūlo pilną paslaugų paketą: nuo įvairių galingumų saulės elektrinės jūsų namuose, ūkiuose ar įstaigose įrengimo, išsamios konsultacijos suteikimo, aprūpinimo reikiama įranga ir sumontavimu iki garantinio ir pogarantinio aptarnavimo. Įmonės pranašumai: sukaupta patirtis ir atlikti darbai, kurių bendra galia siekia net 125 MW visoje Europoje.

Bendradarbiaujant su:

VEESLA

Mes, VEESLA įkūrėjai, turime didžiulę patirtį energetikos pramonės sektoriuje Lietuvoje. Atsižvelgdami į individualius kiekvieno kliento poreikius mūsų profesionali ir patyrusi komanda planuoja, projektuoja, parenka optimalius, aplinkai draugiškus sprendimus ir stato:

 • Saulės elektrines namams ir verslui
 • Šilumos siurblius
 • Baterijas, energijos kaupimo sistemas ir saugyklas

Vadovaudamiesi moto “Ateitį kuriame šiandien”, siekiame įgyvendinti savo viziją – atsinaujinančius energijos šaltinius paversti neatsiejama kiekvieno namų ūkio ar verslo įmonės dalimi.

VIASOLIS

Esame motyvuota, atsakinga, jaunatviška ir kompetentinga komanda, kurią vienija pagrindinis siekis – puoselėti saulės energetiką. Mes skatiname atsinaujinančios energijos išteklių plėtrą taip prisidėdami prie švaresnės aplinkos kūrimo.

Galime pasidalinti sukauptomis žiniomis ir padėti vystyti Jūsų saulės energetikos projektą, nesvarbu, ar projektas vos 1 kilovato ar šimtų megavatų dydžio, nesvarbu, ar projektuojama saulės elektrinė bus statoma ant žemės, montuojama ant stogo ar net vandens – mes turime įvairios patirties!

Zenerga

Dar 2012 metais įsikūrusi bei savo veiklą pradėjusi UAB „Zenerga“ specializuojasi atsinaujinančių energijos šaltinių diegimo procesuose Lietuvoje ir už jos ribų. Saulės energetika yra tai, kur mūsų klientai mus mato kaip profesionalių, patyrusių ir inovatyvių žmonių komandą, galinčių sumontuoti saulės jėgainę tiek ant jūsų namo, ar įstaigos stogo, tiek ant žemės, ar jūsų ūkyje, atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius poreikius.

Bendradarbiaujant su:

Saulės elektrinė: ar jau apsimoka į ją investuoti?

Skaityti

Dažniausi saulės elektrinių pirkėjai: didmiesčiuose gyvenančios šeimos

Skaityti

„Swedbank“ teiks paskolas gyventojams saulės jėgainių įsigijimui

Skaityti

Jus taip pat galėtų dominti

Specialus pasiūlymas administravimo mokesčiui!

Paskola, padedanti įgyvendinti Jūsų planus

Tinka, jei ketinate įsigyti naują ar brangesnį naudotą automobilį

Jei planuojate skolintis nuosavo būsto remontui ar įsirengimui daugiau nei 5000 Eur – rekomenduojame peržiūrėti šios paskolos sąlygas

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

E. taupyklė – lengvas būdas pradėti taupyti!

 • Kaskart atsiskaičius kortele, suma už Jūsų pirkinius bus automatiškai suapvalinta, o likutis pervestas tiesiai į E. taupyklę.
 • Kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį santaupos pasipildys Jūsų pasirinkta suma.
 • Bet kuriuo metu atsiimkite sutaupytą sumą be jokių mokesčių.
Sužinokite daugiau