Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Būsto paskolos

percentage-rate-title

apr_homeLoans

Paraišką paskolai gauti rekomenduojame pildyti prisijungus prie interneto banko, šiuo atveju dalis informacijos bus užpildyta automatiškai. Gavę paraišką galėsime įvertinti bei pasiūlyti tinkamiausias finansavimo sąlygas ir pateikti sprendimą paskolai gauti. Paraiškos pateikimas nėra Jūsų įsipareigojimas pasirašyti kredito sutartį.

Prisijungti ir pildyti paraišką

Paraiškos užpildymas suteikia mums galimybę įvertinti bei pasiūlyti Jums tinkamiausią finansavimo sprendimą ir atlikti preliminarų Jūsų mokumo vertinimą. Paraiškos pateikimas nėra Jūsų įsipareigojimas pasirašyti kredito sutartį.

Užpildykite paraišką
Jūsų nuolaidos kodas:

Specialus pasiūlymas klientams

 • Itin patrauklios sąlygos skolintis A+ ir A++ energinio naudingumo būstui.
 • nuolaida būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • 100 % nuolaida būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui, jei būstas yra A+ A++ klasės.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.

Specialus pasiūlymas A+ A++ klasės būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui galioja sutartims, sudarytoms iki 2024-08-31.

Paskola turi būti užtikrinta bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu. Naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas arba jų nevykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat Jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Žalioji būsto paskola

Specialus pasiūlymas planuojantiems įsigyti ar pasistatyti A+ ir A++ energinio naudingumo klasės būstą!

Pasidomėkite

Būsto paskolos paraiška

Paskolą noriu gauti:

Kokie yra Jūsų poreikiai?

Jūsų pajamos, atskaičius mokesčius, turėtų būti ne mažesnės nei 700 Eur per mėnesį, o paskolą imant su bendraskoliu – nuo 1100 Eur per mėnesį. Minimali būsto paskolos suma yra 20 000 Eur.
Prašome nurodyti bendrą kreditoriams (bankams, greitųjų kreditų bendrovėms, fiziniams ar juridiniams asmenims ir kt.) grąžintiną turimų būsto paskolų, kitų paskolų, gautų įkeitus nekilnojamąjį turtą, sumą (nurodoma be palūkanų). Informaciją nurodoma ir tuo atveju, jeigu esate šių paskolų laiduotojas. Prašome nurodyti kredito limito dydį (nurodoma be palūkanų). Prašome nurodyti bendrą sumą (nurodoma be palūkanų), kurią turite grąžinti kreditoriams (bankams, greitųjų kreditų bendrovėms, fiziniams ar juridiniams asmenims ir kt.) už visas lizingo būdu įsigytas prekes (už išsimokėtinai pirktą (-us ) automobilį (-ius), namų apyvokos ir kitus daiktus). Informaciją nurodoma ir tuo atveju, jeigu esate šių paskolų laiduotojas. Prašome nurodyti bendrą kreditoriams (bankams, greitųjų kreditų bendrovėms, fiziniams ar juridiniams asmenims ir kt.) grąžintiną visų paskolų, gautų neįkeitus turto, ir banko ar kredito kortelės sąskaitoje (-ose) suteiktų limitų sumą (nurodoma be palūkanų). Informaciją nurodoma ir tuo atveju, jeigu esate šių paskolų laiduotojas. Prašome nurodyti bendrą sumą, kurią kas mėnesį turite mokėti visiems kreditoriams (bankams, greitųjų kreditų bendrovėms, fiziniams ar juridiniams asmenims ir kt.). Nurodoma suma su palūkanomis. Informaciją nurodoma ir tuo atveju, jeigu esate šių paskolų laiduotojas.
 • 0

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą. Preliminari didžiausia galima paskolos suma yra apskaičiuota taikant Banko maržą, nurodytą skiltyje „Apskaičiuokite mėnesio įmoką“, laukelyje „Palūkanų norma“, bei prieš 2 dienas galiojusią EURIBOR palūkanų normą (darant prielaidą, kad šis dydis nekis visą kredito sutarties laikotarpį) ir apsibrėžus, kad metus sudaro 360, o mėnesį – 30 dienų (sudarius kredito sutartį, joje bus nurodytas faktinis kiekvieno kalendorinio mėnesio dienų skaičius), o paskolos grąžinimo metodas – anuitetas. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.

Paskola turi būti užtikrinta bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu. Naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas arba jų nevykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat Jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Jūsų paskolos mėnesinė įmoka negali viršyti %PERCENTAGE%% Jūsų mėnesinių pajamų. Rekomenduojame sumažinti paskolos sumą arba pailginti paskolos terminą. Minimali būsto paskolos suma yra 20 000 Eur.
 • Pradinis įnašas turi būti ne mažesnis nei 15 proc. būsto vertės arba pirkimo kainos, priklausomai nuo to, kuri suma yra mažesnė.
 • Pradinis įnašas gali būti mažesnis arba netaikomas gavus savivaldybės patvirtintą teisę į subsidiją.

Paskola

 • 0

Apdrauskite savo

 • Nuo 0
 • Nuo 0
 • Nuo 0

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą. Preliminari mėnesio įmoka apskaičiuota taikant aukščiau nurodytą Banko maržą bei prieš 2 dienas galiojusią EURIBOR palūkanų normą (darant prielaidą, kad šis dydis nekis visą kredito sutarties laikotarpį) ir apsibrėžus, kad metus sudaro 360, o mėnesį – 30 dienų (sudarius kredito sutartį, joje bus nurodytas faktinis kiekvieno kalendorinio mėnesio dienų skaičius), o paskolos grąžinimo metodas – anuitetas. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.
Draudimo įmokų paskaičiavimai yra preliminarūs, o galutinės Jums pasiūlytos draudimo sąlygos gali būti kitokios. Draudimą „Ligos ir nedarbo apsauga“ ir Gyventojų turto draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS“ Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB. Rizikinio gyvybės draudimo paslaugas teikia „Swedbank Life Insurance SE“ Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB.

Būsto keitimas yra tinkamas sprendimas kai norite pakeisti turimą būstą į naujus, Jūsų poreikius labiau atitinkančius, namus. Gavę paskolą naujam būstui, per ne ilgesnį nei 12 mėn. trukmės pereinamąjį laikotarpį turėsite parduoti turimą būstą ir padengti naujos paskolos dalį, lygią pradinio įnašo sumai, bei grąžinti turimos būsto paskolos likutį. Pereinamojo laikotarpio metu galime atidėti paskolos dalių grąžinimą ir tada bankui mokėsite tik palūkanas.

Turima paskola

Pereinamasis laikotarpis Būsto keitimas yra tinkamas sprendimas kai norite pakeisti turimą būstą į naujus, Jūsų poreikius labiau atitinkančius, namus. Gavę paskolą naujam būstui, per ne ilgesnį nei 12 mėn. trukmės pereinamąjį laikotarpį turėsite parduoti turimą būstą ir padengti naujos paskolos dalį, lygią pradinio įnašo sumai, bei grąžinti turimos būsto paskolos likutį. Pereinamojo laikotarpio metu galime atidėti paskolos dalių grąžinimą ir tada bankui mokėsite tik palūkanas.

Paskola naujam būstui po pereinamojo laikotarpio

Paskolos likutis
Laikotarpis 1 metai
Preliminari grąžinama paskolos dalis 0 Atidedama 0
Preliminari mokėtinų palūkanų suma 0 0 0
Preliminari bendra mėnesio įmoka 0 0 0

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą. Preliminari mėnesio įmoka apskaičiuota taikant aukščiau nurodytą palūkanų normą (darant prielaidą, kad šis dydis nekis visą kredito sutarties laikotarpį) ir apsibrėžus, kad metus sudaro 360, o mėnesį – 30 dienų (sudarius kredito sutartį, joje bus nurodytas faktinis kiekvieno kalendorinio mėnesio dienų skaičius), o paskolos grąžinimo metodas – anuitetas. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą. Draudimo įmokų paskaičiavimai yra preliminarūs, o galutinės Jums pasiūlytos draudimo sąlygos gali būti kitokios. Draudimą „Ligos ir nedarbo apsauga“ ir Gyventojų turto draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS“ Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB. Rizikinio gyvybės draudimo paslaugas teikia „Swedbank Life Insurance SE“ Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB.

 • pirkti naują būstą;
 • pirkti žemės sklypą ir statyti jame namą;
 • keisti turimą būstą į naują.

Reikalingas ne mažesnis nei 15 proc. pradinis įnašas nuo būsto vertės ar kainos, priklausomai nuo to, kuri mažesnė.

Pildyti paraišką

documentBūsto keitimo pasiūlymas norintiems įsigyti naują būstą dar prieš parduodant senąjį

 • remontuoti, rekonstruoti ar įsigyti kitą nekilnojamą turtą, pvz., sodybą;
 • kitoms didelėms išlaidoms įkeičiant turimą nekilnojamą turtą.

Pradinis įnašas gali būti nereikalaujamas finansuojantis kitas dideles išlaidas (išskyrus būsto pirkimą ar statybas) ir įkeičiant Bankui priimtinos vertės nuosavą turtą.

Pildyti paraišką

Valstybės suteikta subsidija gali būti panaudota daliai paskolos ar daliai pradinio įnašo apmokėti.

Pildyti paraišką

Būsto paskolos ir paskolos įkeičiant nekilnojamąjį turtą sutarties bendroji dalis documentAtsisiųsti

Nuo 2006 metų sudaromos lengvatinės būsto paskolos ir UAB „Būsto paskolų draudimas“ draudžiamos būsto paskolos bendroji dalis documentAtsisiųsti

Bendro pobūdžio informacija apie būsto paskolas documentAtsisiųsti

Kaip elgtis susidūrus su paskolos grąžinimo sunkumais

 1. Pasiskaičiuokite, kiek galite pasiskolinti, priklausomai nuo jūsų gaunamų pajamų ir turimų finansinių įsipareigojimų. Atkreipiame dėmesį, jog galutinė paskolos suma taip pat priklauso nuo įkeičiamo turto vertės.
 2. Užpildykite paraišką interneto banke ir mes su Jumis susisieksime.
 3. Informuosime Jus apie priimtą sprendimą.
 4. documentPasirašykite paskolos sutartį interneto banke ir apdrauskite įkeičiamą nekilnojamą turtą.
 5. Kai tik hipotekos sutartis bus patvirtinta notaro ir įregistruota, kreipkitės dėl paskolos išmokėjimo.

Perkamas ir įkeičiamas nekilnojamas turtas turi būti įvertintas nepriklausomų nekilnojamo turto vertintojų.

