Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Būsto paskolos

percentage-rate-title

apr_homeLoans

Paraišką paskolai gauti rekomenduojame pildyti prisijungus prie interneto banko, šiuo atveju dalis informacijos bus užpildyta automatiškai. Gavę paraišką galėsime įvertinti bei pasiūlyti tinkamiausias finansavimo sąlygas ir pateikti sprendimą paskolai gauti. Paraiškos pateikimas nėra Jūsų įsipareigojimas pasirašyti kredito sutartį.

Prisijungti ir pildyti paraišką

Paraiškos užpildymas suteikia mums galimybę įvertinti bei pasiūlyti Jums tinkamiausią finansavimo sprendimą ir atlikti preliminarų Jūsų mokumo vertinimą. Paraiškos pateikimas nėra Jūsų įsipareigojimas pasirašyti kredito sutartį.

Užpildykite paraišką

Visur gerai, bet namuose – geriausia!

Planuojate pirkti nuosavą būstą, atlikti rekonstrukciją, o gal įsigyti sklypą ir statyti namą? Pasidomėkite mūsų siūlomais finansavimo sprendimais.

 • Tvarumas – visų labui: itin patrauklios sąlygos skolintis A+ ir A++ energetinio naudingumo būstui.
 • Nemokamas išankstinis paskolos grąžinimas pasirinkus kintamas palūkanas.
 • Nuolaida sutarties administravimo mokesčiui, būstą perkant iš įmonių, su kuriomis bendradarbiaujame – tereikia pardavėjo suteiktą kodą įvesti pildant paraišką.

Paskolos skaičiuoklė

Paskola turi būti užtikrinta bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu. Naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas arba jų nevykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat Jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Skaičiuoklė

Jūsų paskolos mėnesinė įmoka negali viršyti 40% Jūsų mėnesinių pajamų. Rekomenduojame sumažinti paskolos sumą arba pailginti paskolos terminą. Pradinis įnašas turi būti ne mažesnis nei 15 proc. būsto vertės arba pirkimo kainos, priklausomai nuo to, kuri suma yra mažesnė.Pradinis įnašas turi būti ne mažesnis nei 15 proc. būsto vertės arba pirkimo kainos, priklausomai nuo to, kuri suma yra mažesnė.

Draudimas

 • Nuo  0
 • Nuo   0
 • Nuo  0

Paskola

 • 0
 • 0
 • 0

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą. Preliminari mėnesio įmoka apskaičiuota taikant 3,5 proc. metinę palūkanų normą (darant prielaidą, kad šis dydis nekis visą kredito sutarties laikotarpį) ir apsibrėžus, kad metus sudaro 360, o mėnesį – 30 dienų (sudarius kredito sutartį, joje bus nurodytas faktinis kiekvieno kalendorinio mėnesio dienų skaičius), o paskolos grąžinimo metodas – anuitetas. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.
Draudimo įmokų paskaičiavimai yra preliminarūs, o galutinės Jums pasiūlytos draudimo sąlygos gali būti kitokios. Draudimą „Ligos ir nedarbo apsauga“ ir Gyventojų turto draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS" Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB. Rizikinio gyvybės draudimo paslaugas teikia „Swedbank Life Insurance SE“ Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB.

 • pirkti naują būstą;
 • pirkti žemės sklypą ir statyti jame namą;
 • keisti turimą būstą į naują.

Reikalingas ne mažesnis nei 15 proc. pradinis įnašas nuo būsto vertės ar kainos, priklausomai nuo to, kuri mažesnė.

Pildyti paraišką

documentBūsto keitimo pasiūlymas norintiems įsigyti naują būstą dar prieš parduodant senąjį

 • remontuoti, rekonstruoti ar įsigyti kitą nekilnojamą turtą, pvz., sodybą;
 • kitoms didelėms išlaidoms įkeičiant turimą nekilnojamą turtą.

Pradinis įnašas gali būti nereikalaujamas finansuojantis kitas dideles išlaidas (išskyrus būsto pirkimą ar statybas) ir įkeičiant Bankui priimtinos vertės nuosavą turtą.

Pildyti paraišką

Valstybės suteikta subsidija gali būti panaudota daliai paskolos ar daliai pradinio įnašo apmokėti.

Pildyti paraišką

Būsto paskolos ir paskolos įkeičiant nekilnojamąjį turtą sutarties bendroji dalis documentAtsisiųsti

Nuo 2006 metų sudaromos lengvatinės būsto paskolos ir UAB „Būsto paskolų draudimas“ draudžiamos būsto paskolos bendroji dalis documentAtsisiųsti

Bendro pobūdžio informacija apie būsto paskolas documentAtsisiųsti

Kaip elgtis susidūrus su paskolos grąžinimo sunkumais

 1. Pasiskaičiuokite, kiek galite pasiskolinti, priklausomai nuo jūsų gaunamų pajamų ir turimų finansinių įsipareigojimų. Atkreipiame dėmesį, jog galutinė paskolos suma taip pat priklauso nuo įkeičiamo turto vertės.
 2. Užpildykite paraišką interneto banke ir mes su Jumis susisieksime.
 3. Informuosime Jus apie priimtą sprendimą.
 4. documentPasirašykite paskolos sutartį interneto banke ir apdrauskite įkeičiamą nekilnojamą turtą.
 5. Kai tik hipotekos sutartis bus patvirtinta notaro ir įregistruota, kreipkitės dėl paskolos išmokėjimo.

