Būsto paskolos

Visur gerai, bet namuose – geriausia!

Planuojate pirkti nuosavą būstą, galvojate apie statybas, rekonstrukciją, o gal – pirkti žemės sklypą ir statyti namą? Pasidomėkite mūsų siūlomais būsto finansavimo sprendimais.

 • Specialus pasiūlymas: jei būsto paskolos sutartį pasirašysite interneto banke (naudodamiesi kvalifikuotu Smart ID parašu, mobiliuoju parašu arba el. tapatybės kortele), pritaikysime 30 % nuolaidą paskolos administravimo mokesčiui.

 • Interneto banke galima bet kada peržiūrėti ir valdyti savo būsto paskolos sutartį bei grąžinti paskolą anksčiau laiko.
 • Nuolat turime nuolaidų būsto paskoloms, kurias taikome nurodytų NT bendrovių pasiūlymams. Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Paskolos skaičiuoklė

Paskola turi būti užtikrinta bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu. Naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas arba jų nevykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat Jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Skaičiuoklė

Pradinis įnašas turi būti ne mažesnis nei 15 proc. būsto vertės arba pirkimo kainos, priklausomai nuo to, kuri suma yra mažesnė.Pradinis įnašas turi būti ne mažesnis nei 15 proc. būsto vertės arba pirkimo kainos, priklausomai nuo to, kuri suma yra mažesnė.

Draudimas

 • Nuo  0 €
 • Nuo  0 €
 • Nuo  0 €

Paskola

 • 0 €
 • 0 €
 • 0  
Pildyti bendraskolio paraiškąPildyti paraišką

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą. Preliminari mėnesio įmoka apskaičiuota taikant 2,3 proc. metinę palūkanų normą (darant prielaidą, kad šis dydis nekis visą kredito sutarties laikotarpį) ir apsibrėžus, kad metus sudaro 360, o mėnesį – 30 dienų (sudarius kredito sutartį, joje bus nurodytas faktinis kiekvieno kalendorinio mėnesio dienų skaičius), o paskolos grąžinimo metodas – anuitetas. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.
Draudimo įmokų paskaičiavimai yra preliminarūs, o galutinės Jums pasiūlytos draudimo sąlygos gali būti kitokios. Draudimą „Ligos ir nedarbo apsauga“ ir Gyventojų turto draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS" Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB. Rizikinio gyvybės draudimo paslaugas teikia „Swedbank Life Insurance SE“ Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB.

 • pirkti naują būstą;
 • pirkti žemės sklypą ir statyti jame namą;
 • keisti turimą būstą į naują.

Reikalingas ne mažesnis nei 15 proc. pradinis įnašas nuo būsto vertės ar kainos, priklausomai nuo to, kuri mažesnė.

Pildyti paraišką

 • remontuoti, rekonstruoti ar įsigyti kitą nekilnojamą turtą, pvz., sodybą;
 • kitoms didelėms išlaidoms įkeičiant turimą nekilnojamą turtą.

Pradinis įnašas gali būti nereikalaujamas finansuojantis kitas dideles išlaidas (išskyrus būsto pirkimą ar statybas) ir įkeičiant Bankui priimtinos vertės nuosavą turtą.

Pildyti paraišką

Valstybės suteikta subsidija gali būti panaudota daliai paskolos ar daliai pradinio įnašo apmokėti.

Pildyti paraišką

Būsto paskolos ir paskolos įkeičiant nekilnojamąjį turtą sutarties bendroji dalis Atsisiųsti

Nuo 2006 metų sudaromos lengvatinės būsto paskolos ir UAB „Būsto paskolų draudimas“ draudžiamos būsto paskolos bendroji dalis Atsisiųsti

Bendro pobūdžio informacija apie būsto paskolas Atsisiųsti

Kaip elgtis susidūrus su paskolos grąžinimo sunkumais

 1. Pasiskaičiuokite, kiek galite pasiskolinti, priklausomai nuo jūsų gaunamų pajamų ir turimų finansinių įsipareigojimų. Atkreipiame dėmesį, jog galutinė paskolos suma taip pat priklauso nuo įkeičiamo turto vertės.
 2. Užpildykite paraišką interneto banke ir mes su Jumis susisieksime.
 3. Informuosime Jus apie priimtą sprendimą.
 4. Pasirašykite paskolos sutartį interneto banke ir apdrauskite įkeičiamą nekilnojamą turtą. Specialus pasiūlymas: jei būsto paskolos sutartį pasirašysite interneto banke (naudodamiesi kvalifikuotu Smart ID parašu, mobiliuoju parašu arba el. tapatybės kortele), pritaikysime 30 % nuolaidą paskolos administravimo mokesčiui. Nuolaidos taikomos nuo sutarties pasirašymo metu galiojančių įkainių ir galioja pateikus paraišką iki 2020 12 31.

 5. Kai tik hipotekos sutartis bus patvirtinta notaro ir įregistruota, kreipkitės dėl paskolos išmokėjimo.

Perkamas ir įkeičiamas nekilnojamas turtas turi būti įvertintas nepriklausomų nekilnojamo turto vertintojų.

 • Būsto paskolų minimali suma – nuo 10 000 €.
 • Būsto paskolos suma negali viršyti 85 proc. įkeičiamo turto vertės ar kainos, priklausomai nuo to, kuri mažesnė.
 • Maksimalus būsto paskolos terminas – 30 metų.
 • Jūsų pajamos, atskaičius mokesčius, turėtų būti ne mažesnės nei 500 Eur per mėnesį, o paskolą imant su bendraskoliu – nuo 800 Eur per mėnesį.
 • Naujos būsto paskolos klientams suteikiamos taikant kintamą palūkanų norma, kurią sudaro kintama palūkanų bazė Euribor, kintanti kas 6 mėnesius (jei Euribor reikšmė yra neigiama, laikoma, jog ji lygi 0) ir kiekvienam klientui individualiai nustatyta palūkanų marža.
 • Sudarant kredito sutartį jums reikės sumokėti paskolos administravimo mokestį. Taip pat patirsite papildomų išlaidų (turto draudimo ir vertinimo išlaidos, hipotekos sutarties tvirtinimo ir sudarymo mokesčiai, kt.).
 • Galite pasirinkti paskolos grąžinimo būdą – anuiteto, linijinį arba fiksuotų įmokų anuiteto metodą.

Atkreipiame dėmesį, jog mokėtinos pagal kredito sutartį sumos nurašymo iš kredito gavėjo sąskaitos procesas prasideda sutartyje nurodytos mokėjimo dienos 17 val. 45 min. Rekomenduojame pasirūpinti iš anksto, kad banko sąskaitoje būtų pakankama mokėjimams vykdyti lėšų suma.

Galite pasirinkti vieną iš šių paskolos grąžinimo būdų:

 • Anuiteto metodas – paskolos grąžinimo metodas, pagal kurį paskola yra grąžinama bankui tokiais daliniais grąžinimais, kad bankui mokamos sumos, kurias sudaro paskolos dalinis grąžinimas ir palūkanos, iki naujo grafiko sudarymo dienos, būtų lygios.
 • Linijinis metodas – paskolos grąžinimo metodas, pagal kurį paskola yra grąžinama bankui lygiomis dalimis. Paskutinė paskolos dalinio grąžinimo suma gali skirtis nuo kitų paskolos dalinių grąžinimų sumų.
 • Fiksuotų įmokų anuiteto metodas – paskolos grąžinimo metodas, pagal kurį paskolos grąžinimo grafikas sudaromas naudojant anuiteto metodą, tačiau fiksuojama įmoka, kurią sudaro už praėjusį mėnesį mokėtina palūkanų suma ir paskolos suma. Kintant palūkanoms, kinta (ilgėja/ trumpėja) paskolos sutarties terminas, bet neilgiau nei nustatytas paskolos sutarties terminas, o mėnesio įmoka bankui, lieka fiksuota. Klientui fiksuota mėnesio įmoka gali padidėti tik tuomet, kai didėjant palūkanoms paskolos sutarties terminas pasieks maksimalų paskolos sutarties terminą ir fiksuotos įmokos nepakaks paskolos grąžinimui bei palūkanų mokėjimams atlikti. Palūkanų normai sumažėjus, atitinkamai sumažėja ir klientui paskaičiuota mėnesio įmoka iki fiksuotos įmokos sumos.

