Vartojimo paskolos paraiška

Šiuo metu Jūs neprisijungę prie savo interneto banko paskyros. Norėdami gauti tikslų ir galutinį sprendimą dėl paskolos, prisijunkite prie interneto banko. Pildant paraišką neprisijungus, galėsime atlikti tik preliminarų jūsų mokumo įvertinimą ir sprendimas dėl paskolos suteikimo bus negalutinis.
Paraiškos pateikimas nėra Jūsų įsipareigojimas pasirašyti kredito sutartį. Gavus banko pasiūlymą, rekomenduojame jį apsvarstyti prieš priimant sprendimą dėl kredito sutarties sudarymo.
  1. Paraiška
  2. Asmeniniai duomenys
  3. Siuntimas
Paskolos suma *
Paskolos terminas *
Paskolos ir palūkanų mokėjimo diena *
Mėnesinė įmoka
EUR
Nuolaidos kodas

Pajamos ir įsipareigojimai

Mėnesinis atlyginimas atskaičius mokesčius *
EUR
Duomenų tvarkymas:
  • šios paraiškos pagrindu „Swedbank“, AB gali tvarkyti jūsų asmens duomenis, priimdama sprendimą dėl jūsų prašomo finansavimo produkto automatiniu būdu*. Šioje paraiškoje nurodytų duomenų bei jūsų kreditingumo ir įsiskolinimo vertinimo tikslais, „Swedbank“, AB tvarkys duomenis, gautus iš išorinių registrų.
  • Jūs turite teisę ginčyti priimtą sprendimą interneto banko žinute arba telefonu. Tokiu atveju minėtą sprendimą peržiūrės „Swedbank“ darbuotojas.
  • * Automatinis sprendimų priėmimo procesas gerina jūsų skaitmeninę patirtį, didina proceso efektyvumą ir taupo jūsų bei finansavimo proceso laiką.