Perkamas ir įkeičiamas nekilnojamas turtas turi būti įvertintas nepriklausomų nekilnojamo turto vertintojų.

 • Būsto paskolų minimali suma – nuo 20 000 €.
 • Būsto paskolos suma negali viršyti 85 proc. įkeičiamo turto vertės ar kainos, priklausomai nuo to, kuri mažesnė.
 • Maksimalus būsto paskolos terminas – 30 metų.
 • Jūsų pajamos, atskaičius mokesčius, turėtų būti ne mažesnės nei 600 Eur per mėnesį, o paskolą imant su bendraskoliu – nuo 1000 Eur per mėnesį.
 • Naujos būsto paskolos klientams suteikiamos taikant kintamą palūkanų norma, kurią sudaro kintama palūkanų bazė Euribor, kintanti kas 6 mėnesius (jei Euribor reikšmė yra neigiama, laikoma, jog ji lygi 0) ir kiekvienam klientui individualiai nustatyta palūkanų marža.
 • Sudarant kredito sutartį jums reikės sumokėti paskolos administravimo mokestį. Taip pat patirsite papildomų išlaidų (turto draudimo ir vertinimo išlaidos, hipotekos sutarties tvirtinimo ir sudarymo mokesčiai, kt.).
 • Galite pasirinkti paskolos grąžinimo būdą – anuiteto, linijinį arba fiksuotų įmokų anuiteto metodą.

Atkreipiame dėmesį, jog mokėtinos pagal kredito sutartį sumos nurašymo iš kredito gavėjo sąskaitos procesas prasideda sutartyje nurodytos mokėjimo dienos 17 val. 45 min. Rekomenduojame pasirūpinti iš anksto, kad banko sąskaitoje būtų pakankama mokėjimams vykdyti lėšų suma.

Galite pasirinkti vieną iš šių paskolos grąžinimo būdų:

 • Anuiteto metodas – paskolos grąžinimo metodas, pagal kurį paskola yra grąžinama bankui tokiais daliniais grąžinimais, kad bankui mokamos sumos, kurias sudaro paskolos dalinis grąžinimas ir palūkanos, iki naujo grafiko sudarymo dienos, būtų lygios.
 • Linijinis metodas – paskolos grąžinimo metodas, pagal kurį paskola yra grąžinama bankui lygiomis dalimis. Paskutinė paskolos dalinio grąžinimo suma gali skirtis nuo kitų paskolos dalinių grąžinimų sumų.
 • Fiksuotų įmokų anuiteto metodas – paskolos grąžinimo metodas, pagal kurį paskolos grąžinimo grafikas sudaromas naudojant anuiteto metodą, tačiau fiksuojama įmoka, kurią sudaro už praėjusį mėnesį mokėtina palūkanų suma ir paskolos suma. Kintant palūkanoms, kinta (ilgėja/ trumpėja) paskolos sutarties terminas, bet neilgiau nei nustatytas paskolos sutarties terminas, o mėnesio įmoka bankui, lieka fiksuota. Klientui fiksuota mėnesio įmoka gali padidėti tik tuomet, kai didėjant palūkanoms paskolos sutarties terminas pasieks maksimalų paskolos sutarties terminą ir fiksuotos įmokos nepakaks paskolos grąžinimui bei palūkanų mokėjimams atlikti. Palūkanų normai sumažėjus, atitinkamai sumažėja ir klientui paskaičiuota mėnesio įmoka iki fiksuotos įmokos sumos.

Bendrą šių palūkanų normą sudaro kintama palūkanų bazė ir kiekvienam klientui nustatyta palūkanų marža.

Klientui nustatyta palūkanų marža yra paskaičiuojama kiekvienam klientui individualiai ir priklauso nuo Jūsų kredito mokėjimo istorijos, gaunamų pajamų tvarumo ir tęstinumo ilguoju laikotarpiu, įkeičiamo nekilnojamojo turto likvidumo ir kt.

Palūkanų bazė

Bankas taiko tokias Palūkanų bazes:

 • EURIBOR palūkanų bazė - Europos tarpbankinės rinkos palūkanų norma, išreikšta metinėmis palūkanomis. EURIBOR rodiklį nustato, administruoja ir skelbia Europos pinigų rinkos institutas (angl. European Money Markets Institute) ar kita oficialiai paskirta organizacija. Jeigu EURIBOR rodiklio reikšmė yra neigiama, ji laikoma lygi nuliui.
 • Būsto paskolų palūkanų bazė PRIME (naujos paskolos su šia Palūkanų baze neišduodamos):

  • „Swedbank“ skelbiama kiekvieną dieną paskoloms, suteikiamoms eurais;
  • susidedanti iš dviejų dalių: EURIBOR (jeigu EURIBOR rodiklio reikšmė yra neigiama, ji laikoma lygi nuliui) ir Šalies ekonomikos rodiklio.