Bendrą šių palūkanų normą sudaro kintama palūkanų bazė ir kiekvienam klientui nustatyta palūkanų marža.

Klientui nustatyta palūkanų marža yra paskaičiuojama kiekvienam klientui individualiai ir priklauso nuo Jūsų kredito mokėjimo istorijos, gaunamų pajamų tvarumo ir tęstinumo ilguoju laikotarpiu, įkeičiamo nekilnojamojo turto likvidumo ir kt.

Palūkanų bazė

Bankas taiko tokias Palūkanų bazes:

 • EURIBOR palūkanų bazė - Europos tarpbankinės rinkos palūkanų norma, išreikšta metinėmis palūkanomis. EURIBOR rodiklį nustato, administruoja ir skelbia Europos pinigų rinkos institutas (angl. European Money Markets Institute) ar kita oficialiai paskirta organizacija. Jeigu EURIBOR rodiklio reikšmė yra neigiama, ji laikoma lygi nuliui.
 • Būsto paskolų palūkanų bazė PRIME (naujos paskolos su šia Palūkanų baze neišduodamos):

  • „Swedbank“ skelbiama kiekvieną dieną paskoloms, suteikiamoms eurais;
  • susidedanti iš dviejų dalių: EURIBOR (jeigu EURIBOR rodiklio reikšmė yra neigiama, ji laikoma lygi nuliui) ir Šalies ekonomikos rodiklio.

Plačiau apie Šalies ekonomikos rodiklį galite sužinoti čia.

Kintama palūkanų bazė kinta kas 3/6/12 mėnesių, todėl bendras Jūsų mokamų palūkanų dydis gali sumažėti ar padidėti priklausomai nuo Palūkanų bazės pokyčio. Naujos paskolos suteikiamos tik su 6 mėnesių trukmės kintamų palūkanų dalimi. Renkantis kintamą palūkanų normą būtina įvertinti tai, kad šių palūkanų kintamumas tam tikrais periodais dėl kintamos dalies padidėjimo gali ženkliai padidinti ir Jūsų kiekvieną mėnesį bankui mokamas palūkanų įmokas. Siekiant užtikrinti tinkamą prisiimtų įsipareigojimų vykdymą, bankas rekomenduoja savo finansinių įsipareigojimų vykdymui skirti ne didesnę nei 30–40 proc. savo pajamų dalį.

Sužinokite šios dienos Palūkanų bazių dydžius čia

Nustačius pradelstus mokėjimus arba esminius Kredito sutarties sąlygų pažeidimus bankas turi teisę vienašališkai keisti palūkanų maržos dydį. Marža nesikeis, jei per praėjusius dvejus metus nebuvo pasikartojančių ir/ar ilgesnių nei 15 dienų vėlavimų bankui ir/ar banko grupės įmonėms mokėti finansinių įsipareigojimų įmokas bei nebuvo pažeistos esminės Kredito sutarties sąlygos.

Ilgalaikė kintama palūkanų norma gali būti nustatyta:

 • laikotarpiui iki 5 metų. Jam pasibaigus palūkanos automatiškai keičiamos į kintamas palūkanas arba, šalių susitarimu gali būti vėl nustatoma ilgalaikė kintama palūkanų norma;
 • tik po visos paskolos išmokėjimo arba pasibaigus paskolos išmokėjimo periodui, iki nurodytos datos bus taikoma Jūsų su banku sutarta kintama palūkanų norma.

Būsto paskolos su ilgalaikėmis kintamomis palūkanomis atveju Jūsų pasirinktu laikotarpiu paskolos mėnesio įmoka nekinta. Tačiau būtina įvertinti tai, kad jos nustatymo momentu ilgalaikė kintama palūkanų norma yra didesnė nei tuo metu taikytina kintama palūkanų norma.

Ilgalaikės kintamos palūkanų normos pasirinkimas neužtikrina, kad per visą paskolos laikotarpį sumokėsite mažiau palūkanų, bet sudaro galimybę keičiantis ekonomikai mokėti vienodą nesikeičiančią mėnesio įmoką ir padeda geriau planuoti Jūsų finansinius srautus.

Būsto paskolos ir Paskolos įkeičiant nekilnojamąjį turtą įkainiai

Paslaugos ar operacijos pavadinimas Įkainis, Eur
Sutarties sudarymo mokestis
Paskolos administravimo mokestis, paskolos sumos didinimo mokestis 0,4 % paskolos sumos (min. 180 Eur)
Mokestis už sutarties pakeitimą
Paskolos sąlygų keitimo mokestis1(paskolos terminų, užtikrinimo priemonių ir t.t. keitimas) 180 Eur
Kredito mokėjimų atidėjimas 90 Eur
Kai keičiamas kintamų palūkanų normos maržos dydis, ilgalaikių kintamų ar fiksuotų palūkanų normos dydis 0,4 % paimtos ir negrąžintos paskolos sumos (min. 180 Eur)
Kai keičiama palūkanų rūšis iš fiksuotų į kintamas palūkanas arba, kai keičiamas palūkanų fiksavimo terminas, arba keičiamas ilgalaikių kintamų palūkanų2 terminas3 X% (min. - 1,5 %) nuo negrąžintos paskolos, kurios sąlygos yra keičiamos, sumos.

Kintamasis X apskaičiuojamas koeficientą 0,084 dauginant iš sveiko skaičiaus mėnesių, likusių iki palūkanų fiksavimo periodo arba atitinkamai iki ilgalaikių kintamų palūkanų, kurios buvo nustatytos ilgesniam nei 12 mėn. laikotarpiui, termino pabaigos
Mokestis už paskolos grąžinimą anksčiau sutartyje numatytų terminų
Kai paskolos grąžinimo prieš terminą momentu paskolai taikoma kintama palūkanų norma, kuri buvo nustatyta ne ilgesniam nei 12 mėn. laikotarpiui Mokestis netaikomas. Minimali prieš terminą grąžinama suma turi būti ne mažesnė nei 300 Eur4
Kai paskolos grąžinimo prieš terminą momentu paskolai taikoma fiksuota palūkanų norma arba ilgalaikė kintama palūkanų norma Kompensacijos dydis (C) apskaičiuojamas 1 priede nurodyta tvarka
Kiti mokesčiai
Mokestis už sutikimo dėl pakartotinio įkeitimo (sąlyginės hipotekos) išdavimą kitam kreditoriui5 150 Eur
Delspinigiai už laiku negrąžintą paskolos dalį ir nesumokėtas palūkanas 0,05 % už kiekvieną pradelstą dieną
Papildomos paslaugos 45 Eur

Pastabos:

1 Mokestis už sutarties pakeitimą netaikomas šiais atvejais:

 • kai paskoloms, kurių paskolos valiuta yra eurai, nustatoma ilgalaikė kintama  palūkanų norma, kai nuo paskolos panaudojimo periodo pabaigos praėjo ne daugiau kaip 1 (vienas) mėnuo;
 • aptarnaujančios banko sąskaitos keitimui;
 • mokėjimo dienos keitimui;
 • kai Bankui įkeičiamą/įkeistą turtą apdraudžia Bankas;
 • mokėjimo grafiko keitimui, grąžinus paskolos dalį anksčiau sutartyje numatytų terminų, kai paskolos likutis išdėstomas likusiam paskolos terminui;
 • lengvatinio periodo nustatymas 4 mėnesių terminui, kai Paskolos gavėjai turimai lengvatinei būsto paskolai įgyja teisę į 10 % ar 20 % subsidiją;
 • lengvatinio periodo nustatymui, grąžinus paskolos dalį anksčiau termino pagal paskolos sutartį sudarytą iki 2008-05-12, jei dėl jos sąlygų keitimo po nurodytos datos nebuvo pasirašyti susitarimai (išskyrus susitarimą dėl turto draudimo);
 • lengvatinio periodo nustatymui, kai pagal paskolos sutartį sudarytą nuo 2008-05-12, arba paskolos sutartį, dėl kurių sąlygų keitimo po nurodytos datos buvo pasirašyti susitarimai (išskyrus susitarimą dėl turto draudimo), kai anksčiau termino grąžinama suma yra ne mažesnė nei 300 Eur4;
 • susitarimams dėl paskolos sutarties nutraukimo, kai paskolos gavėjai po paskolos sutarties sudarymo yra sumokėję nustatyto dydžio paskolos administravimo mokestį ir paskola nėra suteikta.