 • Būsto paskolų minimali suma – nuo 20 000 Eur.
 • Būsto paskolos suma negali viršyti 85 proc. įkeičiamo turto vertės ar kainos, priklausomai nuo to, kuri mažesnė.
 • Maksimalus būsto paskolos terminas – 30 metų.
 • Jūsų pajamos, atskaičius mokesčius, turėtų būti ne mažesnės nei 700 Eur per mėnesį, o paskolą imant su bendraskoliu – nuo 1100 Eur per mėnesį.
 • Galimos palūkanų normos:
  • Kintama palūkanų norma – ją sudaro kas 6 mėnesius kintanti EURIBOR palūkanų bazė (jei EURIBOR reikšmė yra neigiama, laikoma, jog ji lygi 0) ir kiekvienam klientui individualiai nustatyta palūkanų marža.
  • Ilgalaikė kintama palūkanų norma – ji nustatoma 5 metams, o pasibaigus fiksuotam laikotarpiui pasikeičia į sutartyje nustatytą kintamąją palūkanų normą.

  Šiuo metu taikomas EURIBOR reikšmes galite peržiūrėti čia.

 • Sudarant kredito sutartį jums reikės sumokėti paskolos administravimo mokestį. Taip pat patirsite papildomų išlaidų (turto draudimo ir vertinimo išlaidos, hipotekos sutarties tvirtinimo ir sudarymo mokesčiai, kt.).
 • Galite pasirinkti paskolos grąžinimo būdą – anuiteto, linijinį arba fiksuotų įmokų anuiteto metodą.

Atkreipiame dėmesį, jog mokėtinos pagal kredito sutartį sumos nurašymo iš kredito gavėjo sąskaitos procesas prasideda sutartyje nurodytos mokėjimo dienos 17 val. 45 min. Rekomenduojame pasirūpinti iš anksto, kad banko sąskaitoje būtų pakankama mokėjimams vykdyti lėšų suma.

Galite pasirinkti vieną iš šių paskolos grąžinimo būdų:

 • Anuiteto metodas – paskolos grąžinimo metodas, pagal kurį paskola yra grąžinama bankui tokiais daliniais grąžinimais, kad bankui mokamos sumos, kurias sudaro paskolos dalinis grąžinimas ir palūkanos, iki naujo grafiko sudarymo dienos, būtų lygios.
 • Linijinis metodas – paskolos grąžinimo metodas, pagal kurį paskola yra grąžinama bankui lygiomis dalimis. Paskutinė paskolos dalinio grąžinimo suma gali skirtis nuo kitų paskolos dalinių grąžinimų sumų.
 • Fiksuotų įmokų anuiteto metodas – paskolos grąžinimo metodas, pagal kurį paskolos grąžinimo grafikas sudaromas naudojant anuiteto metodą, tačiau fiksuojama įmoka, kurią sudaro už praėjusį mėnesį mokėtina palūkanų suma ir paskolos suma. Kintant palūkanoms, kinta (ilgėja ar trumpėja) paskolos sutarties terminas, bet neilgiau nei nustatytas paskolos sutarties terminas, o mėnesio įmoka bankui lieka fiksuota. Klientui fiksuota mėnesio įmoka gali padidėti tik tuomet, kai didėjant palūkanoms paskolos sutarties terminas pasieks maksimalų paskolos sutarties terminą ir fiksuotos įmokos nepakaks paskolos grąžinimui bei palūkanų mokėjimams atlikti. Palūkanų normai sumažėjus, atitinkamai sumažėja ir klientui paskaičiuota mėnesio įmoka iki fiksuotos įmokos sumos.

Bendrą šių palūkanų normą sudaro kintama palūkanų bazė ir kiekvienam klientui nustatyta palūkanų marža.

Klientui nustatyta palūkanų marža yra paskaičiuojama kiekvienam klientui individualiai ir priklauso nuo Jūsų kredito mokėjimo istorijos, gaunamų pajamų tvarumo ir tęstinumo ilguoju laikotarpiu, įkeičiamo nekilnojamojo turto likvidumo ir kt.

Palūkanų bazė

Bankas taiko tokias Palūkanų bazes:

 • EURIBOR palūkanų bazė – Europos tarpbankinės rinkos palūkanų norma, išreikšta metinėmis palūkanomis. EURIBOR rodiklį nustato, administruoja ir skelbia Europos pinigų rinkos institutas (angl. European Money Markets Institute) ar kita oficialiai paskirta organizacija. Jeigu EURIBOR rodiklio reikšmė yra neigiama, ji laikoma lygi nuliui.
 • Būsto paskolų palūkanų bazė PRIME (naujos paskolos su šia Palūkanų baze neišduodamos):

  • „Swedbank“ skelbiama kiekvieną dieną paskoloms, suteikiamoms eurais;
  • susidedanti iš dviejų dalių: EURIBOR (jeigu EURIBOR rodiklio reikšmė yra neigiama, ji laikoma lygi nuliui) ir Šalies ekonomikos rodiklio.

Plačiau apie Šalies ekonomikos rodiklį galite sužinoti documentčia.

Kintama palūkanų bazė kinta kas 3, 6, 12 mėnesių, todėl bendras Jūsų mokamų palūkanų dydis gali sumažėti ar padidėti priklausomai nuo Palūkanų bazės pokyčio. Renkantis kintamą palūkanų normą būtina įvertinti tai, kad šių palūkanų kintamumas tam tikrais periodais dėl kintamos dalies padidėjimo gali ženkliai padidinti ir Jūsų kiekvieną mėnesį bankui mokamas palūkanų įmokas. Siekiant užtikrinti tinkamą prisiimtų įsipareigojimų vykdymą, bankas rekomenduoja savo finansinių įsipareigojimų vykdymui skirti ne didesnę nei 30–40 proc. savo pajamų dalį.

Sužinokite šios dienos Palūkanų bazių dydžius čia.

Nustačius pradelstus mokėjimus arba esminius Kredito sutarties sąlygų pažeidimus bankas turi teisę vienašališkai keisti palūkanų maržos dydį. Marža nesikeis, jei per praėjusius dvejus metus nebuvo pasikartojančių ir (ar) ilgesnių nei 15 dienų vėlavimų bankui ir (ar) banko grupės įmonėms mokėti finansinių įsipareigojimų įmokas bei nebuvo pažeistos esminės Kredito sutarties sąlygos.

Ilgalaikė kintama palūkanų norma nustatoma laikotarpiui iki 5 metų (šiuo metu pasirašant naują kredito sutartį arba pagal jau sudarytą kredito sutartį keičiant palūkanas ir nustatant ilgalaikę kintamą palūkanų normą, taikomas 5 metų ilgalaikių kintamų palūkanų nustatymo laikotarpis). Jam pasibaigus palūkanos automatiškai keičiamos į kintamas palūkanas arba, šalių susitarimu gali būti vėl nustatoma ilgalaikė kintama palūkanų norma.

Ilgalaikė kintama palūkanų norma gali būti nustatyta:

 • pasirašant naują Sutartį su sąlyga, kad maksimalus paskolos panaudojimo terminas - 2 mėnesiai nuo įpareigojančio pasiūlymo suteikti kreditą parengimo dienos bei jei paskolos suma išmokama per vieną dieną.
 • jau sudarytoms kredito sutartims – tik po visos paskolos išmokėjimo arba pasibaigus paskolos išmokėjimo periodui.

Būsto paskolos su ilgalaikėmis kintamomis palūkanomis atveju Jūsų pasirinktu laikotarpiu paskolos mėnesio įmoka nekinta. Tačiau būtina įvertinti tai, kad jos nustatymo momentu ilgalaikė kintama palūkanų norma yra didesnė nei tuo metu taikytina kintama palūkanų norma.

Taip pat grąžinant paskolą ar dalį paskolos anksčiau termino, kai nėra pasibaigęs palūkanų fiksavimo periodas arba ilgalaikių kintamų palūkanų terminas, keičiant palūkanų rūšį iš ilgalaikių kintamų į kintamas arba keičiant ilgalaikių kintamų palūkanų terminas taikomas Banko paslaugų ir operacijų įkainiuose nurodytas mokestis.

Ilgalaikės kintamos palūkanų normos pasirinkimas neužtikrina, kad per visą paskolos laikotarpį sumokėsite mažiau palūkanų, bet sudaro galimybę keičiantis ekonomikai mokėti vienodą nesikeičiančią mėnesio įmoką ir padeda geriau planuoti Jūsų finansinius srautus.

Būsto paskolos ir Paskolos įkeičiant nekilnojamąjį turtą įkainiai

Paslaugos ar operacijos pavadinimas Įkainis, Eur
Sutarties sudarymo mokestis
Paskolos administravimo mokestis, paskolos sumos didinimo mokestis 0,4 % paskolos sumos (min. 180 Eur)
Mokestis už sutarties pakeitimą
Paskolos sąlygų keitimo mokestis1(paskolos terminų, užtikrinimo priemonių ir t.t. keitimas) 180 Eur
Kredito mokėjimų atidėjimas 90 Eur
Kai keičiamas kintamų palūkanų normos maržos dydis, ilgalaikių kintamų ar fiksuotų palūkanų normos dydis 0,4 % paimtos ir negrąžintos paskolos sumos (min. 180 Eur)
Kai keičiama palūkanų rūšis iš fiksuotų į kintamas palūkanas arba, kai keičiamas palūkanų fiksavimo terminas, arba keičiamas ilgalaikių kintamų palūkanų2 terminas3 X % (min. – 1,5 %) nuo negrąžintos paskolos, kurios sąlygos yra keičiamos, sumos.