Plačiau apie Šalies ekonomikos rodiklį galite sužinoti documentčia.

Kintama palūkanų bazė kinta kas 3/6/12 mėnesių, todėl bendras Jūsų mokamų palūkanų dydis gali sumažėti ar padidėti priklausomai nuo Palūkanų bazės pokyčio. Šiuo metu pasirašant naują kredito sutartį arba pagal jau sudarytą kredito sutartį keičiant palūkanas ir nustatant kintamą palūkanų normą, taikoma tik 6 mėnesių trukmės kintamų palūkanų dalis. Kitokios trukmės bazė yra taikoma tik anksčiau sudarytoms kredito sutartims, kuriose jau yra nustatyta kitokios trukmės bazė. Renkantis kintamą palūkanų normą būtina įvertinti tai, kad šių palūkanų kintamumas tam tikrais periodais dėl kintamos dalies padidėjimo gali ženkliai padidinti ir Jūsų kiekvieną mėnesį bankui mokamas palūkanų įmokas. Siekiant užtikrinti tinkamą prisiimtų įsipareigojimų vykdymą, bankas rekomenduoja savo finansinių įsipareigojimų vykdymui skirti ne didesnę nei 30–40 proc. savo pajamų dalį.

Sužinokite šios dienos Palūkanų bazių dydžius čia.

Nustačius pradelstus mokėjimus arba esminius Kredito sutarties sąlygų pažeidimus bankas turi teisę vienašališkai keisti palūkanų maržos dydį. Marža nesikeis, jei per praėjusius dvejus metus nebuvo pasikartojančių ir/ar ilgesnių nei 15 dienų vėlavimų bankui ir/ar banko grupės įmonėms mokėti finansinių įsipareigojimų įmokas bei nebuvo pažeistos esminės Kredito sutarties sąlygos.

Ilgalaikė kintama palūkanų norma nustatoma laikotarpiui iki 5 metų (šiuo metu pasirašant naują kredito sutartį arba pagal jau sudarytą kredito sutartį keičiant palūkanas ir nustatant ilgalaikę kintamą palūkanų normą, taikomas 5 metų ilgalaikių kintamų palūkanų nustatymo laikotarpis). Jam pasibaigus palūkanos automatiškai keičiamos į kintamas palūkanas arba, šalių susitarimu gali būti vėl nustatoma ilgalaikė kintama palūkanų norma.

Ilgalaikė kintama palūkanų norma gali būti nustatyta:

 • pasirašant naują Sutartį su sąlyga, kad maksimalus paskolos panaudojimo terminas - 2 mėnesiai nuo įpareigojančio pasiūlymo suteikti kreditą parengimo dienos bei jei paskolos suma išmokama per vieną dieną.
 • jau sudarytoms kredito sutartims - tik po visos paskolos išmokėjimo arba pasibaigus paskolos išmokėjimo periodui.

Būsto paskolos su ilgalaikėmis kintamomis palūkanomis atveju Jūsų pasirinktu laikotarpiu paskolos mėnesio įmoka nekinta. Tačiau būtina įvertinti tai, kad jos nustatymo momentu ilgalaikė kintama palūkanų norma yra didesnė nei tuo metu taikytina kintama palūkanų norma.

Taip pat grąžinant paskolą ar dalį paskolos anksčiau termino, kai nėra pasibaigęs palūkanų fiksavimo periodas arba ilgalaikių kintamų palūkanų terminas, keičiant palūkanų rūšį iš ilgalaikių kintamų į kintamas arba keičiant ilgalaikių kintamų palūkanų terminas taikomas Banko paslaugų ir operacijų įkainiuose nurodytas mokestis.

Ilgalaikės kintamos palūkanų normos pasirinkimas neužtikrina, kad per visą paskolos laikotarpį sumokėsite mažiau palūkanų, bet sudaro galimybę keičiantis ekonomikai mokėti vienodą nesikeičiančią mėnesio įmoką ir padeda geriau planuoti Jūsų finansinius srautus.

Būsto paskolos ir Paskolos įkeičiant nekilnojamąjį turtą įkainiai

Paslaugos ar operacijos pavadinimas Įkainis, Eur
Sutarties sudarymo mokestis
Paskolos administravimo mokestis, paskolos sumos didinimo mokestis 0,4 % paskolos sumos (min. 180 Eur)
Mokestis už sutarties pakeitimą
Paskolos sąlygų keitimo mokestis1(paskolos terminų, užtikrinimo priemonių ir t.t. keitimas) 180 Eur
Kredito mokėjimų atidėjimas 90 Eur
Kai keičiamas kintamų palūkanų normos maržos dydis, ilgalaikių kintamų ar fiksuotų palūkanų normos dydis 0,4 % paimtos ir negrąžintos paskolos sumos (min. 180 Eur)
Kai keičiama palūkanų rūšis iš fiksuotų į kintamas palūkanas arba, kai keičiamas palūkanų fiksavimo terminas, arba keičiamas ilgalaikių kintamų palūkanų2 terminas3 X% (min. - 1,5 %) nuo negrąžintos paskolos, kurios sąlygos yra keičiamos, sumos.

