Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Kredito linija

Nuo 2023-07-01 paraiškos suteikti naują kredito liniją ar padidinti kredito limitą nebepriimamos. Esamos kredito linijų sutartys lieka galioti įprastomis sąlygomis.
 • Nuo 2023-07-01 neišduodame naujų kredito linijų, o kredito limitai nėra didinami.
 • Esamos kredito linijos sutartys galioja tokiomis pačiomis sąlygomis ir terminais.
 • Kitą Jums tinkamą finansavimo paslaugą galite išsirinkti čia.
 • Peržiūrėti Jūsų turimai (-oms) kredito linijos sutarčiai (-ims) taikomas palūkanas, įsipareigojimo mokestį ir kitus įkainius galite prisijungę prie savo interneto banko, skiltyje „Mano sutartys“.
 • Palūkanos yra mokamos nuo panaudotos ir negrąžintos sumos. Už nepanaudotą limito dalį kas mėnesį mokamos mažesnės palūkanos, vadinamos įsipareigojimo mokesčiu.
 • Sutarties sąlygų keitimo mokestis – 30 Eur. Mokėjimo dienos ir aptarnaujančios sąskaitos keitimai yra atliekami nemokamai.
 • Jūs taip pat galite anksčiau laiko nemokamai grąžinti dalį ar visą kredito limitą sutartyje numatytomis sąlygomis ir terminais.

Sutartims, sudarytoms iki 2015-08-10, yra taikomas atnaujinimo mokestis, mokamas už kredito limito galiojimo termino atnaujinimą, jei šis terminas yra atnaujinamas sutartyje nurodyta tvarka.

 • Įmokos kas mėnesį nuskaitomos automatiškai iš Jūsų „Swedbank“ sąskaitos.
 • Jūs galite pasirinkti ir prireikus pakeisti mėnesio dieną (3, 7, 12, 17, 22 arba 27), kurią bus nuskaitomos paskolos įmokos, palūkanos ir įsipareigojimo mokestis.
 • Pasibaigus kredito limito naudojimosi periodui (12 mėn.) ir jo nepratęsus, panaudotą dalį Jūs turėsite grąžinti Jūsų kredito linijos sutartyje numatytomis sąlygomis ir terminais. Grąžinimo terminas priklauso nuo to, kiek limito yra panaudota prasidėjus grąžinimui. Išnaudojus visą limitą, kredito linijos sutartims, sudarytoms nuo 2015-08-10, grąžinimo terminas yra 48 mėn., o senesnėms sutartims – 36 mėn. Jei panaudojote ne visą limitą – grąžinimo terminas bus proporcingai trumpesnis.
 • Grąžinimo metu (mėnesio įmokos dydžiu) yra mažinamas (grąžinamas) kredito limitas, o likusia kredito limito suma Jūs galite naudotis iki pat sutarties pabaigos.
 • Jei prasidėjus kredito grąžinimui Jūs susiduriate su finansiniais sunkumais (pvz., mėnesio įmoka Jums yra per didelė), parašykite mums interneto banko žinutę.

Atkreipiame dėmesį, kad įmokos nuskaitymo procesas prasideda sutartyje nurodytą mokėjimo dieną, 17 val. 45 min. Rekomenduojame iš anksto pasirūpinti, kad banko sąskaitoje būtų užtektinai lėšų mokėjimams vykdyti.

 1. Peržiūrėti savo sutarties sąlygas galite prisijungę prie savo interneto banko, skiltyje „Mano sutartys“.
 2. Jei norite keisti sutarties sąlygas, registruokitės atvykimui į banko padalinį Jums patogiu metu ir pateikite prašymą keisti sąlygas. Registraciją rasite čia.
 3. Norėdami anksčiau laiko grąžinti kreditą ir uždaryti sutartį, padenkite panaudotą limitą pervesdami reikiamą sumą į kredito linijos sąskaitą ir parašykite mums interneto banko žinutę dėl sutarties uždarymo.

Jei prasidėjus kredito grąžinimui Jūs susiduriate su finansiniais sunkumais (pvz., mėnesio įmoka Jums yra per didelė), parašykite mums interneto banko žinutę.

Naudinga, kai prireikia pinigų nemažam pirkiniui. Iki 10 000 Eur paskolą galite gauti neišėję iš namų.

Efektyviau tvarkykite savo kasdienius finansus, naudokitės kelionių draudimu, saugiai pirkite internete.

Įsivertinkite savo finansinę sveikatą bei gaukite naudingų įžvalgų ir patarimų.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.


Šiandienos investuotojas – Tu!

 • Pradėti paprasta – galima investuoti vos nuo 1 Eur.
 • Nereikia turėti ekspertinių žinių ar investavimo patirties.
 • Svarbiausia – nebijoti pabandyti!