Kintamasis X apskaičiuojamas koeficientą 0,084 dauginant iš sveiko skaičiaus mėnesių, likusių iki palūkanų fiksavimo periodo arba atitinkamai iki ilgalaikių kintamų palūkanų, kurios buvo nustatytos ilgesniam nei 12 mėn. laikotarpiui, termino pabaigos
Mokestis už paskolos grąžinimą anksčiau sutartyje numatytų terminų
Kai paskolos grąžinimo prieš terminą momentu paskolai taikoma kintama palūkanų norma, kuri buvo nustatyta ne ilgesniam nei 12 mėn. laikotarpiui Mokestis netaikomas. Minimali prieš terminą grąžinama suma turi būti ne mažesnė nei 300 Eur4
Kai paskolos grąžinimo prieš terminą momentu paskolai taikoma fiksuota palūkanų norma arba ilgalaikė kintama palūkanų norma Kompensacijos dydis (C) apskaičiuojamas 1 priede nurodyta tvarka
Kiti mokesčiai
Mokestis už sutikimo dėl pakartotinio įkeitimo (sąlyginės hipotekos) išdavimą kitam kreditoriui5 150 Eur
Delspinigiai už laiku negrąžintą paskolos dalį ir nesumokėtas palūkanas 0,05 % už kiekvieną pradelstą dieną
Papildomos paslaugos 45 Eur

Pastabos:

1 Mokestis už sutarties pakeitimą netaikomas šiais atvejais:

 • kai paskoloms, kurių paskolos valiuta yra eurai, nustatoma ilgalaikė kintama palūkanų norma, kai nuo paskolos panaudojimo periodo pabaigos praėjo ne daugiau kaip 1 (vienas) mėnuo;
 • aptarnaujančios banko sąskaitos keitimui;
 • mokėjimo dienos keitimui;
 • kai Bankui įkeičiamą / įkeistą turtą apdraudžia Bankas;
 • mokėjimo grafiko keitimui, grąžinus paskolos dalį anksčiau sutartyje numatytų terminų, kai paskolos likutis išdėstomas likusiam paskolos terminui;
 • lengvatinio periodo nustatymas 4 mėnesių terminui, kai Paskolos gavėjai turimai lengvatinei būsto paskolai įgyja teisę į 10 % ar 20 % subsidiją;
 • lengvatinio periodo nustatymui, grąžinus paskolos dalį anksčiau termino pagal paskolos sutartį sudarytą iki 2008-05-12, jei dėl jos sąlygų keitimo po nurodytos datos nebuvo pasirašyti susitarimai (išskyrus susitarimą dėl turto draudimo);
 • lengvatinio periodo nustatymui, kai pagal paskolos sutartį sudarytą nuo 2008-05-12, arba paskolos sutartį, dėl kurių sąlygų keitimo po nurodytos datos buvo pasirašyti susitarimai (išskyrus susitarimą dėl turto draudimo), kai anksčiau termino grąžinama suma yra ne mažesnė nei 300 Eur4;
 • susitarimams dėl paskolos sutarties nutraukimo, kai paskolos gavėjai po paskolos sutarties sudarymo yra sumokėję nustatyto dydžio paskolos administravimo mokestį ir paskola nėra suteikta.

Atskirais atvejais gali būti taikomas ir didesnis sąlygų keitimo mokestis.

2 Iki Lietuvos Respublikos su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito įstatymo įsigaliojimo fiksuotomis palūkanomis buvo vadinamos palūkanos, nustatytos ilgesniam nei 12 mėn. laikotarpiui, bet ne visam paskolos terminui. Nuo 2017-07-01 tokios palūkanos vadinamos „Ilgalaikės kintamos palūkanos".

3 Mokestis netaikomas, kai paskolos sutartyje nurodytos ilgalaikės kintamos palūkanos, suėjus paskolos sutartyje nurodytam terminui, yra keičiamos į kintamas palūkanas, laikantis paskolos sutartyje nurodytų sąlygų.

4 Tuo atveju, jei negrąžintos paskolos sumą padalinus iš likusio paskolos termino (mėnesiais) gauta suma yra mažesnė nei 300 Eur, tai paskolos gavėjas gali anksčiau termino grąžinti tokią mažesnę nei 300 Eur paskolos dalį.

5 Jei sutikimo dėl pakartotinio įkeitimo priežastis – įkeisto turto pardavimas kitam asmeniui, kuris privalo įkeisti tokį turtą užtikrindamas imamos paskolos grąžinimą, taikomas fiksuotas mokestis už sutikimo išdavimą, kaip nurodyta bendruosiuose Banko paslaugų ir operacijų įkainiuose – taikomas mokestis už pažymų (apie suteikiamas, suteiktas, padengtas paskolas) išdavimą.

Priedas 1. Kompensacijos dydžio (C) apskaičiavimo tvarka

Tipinis pavyzdys

Jei imamo su nekilnojamuoju turtu susijusio būsto kredito bendra suma būtų 100 000 Eur, kai kredito sutarties trukmė – 26 metai, taikant 5,93 proc. kintamą metinę palūkanų normą, mokant banko nustatytą vienkartinį 0,4 proc. kredito sumos sutarties administravimo mokestį (400 Eur), minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį), hipotekos įregistravimo mokestį (8,60 Eur), būsto kredito įmokas mokant anuiteto metodu, bendros kredito kainos metinė norma 6,25 proc., o bendra kredito gavėjo mokama suma būtų – 198 689,03 Eur. Bendras kredito įmokų skaičius – 312 ir įmokos suma – 634,53 Eur.

Bendros kredito kainos metinė norma, bendra kredito gavėjo mokama suma, bendras kredito įmokų skaičius ir įmokos suma apskaičiuoti laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios terminą lygų kredito sutarties trukmei, visa kredito suma išmokama sutarties pasirašymo dieną, šalys tinkamai vykdys visus savo įsipareigojimus, kintama palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki kredito sutarties pabaigos. Papildomai klientas patirs turto draudimo ir vertinimo išlaidas, kurios priklauso nuo įkeičiamo turto individualių savybių ir todėl nėra įskaičiuotos į bendrą kredito kainą aukščiau nurodytame pavyzdyje.

Jeigu sudaroma kredito užsienio valiuta sutartis, t. y. kai kliento pajamų (ar didžiosios jų dalies) valiuta ir (ar) kliento rezidavimo valstybės, kuri yra ES valstybė narė arba Europos ekonominės erdvės valstybė, valiuta skiriasi nuo kredito, išduoto eurais valiutos, užsienio valiutos kurso pasikeitimas palyginti su eurais gali reikšmingai padidinti paimto kredito sumą ir mokamų mokėjimų dydį.

Paskola turi būti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu. Naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat Jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Sudarant kredito sutartį Jums reikės sumokėti paskolos administravimo mokestį. Paskolos administravimo mokesčio ir kitų mokesčių dydžiai nurodyti čia.

Būsto paskolos ir paskolos įkeičiant nekilnojamąjį turtą sutarties bendroji dalis documentAtsisiųsti

Nuo 2006 metų sudaromos lengvatinės būsto paskolos ir UAB „Būsto paskolų draudimas“ draudžiamos būsto paskolos bendroji dalis documentAtsisiųsti

Bendro pobūdžio informacija apie būsto paskolas documentAtsisiųsti

Kaip elgtis susidūrus su paskolos grąžinimo sunkumais

Interneto banke Jūs galite:

 • pakeisti paskolos įmokos mokėjimo dieną;
 • pakeisti mokėjimo sąskaitą;
 • grąžinti dalį arba visą paskolą anksčiau laiko;
 • užpildyti paraišką dėl kitų būsto paskolos sutarties sąlygų keitimo.

Pateikę naują paraišką interneto banke Jūs taip pat galite:

 • pakeisti turimą būstą kitu;
 • kreiptis dėl turimos paskolos sumos padidinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad keičiant sutarties sąlygas Jums bus taikomas sutarties sąlygų keitimo mokestis. Plačiau

A+ klasė

„OFF“, Smolensko g. 5, Vilnius

Namai, kur neįprasta – įprasta.

A++ klasė

„Algirdo mono“, Algirdo g. 12, Vilnius

Namai apie tave.

A++ klasė

„Jorai“, Mokslininkų g. 11B, Vilnius

A++ klasės namai gyvenimui.

A+ klasė

„Live Up“, Naugarduko g. 62, Vilnius

Gyvenk ten, kur šurmuliuoja miestas.

A+ klasė

„Haivo“, Smolensko g. 12, Vilnius.

Į pasimatymus su miestu keliauk kasdien.

A+ klasė

„Moods“, Kalvarijų g. 2 G, Vilnius.

Subalansuotai gyvenimo pradžiai.

A++ klasė

„Newton“, Viršuliškių skg. 8, Vilnius

Kokybiško gyvenimo dėsniai byloja, kuo aukščiau žemės.

A++ klasė

„Kernavės Aveniu III“, Kernavės g. 16A, Vilnius

A++ klasės daugiabutis gyvenamasis namas.

A++ klasė

„Girių namai“, Girių g., Klevinė, Avižienių sen., Vilniaus r.

Kasdieninis pabėgimas nuo miesto šurmulio.

A+ klasė

„Užupio personos“, Filaretų g. 25, Vilnius

Personos, charakterio nepaslėpsi.

A++ klasė

„Nauji peizažai“, Kaminkelio g. 23, Vilnius

Įkvėpimo šaltinis kasdienai.

A++ klasė

„Saulės namai“, Pilkalnio g. 5, 7, Vilnius

Namai, kuriuose gyvena šviesa.

A+ klasė

„Ozo gama“, Kalvarijų 204 B, Vilnius

Kuriantiems gyvenimo muziką.

A+ klasė

„Šnipiškių Solo“, Veprių g. 4, Vilnius

Miesto gyvenimas dešiniajame Neries krante.

A+ klasė

„KERŲ KERAI“, Bartų g. 11, Vilnius

Pasaka jau prasidėjo.

A++ klasė

„Stepono sodas“, Panerių g. 12, Vilnius

Jūsų namai praeities ir ateities sankirtoje.

A++ klasė

„TALINO“, Rygos g. 56, Vilnius

Modernūs A++ klasės butai Justiniškėse.

A++ klasė

„Martyno namai“, M. Mažvydo g. 28, Vilnius

Naujos statybos butai Pilaitėje.

A++ klasė

„Algirdo promenada“, Algirdo g. 48C, Vilnius

Naujamiestis nubunda naujuose namuose.

A++ klasė

„City stories“, Pavilnionių g. 32, Vilnius

Metas gyventi geriau.

A++ klasė

„Upės apartamentai“, Raudondvario pl. 107, Kaunas

Apartamentai Kaune ant Nemuno kranto – gyvenimo kokybė be kompromisų.

A++ klasė

„Naujosios Santariškės“, Daujoto g. 4, Vilnius

Erdvūs ir jaukūs butai.

A++ klasė

„Cozy-Life“, Kintų g. 5, Vilnius

Komfortas kiekvienam gyventojui.

A++ klasė

„Danės krantas“, Senvagės g. 3, Klaipėda

Vieta, kur verta gyventi.

A++ klasė

„Pušų apartamentai“, Raudondvario pl.288 K, Kaunas

Čia pušys kvepia kitaip...

A+ klasė

„Klaipėdos Holivudas“, Kretingos g. 100, Klaipėda

Šalia Danės upės vertinantiems vietą ir kokybę.

A+ klasė

„MO Garden“, Mozūriškių g. 200, Vilnius

Retai sutinkamas, bet įmanomas – kompromisas tarp miesto privalumų ir gamtos ramybės.

A+ klasė

„Sveiki!“, Lyvių g., Kalnėnai, Vilnius

Sveikos gyvensenos kotedžai Kalnėnuose.

A+ klasė

„Vileišio 27“, Vileišio 27, Vilnius

Namai tarp sraunios ir lėtos kasdienybės.

„Lake town“, Duisburgo g. 1, Vilnius

Naujas gyvenamųjų daugiabučių namų kvartalas šalia vandens telkinio

A+ klasė

„reVINGIS“, Geležinio Vilko g. 2, Vilnius

Tapkite pažangesnio miesto vizionieriais.