Kintamasis X apskaičiuojamas koeficientą 0,084 dauginant iš sveiko skaičiaus mėnesių, likusių iki palūkanų fiksavimo periodo arba atitinkamai iki ilgalaikių kintamų palūkanų, kurios buvo nustatytos ilgesniam nei 12 mėn. laikotarpiui, termino pabaigos
Mokestis už paskolos grąžinimą anksčiau sutartyje numatytų terminų
Kai paskolos grąžinimo prieš terminą momentu paskolai taikoma kintama palūkanų norma, kuri buvo nustatyta ne ilgesniam nei 12 mėn. laikotarpiui Mokestis netaikomas. Minimali prieš terminą grąžinama suma turi būti ne mažesnė nei 300 Eur4
Kai paskolos grąžinimo prieš terminą momentu paskolai taikoma fiksuota palūkanų norma arba ilgalaikė kintama palūkanų norma Kompensacijos dydis (C) apskaičiuojamas 1 priede nurodyta tvarka
Kiti mokesčiai
Mokestis už sutikimo dėl pakartotinio įkeitimo (sąlyginės hipotekos) išdavimą kitam kreditoriui5 150 Eur
Delspinigiai už laiku negrąžintą paskolos dalį ir nesumokėtas palūkanas 0,05 % už kiekvieną pradelstą dieną
Papildomos paslaugos 45 Eur

Pastabos:

1 Mokestis už sutarties pakeitimą netaikomas šiais atvejais:

 • kai paskoloms, kurių paskolos valiuta yra eurai, nustatoma ilgalaikė kintama  palūkanų norma, kai nuo paskolos panaudojimo periodo pabaigos praėjo ne daugiau kaip 1 (vienas) mėnuo;
 • aptarnaujančios banko sąskaitos keitimui;
 • mokėjimo dienos keitimui;
 • kai Bankui įkeičiamą/įkeistą turtą apdraudžia Bankas;
 • mokėjimo grafiko keitimui, grąžinus paskolos dalį anksčiau sutartyje numatytų terminų, kai paskolos likutis išdėstomas likusiam paskolos terminui;
 • lengvatinio periodo nustatymas 4 mėnesių terminui, kai Paskolos gavėjai turimai lengvatinei būsto paskolai įgyja teisę į 10 % ar 20 % subsidiją;
 • lengvatinio periodo nustatymui, grąžinus paskolos dalį anksčiau termino pagal paskolos sutartį sudarytą iki 2008-05-12, jei dėl jos sąlygų keitimo po nurodytos datos nebuvo pasirašyti susitarimai (išskyrus susitarimą dėl turto draudimo);
 • lengvatinio periodo nustatymui, kai pagal paskolos sutartį sudarytą nuo 2008-05-12, arba paskolos sutartį, dėl kurių sąlygų keitimo po nurodytos datos buvo pasirašyti susitarimai (išskyrus susitarimą dėl turto draudimo), kai anksčiau termino grąžinama suma yra ne mažesnė nei 300 Eur4;
 • susitarimams dėl paskolos sutarties nutraukimo, kai paskolos gavėjai po paskolos sutarties sudarymo yra sumokėję nustatyto dydžio paskolos administravimo mokestį ir paskola nėra suteikta.

Atskirais atvejais gali būti taikomas ir didesnis sąlygų keitimo mokestis.

2 Iki Lietuvos Respublikos su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito įstatymo įsigaliojimo fiksuotomis palūkanomis buvo vadinamos palūkanos, nustatytos ilgesniam nei 12 mėn. laikotarpiui, bet ne visam paskolos terminui. Nuo 2017-07-01 tokios palūkanos vadinamos „Ilgalaikės kintamos palūkanos".

3 Mokestis netaikomas, kai paskolos sutartyje nurodytos ilgalaikės kintamos palūkanos, suėjus paskolos sutartyje nurodytam terminui, yra keičiamos į kintamas palūkanas, laikantis paskolos sutartyje nurodytų sąlygų.

4 Tuo atveju, jei negrąžintos paskolos sumą padalinus iš likusio paskolos termino (mėnesiais) gauta suma yra mažesnė nei 300 Eur, tai paskolos gavėjas gali anksčiau termino grąžinti tokią mažesnę nei 300 Eur paskolos dalį.

5 Jei sutikimo dėl pakartotinio įkeitimo priežastis - įkeisto turto pardavimas kitam asmeniui, kuris privalo įkeisti tokį turtą užtikrindamas imamos paskolos grąžinimą, taikomas fiksuotas mokestis už sutikimo išdavimą, kaip nurodyta bendruosiuose Banko paslaugų ir operacijų įkainiuose - taikomas mokestis už pažymų (apie suteikiamas / suteiktas / padengtas paskolas) išdavimą.

Priedas 1. Kompensacijos dydžio (C) apskaičiavimo tvarka

Tipinis pavyzdys

Jei imamo su nekilnojamuoju turtu susijusio būsto kredito bendra suma būtų 78 000 Eur, kai kredito sutarties trukmė – 26 metai, taikant 2.06 proc. kintamą metinę palūkanų normą, mokant banko nustatytą vienkartinį 0,4 proc. kredito sumos sutarties administravimo mokestį (312Eur), minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), hipotekos įregistravimo mokestį (8.60 Eur), būsto kredito įmokas mokant anuiteto metodu, bendros kredito kainos metinė norma būtų 2.16 proc., o bendra kredito gavėjo mokama suma būtų – 101 672 Eur. Bendras kredito įmokų skaičius - 312 ir įmokos suma – 324 Eur.