Atskirais atvejais gali būti taikomas ir didesnis sąlygų keitimo mokestis.

2 Iki Lietuvos Respublikos su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito įstatymo įsigaliojimo fiksuotomis palūkanomis buvo vadinamos palūkanos, nustatytos ilgesniam nei 12 mėn. laikotarpiui, bet ne visam paskolos terminui. Nuo 2017-07-01 tokios palūkanos vadinamos „Ilgalaikės kintamos palūkanos".

3 Mokestis netaikomas, kai paskolos sutartyje nurodytos ilgalaikės kintamos palūkanos, suėjus paskolos sutartyje nurodytam terminui, yra keičiamos į kintamas palūkanas, laikantis paskolos sutartyje nurodytų sąlygų.

4 Tuo atveju, jei negrąžintos paskolos sumą padalinus iš likusio paskolos termino (mėnesiais) gauta suma yra mažesnė nei 300 Eur, tai paskolos gavėjas gali anksčiau termino grąžinti tokią mažesnę nei 300 Eur paskolos dalį.

5 Jei sutikimo dėl pakartotinio įkeitimo priežastis - įkeisto turto pardavimas kitam asmeniui, kuris privalo įkeisti tokį turtą užtikrindamas imamos paskolos grąžinimą, taikomas fiksuotas mokestis už sutikimo išdavimą, kaip nurodyta bendruosiuose Banko paslaugų ir operacijų įkainiuose - taikomas mokestis už pažymų (apie suteikiamas / suteiktas / padengtas paskolas) išdavimą.

Priedas 1. Kompensacijos dydžio (C) apskaičiavimo tvarka

Tipinis pavyzdys

Jei imamo su nekilnojamuoju turtu susijusio būsto kredito bendra suma būtų 67 000 Eur, kai kredito sutarties trukmė – 26 metai, taikant 2.3 proc. kintamą metinę palūkanų normą, mokant banko nustatytą vienkartinį 0,4 proc. kredito sumos sutarties administravimo mokestį (268 Eur), minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), hipotekos įregistravimo mokestį (31,28 Eur), būsto kredito įmokas mokant anuiteto metodu, bendros kredito kainos metinė norma būtų 2.4 proc., o bendra kredito gavėjo mokama suma būtų – 89 785 Eur. Bendras kredito įmokų skaičius - 312 ir įmokos suma – 286 Eur.

Bendros kredito kainos metinė norma, bendra kredito gavėjo mokama suma, bendras kredito įmokų skaičius ir įmokos suma apskaičiuoti laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios terminą lygų kredito sutarties trukmei, visa kredito suma išmokama sutarties pasirašymo dieną, šalys tinkamai vykdys visus savo įsipareigojimus, kintama palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki kredito sutarties pabaigos. Papildomai klientas patirs turto draudimo ir vertinimo išlaidas, kurios priklauso nuo įkeičiamo turto individualių savybių ir todėl nėra įskaičiuotos į bendrą kredito kainą aukščiau nurodytame pavyzdyje.

Jeigu sudaroma kredito užsienio valiuta sutartis, t. y. kai kliento pajamų (ar didžiosios jų dalies) valiuta ir/arba kliento rezidavimo valstybės, kuri yra ES valstybė narė arba Europos ekonominės erdvės valstybė, valiuta skiriasi nuo kredito, išduoto eurais valiutos, užsienio valiutos kurso pasikeitimas palyginti su eurais gali reikšmingai padidinti paimto kredito sumą ir mokamų mokėjimų dydį.

Paskola turi būti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu. Naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, pabrangins skolinimąsi, taip pat jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Sudarant kredito sutartį jums reikės sumokėti paskolos administravimo mokestį. Paskolos administravimo mokesčio ir kitų mokesčių dydžiai nurodyti čia.

Būsto paskolos ir paskolos įkeičiant nekilnojamąjį turtą sutarties bendroji dalis Atsisiųsti

Nuo 2006 metų sudaromos lengvatinės būsto paskolos ir UAB „Būsto paskolų draudimas“ draudžiamos būsto paskolos bendroji dalis Atsisiųsti

Bendro pobūdžio informacija apie būsto paskolas Atsisiųsti

Kaip elgtis susidūrus su paskolos grąžinimo sunkumais

Interneto banke Jūs galite:

 • pakeisti paskolos įmokos mokėjimo dieną;
 • pakeisti mokėjimo sąskaitą;
 • grąžinti dalį arba visą paskolą anksčiau laiko;
 • užpildyti paraišką dėl kitų būsto paskolos sutarties sąlygų keitimo.

Kaip pakeisti būsto paskolos sutarties sąlygas interneto banke? Žiūrėkite video.

Pateikę naują paraišką Interneto Banke Jūs taip pat galite:

 • pakeisti turimą būstą kitu;
 • kreiptis dėl turimos paskolos sumos padidinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad keičiant sutarties sąlygas Jums bus taikomas sutarties sąlygų keitimo mokestis. Plačiau

„Storyline“, Geležinkėlio g. 17/ Algirdo g. 85, Vilnius

Naujieji Tavo namai Vilniaus Naujamiestyje.

„Naujosios Santariškės“, Daujoto g. 4, Vilnius

Erdvūs ir jaukūs butai.

„KAPSŲ 11“, Kapsų g. 11, Vilnius

Modernus, aukščiausios A++ energetinės naudingumo klasės namas.

„Žvėryno parkas“, Latvių g. 55a, Vilnius

Gyvenimas arčiau gamtos.

„Namai – Kintai“, Kintų g. 13, Vilnius

Ramybės uostas Vilniaus centre.

„Šnipiškių perspektyvos“, Šatrijos g. 1, Vilnius

Urbanistinės romantikos, kokybės ir pokyčių kombinacija.

„Lampėdžių vilos“, Rimties skg. 5 ir 5a, Kaunas

Ekologiški butai inovatyviems gyventojams.

„CLOUD namai“, Kalvarijų g. 84, Vilnius

CLOUD NAMAI – aktyviam gyvenimui!

„Vakarų Lėnas“, Girulių g. 22, Vilnius

Jūsų Vakarų Lėnas – tai nauji namai šalia skvero.

„Naujasis Skansenas“, Linkmenų g. 15, Vilnius

Tai nauji skandinaviško stiliaus namai, artimi ne tik širdžiai, bet ir miestui.

„Verkių sodas“, Verkių g. 39, Vilnius

„Verkių sodas“ – tarp Šiaurės miestelio šurmulio ir Verkių parko ramybės.

„Taikos alėja“ Taikos g. 157B, Vilnius

„Taikos alėja“ – Jaukiai namie, greitai centre.

„Pylimėlių 38“ Pylimėlių g.38, Vilnius

„Pylimėlių 38“ - Namai Tavo istorijoms.

„Liveup“, Naugarduko g. 62, Vilnius

Gyvenk labiau. Gyvenk naujamiestyje.

„Bajorų lajos“, Bajorų kelias 29, Vilnius

Privati gyvenvietė Bajoruose, šalia 300ha draustinio, su 5 laisvalaikio erdvėmis, Jūsų šeimos pasakai.

„Platinum 48“, Antakalnio g.48A, Vilnius

Modernūs naujieji namai verslui ar asmeniškai sau – „PLATINUM48“.

„Kernavės aveniu“, Kernavės g. 4, Vilnius

Naujas daugiabutis Vilniaus centrinėje dalyje, Šnipiškėse.

„Fizikų namai II“, Fizikų g. 18, Vilnius

Racionalumo ir estetikos formulė!

„Rinktinės Urban II“, Ceikinių g. 15, Vilnius

Ramybės oazė miesto centre.

„Vilnelės slėnis“, Pakraščio g. 20, Vilnius

Žalias, modernus, gyvas, patogus.

„Pavilnio namai“, P.P. Bučio g., Vilnius

Jaukūs namai jaukiame kvartale

„Kavoliuko 14“, A.P.Kavoliuko g. 14, Vilnius

Namai laimingoms šeimoms!

„Paupys“, Aukštaičių g., Vilnius

Šešių geriausių Lietuvoje architektų komandų suprojektuoti kvartalai.