A++ klasė

„Bajorų alėjos“, Salaspilio g. 6, Vilnius

Mažaaukščių namų gyvenvietė. Norisi gyventi taip.

A+ klasė

„Aitvarų namai“, Lazdynėlių g. 16D / Lietaus g. 8 Vilnius

Ieškantiems patogumo ir harmonijos su gamta

„ALTUM“, Karaliaučiaus g. 1, Vilnius

Namai šeimai, vertinančiai miesto privalumus ir gamtos artumą

A++ klasė

„Metų laikai“, Visorių g. 27, Vilnius

Gyventi visus metus.

A+ klasė

„Naujapilis“, Žeimenos g. 147, Kaunas

Naujas daugiabučių namų kvartalas Žaliakalnio mikrorajone.

„Trinyčių 4A“, Trinyčių g. 4a, Klaipėda

Jaukūs apartamentai ramioje vietoje.

A+ klasė

„Parko pakrantė“, Mokyklos g. 10, 12, 14, 16, 18, Klaipėda

Namai pagal kiekvieno gyvenimo būdą.

„Hill City“, Kalvarijų g. 141, Vilnius

Mėgaukitės privalumais.

„City Yard“, Kareivių g. 2D, Vilnius

Harmoningam miesto gyvenimui.

„SkyHome“, Rutkausko g. 19, Vilnius

Modernus 16 aukštų daugiabutis namas su panoraminiais vaizdais į Vilniaus miestą.

A+ klasė

„Nemunaičiai“, H. ir O. Minkovskių g. 41B, Kaunas

Nemunaičiai – tai geriausia, apie ką galėjote svajoti. Čia, ant Nemuno kranto, galėsite kurti išskirtinę kasdienybę, apie kurią kiti tegali pasvajoti.

A+ klasė

„Namučiai“, Versmės g. 24, Jonučių II k. Kauno r.

Nauja gyvenimo pradžia Jonučiuose!

A++ klasė

„Nemuno parko namai“, Kęstučio g. 63, Prienai

Pabėkite į asmeninį kurortą ir mėgaukitės gamtos terapija, neišeinant iš namų!

A+ klasė

„Europos sodas“, Europos prospektas 4, Kaunas

Tobula vieta gyventi.

A+ klasė

„Mėlyni vilkai“, Skroblų g. 14, Vilnius

Tavo namai – minutė iki Naujamiesčio.

„Karoliniškių namai“, Sausio 13-osios g. 31, Vilnius

Namai, kurių nusipelnei!

A+ klasė

„Naujasis Skansenas“, Linkmenų g. 15, Vilnius

Tai nauji skandinaviško stiliaus namai, artimi ne tik širdžiai, bet ir miestui.

A+ klasė

„Piliamiestis“, Brastos g. 24, Kaunas

Piliamiestis – Gyvenimas tekančios upės ritmu

A+ klasė

„Jomanto parkas“, Baltupio g. 61A, Vilnius

Gyvenimas šalia parko.

A+ klasė

„Life story“, Taikos pr. 57, Kaunas

Life story – nauji butai Jūsų naujai gyvenimo istorijai.

A+ klasė

„Skylum“, Viršilų g. 6, Vilnius

Svajojantiems gyventi aukščiau ir siekti daugiau.

A+ klasė

„Vilnelės skverai“, Manufaktūrų g. 7, Vilnius

Šiuolaikinis miesto centras. Tarp Senamiesčio gyvybės ir parkų žalumos.

„Verkių sodas“, Verkių g. 39, Vilnius

„Verkių sodas“ – tarp Šiaurės miestelio šurmulio ir Verkių parko ramybės.

„Paupys“, Aukštaičių g., Vilnius

Šešių geriausių Lietuvoje architektų komandų suprojektuoti kvartalai.

„Lazdynėlių vingis“, Lazdynėlių g., Vilnius

Naujas jaukus mažaaukštės statybos daugiabučių namų projektas įsikūręs miškingoje vakarinėje sostinės dalyje

A+ klasė

„Saulės butai“, Ragainės g., Klaipėda

Naujas daugiabučių namų kvartalas itin patogioje, praktiškoje ir vienoje perspektyviausių vietų Klaipėdos mieste.

„OFF“, Smolensko g. 5, Vilnius

OFF! kitokių sprendimų namų projektas Vilniaus Naujamiestyje. Namai, kuriuose neįprasta tampa įprasta. Tai namai netipiniams norams, netradicinei aplinkai, neeiliniams sprendimams, nestandartiniam žmogui. Tau?

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: +370 651 53333
El. paštas: info@offnamai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„OFF“, Smolensko g. 5, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Algirdo mono“, Algirdo g. 12, Vilnius

ALGIRDO MONO – tai išskirtinės kokybės šiuolaikiškas projektas įsiliesiantis į vieną gyvybingiausių Vilniaus centro vietų. Adresu Algirdo g. 12 iškils vos 37-ių būstų projektas. Jūsų pasirinkimui turtiniai vienetai nuo 21 iki 91 m2. Juos visus vienija išskirtinai aukštos lubos bei tokioms erdvioms patalpoms pritaikyti langai iki grindų. Dalis butų per du aukštus, jų didžiausias išskirtinumas – erdvios stogo terasos su miesto vaizdais. Pirmame aukšte numatytos komercinės patalpos.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: +370 625 69530
El. paštas: paulius@algirdomono.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Algirdo mono“, Algirdo g. 12, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Jorai“, Mokslininkų g. 11B, Vilnius

JORAI – miesto privalumai gamtos delne. Jaukiai modernus 1–4 kamb. butų projektas prisiglaudęs prie Visorių-Bajorų miško parko. Darni architektūra ir šiuolaikiški, laiko patikrinti sprendimai darniai įsilies į 125 hektarų žalumos kaimynystę. Visorių ir Bajorų mikrorajonų sankirta suteikia dvigubai daugiau privalumų – jau veikia naujas darželis, parduotuvės, stotelė, planuojama mokykla – visi jie pasiekiama pėsčiomis. Netoli Santarų Klinikos ir Visorių Informacinių Technologijų Centras, tad JORŲ vieta patraukli daugeliu aspektų.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: +370 625 69530
El. paštas: paulius@jorai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Jorai“, Mokslininkų g. 11B, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Live Up“, Naugarduko g. 62, Vilnius

Naujamiesčio ritmu pulsuojantis „Live Up“ sukurtas aktyviam žmogui, norinčiam gyventi ten, kur šurmuliuoja miestas! Čia gausu kultūros, meno ir rekreacinių erdvių bei stilingų laisvalaikio vietų. Visi miesto privalumai – vos peržengus namų slenkstį. Butai Naujamiestyje nuo 28 iki 100 kv.m.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: +370 615 23 403
El. paštas: pardavimai@hanner.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Live Up“, Naugarduko g. 62, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Haivo“, Smolensko g. 12, Vilnius.

HAIVO – būstai, ant kurių slenksčio – visas miestas, pasiruošęs įspūdžiams. Projektas – augančiame ir moderniame rajone, kuris leidžia mėgautis miesto privalumais. Projektas pritaikytas Naujamiesčio gyventojo ritmui, kuriame namai – tik pertraukos tarp įspūdžių mieste, vakarienės – restoranuose, poilsis – šokant, o kava – baristų puodeliuose. Gyvenimo ritmui, kuriame nėra laiko užsisėdėti.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: +370 65 153333
El. paštas: labas@haivo.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Haivo“, Smolensko g. 12, Vilnius. SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Moods“, Kalvarijų g. 2 G, Vilnius.

MOODS – išskirtinė ekosistema su bendraminčių kaimynyste, vienijama panašių vertybių ir siekio nuolat tobulėti, tik šįkart be perdegimo, išlaikant gyvenimo balansą. Šiuo nenuspėjamu metu mes į namus žvelgiame kaip į stabilumo oazę. Tikslingai kuriame erdves, kurios suteikia priėmimo jausmą ir sąlygas emocinei bei fizinei gerovei augti.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: +370 651 53333
El. paštas: labas@moodshome.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Moods“, Kalvarijų g. 2 G, Vilnius. SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Newton“, Viršuliškių skg. 8, Vilnius

NEWTON – naujojo miesto traukos centro privalumai minus senojo infrastruktūra. Dviejų aštuoniolikos ir septyniolikos aukštų daugiabučių projektas kyla sostinės dangoraižių rajone – Viršuliškių urbanistinėje kalvoje, kur miestas po kojomis yra neatsiejamas namų atributas.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: +370 651 53333
El. paštas: info@newton.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Newton“, Viršuliškių skg. 8, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Kernavės Aveniu III“, Kernavės g. 16A, Vilnius

Tai projektas, vertinantiems išskirtinę vietą miesto centrinėje dalyje ir siekiantiems būti įvykių sūkuryje. Gyvendami šioje atgyjančioje miesto dalyje galite naudotis visais miesto teikiamais privalumais: puikiu susisiekimu, išvystyta infrastruktūra bei laisvalaikio leidimui pritaikytomis vietomis.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 630 74070
El. paštas: mantas@infra.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą INFRA.
Bendradarbiaujant su:
„Kernavės Aveniu III“, Kernavės g. 16A, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Girių namai“, Girių g., Klevinė, Avižienių sen., Vilniaus r.