Bendros kredito kainos metinė norma, bendra kredito gavėjo mokama suma, bendras kredito įmokų skaičius ir įmokos suma apskaičiuoti laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios terminą lygų kredito sutarties trukmei, visa kredito suma išmokama sutarties pasirašymo dieną, šalys tinkamai vykdys visus savo įsipareigojimus, kintama palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki kredito sutarties pabaigos. Papildomai klientas patirs turto draudimo ir vertinimo išlaidas, kurios priklauso nuo įkeičiamo turto individualių savybių ir todėl nėra įskaičiuotos į bendrą kredito kainą aukščiau nurodytame pavyzdyje.

Jeigu sudaroma kredito užsienio valiuta sutartis, t. y. kai kliento pajamų (ar didžiosios jų dalies) valiuta ir/arba kliento rezidavimo valstybės, kuri yra ES valstybė narė arba Europos ekonominės erdvės valstybė, valiuta skiriasi nuo kredito, išduoto eurais valiutos, užsienio valiutos kurso pasikeitimas palyginti su eurais gali reikšmingai padidinti paimto kredito sumą ir mokamų mokėjimų dydį.

Paskola turi būti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu. Naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, pabrangins skolinimąsi, taip pat jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Sudarant kredito sutartį jums reikės sumokėti paskolos administravimo mokestį. Paskolos administravimo mokesčio ir kitų mokesčių dydžiai nurodyti čia.

Būsto paskolos ir paskolos įkeičiant nekilnojamąjį turtą sutarties bendroji dalis documentAtsisiųsti

Nuo 2006 metų sudaromos lengvatinės būsto paskolos ir UAB „Būsto paskolų draudimas“ draudžiamos būsto paskolos bendroji dalis documentAtsisiųsti

Bendro pobūdžio informacija apie būsto paskolas documentAtsisiųsti

Kaip elgtis susidūrus su paskolos grąžinimo sunkumais

Interneto banke Jūs galite:

 • pakeisti paskolos įmokos mokėjimo dieną;
 • pakeisti mokėjimo sąskaitą;
 • grąžinti dalį arba visą paskolą anksčiau laiko;
 • užpildyti paraišką dėl kitų būsto paskolos sutarties sąlygų keitimo.

Kaip pakeisti būsto paskolos sutarties sąlygas interneto banke? Žiūrėkite video.

Pateikę naują paraišką Interneto Banke Jūs taip pat galite:

 • pakeisti turimą būstą kitu;
 • kreiptis dėl turimos paskolos sumos padidinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad keičiant sutarties sąlygas Jums bus taikomas sutarties sąlygų keitimo mokestis. Plačiau

Įgyvendinant Europos Sąjungos reglamentą, nuo 2022 metų pradžios vidutinė tarpbankinė palūkanų norma EUR LIBOR nebebus palaikoma. USD LIBOR tarpbankinės palūkanų normos naudojimas pratęstas iki 2023 m. birželio 30 d.

Esu klientas. Ką turėčiau žinoti?

Kadangi Lietuva priklauso Euro zonai, Bankas priėmė sprendimą, kad kintama palūkanų dalis EUR LIBOR bus pakeista į EURIBOR (Euro Interbank Offered Rate), kuris yra Europos Sąjungos valstybių narių rinkos paskolų palūkanų normų indeksas. 3, 6 ar 12 mėnesių EURIBOR bus taikomi kredito sutartims, atsižvelgiant į ankstesnės LIBOR palūkanų normos bazinės palūkanų normos laikotarpį.

EURIBOR – Palūkanų periodo trukmės Europos tarpbankinės rinkos palūkanų norma (angl. Euro Interbank Offered Rate), išreikšta metinėmis palūkanomis (ši sąvoka netaikoma, kai Kreditas yra Lengvatinis kreditas, dėl kurio Sutartis pasirašyta 2006 m. Jei Kreditas yra Lengvatinis kreditas, dėl kurio Sutartis pasirašyta 2006 m., ir iki 2015-01-01 Lengvatinio kredito valiuta buvo Litai, tokiam Kreditui taikoma ši EURIBOR sąvoka: EURIBOR – per prieš Palūkanų keitimo dieną ėjusias 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų paskelbtų Europos tarpbankinės rinkos palūkanų normų (angl. Euro Interbank Offered Rate), aritmetinis vidurkis išreikštas metinėmis palūkanomis). EURIBOR rodiklį nustato, administruoja ir skelbia Europos pinigų rinkos institutas (angl. European Money Markets Institute) ar kita oficialiai paskirta organizacija.

