Kredito linija

Pigiau interneto banke
  • Tinka, jei planuojate pinigus naudoti dalimis arba nežinote tikslios galutinės išlaidų sumos (pvz., namų remontui, odontologijos paslaugoms, stambesniems pirkiniams);
  • Prašymą kreditui gauti ir sutartį pasirašyti galite interneto banke.
  • Interneto banke taikomas mažesnis sutarties sudarymo mokestis nei banko padalinyje.

Kredito linijos limitas gali būti nuo 1000 iki 20 000 Eur, bet ne daugiau kaip 4 mėnesių grynųjų pajamų. Suma, kurią galime jums paskolinti, priklauso nuo jūsų gaunamų grynųjų pajamų ir turimų finansinių įsipareigojimų.

Jūsų pajamos

  • Jūsų pajamos atskaičius mokesčius yra ne mažesnės negu 500 Eur per mėnesį.
  • Pajamas turite reguliariai gauti ne trumpiau kaip 6 mėnesius iš eilės.
  • Jeigu numatomas kredito grąžinimo šaltinis yra ne darbo užmokestis, reikalingi oficialūs dokumentai, įrodantys šių pajamų gavimą, kuriuos turėsite pateikti atvykę į banko padalinį.
  • Jeigu dirbate naujoje darbovietėje, jums turi būti pasibaigęs bandomasis laikotarpis.

Jūsų finansiniai įsipareigojimai

  • Jūsų mėnesio išlaidos turimiems kreditams dengti yra ne didesnės kaip 40% jūsų mėnesio pajamų;
  • Neturite laiku negrąžintų kreditų Swedbank ir kitiems kreditoriams ar laiku nepamokėtų sąskaitų už įvairias paslaugas.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką jūsų kredito istorijai, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Prieš apsispręsdami dėl paskolos ir jos dydžio rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir/ar šeimos finansines galimybes. Rekomenduojama, kad visoms jūsų (šeimos) turimų finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokoms skirtumėte ne daugiau kaip 30-40% pajamų per mėnesį. Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau apie paskolos suteikimo sąlygas, tiksliau įvertinti asmeninę finansinę situaciją ar užduoti kitus klausimus, susijusius su jūsų norima gauti paskola, Jūs visada galite pasikonsultuoti su mūsų kvalifikuotais banko specialistais telefonu 1884 arba artimiausiame „Swedbank", AB klientų aptarnavimo centre.

Naudinga, kai prireikia pinigų nemažam pirkiniui. Iki 10 000 Eur paskolą galite gauti neišėję iš namų.

Efektyviau tvarkykite savo kasdienius finansus, naudokitės kelionių draudimu, saugiai pirkite internete.