„Eika namai Pilaitėje“, Karaliaučiaus g. 7B, Vilnius

Būstas vertinantiems patirtį ir kokybę.

„Namų pynės“, Tuskulėnų g. 33, Vilnius

Gyvenkite arčiau Neries krantinės.

„Bajorų alėjos“, Salaspilio g. 6, Vilnius

Mažaaukščių namų gyvenvietė. Norisi gyventi taip.

„Antakalnio panorama“, Smėlio g. 31, Vilnius

Kai viskas šalia, lieka daugiau laiko svarbiems dalykams.

„Bastėja Life“, Šv. Dvasios g. 6, Vilnius

Tai naujos kartos išskirtinis gyvenamasis namas istoriniame Vilniaus senamiestyje.

„Sierakausko 25“, Sierakausko g. 25, Vilnius

Ypatinga vieta gyventi.

„Trinapolio namai“, Trinapolio g. 3, Vilnius

Išskirtinio jaukumo gyvenamųjų namų kvartalas Vilniuje, netoli Verkių regioninio parko.

„KANSO“, Olandų g. 55B, Vilnius

KANSO – naujas gyvenamųjų namų projektas Užupyje.

„Paparčių namai“, Utenos g. 41A, Vilnius

Nauji butai Šnipiškėse.

„Pilies apartamentai“, Olimpiečių g. 3, Vilnius

Išskirtinė gyvenimo kokybė.

„Veikmės Parko namai“, Didlaukio g. 21A, Vilnius

Veikmės Parko namai prie Jomanto parko Baltupiuose.

„Naujoji Rivjera“, Sporto g. 7, Vilnius

Jūsų gyvenimo kūryba ant upės kranto.

„Matau Vilnių“, Aludarių g. 1, Vilnius

Namai mylintiems miestą.

„Raitininkų sodas“, Raitininkų g. 4, Vilnius

Visai šalia pačios miesto širdies, tačiau ramioje Neries upės užuovėjoje, žaliuoja „Raitininkų sodas“.

„12 kvartalas“, Tolminkiemio g., Pilaitė, Vilnius

12 kvartalas – šilti, šviesūs, naujai įrengti butai su 100% dalinės apdailos išpildymu.

„M26“, Manufaktūrų g. 26, Vilnius

M26 – šilti, šviesūs, naujai įrengti butai su 100% dalinės apdailos išpildymu.

„Žvėryno panoramos“, projektinis adresas Siesikų g. 14, Vilnius

„Žvėryno panoramos“ - nauja gyvenvietė bene aukščiausioje Vilniaus vietoje.

„Horizon“, Viršuliškių skg. 58, Vilnius

HORIZON – čia kokybė kainuoja mažiau!

„Žvėryno vakarai“, Saltoniškių g. 44, Vilnius

Naujas, modernus A+ gyvenamasis projektas viename labiausiai vertinamų Vilniaus rajonų.

„Baltupio krantas“ Naujakiemio g. 21C, 23, Vilnius

Išskirtinėje vietoje statomas 12 modernių ir aukštos kokybės sublokuotų namų kvartalas, kur miestas įsilieja į gamtą

„Centro rezidencija“ Rinktinės 3, 3A, Vilnius

Sukurkite namus prestižinėje Vilniaus miesto vietoje, apsuptoje puikaus gamtovaizdžio, greta barokinio Vilniaus senamiesčio

„Aitvarų namai“, Lazdynėlių g. 18, Vilnius

Ieškantiems patogumo ir harmonijos su gamta

„Lazdynėlių namai“, Lazdynėlių g. 17, 30, Vilnius

Naujas mažaaukščių daugiabučių projektas apsuptas Bukčių miško, vos už kelių šimtų metrų teka Neries upė.

„Grigalaukio dominija“, Grigalaukio g. 22, Vilnius

Perkamiausia namų koncepcija „Viskas įskaičiuota“

„Aguonų namai“, Aguonų g. 11, Vilnius

Tai šešių aukštų gyvenamasis daugiabutis namas, esantis tylioje Vilniaus miesto dalyje, visai šalia Senamiesčio

„Lazdynėlių vingis“, Lazdynėlių g., Vilnius

Naujas jaukus mažaaukštės statybos daugiabučių namų projektas įsikūręs miškingoje vakarinėje sostinės dalyje

„Linkmenų ežerai“, Linkmenų g. 58, Vilnius

Gyvenant mieste jausti harmoniją su gamta – vienas didžiausių „Linkmenų ežerų“ gyvenvietės privalumų

„Birželio namai“, Birželio 23-osios g. 10, Vilnius

Tai nauja erdvė įgyventoje aplinkoje ir galimybė džiaugtis patogiais, šiltais ir pigiai išlaikomais namais vos 10 min. atstumu iki senamiesčio.

„Piliamiestis“, Brastos g. 24, Kaunas

Piliamiestis – Gyvenimas tekančios upės ritmu

„Šilo namai“, Biržiškų g. 1, Kaunas

Šilo namai – Jaukiam gyvenimui prie upės

„Parko namai“, Krėvos g. 4, Kaunas

Žalumos apsuptyje, vos kelios minutės nuo miesto širdies Laisvės alėjos prasideda nauja „Parko namų“ istorija

„Baltijos terasos“, Baltijos pr. 111, Klaipėda

Butai patogiam gyvenimui!

„Kunigiškių namai“, Kunigiškių g. 7, Palanga

Kunigiškių namai – ten kur gyvena Jūsų širdis.

„Šventosios vartai“, Prieplaukos g. 14, Šventoji

Įsikurkite nedidelėje salelėje, apsuptoje jūros ir kopų, o šalia esanti prieplauka lai padės įgyvendinti seną svajonę – prisijaukinti vandens tėkmę

„9 Bijūnai“, Bijūnų g. 9, Klaipėda

9 Bijūnai – Namai iš meilės Klaipėdai.

„Šarlotės namai“, Šarlotės g. 12, 14, Klaipėda

Naujos statybos butai Klaipėdoje prie Girulių miško ir prestižinio Dragūnų kvartalo

„Nidos 72“, Nidos g. 72, Klaipėda

Tai jaukūs, šviesūs ir kokybiški namai patogiam Jūsų gyvenimui. Mėgaukitės komfortu ir subtilia elegancija!

„Saulės butai“, Ragainės g. 6, Klaipėda

Naujas namų kvartalas itin patogioje, praktiškoje ir vienoje perspektyviausių vietų Klaipėdos mieste.

„Vaižganto namai“, J.Tumo-Vaižganto g. 129A, Tauragė

Tai jaukūs, šviesūs ir kokybiški butai patogiam Jūsų gyvenimui.

„Storyline“, Geležinkėlio g. 17/ Algirdo g. 85, Vilnius

„Storyline“ – netoli senamiesčio įsikursiantis 69 butų gyvenamasis pastatas, skirtas aktyviems, laisvę ir saviraišką vertinantiems žmonėms. Naujakuriai savo būsimos dienos maršrutus galės dėliotis ilsėdamiesi žaliuojančioje stogo terasoje su lauko kino teatru bei gerėdamiesi įspūdinga panorama su geležinkelio depu, senamiesčio stogais, Gedimino ir Trijų Kryžių kalnais.

Telefonu: 8 656 76449
El. paštas: mingaile@balticam.lt; monika.a@balticam.lt; algirdas@balticam.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Storyline“, Geležinkėlio g. 17/ Algirdo g. 85, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Naujosios Santariškės“, Daujoto g. 4, Vilnius

Tai išskirtinai erdvaus būsto mažaaukščiuose daugiabučiuose namuose statybos pavyzdys. Šiuolaikiški, išmanūs, aplinką tausojantys sprendimai, nuotoliniu būdu valdomas oro kondicionierius, rekuperacinė sistema bei saulės fotovoltinės elektrinės užtikrina komfortišką bei gamtai draugišką būsto valdymą ir padeda pasiekti statinių A++ energinio naudingumo klasę.

Telefonu: 8 659 11175
El. paštas: info@erdvusbutai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Naujosios Santariškės“, Daujoto g. 4, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„KAPSŲ 11“, Kapsų g. 11, Vilnius

Naujos statybos butai ir komercinės patalpos daugiabučiame gyvenamajame name KAPSŲ 11. Tai sparčiai atgyjančiame Naujininkų rajone įsikūrę, A++ energetinės klasės butai, kurių kokybės, estetikos ir vietos mieste suderinamumas verčia kalbėti apie itin aukštus standartus.