Erdvūs sklypai nuo 7,5 a iki 15 a.Sutvarkyta infrastruktūra: namų kvartale yra įrengtos gatvės, pėsčiųjų takai, gatvių apšvietimas.Vientisos architektūros individualus namai- funkcionalūs 4 tipų išplanavimai, kuriuose integruoti erdvūs tūriniai sprendimai – aukštos lubos, dideli langai, erdvios lauko terasos.A++ energetinė klasė, kurianti aukštesnę gyvenimo kokybę ir komfortą.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: +370 6 877 9300
El. paštas: svetlana.vaitkiene@capitalrealty.com


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą CAPITAL.
Bendradarbiaujant su:
„Girių namai“, Girių g., Klevinė, Avižienių sen., Vilniaus r. SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Užupio personos“, Filaretų g. 25, Vilnius

„Personos“ – naujos gyvenimo vietos mieste pasaulio žmonėms. Čia sukurtuose namuose bus laukiami tie, kurie savyje nešiojasi begalę miestų – nuo Berlyno iki Niujorko, nuo Lisabonos iki Tokijo – bet gyventi pasirinko Vilnių. Miestą, kuris save suvokia kaip nuo pasaulio neizoliuotą, gyvą organizmą. Miestą, kuris per šimtus metų išsaugojo savo tapatybę, bet iki šiol geba keisti pavidalus.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: +370 6 156 2819
El. paštas: donata@eika.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą EIKA.
Bendradarbiaujant su:
„Užupio personos“, Filaretų g. 25, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Nauji peizažai“, Kaminkelio g. 23, Vilnius

Naujai kuriama daugiabučių gyvenvietė atsinaujinančioje miesto vietoje – Naujininkuose, Kaminkelio g. 23. Tai projektas, kviečiantis atrasti gyvenimo balansą tarp judraus miesto šurmulio ir ramybe dvelkiančios gamtos. 0.54 ha ploto teritorijoje statomi 3 namai su 103 įvairaus išplanavimo butais su balkonais, terasomis. Pro daugumos butų langus atsivers nuostabus gamtos peizažas, kviečiantis nusiraminti ir pamiršti dienos rūpesčius ne tik saulėtą, bet ir apniukusią dieną. Projekte bus sukurta visa reikalinga infrastruktūra patogiam gyvenimui bei turiningam laisvalaikiui.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: +370 6 156 2819
El. paštas: donata@eika.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą EIKA.
Bendradarbiaujant su:
„Nauji peizažai“, Kaminkelio g. 23, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Saulės namai“, Pilkalnio g. 5, 7, Vilnius

Saulė lietuvių mitologijoje – gyvenimo, šilumos ir sveikatos deivė. Per ilgus metus šis suvokimas nepasikeitė, tad ir šiandien saulė mums asocijuojasi su gyvenimu, šviesa ir šiluma. Mes siekiame, jog visą tai pajustumėte Saulės namuose, kuriuose nuolatos gyvena šviesa. Projekte numatyta 116 šviesių ir erdviai išplanuotų butų, kuriuose kursis nauji žmonių gyvenimai. Namai bus A++ energinės klasės. Projekto vieta ir kuriami sprendiniai prisidės prie to, kad gyvenimas Saulės namuose jums būtų patogus ir kokybiškas. O šviesa, kurios turėtų netrūkti nei viename bute, suteiks taip mums visiems reikalingos energijos.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: +370 6 209 5342
El. paštas: irmante@eika.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Saulės namai“, Pilkalnio g. 5, 7, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Ozo gama“, Kalvarijų 204 B, Vilnius

Tai projektas, skirtas kuriantiems gyvenimo muziką šalia žaliuojančio Ozo parko. Šiuose A+ energinės klasės pastatuose suprojektavome 1- 4 kambarių gyvenamosios ir negyvenamosios paskirties patalpas su erdviais balkonais ir terasomis, dideliais langais ir poilsio zonomis kieme.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 615 23 403
El. paštas: pardavimai@hanner.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Ozo gama“, Kalvarijų 204 B, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Šnipiškių Solo“, Veprių g. 4, Vilnius

Tai projektas bene perspektyviausiame Vilniaus miesto rajone – Šnipiškėse. Unikalus, mažaaukštės statybos namas verčia naują istorijos puslapį atsinaujinančiai Veprių gatvei. Išskirtinės kokybės A klasės mūrinis namas, 1-3 kambarių butai Jūsų pasirinkimui su grindiniu šildymu išskirtinėje miesto vietoje.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 615 23 403
El. paštas: pardavimai@hanner.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Šnipiškių Solo“, Veprių g. 4, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„KERŲ KERAI“, Bartų g. 11, Vilnius

Seniai seniai, paskutinio ledyno pakraštyje po spindinčiais Paukščių tako skliautais ištryško Gyvojo vandens versmė, pražydo Paparčio žiedas ir noko auksiniai riešutai Stebuklingame sode. Taip gimė nuostabus, kerintis slėnis, kuriame apsigyveno pasakos. „Kerų Kerai“ – ypatinga vieta, kur visai šalia Vilniaus centro šlama ąžuolai, čiulba paukščiai, sirpsta žemuogės ir gurgžda sniegas po stirnų ir kiškių pėdelėmis. Čia norisi pasilikti, kurti namus ir būti tikrove tampančios pasakos dalimi.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 661 10105
El. paštas: info@kerukerai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„KERŲ KERAI“, Bartų g. 11, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Stepono sodas“, Panerių g. 12, Vilnius

Unikalioje miesto vietoje, Šv. Stepono bažnyčios pašonėje, įsikūręs Stepono sodas – aukso vidurys tarp senamiesčio romantikos ir modernaus miesto patogumų. Visi daugiabučiai čia užaugę vos po du aukštus su mansardomis. Butai su balkonais, terasomis ar kiemeliais saviems sodams ar laisvalaikiui auginti. Šildomi geoterminiu būdu, kuris daugiabučiuose retai sutinkamas, tačiau itin ekonomiškas ir ekologiškas (kaip sodui ir priklauso). Kiekviename bute įrengta rekuperacinė sistema bei kondicionieriai.

Telefonu: 8 694 68482
El. paštas: jovita@buildme.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Stepono sodas“, Panerių g. 12, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„TALINO“, Rygos g. 56, Vilnius

Kurdami projektą galvojome apie JUS - skirtingus Jūsų poreikius ir lūkesčius. Todėl planavome viską iki smulkmenų tam, kad kiekvienas rastų savus namus. Modernios architektūros mėgėjai galės džiaugtis šiuolaikiškais namo architektūros kampais, kurie darniai įsilieja į esamą aplinką. Tolimos perspektyvos vaizdus atskleis dideli langai, balkonai ir privačios terasos, o kruopščiai suplanuotos būsto erdvės leis panaudoti kiekvieną centimetrą. Aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjai, ramybės ieškantys ar mažieji herojai galės mėgautis erdviomis aikštelėmis, poilsio zonomis, pasivaikščiojimo bei dviračių takais. Sumaniai apgalvotos namo prieigos su erdviu parkingu leis jaustis patogiai kaskart statant automobilį.

Telefonu: 8 625 69530
El. paštas: paulius.cereska@rewo.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„TALINO“, Rygos g. 56, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Martyno namai“, M. Mažvydo g. 28, Vilnius

Jau daugiau nei 5 metus sėkmingai vystomas gyvenamųjų namų projektas „Martyno namai“ kviečia įsikurti Pilaitėje. Naujuose A++ energinės klasės namuose jausitės komfortiškai, o kiekviename bute esantys erdvūs balkonai – asmeninė Jūsų gryno oro erdvė visais metų laikais! Šeimų pamėgtame Pilaitės rajone atraskite aktyvaus gyvenimo džiaugsmą: netoliese Jūsų laukia Gelūžės ežeras bei Salotės paplūdimys, pasivaikščiojimų takai, vaikų žaidimo aikštelės. Gerai išvystyta infrastruktūra leis greitai pasiekti prekybos centrus, ugdymo įstaigas, žaliuojančius parkus bei užtikrins patogų susisiekimą su kitais mikrorajonais viešuoju transportu.

Telefonu: 8 620 66611
El. paštas: pardavimai@martynonamai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Martyno namai“, M. Mažvydo g. 28, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Algirdo promenada“, Algirdo g. 48C, Vilnius

Renesansą patiriančio Naujamiesčio erdvėje gimsta naujas butų projektas ALGIRDO PROMENADA, alsuojantis racionaliu rafinuotumu subalansuotu šiuolaikiniam, urbanistinį gyvenimą mylinčiam žmogui. Keturi grakštūs skirtingo aukščio namai suformuoja privatų kiemą su žalia promenada į atgimstantį Šv. Stepono skverą. Mansardiniai butai, privatūs kiemeliai ir saulėtos terasos, iš balkonų atsiverianti Vilniaus panorama – tai projekto name esančių 1–4 kambarių butų ypatybės.

Telefonu: 8 618 33732; 8 614 01391; 8 626 76029
El. paštas: info@lithome.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Algirdo promenada“, Algirdo g. 48C, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„City stories“, Pavilnionių g. 32, Vilnius

Vakarinėje miesto dalyje, Pašilaičiuose pradedamas vystyti 300 butų projektas "City stories". Tai naujas, 6 daugiabučius namus į ramybės užutekį sujungiantis projektas Pašilaičiuose, kuriame kursis istorijos apie mūsų mylimą miestą Vilnių, augantį rajoną, kiemą, bendruomenę, namus, šeimas ir jus. Naujasis projektas bus statomas dviem etapais.

Telefonu: 8 618 33732; 8 614 01391; 8 626 76029
El. paštas: info@lithome.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„City stories“, Pavilnionių g. 32, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Upės apartamentai“, Raudondvario pl. 107, Kaunas

Tai modernios architektūros, aukštos statybų kokybės butų projektas Kaune prie Nemuno. Dviejuose namuose suprojektuota 40 butų, kurių plotas 51–163 kv. m su terasomis arba balkonais, bei vaizdu į upės šlaitus. Apartamentai išskirtinai erdvūs. Požeminis parkingas, dviračių saugyklos ir sandėliukai. Puikus pasirinkimas ieškantiems didelio būsto patogiam gyvenimui mieste.

Telefonu: 8 678 14590
El. paštas: info@upesapartamentai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Upės apartamentai“, Raudondvario pl. 107, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Naujosios Santariškės“, Daujoto g. 4, Vilnius

Tai išskirtinai erdvaus būsto mažaaukščiuose daugiabučiuose namuose statybos pavyzdys. Šiuolaikiški, išmanūs, aplinką tausojantys sprendimai, nuotoliniu būdu valdomas oro kondicionierius, rekuperacinė sistema bei saulės fotovoltinės elektrinės užtikrina komfortišką bei gamtai draugišką būsto valdymą ir padeda pasiekti statinių A++ energinio naudingumo klasę.