Bendrą paskolos palūkanų normą sudaro palūkanų marža ir kintamoji bazinė palūkanų norma EUR LIBOR. Dėl šio pokyčio palūkanų marža nesikeis, tačiau EURIBOR kaip ir EUR LIBOR kintama palūkanų dalis kinta, o tai savo ruožtu gali turėti įtakos Jūsų mėnesiniams kredito įmokų dydžiams, todėl bendras mokamų palūkanų dydis gali sumažėti ar padidėti priklausomai nuo kintamos palūkanų dalies pokyčio.

Visą naujausią informaciją apie EURIBOR rodiklius ir jų pokyčius galite rasti čia.

EUR LIBOR kintama palūkanų dalis į EURIBOR kintamą palūkanų dalį bus pakeista automatiškai kredito sutartyje numatytą palūkanų keitimo dieną, einančią po 2022 m. kovo 01 d. ir klientams, kurių sutartys susietos su EUR LIBOR indeksu dėl to nereikia imtis jokių papildomų veiksmų. Pakeitus kintamą palūkanų dalį į EURIBOR bus taikomas kredito sutartyse numatytas EUR LIBOR kintamos palūkanų dalies palūkanų periodiškumas (atitinkamai 3 / 6 / 12 mėnesiai). Tais atvejais, kai pagal kredito sutartį palūkanų keitimo diena yra numatyta iki 2022 m. kovo 1 d., tą dieną bus pritaikyta paskutinė paskelbta EUR LIBOR kintamos palūkanų dalies reikšmė, o sekančią palūkanų keitimo dieną jau bus pritaikyta atitinkama EURIBOR reikšmė pagal aukščiau nurodytas ir kredito sutartyje nustatytas taisykles. Atsižvelgiant į tai, kad 3, 6 ar 12 mėnesių LIBOR USD planuojama skelbti iki 2023 m. birželio 30 d., kredito sutartys susietos su USD LIBOR indeksu, bus ir toliau vykdomos iki kol bus skelbiamas šis indeksas arba jis bus reprezentatyvus. Mums svarbus ilgalaikis ir tvarus bendradarbiavimas su mūsų klientais, todėl su visais klientais, kuriems taikomas USD LIBOR indeksas, susisieksime individualiai. Mes labai vertiname tinkamą elgesį su savo klientais, taip pat bankinėmis operacijas prižiūrinčiomis institucijomis, todėl mūsų LIBOR pakeitimo planas suderintas su Lietuvos banku.

Jei turite klausimų apie perėjimą, maloniai prašome kreiptis telefonu 1884.

Naudingos nuorodos:

„Vileišio 27“, Vileišio 27, Vilnius

Namai tarp sraunios ir lėtos kasdienybės.

„Go life“, Gerulaičio g. 4, Vilnius

Nerk į gyvenimą.

„Šančių ritmu“, Juozapavičiaus pr. 29C, Kaunas

Vos kelios minutės ir Jūs jau miesto centre.

„Lake town“, Duisburgo g. 1, Vilnius

Naujas gyvenamųjų daugiabučių namų kvartalas šalia vandens telkinio

„reVINGIS“, Geležinio Vilko g. 2, Vilnius

Tapkite pažangesnio miesto vizionieriais.

„Bajorų alėjos“, Salaspilio g. 6, Vilnius

Mažaaukščių namų gyvenvietė. Norisi gyventi taip.

„Aitvarų namai“, Lazdynėlių g. 16D / Lietaus g. 8 Vilnius

Ieškantiems patogumo ir harmonijos su gamta

„ALTUM“, Karaliaučiaus g. 1, Vilnius

Namai šeimai, vertinančiai miesto privalumus ir gamtos artumą

„Metų laikai“, Visorių g. 27, Vilnius

Gyventi visus metus.

„Naujapilis“, Žeimenos g. 147, Kaunas

Naujas daugiabučių namų kvartalas Žaliakalnio mikrorajone.

„Trinyčių 4A“, Trinyčių g. 4a, Klaipėda

Jaukūs apartamentai ramioje vietoje.

„Parko pakrantė“, Mokyklos g. 10, 12, 14, 16, 18, Klaipėda

Namai pagal kiekvieno gyvenimo būdą.

„Žvėryno city“, Paribio g. 12, Vilnius

Tiems, kuriuos įkvepia MIESTAS ir GAMTA.

„Hill City“, Kalvarijų g. 141, Vilnius

Mėgaukitės privalumais.

„City Yard“, Kareivių g. 2D, Vilnius

Harmoningam miesto gyvenimui.

„Kernavės Aveniu II“, Kernavės g. 14, Vilnius

A++ klasės daugiabutis gyvenamasis namas.

„SkyHome“, Rutkausko g. 19, Vilnius

Modernus 16 aukštų daugiabutis namas su panoraminiais vaizdais į Vilniaus miestą.

„Nemunaičiai“, H. ir O. Minkovskių g. 41B, Kaunas

Nemunaičiai – tai geriausia, apie ką galėjote svajoti. Čia, ant Nemuno kranto, galėsite kurti išskirtinę kasdienybę, apie kurią kiti tegali pasvajoti.

„Namučiai“, Versmės g. 24, Jonučių II k. Kauno r.

Nauja gyvenimo pradžia Jonučiuose!

„Nemuno parko namai“, Kęstučio g. 63, Prienai

Pabėkite į asmeninį kurortą ir mėgaukitės gamtos terapija, neišeinant iš namų!