Telefonu: 8 615 15091
El. paštas: pardavimai@kapsu11.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„KAPSŲ 11“, Kapsų g. 11, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Žvėryno parkas“, Latvių g. 55a, Vilnius

Įsikūręs seniausioje Žvėryno gatvėje, jungiančioje Šnipiškes su Karoliniškėmis, elegantiškas Žvėryno parko keturaukštis – pirmasis žaliasis pastatas Lietuvoje. Ilgaamžis, energiškai efektyvus bei taupiai vartojantis gamtos išteklius, gyvenamojo būsto kompleksas savyje talpina tik 32 butus.

Telefonu: 8 5 259 6716
El. paštas: info@zverynoparkas.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Žvėryno parkas“, Latvių g. 55a, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Namai – Kintai“, Kintų g. 13, Vilnius

Natūralumas ir atokvėpis – šio amžiaus prabanga, kurios ieškome kasdieniame gyvenime. Ant Kuršių marių kranto įsikūręs Kintų miestelis įkvėpė mus sukurti jo ramybę sostinėje – Šnipiškėse. Atraskite savo ramybės uostą patogiai suplanuotame bute arba stilingos architektūros kotedže.

Telefonu: 8 5 259 6713
El. paštas: info@namai-kintai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Namai – Kintai“, Kintų g. 13, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Šnipiškių perspektyvos“, Šatrijos g. 1, Vilnius

Naujas 1-3 kamb. butų projektas Šnipiškėse. Augančios perspektyvos ir modernus miesto gyvenimas dešiniajame Neries krante - didžiųjų pokyčių epicentre. Daug žadančios perspektyvos Šnipiškėse. Dideli pokyčiai vyks už lango stebindami kiekvieną dieną ir pavers gyvenimą, Vilniaus miesto centre, dar patogesniu.

Telefonu: 8 626 76029, 8 618 33732
El. paštas: rasa@lithome.lt; denisas@lithome.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Šnipiškių perspektyvos“, Šatrijos g. 1, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Lampėdžių vilos“, Rimties skg. 5 ir 5a, Kaunas

Būstai naudojantiems saulės ir žemės gelmių energiją. Tarp Lampėdžio ežero, trijų draustinių apsuptyje, norintiems šildymo ir būsto vėsinimo be išlaidų.

Telefonu: 8 694 32277
El. paštas: sigitas@lampedziuvilos.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Lampėdžių vilos“, Rimties skg. 5 ir 5a, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„CLOUD namai“, Kalvarijų g. 84, Vilnius

Šnipiškės - gyvenimas šalia centro, kai visur gali pėsčiomis! CLOUD yra suprojektuotas geram poilsiui. Namai įkurti miesto centre, Šnipiškėse, todėl taip lengva pasiekti universitetą, darbą ir renginių vietas, o pastato sprendimai leidžia sugrįžti į ramią erdvę ir pabusti gerai pailsėjus.

Telefonu: 8 520 74933, 8 693 01180
El. paštas: info@namai.cloud


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„CLOUD namai“, Kalvarijų g. 84, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Vakarų Lėnas“, Girulių g. 22, Vilnius

Darni aplinka, bendruomeniška kaimynystė ir patogiai išvystytos laisvalaikio erdvės. Tai sąvokos, apibrėžiančios skandinavišką terminą teritorijai apibrėžti -„Lėnas“. Vakarų Lėnas - tai patogumo ir šiuolaikiškumo ženklas mieste.

Telefonu: 8 670 64 222
El. paštas: labas@bonava.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Vakarų Lėnas“, Girulių g. 22, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Naujasis Skansenas“, Linkmenų g. 15, Vilnius

Besikuriantys miesto centre tarp Žalgirio ir Linkmenų gatvių. Visi svarbiausi Vilniaus taškai iš pasiekiami ranka. Gyvenimas ir darbas juda vienu ritmu, todėl sutaupysite ir laiko, ir energijos. Laiku sugrįžę namo po darbo dienos, visa tai galėsite sutelkti sau.

Telefonu: 8 615 28 183
El. paštas: viktorija.rinkeviciene@yit.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Naujasis Skansenas“, Linkmenų g. 15, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Verkių sodas“, Verkių g. 39, Vilnius

Jaukius namus ras norintys ir nuolat jausti miesto pulsą, ir leisti sau mėgautis atotrūkiu gamtoje.Daugiau nei trečdalį visos projekto teritorijos užims pavasariais žydintis sodas, kuris leis pasimėgauti ramiu atokvėpiu miesto aplinkoje. Ši uždara poilsio oazė, atitverta medžiais bei kita augmenija, džiugins grilio bei laisvalaikio zonomis, sporto įrengimais, vaikų žaidimų aikštelėmis.

Telefonu: 8 615 23 403
El. paštas: pardavimai@hanner.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Verkių sodas“, Verkių g. 39, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Taikos alėja“ Taikos g. 157B, Vilnius

Naujas A+ energinės klasės Lithome vystomas projektas Justiniškėse. Lokacija itin pamėgta vilniečių dėl puikaus susisiekimo, išvystytos infrastruktūros ir prieinamos būsto kainos, o į projektą sudėjome viską, kas geriausia.

Telefonu: 8 618 33 732; 8 626 76 029
El. paštas: Denisas@lithome.lt; Rasa@lithome.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Taikos alėja“ Taikos g. 157B, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Pylimėlių 38“ Pylimėlių g.38, Vilnius

Tik 12 butų projektas, kuriame gyvena miesto ramybė - tai unikali proga įsikurti prestižinėje Pylimėlių gatvėje, Antakalnyje, šalia miško. 2-3 kamb. butai su didžiulėmis privačiomis terasomis, balkonais, panoraminiais langais, A+ energinės klasės name.

Telefonu: 8 618 33 732; 8 626 76 029
El. paštas: Denisas@lithome.lt; Rasa@lithome.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Pylimėlių 38“ Pylimėlių g.38, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Liveup“, Naugarduko g. 62, Vilnius

Sukurta Tau! Kuriam Naujamiestis reiškia naują pradžią kiekvieną dieną. Kuris nori gyventi čia, tarp kultūros, meno ir muzikos erdvių, mokslo įstaigų, „trendy“ kavinių ir barų.

Telefonu: 8 615 23 403
El. paštas: pardavimai@hanner.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Liveup“, Naugarduko g. 62, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Bajorų lajos“, Bajorų kelias 29, Vilnius

„Bajorų lajos“ – tai privati 122 butų gyvenvietė Bajoruose, šalia 300ha miško - Vanaginės geomorfologinio draustinio. Miško ir gamtos koncepcija kuriamas projektas su pramogų ir miško „Lajų parku“ gyvenvietės viduje – svajojantiems apie savo namų pasaką.

Telefonu: 8 682 11 050
El. paštas: ilona@omberg.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Bajorų lajos“, Bajorų kelias 29, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Platinum 48“, Antakalnio g.48A, Vilnius

Projektas kuriamas žaliajame Antakalnio sparne prie Šilo tilto, dinamiškas, miesto ritmo įkvėptas, modernus fasadas įsilieja į miesto gyvenimą.

Telefonu: 8 618 33 732; 8 626 76 029
El. paštas: Denisas@lithome.lt; Rasa@lithome.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Platinum 48“, Antakalnio g.48A, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Kernavės aveniu“, Kernavės g. 4, Vilnius

“Kernavės aveniu” - A+ klasės daugiabutis gyvenamasis namas (tarp Žalgirio g. ir Konstitucijos pr.), Šnipiškėse. Tai projektas, vertinantiems išskirtinę vietą miesto centrinėje dalyje ir siekiantiems būti įvykių sūkuryje. Viso statoma 110 butų ir 12 komercinių patalpų, 100 parkavimo vietų. Platūs ir erdvūs balkonai, terasos. Bus įrengta saulės elektrinė, vidiniame kieme moderni vaikų žaidimo aikštelė, sporto aikštelė, poilsio zonos, želdynai ir takeliai.