Telefonu: 8 659 11175
El. paštas: info@erdvusbutai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Naujosios Santariškės“, Daujoto g. 4, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Cozy-Life“, Kintų g. 5, Vilnius

„Cozy-Life“ – II -asis projekto etapas Šnipiškėse, iš dviejų pusių apsuptas būsimos Šnipiškių aikštės. Šiuolaikiškos architektūros statinys, išsiskirs savo sprendinių ir medžiagų kokybe. Mažaaukštės statybos name suprojektuota tik 16 butų ir trys komercinės patalpos, o požeminėje stovėjimo aikštelėje parkavimo vietų numatyta daugiau nei butų, iš kurių dalyje bus įrengta elektromobilių įkrovimo stotelės.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 605 44389
El. paštas: neringa@cozy-life.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime greitesnį aptarnavimą.
 • Specialus pasiūlymas galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Cozy-Life“, Kintų g. 5, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Danės krantas“, Senvagės g. 3, Klaipėda

Gyventi Klaipėdoje ir džiaugtis kiekviena diena. Girdėti upės tėkmę ir mėgautis bene didžiausia žaliąja zona gyvenamuose kvartaluose mieste. Mėgautis krepšinio, padelio, paplūdimio tinklinio bei specialia sporto zona. Kurti bendruomenę specialiai kaimynams skirtoje zonoje. Karštą vasaros dieną atsigaivinti kvartalo fontane ir mėgautis saulės spinduliais. Apie visa tai yra JUMS kuriamas Danės Krantas daugiabučių namų kvartalas.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 699 39530
El. paštas: vaidas@agus.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime greitesnį aptarnavimą.
 • Specialus pasiūlymas galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Danės krantas“, Senvagės g. 3, Klaipėda SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Pušų apartamentai“, Raudondvario pl.288 K, Kaunas

„Pušų apartamentai“ kvartale numatyti keturi A++ penkiaaukščiai daugiabučiai. Šalia Lampėdžio ežeras ir pušynas. Šildymo tipas – aeroterminis su grindinio šildymo sistema. Iš viso 240 butų. Dviračiu ar elektriniu paspirtuku senamiestį ar centrą pasieksite atnaujintu dviračių taku.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 625 11000
El. paštas: vaida@centromera.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Pušų apartamentai“, Raudondvario pl.288 K, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Klaipėdos Holivudas“, Kretingos g. 100, Klaipėda

Tai daugiabučių gyvenamųjų namų prestižinis kvartalas, kuriame numatyti keturių ir penkių aukštų su mansarda gyvenamieji namai. Namų gyventojai turės galimybę leisti laiką gamtoje, atviroje erdvėje, kur šalimais teka upė. Projektas atitinka aukšto energetinio efektyvumo A+ klasės standartą.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 698 78092
El. paštas: info@klaipedosholivudas.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Klaipėdos Holivudas“, Kretingos g. 100, Klaipėda SkaičiuoklėPildyti paraišką

„MO Garden“, Mozūriškių g. 200, Vilnius

MO GARDEN - naujai kuriama butų su kiemeliais ir mažaaukštės statybos daugiabučių namų gyvenvietė unikalioje vietoje – šalia brandaus miško ir tvenkinių. Šiuose A++ energetinės klasės namuose suprojektuoti butai su terasa, kiemeliu ir atskiru įėjimu arba 1 – 4 kambarių butai su erdviomis terasomis ar balkonais.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 659 37 360
El. paštas: vaida.remeikiene@rewo.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„MO Garden“, Mozūriškių g. 200, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Sveiki!“, Lyvių g., Kalnėnai, Vilnius

Sveiki! – tai 42-ų kotedžų su kiemeliais projektas žaliuosiuose Kalnėnuose, Lyvių gatvėje. Sveiki! kotedžai – pasaulinės sveikatingumo NT (eng. wellness real estate) koncepcijos pavyzdys Lietuvoje. Projektas turi savo nuosavą beveik 1000 kv.m pušų parką, kuris džiugina ir akis, ir plaučius. Aktyviam ir socialiam gyvenimui sukurtos ir pritaikytos bendruomenės erdvės, įrengta teniso ir krepšinio aikštelė, lauko treniruoklių zona bei vaikų žaidimo aikštelės gyventojams sudaro galimybę daug judėti. Sveiki! pastatų A++ energinė klasė užtikrina sandarumą ir puikų šilumos išlaikymą.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 694 68482
El. paštas: jovita@buildme.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Sveiki!“, Lyvių g., Kalnėnai, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Vileišio 27“, Vileišio 27, Vilnius

VILEIŠIO 27 – žmonėms, kuriems prestižas pirmiausia reiškia galimybę apsupti save ir šeimos narius visaverčiu komfortu. Projektas, augantis drauge su poreikiu gyventi ramybės oazėse gamtos prieglobstyje, tačiau nenutolstant nuo strateginių miesto taškų. Jūsų namai su išskirtine verte – ant subalansuotą gyvenimo tėkmę simbolizuojančios Neries kranto, gilią istoriją menančio Antakalnio mikrorajono širdyje.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 660 29105
El. paštas: pardavimai@realco.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Vileišio 27“, Vileišio 27, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Lake town“, Duisburgo g. 1, Vilnius

Nauji namai šalia vandens telkinio, į kuriuos kasdien norėsite grįžti kaip į kurortą! Naujame gyvenamųjų daugiabučių namų kvartale Pašilaičiuose Jūsų lauks kurorto teikiami privalumai: poilsio zonos vaikams ir suaugusiems, žaidimų aikštelės įvairaus amžiaus vaikams, sporto erdvės aktyviems bendraminčiams, patogūs pėsčiųjų taikai smagiems pasivaikščiojimams su keturkojais draugais. Vandens telkinys su prieplauka ne vieną kvies užsiimti mankšta ant lieptelio, ramiai skaityti knygą paplūdimyje ar jaukiai medituoti pergolėje. Visi nauji butai Lake Town projekte bus su pilna apdaila ir santechnika vonios kambariuose, yra galimybė rinktis iš kelių mūsų dizainerių paruoštų apdailos variantų.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 609 30 507
El. paštas: labas@bonava.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Lake town“, Duisburgo g. 1, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„reVINGIS“, Geležinio Vilko g. 2, Vilnius

Tinkama vieta ir tinkamas metas pradėti kurti pažangesnį gyvenimą. reVINGIO miestas kyla ant vaizdingo Neries šlaito, greta didžiausio sostinėje Vingio parko. Įgyvendinant vieną didžiausių privačių investicijų miesto istorijoje – didžiulės industrinės teritorijos konversiją, sukuriama laisvalaikio, poilsio ir gyvenamoji erdvė: keturi daugiabučių kvartalai su 14 gyvenamųjų namų ir apie 595 butai. Praeities įkvėpta architektūra darniai jungia charakteringas erdves į visumą.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 697 55 000
El. paštas: gyvenimui@galio.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„reVINGIS“, Geležinio Vilko g. 2, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Bajorų alėjos“, Salaspilio g. 6, Vilnius

Šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje, Bajoruose, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje namus supa gamta.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 616 20 540
El. paštas: rita@eika.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Bajorų alėjos“, Salaspilio g. 6, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Aitvarų namai“, Lazdynėlių g. 16D / Lietaus g. 8 Vilnius

Sėkmingai plėtojamas naujų gyvenamųjų namų kvartalas Vilniuje, Lazdynėliuose “Aitvarų namai” yra praktiškas pasirinkimas žmonėms, ieškantiems pusiausvyros tarp miesto privalumų ir gamtos ramybės." Projekte rasite pilnavertišką dalinę apdailą, kuri sutaupys laiko ir kaštų įsikuriant:

 • butuose sumontuotos pertvaros;
 • pagal projektą išvedžiota elektra;
 • grindinis šildymas;
 • sumontuoti rekuperatoriai.

Aitvarų namai kviečia mėgautis atpalaiduojančiais pasivaikščiojimais gryname ore kasdien! Kvartalas yra įsikūręs Bukčių miško ir Neries kaimynystėje - gamtos teikiama ramybė ir harmonija pasiekiama ranka.

Indrė Bakanienė
Telefonu: 8 620 66 611
El. paštas: pardavimai@aitvarunamai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Aitvarų namai“, Lazdynėlių g. 16D / Lietaus g. 8 Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„ALTUM“, Karaliaučiaus g. 1, Vilnius

Projekte platus erdvių 2-4 kambarių butų pasirinkimas, o visi svarbiausi sprendimai jau įtraukti į butų kainą. Kiekviename bute erdvus balkonas, įstiklinta lodžija ar privati terasa jaukioms akimirkoms kartu.

Telefonu: 8 611 39444
El. paštas: pardavimai@altum.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„ALTUM“, Karaliaučiaus g. 1, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Metų laikai“, Visorių g. 27, Vilnius

Naujas kvartalas Šiaurinėje miesto dalyje, kurį EIKA kuria taip, kad namų sąvoka, kiekvieno, gyvenančio „Metų laikuose“, gerokai perliptų buto sienas, kad patogu ir gera gyventi kvartale ir jį supančioje aplinkoje būtų visus metus. Butai planuojami A++ energinio efektyvumo klasės, tad pasižymės itin mažais išlaikymo kaštais. Po namais planuojama požeminė automobilių aikštelė su dviračių saugyklomis. Elektromobilių vietos numatytos sklypo teritorijoje. Pirmojo aukšto butai turės privačias terasas arba pakeltus balkonus, likusių aukštų butai – erdvius balkonus. Pirmuose namų, einančių pagal Visorių g., aukštuose yra numatytos komercinės patalpos, kur galės kurtis kepyklėlės ar kavinukės.

Telefonu: 8 618 79173
El. paštas: greta.urbonaite@eika.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Metų laikai“, Visorių g. 27, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Naujapilis“, Žeimenos g. 147, Kaunas

Naujai statomas daugiabučių namų kvartalas Žaliakalnyje, Kauno klinikų kaimynystėje. 10 mažaaukščių namų kvartalas, apjuostas tvora ir saugomas kelio užtvarų, garantuoja ramų ir patogų gyvenimo būdą. Darbas, laisvalaikio vietos, švietimo ar sveikatos įstaigos pasiekiamos lengvai ir be rūpesčių. Visa tai – šalia ramybe ošiančių ilgaamžių Žaliakalnio medžių ir per langus grožintis Neries upės tėkme.

Telefonu: 8 618 13881
El. paštas: rinkodara@nuova.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Naujapilis“, Žeimenos g. 147, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Trinyčių 4A“, Trinyčių g. 4a, Klaipėda

Naujas daugiabutis klaipėdiečių mėgstamoje miesto dalyje – šalia centro – Mokyklos rajone. Labiausiai subalansuotas šeimoms. Name didžioji dauguma – trijų ir keturių kambarių butai. Yra ir keletas dviejų kambarių.

Telefonu: 8 686 14569
El. paštas: ntkitaip@gmail.com


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Trinyčių 4A“, Trinyčių g. 4a, Klaipėda SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Parko pakrantė“, Mokyklos g. 10, 12, 14, 16, 18, Klaipėda

Unikalus butų projektas viename vaizdingiausių parkų Klaipėdoje. Šiame gamtos slėnyje susipina miesto istorija, modernus gyvenimo būdas ir uostamiesčio privalumai. Siūlomi A+ klasės 1-3 kambarių butai nuo 28 iki 84 kv.m.

Telefonu: 8 697 99770
El. paštas: info@parkopakrante.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Parko pakrantė“, Mokyklos g. 10, 12, 14, 16, 18, Klaipėda SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Hill City“, Kalvarijų g. 141, Vilnius

Tai naujas „Hanner“ būsto projektas Verkių mikrorajone, trokštantiems gyventi šalia Ozo parko ir mėgautis šios puikios lokacijos teikiamais privalumais. Šiame A energinės klasės projekte suplanuoti 1-3 kambarių būstai su erdviais balkonais, terasomis pirmuose ir paskutiniuose aukštuose bei poilsio zonomis įvairioms amžiaus grupėms.