„Europos sodas“, Europos prospektas 4, Kaunas

Tobula vieta gyventi.

„Mindaugo Baltas lapas“, Šaltinių g. 5, Vilnius

Čia įdomu gyventi kasdien.

„Šv. Stepono Baltas lapas“, Šv. Stepono g. 33, Vilnius

Ryškių istorijų pradžia.

„Mėlyni vilkai“, Skroblų g. 14, Vilnius

Tavo namai – minutė iki Naujamiesčio.

„Didlaukio3“, Didlaukio g. 3, Vilnius

Miesto gyvybė, parko kaimynystė, gamtos dvelksmas ir komfortiškas gyvenimas.

„Aurea home“, Giedraičių g. 65, Vilnius

Nauja galimybė pasirinkti jaukų gyvenimą centre.

„Martyno namai“, M. Mažvydo g. 25, Vilnius

Jūsų atradimams ir kasdieniams džiaugsmams.

„Karoliniškių namai“, Sausio 13-osios g. 31, Vilnius

Namai, kurių nusipelnei!

„Vytenio 4“, Vytenio g. 4, Vilnius

Keturi sezonai Vilniaus centre!

„Naujasis Skansenas“, Linkmenų g. 15, Vilnius

Tai nauji skandinaviško stiliaus namai, artimi ne tik širdžiai, bet ir miestui.

„Piliamiestis“, Brastos g. 24, Kaunas

Piliamiestis – Gyvenimas tekančios upės ritmu

„Jomanto parkas“, Baltupio g. 61A, Vilnius

Gyvenimas šalia parko.

„Life story“, Taikos pr. 57, Kaunas

Life story – nauji butai Jūsų naujai gyvenimo istorijai.

„Skylum“, Viršilų g. 6, Vilnius

Svajojantiems gyventi aukščiau ir siekti daugiau.

„Gilužio rivjera“, Gilužio g. 23, Vilnius

Tobula vieta gyventi, augti, svajoti.

„Vilnelės skverai“, Manufaktūrų g. 7, Vilnius

Šiuolaikinis miesto centras. Tarp Senamiesčio gyvybės ir parkų žalumos.

„Prie Vilnelės“, Pakraščio g. 10, Vilnius

Subalansuota gyventi Tavo ritmu.

„SILEO“, Narimanto g., Vilnius

Daugiau erdvės Jūsų šeimos akimirkoms.

„7 vakarai“, Budiniškių g. 2, 6, Vilnius

Viso gero – darbai. Labas vakaras – namai.

„Naujosios Santariškės“, Daujoto g. 4, Vilnius

Erdvūs ir jaukūs butai.

„Verkių sodas“, Verkių g. 39, Vilnius

„Verkių sodas“ – tarp Šiaurės miestelio šurmulio ir Verkių parko ramybės.

„Baltijos terasos“, Baltijos pr. 111, Klaipėda

Butai patogiam gyvenimui!

„Paupys“, Aukštaičių g., Vilnius

Šešių geriausių Lietuvoje architektų komandų suprojektuoti kvartalai.

„Lazdynėlių vingis“, Lazdynėlių g., Vilnius

Naujas jaukus mažaaukštės statybos daugiabučių namų projektas įsikūręs miškingoje vakarinėje sostinės dalyje

„Saulės butai“, Ragainės g. 6, Klaipėda

Naujas namų kvartalas itin patogioje, praktiškoje ir vienoje perspektyviausių vietų Klaipėdos mieste.

„Vileišio 27“, Vileišio 27, Vilnius

VILEIŠIO 27 – žmonėms, kuriems prestižas pirmiausia reiškia galimybę apsupti save ir šeimos narius visaverčiu komfortu. Projektas, augantis drauge su poreikiu gyventi ramybės oazėse gamtos prieglobstyje, tačiau nenutolstant nuo strateginių miesto taškų. Jūsų namai su išskirtine verte – ant subalansuotą gyvenimo tėkmę simbolizuojančios Neries kranto, gilią istoriją menančio Antakalnio mikrorajono širdyje.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 660 29105
El. paštas: pardavimai@realco.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Vileišio 27“, Vileišio 27, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Go life“, Gerulaičio g. 4, Vilnius

Kuriame projektą veržliems, spontaniškiems ir atviriems žmonėms, kurių kiekviena gyvenimo diena yra verta istorijos. Tiems, kam nuolat pritrūksta valandų dienoje, nes norisi nuveikti tiek daug, suderinti darbą ir laisvalaikį, kopti karjeros laiptais, pramogauti, išmėginti naujas patirtis, pajausti, kad iš tiesų gyvena! Šiame projekte visi būstai tik visiškai įrengti.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 660 29105
El. paštas: pardavimai@realco.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Go life“, Gerulaičio g. 4, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Šančių ritmu“, Juozapavičiaus pr. 29C, Kaunas