Telefonu: 8 630 74 010; 8 524 98 880
El. paštas: mantas@infra.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Kernavės aveniu“, Kernavės g. 4, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Fizikų namai II“, Fizikų g. 18, Vilnius

Fizikų II namai – tai projektas, skirtas racionaliems žmonėms, mokantiems planuoti savo gyvenimą ir investuojantiems į tai, kas reikalinga, saugu bei taupu. A+ energinio naudingumo klasę užtikrins kokybiškos statybos medžiagos, nepriekaištinga darbo kokybė ir profesionali statybos darbų vykdymo priežiūra.

Telefonu: 8 615 26 655; 8 613 05 743; 8 611 55 217
El. paštas: pardavimai@merko.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Fizikų namai II“, Fizikų g. 18, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Rinktinės Urban II“, Ceikinių g. 15, Vilnius

„Rinktinės URBAN II“ – tai jau antrasis sėkmingai vystomas modernus trijų gyvenamųjų namų kompleksas Vilniaus centre. Projektuojant šiuos namus galvota apie būsimą gyventoją – aktyvų miestietį, kuris nori įsikurti miesto centre, bet tuo pačiu – ramesnėje aplinkoje. Gyvenant čia ranka pasiekiama ir Gedimino prospektas, Neries krantinė, miesto parkai – visa tai, ko reikia maloniam poilsiui po darbų: teatrai, kavinės, parduotuvės, erdvė bėgioti, važinėti dviračiu ar pasivaikščioti.

Telefonu: 8 615 26 655; 8 613 05 743; 8 611 55 217
El. paštas: pardavimai@merko.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Rinktinės Urban II“, Ceikinių g. 15, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Vilnelės slėnis“, Pakraščio g. 20, Vilnius

VILNELĖS SLĖNIS – tai naujas Merko gyvenamųjų namų kvartalas unikalioje vietoje – sostinės savivaldybės inicijuoto projekto „Architektūros parkas“ teritorijoje. Ji driekiasi nuo Užupio iki Belmonto miško ir ribojasi su šalia vingiuojančios Vilnios krantais.

Telefonu: 8 615 26 655; 8 613 05 743; 8 611 55 217
El. paštas: pardavimai@merko.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Vilnelės slėnis“, Pakraščio g. 20, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Pavilnio namai“, P.P. Bučio g., Vilnius

PAVILNIO NAMAI Naujas A+ klasės 4 kambarių kotedžų kvartalas Vilniuje, Pavilnyje. Siūlomų kotedžų plotai nuo 83 kv. m. iki 94 kv. m., Sklypai iki 3-jų arų ploto.

Telefonu: 8 640 21 163
El. paštas: Info@pavilnionamai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Pavilnio namai“, P.P. Bučio g., Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Kavoliuko 14“, A.P.Kavoliuko g. 14, Vilnius

"Kavoliuko 14" projektas statomas ramioje vietoje, dėl patogaus susisiekimo ir infrastruktūros vilniečių pamėgtame Karoliniškių mikrorajone. Mums rūpi Jūsų patogumas ir gyvenimo kokybė.

Telefonu: 8 615 44111
El. paštas: info@kavoliuko14.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Kavoliuko 14“, A.P.Kavoliuko g. 14, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Paupys“, Aukštaičių g., Vilnius

Gyvenamųjų namų kvartalai, modernus verslo kompleksas, kūrybinės ir visuomeninės paskirties erdvės, vaikų darželis ir senamiesčio turgus – visa tai kursis naujame sostinės rajone pavadinimu „Paupys“. 5 hektarų buvusi pramoninė teritorija sostinės senamiestyje atgims su nauja jėga ir taps gyvybingu miestiečių bei turistų traukos centru.

Telefonu: 8 611 22 272
El. paštas: r.kuzmickaite@darnugroup.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Paupys“, Aukštaičių g., Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Eika namai Pilaitėje“, Karaliaučiaus g. 7B, Vilnius

Išskirtinė kokybiškų naujų namų gyvenvietė su puikiai išplėtota infrastruktūra ramioje, gamtos apsuptoje Vilniaus vietoje.

Telefonu: 8 678 02 843
El. paštas: jovita@eika.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Eika namai Pilaitėje“, Karaliaučiaus g. 7B, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Namų pynės“, Tuskulėnų g. 33, Vilnius

Projektas NAMŲ PYNĖS statomas itin patogioje Vilniaus vietoje – Žirmūnuose, kur susipynę objektai, svarbūs kiekvienam šeimos nariui.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 616 20 540
El. paštas: rita@eika.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Namų pynės“, Tuskulėnų g. 33, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Bajorų alėjos“, Salaspilio g. 6, Vilnius

Šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje, Bajoruose, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje namus supa gamta.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 616 20 540
El. paštas: rita@eika.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Bajorų alėjos“, Salaspilio g. 6, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Antakalnio panorama“, Smėlio g. 31, Vilnius

Projektas įsikūręs Senamiesčio pašonėje, kuriame rasite net 58 įvairiausių išplanavimų butus, skirtus patogaus gyvenimo ieškantiems miestiečiams nenorintiems rinktis tarp miesto ir gamtos.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 620 95 342
El. paštas: augustas@eika.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.;
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Antakalnio panorama“, Smėlio g. 31, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Bastėja Life“, Šv. Dvasios g. 6, Vilnius

Pro plačius, erdvinius namo langus atsiveria senamiesčio panorama, visai šalia – Vilniaus gynybinės sienos bastėja, Aušros vartai, Šv. Teresės bažnyčia.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 613 05 743
El. paštas: pardavimai@merko.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Bastėja Life“, Šv. Dvasios g. 6, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Sierakausko 25“, Sierakausko g. 25, Vilnius

Projektą sudaro trys gyvenamieji namai, kuris kiekvienas turi po 4 aukštus, greta rekonstruojamos istorinės vilos su jos gražiausiais architektūros elementais.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 612 64 019
El. paštas: justina.odminyte@realinija.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Sierakausko 25“, Sierakausko g. 25, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Trinapolio namai“, Trinapolio g. 3, Vilnius

9 aukštų su nedideliu antstatu A energetinės klasės efektyvumo daugiabutis gyvenamasis namas prie pat Verkių regioninio parko.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 698 06 664
El. paštas: info@trinapolionamai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Trinapolio namai“, Trinapolio g. 3, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„KANSO“, Olandų g. 55B, Vilnius

Gyvenamųjų namų projektas Užupyje, plėtojamas pagal kanso dizaino koncepciją, propaguojančią minimalistinės estetikos filosofiją. Projektas plėtojamas - Bernardinų sodo, Kalnų ir Belmonto parkų sankirtoje; artimiausias kaimynas – Senamiestis.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 691 01 021
El. paštas: labas@kanso.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„KANSO“, Olandų g. 55B, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Paparčių namai“, Utenos g. 41A, Vilnius

Naujas kvartalas, kuriamas šalia sostinės Linkmenų ir Utenos gatvių, viename perspektyviausių Vilniaus centro rajonų – Šnipiškėse, šalia atnaujinamo Senvagės slėnio. I-ąjį projekto etapą sudaro du A+ energinės klasės namai su uždaru kiemu bei požemine parkavimo aikštele.

Hanner.lt
Telefonu: +370 615 23 403
El. paštas: pardavimai@hanner.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Paparčių namai“, Utenos g. 41A, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Pilies apartamentai“, Olimpiečių g. 3, Vilnius

PILIES APARTAMENTAI – tai 7 keturių aukštų namai, įsikūrę miesto centre, šalia Neries. Išskirtinė gyvenimo kokybė – tai daugybės patogumų ir gerai apgalvotų detalių visuma.

Hanner.lt
Telefonu: +370 615 23 403
El. paštas: pardavimai@hanner.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Pilies apartamentai“, Olimpiečių g. 3, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Veikmės Parko namai“, Didlaukio g. 21A, Vilnius

„Veikmės“ klasės būstas, tai toks būstas, kuriame atsakingai ir atidžiai įvertintas kiekvienas gyvenamosios aplinkos veiksnys, lemiantis gyvenamosios aplinkos kokybę.

Žilvinas Žudys
Telefonu: +370 614 19505
El. paštas: zilvinas@veikme.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Veikmės Parko namai“, Didlaukio g. 21A, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Naujoji Rivjera“, Sporto g. 7, Vilnius

O jei dieną pradėtumėte upės ritmu? Žvelgdami į vandenį ir supančią žalumą? Jei ryte vos išėję į kiemą prieš akis išvystumėte rūke paskendusią Gedimino pilį ir išgirstumėt kaip po nakties bunda miestas?