Telefonu: 8 615 23 403
El. paštas: pardavimai@hanner.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Hill City“, Kalvarijų g. 141, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„City Yard“, Kareivių g. 2D, Vilnius

Tai naujas „Hanner“ vystomas būsto projektas Verkiuose, apjungiantis skubantį miesto gyvenimą su žaliuojančia gamtos ramybe. Projektas įsikurs perspektyvioje bei atsinaujinančioje miesto dalyje, todėl tai patraukli vieta gyvenimui ar investicijai. Kurdami šį projektą apgalvojome visas detales iki smulkmenų tam, kad čia gyventi galėtumėte patogiai, šiuolaikiškai ir kokybiškai.

Telefonu: 8 615 23 403
El. paštas: pardavimai@hanner.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„City Yard“, Kareivių g. 2D, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„SkyHome“, Rutkausko g. 19, Vilnius

Tvirtas monolitinio namo fasadas bus padengtas ilgaamžėmis fasado apdailos medžiagomis. Kiekvienas būstas turės erdvų balkoną. Butai parduodami su kokybiškai įrengta daline apdaila

Telefonu: 8 630 74 070
El. paštas: mantas@infra.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„SkyHome“, Rutkausko g. 19, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Nemunaičiai“, H. ir O. Minkovskių g. 41B, Kaunas

Nemunaičiai – Kaunas iš geriausios pusės! Net ir mažiausiame, vieno kambario bute telpa viskas: ir Kauno senamiesčio panorama, ir Nemuno pakrantė, ir prabangios lodžijos. Čia dera paukščių giesmės ir Kauno senamiesčio ritmas, kurį galėsite pajusti taip, kaip norite jūs – ar šėlti klubuose iki ryto, ar vaikštinėti paslaptingomis senamiesčio gatvelėmis iki vėlumos. Kad ir ką pasirinktumėte, namo sugrįšite pėsčiomis vos per 10 min. Tik įsivaizduokite, kokią kasdienybę galėsite susikurti – nesvarbu, ar pasirinksite kompaktišką vieno kambario butą savo ego, ar karališko dydžio apartamentus virš 100 kv. m.!

Telefonu: 8 618 06 035
El. paštas: viktorija@nemunaiciai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Nemunaičiai“, H. ir O. Minkovskių g. 41B, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Namučiai“, Versmės g. 24, Jonučių II k. Kauno r.

Namučiai – tai beveik tas pats kaip namai, tik jaukesni. Čia jūs mėgausitės ramia ir švaria gamtos apsuptimi. Draugiška bendruomenė pakvies jus prisijungti prie bendrų vakarų, gal net ir vakarienių, o jūsų vaikus – pažaisti.

Telefonu: 8 699 38 883
El. paštas: noriu@namuciai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Namučiai“, Versmės g. 24, Jonučių II k. Kauno r. SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Nemuno parko namai“, Kęstučio g. 63, Prienai

Nemuno parko namai – itin kokybiški, naujos statybos 2/3/4 kambarių butai su balkonais, terasomis, liftais, gyvenimui ir poilsiui šalia Nemuno, Prienų mieste, vos 5 km. nuo Birštono kurorto. Viršutiniame aukšte - Penthouse tipo apartamentai. Daugiabučio namo gyventojai turės galimybę naudotis dviračių saugyklomis, sandėliukais, tik jiems skirta sporto sale su treniruokliais, laisvalaikio zonomis, pilnai apželdintoje ir apšviestoje net 1,2 ha teritorijoje.

Telefonu: 8 606 50 052
El. paštas: lina.auste@capital.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Nemuno parko namai“, Kęstučio g. 63, Prienai SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Europos sodas“, Europos prospektas 4, Kaunas

Europos sodas - vienoje aukščiausių Kauno miesto vietų! Šalia projekto bus įrengtas 0,7 hektaro skveras, kuriame - takeliai pasivaikščiojimams, poilsio, jaunimo erdvės bei modernios vaikų žaidimų aikštelės. Bendro naudojimo dviračių saugykla su dviračių stovais ir laikikliais bei elektrinių paspirtukų įkorvimo stotelės. Nors Europos sodo namai yra vos kelios minutės automobiliu nuo miesto centro, jie apsupti gamtos - šalia Kauno Botanikos sodas.

Telefonu: 8 614 57 717
El. paštas: osvaldas@europossodas.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Europos sodas“, Europos prospektas 4, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Mėlyni vilkai“, Skroblų g. 14, Vilnius

Racionaliam ir vizionieriškam miesto žmogui sukurtas gyvenamųjų namų kvartalas Vilkpėdėje, sudarantis puikias sąlygas gyvenimui arti miesto centro, kurio gyventojai gali džiaugtis aktyviu miesto gyvenimu šalia judraus Naujamiesčio, o tuo pačiu – mėgautis ramybe uždaroje teritorijoje atokiau nuo pagrindinių centro objektų.

Telefonu: 8 612 64759
El. paštas: greta.vitkeviciene@eika.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Mėlyni vilkai“, Skroblų g. 14, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Karoliniškių namai“, Sausio 13-osios g. 31, Vilnius

Karoliniškių Namai – naujas projektas Sausio 13-osios gatvėje, įsikūręs puikioje, žaluma apsuptoje Karoliniškių mikrorajono vietoje. Būsimi naujakuriai mėgausis puikia infrastruktūra, greitu susisiekimu ir žaliuojančia aplinka. Projektas įsikūręs šalia 162 ha ploto Karoliniškių draustinio. Jame esantys pažintiniai takai – jūsų ramiems pasivaikščiojimams ar aktyviam laisvalaikiui.

Telefonu: 8 615 23403
El. paštas: pardavimai@hanner.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Karoliniškių namai“, Sausio 13-osios g. 31, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Naujasis Skansenas“, Linkmenų g. 15, Vilnius

„Naujasis Skansenas“ - tai atsinaujinantis ir skandinavišku stiliumi alsuojantis projektas, plėtojantis jaukią ir šiuolaikišką namų oazę miesto centre tarp Žalgirio ir Linkmenų gatvių. Visi svarbiausi Vilniaus taškai iš „Naujojo Skanseno“ pasiekiami ranka, o atsinaujinęs kvartalas tampa oaze Vilniaus miesto centre.

Telefonu: 8 615 28 183
El. paštas: viktorija.rinkeviciene@yit.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Naujasis Skansenas“, Linkmenų g. 15, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Piliamiestis“, Brastos g. 24, Kaunas

Dešiniajame Neries krante, kitapus Senamiesčio kuriasi Piliamiestis. Piliamiesčio kvartalas – tai ne pastatai, o laimingų žmonių miestas mieste. Čia atsiverianti Kauno pilies panorama suteikia kultūrinę ir istorinę perspektyvą, iš kurios miestas atsiskleidžia visu savo unikalumu ir įvairumu, o vos persikėlus tiltu per upę galima atsidurti pačiame jo gyvenimo sūkuryje.

Vaida Pocienė
Telefonu: 8 671 11 117
El. paštas: vaida.pociene@yit.lt

Gintvilė Jankūnienė
Telefonu: 8 682 18 102
El. paštas: gintvile.jankuniene@yit.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Piliamiestis“, Brastos g. 24, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Jomanto parkas“, Baltupio g. 61A, Vilnius

„Jomanto parkas” – tai naujas gyvenamasis projektas sostinėje, Baltupiuose, šalia žaliuojančio miesto parko. Dviem etapais plėtojamame projekte, devynių ir septynių aukštų pastatuose planuojama įrengti 224 butus. Apsigyvenkite „Jomanto parko“ projekte 2022 m. I pusmetį.

Telefonu: 8 525 967 15
El. paštas: info@jomantoparkas.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Jomanto parkas“, Baltupio g. 61A, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Life story“, Taikos pr. 57, Kaunas

Tai uždaras trijų namų kvartalas su sukurta erdve komfortiškam ir patogiam aktyvaus miestiečio gyvenimui – žalia, tvarkinga, jaukia. Erdve, kurioje dėmesys skiriamas pilnaverčiam gyvenimui, bendravimui, žaidimams – be automobilių kieme.

Telefonu: 8 650 86097; 8 647 43755
El. paštas: justas@lifestory.lt; ieva@lifestory.lt

Bendradarbiaujant su:
„Life story“, Taikos pr. 57, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Skylum“, Viršilų g. 6, Vilnius

Tai naujas daugiabučių projektas Vilniuje. Dangų siekianti moderni architektūra, romantiškos stogo terasos, bendraminčių bendruomenė bei puikus susisiekimas – tai tik dalis to, kas laukia naujųjų gyventojų.

Telefonu: 8 682 11 050
El. paštas: olga.s@omberg.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Skylum“, Viršilų g. 6, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Vilnelės skverai“, Manufaktūrų g. 7, Vilnius

Šalia senamiesčio, tarp Užupio ir Belmonto kuriasi unikalus šiuolaikinio miesto centras, kuriame miestas susitinka su žaliuojančiais parkais, pro namų langus veriasi Vilnelės slėnio vaizdai, pasivaikščioti kviečia ir Pavilnio miško takai, ir siauros senamiesčio gatvelės – viskas šalia.

Telefonu: 8 613 05743
El. paštas: pardavimai@merko.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Vilnelės skverai“, Manufaktūrų g. 7, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Verkių sodas“, Verkių g. 39, Vilnius

Jaukius namus ras norintys ir nuolat jausti miesto pulsą, ir leisti sau mėgautis atotrūkiu gamtoje.Daugiau nei trečdalį visos projekto teritorijos užims pavasariais žydintis sodas, kuris leis pasimėgauti ramiu atokvėpiu miesto aplinkoje. Ši uždara poilsio oazė, atitverta medžiais bei kita augmenija, džiugins grilio bei laisvalaikio zonomis, sporto įrengimais, vaikų žaidimų aikštelėmis.

Telefonu: 8 615 23 403
El. paštas: pardavimai@hanner.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Verkių sodas“, Verkių g. 39, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Paupys“, Aukštaičių g., Vilnius

Paupys – naujai kuriamas rajonas Vilniaus senamiestyje, šalia Vilnios upės. Čia nusidriekę dviračių takai, pėsčiomis lengva pasiekti Pavilnių regioninį parką, Tymo turgaus aikštę, Kūdrų parką, Misionierių ir Bernardinų sodus. Ypač tinkama lokacija tiems, kas nori gyventi bei dirbti centre, o laisvalaikį leisti gamtoje. Tai pirmasis lietuviškas nekilnojamojo turto projektas, nominuotas prestižiniuose MIPIM apdovanojimuose tarp 4 geriausių pasaulio NT projektų. Kuriant Paupį siekiama išlaikyti gamtos ir urbanistikos harmoniją, architektūra atspindėti rajono istoriją bei kuo tvariau integruoti šiuolaikinius aukštos klasės patogumus.