Monika Matulytė
Telefonu: 8 618 33330
El. paštas: monika.matulyte@yit.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Naujoji Rivjera“, Sporto g. 7, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Matau Vilnių“, Aludarių g. 1, Vilnius

„Matau Vilnių“ kyla vienoje patraukliausių sostinės vietų – netoli Tauro kalno. Vos už kelių žingsnių nuo naujųjų namų – istorinį miesto centrą su Katedros aikšte ir Seimo rūmais jungiantis Gedimino prospektas.

Rita Čiuplienė
Telefonu: 8 663 59 887
El. paštas: rita.ciupliene@yit.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Matau Vilnių“, Aludarių g. 1, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Raitininkų sodas“, Raitininkų g. 4, Vilnius

Jis laukia Jūsų, mėgstančių džiaugtis judria ir kultūros kupina sostine bei vertinančių namus, kaip ramybės ir komforto oazę. Čia pat, uždarame kieme, žaliuojančiame sode pabėkite nuo dienos rūpesčių ir darbų, mėgaukitės gamtos ir poilsio ritmu.

Viktorija Rinkevičienė
Telefonu: 8 615 28183
El. paštas: viktorija.rinkeviciene@yit.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Raitininkų sodas“, Raitininkų g. 4, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„12 kvartalas“, Tolminkiemio g., Pilaitė, Vilnius

12 kvartalas – mažaaukštės statybos namas, kuriame Jūsų patogumui yra suformuota po kelis butus laiptinėje, kad jaustųsi daugiau privatumo.

Aurelija Varkalytė
Telefonu: +370 616 34980
El. paštas: aurelija@vilmesta.lt

Lucyna Balcevič
Telefonu: +370 686 25697
El. paštas: lucyna@vilmesta.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„12 kvartalas“, Tolminkiemio g., Pilaitė, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„M26“, Manufaktūrų g. 26, Vilnius

Asmeniniai pasiūlymai pagal Jūsų lūkesčius.

Aurelija Varkalytė
Telefonu: +370 616 34980
El. paštas: aurelija@vilmesta.lt

Lucyna Balcevič
Telefonu: +370 686 25697
El. paštas: lucyna@vilmesta.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„M26“, Manufaktūrų g. 26, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Žvėryno panoramos“, projektinis adresas Siesikų g. 14, Vilnius

Moderni bei šiuolaikiška gyvenvietė, besikurianti puikiai išvystyta infrastruktūra pasižyminčiame Vilniaus mikrorajone. Iš unikaliu, skandinavišku stiliumi alsuojančių namų terasų žvilgsnį patraukia kvapą gniaužiančios žaliojo Žvėryno panoramos.

Jurga Aldošinienė
Telefonu: 8 641 55 013

Mantas Urbonas
Telefonu: 8 667 36 616
El. paštas: pardavimai@realco.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Žvėryno panoramos“, projektinis adresas Siesikų g. 14, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Horizon“, Viršuliškių skg. 58, Vilnius

A+ energinės klasės daugiabučių namų projektas kylantis strategiškai patogioje Viršuliškių mikrorajono vietoje.

Rūta Jasinskaitė
Telefonu: +370 611 39 444
El. paštas: pardavimai@horizon.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Horizon“, Viršuliškių skg. 58, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Žvėryno vakarai“, Saltoniškių g. 44, Vilnius

Naujas, modernus A+ gyvenamasis projektas viename labiausiai vertinamų Vilniaus rajonų.

Emilija Marcinkevičiūtė
Telefonu: +370 606 39 939
El. paštas: emilija.zverynovakarai@gmail.com


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Žvėryno vakarai“, Saltoniškių g. 44, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Baltupio krantas“ Naujakiemio g. 21C, 23, Vilnius

„Baltupio krantas“ - išskirtinėje vietoje statomas 12 modernių ir aukštos kokybės sublokuotų A klasės namų kvartalas, kur miestas įsilieja į gamtą.

Svajūnas Gudžius
Telefonu: 8 648 60 222
El. paštas: svajunas@infra.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Baltupio krantas“ Naujakiemio g. 21C, 23, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Centro rezidencija“ Rinktinės 3, 3A, Vilnius

Projektą sudaro penki gyvenamieji 4-5, 6 ir 7 aukštų namai. Kiekvieno etapo centre bus suformuotas uždaras vidinis kiemas su saugiomis vaikų žaidimo aikštelėmis, poilsio zonomis bei sutvarkyta aplinka.

Telefonu: +370 615 23 403
El. paštas: pardavimai@hanner.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Centro rezidencija“ Rinktinės 3, 3A, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Aitvarų namai“, Lazdynėlių g. 18, Vilnius

Aitvarų namai”, tai naujas gyvenamųjų namų kvartalas Vilniuje, Lazdynėliuose – ieškantiems patogumo ir harmonijos su gamta.

Indrė Bakanienė
Telefonu: 8 620 66 611
El. paštas: pardavimai@aitvarunamai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Aitvarų namai“, Lazdynėlių g. 18, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Lazdynėlių namai“, Lazdynėlių g. 17, 30, Vilnius

Naujas mažaaukščių daugiabučių projektas apsuptas Bukčių miško, vos už kelių šimtų metrų teka Neries upė. Projektas yra orientuotas į žmones, kurie vertina gamtą, ramybę, saugumą, tačiau nenori nutolti nuo miesto centro.

Vincas Gaidamavičius
Telefonu: 8 638 36 274
El. paštas: vincas@lazdyneliunamai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Lazdynėlių namai“, Lazdynėlių g. 17, 30, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Grigalaukio dominija“, Grigalaukio g. 22, Vilnius

A+ energinės klasės namai puikios infrastruktūros Pašilaičių rajone. Čia rasite ergonomiškai išplanuotus butus su išskirtiniais sprendimais: privačiomis terasomis, balkonais, su trimis pasaulio kryptimis ar erdvia drabužine. Numatytos net 5 laisvalaikio erdvės, šalia namų – 5 ha žaliuojanti teritorija.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 682 11 050
El. paštas: olga.s@omberg.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Grigalaukio dominija“, Grigalaukio g. 22, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Aguonų namai“, Aguonų g. 11, Vilnius

Projektas skirtas pirkėjams, kurie pirmenybę teikia aukštiems standartams, todėl kokybei keliami itin griežti reikalavimai.

Andrius Žukauskas
El. paštas: andrius.zukauskas@capital.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Aguonų namai“, Aguonų g. 11, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Lazdynėlių vingis“, Lazdynėlių g., Vilnius

Tai naujas jaukus mažaaukštės statybos daugiabučių namų projektas įsikūręs miškingoje vakarinėje sostinės dalyje – Lazdynėliuose. Šalia esantis Bukčių miškas bei tekanti Neris dovanos gaivią žalumą, kuri puikiai tiks aktyviam laisvalaikiu ir laikui su šeima.

Telefonu: 8 659 94 202
El. paštas: jurgita@lazdyneliuvingis.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Lazdynėlių vingis“, Lazdynėlių g., Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Linkmenų ežerai“, Linkmenų g. 58, Vilnius

Rami ir uždara, tačiau strategiškai patogi vieta, puikiai išvystyta miesto infrastruktūra ir patogus susisiekimas su visais miesto rajonais kuria išskirtines sąlygas komfortiškam gyvenimui ir kokybiškam poilsiui kiekvieną dieną.

Jurga Aldošinienė
Telefonu: 8 641 55 013

Mantas Urbonas
Telefonu: 8 667 36 616
El. paštas: pardavimai@realco.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Linkmenų ežerai“, Linkmenų g. 58, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Birželio namai“, Birželio 23-osios g. 10, Vilnius

„Birželio namai“– nauja erdvė įgyventoje aplinkoje ir galimybė džiaugtis patogiais, šiltais ir pigiai išlaikomais namais vos 10 min. atstumu iki senamiesčio.

Jolita Mickūnienė
Telefonu: 8 685 68239
El. paštas: info@birzelionamai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Birželio namai“, Birželio 23-osios g. 10, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Piliamiestis“, Brastos g. 24, Kaunas

Dešiniajame Neries krante, kitapus Senamiesčio kuriasi Piliamiestis. Piliamiesčio kvartalas – tai ne pastatai, o laimingų žmonių miestas mieste. Čia atsiverianti Kauno pilies panorama suteikia kultūrinę ir istorinę perspektyvą, iš kurios miestas atsiskleidžia visu savo unikalumu ir įvairumu, o vos persikėlus tiltu per upę galima atsidurti pačiame jo gyvenimo sūkuryje.

Vaida Pocienė
Telefonu: 8 671 11 117
El. paštas: vaida.pociene@yit.lt

Gintvilė Jankūnienė
Telefonu: 8 682 18 102
El. paštas: gintvile.jankuniene@yit.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Piliamiestis“, Brastos g. 24, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Šilo namai“, Biržiškų g. 1, Kaunas

Tai klasikinės skandinaviškos architektūros uždaras dvylikos namų kvartalas su jaukiomis žaliosiomis poilsio zonomis, saugiomis žaidimų aikštelėmis mažiesiems gyventojams, balkonėliais ir erdviomis terasomis pirmuosiuose aukštuose.

Vaida Pocienė
Telefonu: 8 671 11 117
El. paštas: vaida.pociene@yit.lt

Gintvilė Jankūnienė
Telefonu: 8 682 18 102
El. paštas: gintvile.jankuniene@yit.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Šilo namai“, Biržiškų g. 1, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Parko namai“, Krėvos g. 4, Kaunas

Žalumos apsuptyje, vos kelios minutės nuo miesto širdies Laisvės alėjos prasideda nauja „Parko namų“ istorija.

Agnė Narauskaitė
Telefonu: 8 652 49 148
El. paštas: agne.narauskaite@realinija.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Parko namai“, Krėvos g. 4, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Baltijos terasos“, Baltijos pr. 111, Klaipėda

Baltijos terasos“ – tai geografiniame Klaipėdos miesto centre kylantis šiuolaikiškos architektūros naujų daugiabučių namų kvartalas su visais naujakuriams reikalingais patogumais. Projektą sudaro keturi 7 aukštų A klasės gyvenamieji namai su liftais, erdviais balkonais, moderniu grindiniu šildymu, sandėliukais rūsyje, požeminėmis ir antžeminėmis automobilių parkavimo vietomis ir vaikų žaidimų aikštele.

Telefonu: 8 656 77222
El. paštas: pardavimai@baltijosterasos.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Baltijos terasos“, Baltijos pr. 111, Klaipėda SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Kunigiškių namai“, Kunigiškių g. 7, Palanga

Vos 400 metrų nuo jūros pakrantės įsikūręs kvartalas - puikiai tinkama vieta poilsiui ir gyvenimui.

Telefonu: 8 618 61 111; 8 610 07 774
El. paštas: info@kunigiskiunamai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Kunigiškių namai“, Kunigiškių g. 7, Palanga SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Šventosios vartai“, Prieplaukos g. 14, Šventoji

Įsikurkite nedidelėje salelėje, apsuptoje jūros ir kopų, o šalia esanti prieplauka lai padės įgyvendinti seną svajonę – prisijaukinti vandens tėkmę.

Informaciją apie projektą suteiks:

Jurga Aldošinienė
Telefonu: 8 641 55 013

Mantas Urbonas
Telefonu: 8 667 36 616
El. paštas: pardavimai@realco.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Šventosios vartai“, Prieplaukos g. 14, Šventoji SkaičiuoklėPildyti paraišką

„9 Bijūnai“, Bijūnų g. 9, Klaipėda

Klaipėdos centre, įkvėpimu alsuojančioje ir apie nesibaigiančią vasarą pasakojančioje Bijūnų gatvėje pastatytas naujas keturių aukštų gyvenamojo namo projektas. Rinkitės namus, kuriuose, nenutoldami nuo miesto širdies, galėsite kurti savo naujų namų istoriją.

Aurelija Mockuvienė
Telefonu: +370 612 55553
El. paštas: aurelija.mockuviene@yit.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„9 Bijūnai“, Bijūnų g. 9, Klaipėda SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Šarlotės namai“, Šarlotės g. 12, 14, Klaipėda

Naujos statybos butai Klaipėdoje prie Girulių miško ir prestižinio Dragūnų kvartalo . Projektas išsiskiria itin aukšta statybų kokybe ir mažu butų skaičiumi.

Eglė Viskantaitė
Telefonu: 8 614 30 468
El. paštas: egle@pamariotroba.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Šarlotės namai“, Šarlotės g. 12, 14, Klaipėda SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Nidos 72“, Nidos g. 72, Klaipėda

Nidos 72 Klaipėdoje – tai jaukūs, šviesūs ir kokybiški namai patogiam Jūsų gyvenimui. Mėgaukitės komfortu ir subtilia elegancija!


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Nidos 72“, Nidos g. 72, Klaipėda SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Saulės butai“, Ragainės g. 6, Klaipėda

Naujas namų kvartalas itin patogioje, praktiškoje ir vienoje perspektyviausių vietų Klaipėdos mieste.

Mindaugas Česėkas
Telefonu: 8 609 72 002
El. paštas: mindaugas@saulesbutai.eu


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Saulės butai“, Ragainės g. 6, Klaipėda SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Vaižganto namai“, J.Tumo-Vaižganto g. 129A, Tauragė

Mėgaukitės gaiviu miško oru, ramia aplinka ir subtilia butų elegancija!

Telefonu: 8 677 27 866
El. paštas: info@minestas.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Vaižganto namai“, J.Tumo-Vaižganto g. 129A, Tauragė SkaičiuoklėPildyti paraišką

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, pabrangins skolinimąsi, taip pat Jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą. Paskola turi būti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu.

Tipinis pavyzdys:

Jei imamo su nekilnojamuoju turtu susijusio būsto kredito bendra suma būtų 67 000 Eur, kai kredito sutarties trukmė – 26 metai, taikant 2.3 proc. kintamą metinę palūkanų normą, mokant banko nustatytą vienkartinį 0,4 proc. kredito sumos sutarties administravimo mokestį (268 Eur), minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), hipotekos įregistravimo mokestį (31,28 Eur), būsto kredito įmokas mokant anuiteto metodu, bendros kredito kainos metinė norma būtų 2.4 proc., o bendra kredito gavėjo mokama suma būtų – 89 785 Eur. Bendras kredito įmokų skaičius - 312 ir įmokos suma – 286 Eur.

Bendros kredito kainos metinė norma, bendra kredito gavėjo mokama suma, bendras kredito įmokų skaičius ir įmokos suma apskaičiuoti laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios terminą lygų kredito sutarties trukmei, visa kredito suma išmokama sutarties pasirašymo dieną, šalys tinkamai vykdys visus savo įsipareigojimus, kintama palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki kredito sutarties pabaigos. Papildomai klientas patirs turto draudimo ir vertinimo išlaidas, kurios priklauso nuo įkeičiamo turto individualių savybių ir todėl nėra įskaičiuotos į bendrą kredito kainą aukščiau nurodytame pavyzdyje.

Jeigu sudaroma kredito užsienio valiuta sutartis, t. y. kai kliento pajamų (ar didžiosios jų dalies) valiuta ir/arba kliento rezidavimo valstybės, kuri yra ES valstybė narė arba Europos ekonominės erdvės valstybė, valiuta skiriasi nuo kredito, išduoto eurais valiutos, užsienio valiutos kurso pasikeitimas palyginti su eurais gali reikšmingai padidinti paimto kredito sumą ir mokamų mokėjimų dydį.

Paskola turi būti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu. Naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, pabrangins skolinimąsi, taip pat jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Sudarant kredito sutartį jums reikės sumokėti paskolos administravimo mokestį. Paskolos administravimo mokesčio ir kitų mokesčių dydžiai nurodyti čia.

Apdraudę savo būstą būsite apsaugoti nuo nuostolių, patiriamų dėl užliejimo, vagystės ir kt. bei nuo didesnių rizikų.

Gyvybės draudimas apsaugos Jūsų artimuosius nuo finansinių sunkumų, kai jūs negalėsite.

Pravers, jei planuojate pasiskolinti daugiau nei 5000 € namams įsirengti ar remontuoti.

Suteikiama saulės elektrinės įsirengimui arba nutolusios saulės elektrinės dalies įsigijimui.

valuators

valuatorsContent