Telefonu: 8 611 22 001
El. paštas: m.brazelis@darnugroup.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Paupys“, Aukštaičių g., Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Lazdynėlių vingis“, Lazdynėlių g., Vilnius

Tai naujas jaukus mažaaukštės statybos daugiabučių namų projektas įsikūręs miškingoje vakarinėje sostinės dalyje – Lazdynėliuose. Šalia esantis Bukčių miškas bei tekanti Neris dovanos gaivią žalumą, kuri puikiai tiks aktyviam laisvalaikiu ir laikui su šeima.

Telefonu: 8 675 37377; 8 684 84886; 8 695 53235
El. paštas: pardavimai@homa.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Lazdynėlių vingis“, Lazdynėlių g., Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Saulės butai“, Ragainės g., Klaipėda

Naujas namų kvartalas itin patogioje, praktiškoje ir vienoje perspektyviausių vietų Klaipėdos mieste.

Renata Štombergienė
Telefonu: 8 609 72 002
El. paštas: pardavimai.saulesbutai@gmail.com


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Saulės butai“, Ragainės g., Klaipėda SkaičiuoklėPildyti paraišką

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, pabrangins skolinimąsi, taip pat Jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą. Paskola turi būti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu.

Dovana „Swedbank“ būsto paskolos turėtojams

„Senukų“ lojalumo ir nuolaidų kortelė „Naujakurys“

Plačiau

„Senukai“

Gaukite prekybos centro „Senukai“ lojalumo ir nuolaidų kortelę „Naujakurys“. Čia sprendimus tvariam būstui ras kiekvienas!

„Liberti išmaniam gyvenimui“

Gaukite 50 % nuolaidą išmanaus namo projektavimo darbams!

Gaukite prekybos centro „Senukai“ lojalumo ir nuolaidų kortelę „Naujakurys“

Galimybė rinktis iš daugybės prekių ir išskirtinių pasiūlymų – viskas nuo statybinių medžiagų iki buitinės technikos, santechnikos bei apdailos prekių.

„Naujakurio“ lojalumo programa:

 • Galėsite gauti asmeninio vadybininko konsultaciją bei pagalbą renkantis Jūsų tvariam būstui geriausiai tinkančius sprendimus.
 • Leis sutaupyti, nes gausite išskirtinius pasiūlymus bei iki 30 % nuolaidą daugeliui prekių kasdien.

Kaip gauti kortelę „Naujakurys“:

 1. Pasirašę būsto paskolos sutartį, nuolaidos kodą kortelei rasite interneto banko skiltyje „Mano sutartys“.
 2. Kodą įrašykite lojalumo programos „Naujakurys“ registracijoje čia. Nuolaidos kodu galima pasinaudoti tik registruojantis internetu www.senukai.lt.
 3. Po registracijos sulaukite „Senukų“ vadybininko skambučio, kurio metu susitarsite dėl patogiausio būdo atsiimti nuolaidų kortelę

Plačiau apie kortelę ir lojalumo programą „Naujakurys“

Pasiūlymas galioja iki 2024 metų rugpjūčio 24 dienos. „Swedbank“, AB neatsako už „Senukų“ paslaugų bei aptarnavimo kokybę.

Gaukite prekybos centro „Senukai“ nuolaidų kortelę naujakuriams be jokių apribojimų!

Įsikurkite savo naujuose namuose lengviau ir greičiau! „Swedbank“ būsto paskolos sutartį pasirašiusiems klientams dovanojame lojalumo ir nuolaidų kortelę „Naujakurys“ – ja galėsite naudotis 24 mėn. be jokių apribojimų.

Specialiai „Swedbank“ klientams taip pat siūlome:

 • Buitinės technikos pasiūlymai TOP kainomis. Plačiau
 • Specialūs pasiūlymai. Plačiau

Kortelės „Naujakurys“ turėtojams „Senukų“ prekybos centruose*:

 • kasdien taikoma 30% nuolaida daugeliui prekių. Prekėms, kurioms negalioja ši nuolaida, taikomos didmeninės kainos nurodytos kainoženkliuose;
 • kasdien taikoma 30% nuolaida įrankių nuomos bei siuvimo paslaugoms;
 • galimybė gauti nemokamą interjero projektą, „Senukų“ prekybos centre įsigijus ne mažiau 50 proc. prekių, reikalingų šiam projektui įgyvendinti;
 • 30 % nuolaida prekių (iki 1,5 t/ 9 m3) pristatymui miesto ribose, vieno apsipirkimo metu įsigijus prekių už 700 Eur ir daugiau;
 • asmeninio „Senukų“ vadybininko konsultacija ir aptarnavimas;
 • galimybė užsakyti prekes internetu, telefonu, e. paštu ar atvykus pas asmeninį vadybininką.

* Nuolaidų kortelė negalioja perkant franšizinėse parduotuvėse (peržiūrėkite jų sąrašą čia).

Kaip gauti kortelę „Naujakurys“:

 1. Pasirašę būsto paskolos sutartį, nuolaidos kodą kortelei rasite interneto banko skiltyje „Mano sutartys“.
 2. Kodą įrašykite lojalumo programos „Naujakurys“ registracijoje čia. Nuolaidos kodu galima pasinaudoti tik registruojantis internetu www.senukai.lt.
 3. Po registracijos sulaukite „Senukų“ vadybininko skambučio, kurio metu susitarsite dėl patogiausio būdo atsiimti nuolaidų kortelę.
Plačiau apie kortelę ir lojalumo programą „Naujakurys“

Pasiūlymas galioja iki 2024 metų rugpjūčio 24 dienos. „Swedbank“, AB neatsako už „Senukų“ paslaugų bei aptarnavimo kokybę.

Sužinokite daugiau: www.senukai.lt

Tel. nr.: +370 700 35 522

El. paštas: naujakurys@keskosenukai.lt

luna-modal-content

„Liberti išmaniam gyvenimui“ – įmonė, kuri padės įsirengti išmanų būstą.

Specialus pasiūlymas „Swedbank“ klientams – gaukite 50 % nuolaidą išmanaus namo projektavimo darbams!

Nesvarbu mažas butas ar didelis namas. Nuolaida galioja bet kokios apimties projektavimo darbams. Pasiūlymu galite pasinaudoti paspaudę čia ir įvedę nuolaidos kodą „tvarusbūstas“.

Išmanus būstas tai tvarus pasirinkimas žmonėms siekiantiems gyventi ateities namuose.

Kodėl verta rinktis išmanius sprendimus?

Apšvietimo valdymas:

 • vienas išmanus jungtukas pakeis daugybę atskirų jungtukų;
 • vieno jungtuko pagalba įjungsite šviestuvų kombinaciją (sceną);
 • automatiškai įsijungiantis ir išsijungiantis apšvietimas;
 • atsikėlus naktį Jus lydės pritemdytas naktinis apšvietimas.

Šildymo sistema:

 • nereikalingi papildomi sieniniai termostatai;
 • šildymas veikia automatiškai, atsižvelgiant Jūs namuose ar ne;
 • nuotolinis valdymas.

Apsaugos sistema:

 • įjungiama automatiškai paliekant namus ir einant miegoti;
 • automatiškai išjungiama nuskaičius piršto antspaudą, veidą, ar suvedus kodą;
 • automatiškai užrakinamos namų durys;
 • nuotolinis valdymas.

Garso sistema:

 • vieno jungtuko paspaudimu namuose skambės mėgstama muzika;
 • praneš kai svečias lauks prie durų;
 • praneš kai pirtis bus paruošta.

Energetinių išteklių tausojimas!

Daugiau informacijos www.liberti.lt

Prieš apsisprendžiant dėl paskolos ir jos dydžio rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir (ar) šeimos finansines galimybes. Rekomenduojama, kad visoms Jūsų (šeimos) turimų finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokoms skirtumėte ne daugiau kaip 30–40 % pajamų per mėnesį.

Tipinis pavyzdys

Jei imamo su nekilnojamuoju turtu susijusio būsto kredito bendra suma būtų 100 000 Eur, kai kredito sutarties trukmė – 26 metai, taikant 4,91 proc. kintamą metinę palūkanų normą, mokant banko nustatytą vienkartinį 0,4 proc. kredito sumos sutarties administravimo mokestį (400 Eur), minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį), hipotekos įregistravimo mokestį (8,60 Eur), būsto kredito įmokas mokant anuiteto metodu, bendros kredito kainos metinė norma 5,16 proc., o bendra kredito gavėjo mokama suma būtų – 179 245,17 Eur. Bendras kredito įmokų skaičius – 312 ir įmokos suma – 573,17 Eur.

Bendros kredito kainos metinė norma, bendra kredito gavėjo mokama suma, bendras kredito įmokų skaičius ir įmokos suma apskaičiuoti laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios terminą lygų kredito sutarties trukmei, visa kredito suma išmokama sutarties pasirašymo dieną, šalys tinkamai vykdys visus savo įsipareigojimus, kintama palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki kredito sutarties pabaigos. Papildomai klientas patirs turto draudimo ir vertinimo išlaidas, kurios priklauso nuo įkeičiamo turto individualių savybių ir todėl nėra įskaičiuotos į bendrą kredito kainą aukščiau nurodytame pavyzdyje.

Jeigu sudaroma kredito užsienio valiuta sutartis, t. y. kai kliento pajamų (ar didžiosios jų dalies) valiuta ir (ar) kliento rezidavimo valstybės, kuri yra ES valstybė narė arba Europos ekonominės erdvės valstybė, valiuta skiriasi nuo kredito, išduoto eurais valiutos, užsienio valiutos kurso pasikeitimas palyginti su eurais gali reikšmingai padidinti paimto kredito sumą ir mokamų mokėjimų dydį.

Paskola turi būti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu. Naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat Jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Sudarant kredito sutartį Jums reikės sumokėti paskolos administravimo mokestį. Paskolos administravimo mokesčio ir kitų mokesčių dydžiai nurodyti čia.

Jei planuojate atnaujinti ar remontuoti savo namus, rinkitės tvarų būdą ir pagerinkite savo namų energinį naudingumą.

Apdraudę savo būstą būsite apsaugoti nuo nuostolių, patiriamų dėl užliejimo, vagystės ir kt. bei nuo didesnių rizikų.

Gyvybės draudimas apsaugos Jūsų artimuosius nuo finansinių sunkumų, kai jūs negalėsite.

Pravers, jei planuojate pasiskolinti daugiau nei 5000 € namams įsirengti ar remontuoti.

Suteikiama saulės elektrinės įsirengimui arba nutolusios saulės elektrinės dalies įsigijimui.

valuators

valuatorsContent
Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.