Vakarietišku stiliumi ir miesto ritmu alsuojantis dviejų daugiabučių projektas įsikūręs vienoje perspektyviausių vietų Kaune, Žemuosiuose Šančiuose. Čia atrasite puikius ir stilingus namus atitinkančius daugelį Jūsų poreikių ir svajonių.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 620 38 411
El. paštas: info@sanciuritmu.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Šančių ritmu“, Juozapavičiaus pr. 29C, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Lake town“, Duisburgo g. 1, Vilnius

Nauji namai šalia vandens telkinio, į kuriuos kasdien norėsite grįžti kaip į kurortą! Naujame gyvenamųjų daugiabučių namų kvartale Pašilaičiuose Jūsų lauks kurorto teikiami privalumai: poilsio zonos vaikams ir suaugusiems, žaidimų aikštelės įvairaus amžiaus vaikams, sporto erdvės aktyviems bendraminčiams, patogūs pėsčiųjų taikai smagiems pasivaikščiojimams su keturkojais draugais. Vandens telkinys su prieplauka ne vieną kvies užsiimti mankšta ant lieptelio, ramiai skaityti knygą paplūdimyje ar jaukiai medituoti pergolėje. Visi nauji butai Lake Town projekte bus su pilna apdaila ir santechnika vonios kambariuose, yra galimybė rinktis iš kelių mūsų dizainerių paruoštų apdailos variantų.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 609 30 507
El. paštas: labas@bonava.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Lake town“, Duisburgo g. 1, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„reVINGIS“, Geležinio Vilko g. 2, Vilnius

Tinkama vieta ir tinkamas metas pradėti kurti pažangesnį gyvenimą. reVINGIO miestas kyla ant vaizdingo Neries šlaito, greta didžiausio sostinėje Vingio parko. Įgyvendinant vieną didžiausių privačių investicijų miesto istorijoje – didžiulės industrinės teritorijos konversiją, sukuriama laisvalaikio, poilsio ir gyvenamoji erdvė: keturi daugiabučių kvartalai su 14 gyvenamųjų namų ir apie 595 butai. Praeities įkvėpta architektūra darniai jungia charakteringas erdves į visumą.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 697 55 000
El. paštas: gyvenimui@galio.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„reVINGIS“, Geležinio Vilko g. 2, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Bajorų alėjos“, Salaspilio g. 6, Vilnius

Šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje, Bajoruose, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje namus supa gamta.

Informaciją apie projektą suteiks:
Telefonu: 8 616 20 540
El. paštas: rita@eika.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Bajorų alėjos“, Salaspilio g. 6, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Aitvarų namai“, Lazdynėlių g. 16D / Lietaus g. 8 Vilnius

Aitvarų namai”, tai naujas gyvenamųjų namų kvartalas Vilniuje, Lazdynėliuose – ieškantiems patogumo ir harmonijos su gamta.

Indrė Bakanienė
Telefonu: 8 620 66 611
El. paštas: pardavimai@aitvarunamai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Aitvarų namai“, Lazdynėlių g. 16D / Lietaus g. 8 Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„ALTUM“, Karaliaučiaus g. 1, Vilnius

Projekte platus erdvių 2-4 kambarių butų pasirinkimas, o visi svarbiausi sprendimai jau įtraukti į butų kainą. Kiekviename bute erdvus balkonas, įstiklinta lodžija ar privati terasa jaukioms akimirkoms kartu.

Telefonu: 8 611 39444
El. paštas: pardavimai@altum.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„ALTUM“, Karaliaučiaus g. 1, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Metų laikai“, Visorių g. 27, Vilnius

Naujas kvartalas Šiaurinėje miesto dalyje, kurį EIKA kuria taip, kad namų sąvoka, kiekvieno, gyvenančio „Metų laikuose“, gerokai perliptų buto sienas, kad patogu ir gera gyventi kvartale ir jį supančioje aplinkoje būtų visus metus. Butai planuojami A++ energinio efektyvumo klasės, tad pasižymės itin mažais išlaikymo kaštais. Po namais planuojama požeminė automobilių aikštelė su dviračių saugyklomis. Elektromobilių vietos numatytos sklypo teritorijoje. Pirmojo aukšto butai turės privačias terasas arba pakeltus balkonus, likusių aukštų butai – erdvius balkonus. Pirmuose namų, einančių pagal Visorių g., aukštuose yra numatytos komercinės patalpos, kur galės kurtis kepyklėlės ar kavinukės.

Telefonu: 8 618 79173
El. paštas: greta.urbonaite@eika.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Metų laikai“, Visorių g. 27, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Naujapilis“, Žeimenos g. 147, Kaunas

Naujai statomas daugiabučių namų kvartalas Žaliakalnyje, Kauno klinikų kaimynystėje. 10 mažaaukščių namų kvartalas, apjuostas tvora ir saugomas kelio užtvarų, garantuoja ramų ir patogų gyvenimo būdą. Darbas, laisvalaikio vietos, švietimo ar sveikatos įstaigos pasiekiamos lengvai ir be rūpesčių. Visa tai – šalia ramybe ošiančių ilgaamžių Žaliakalnio medžių ir per langus grožintis Neries upės tėkme.

Telefonu: 8 618 13881
El. paštas: rinkodara@nuova.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Naujapilis“, Žeimenos g. 147, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Trinyčių 4A“, Trinyčių g. 4a, Klaipėda

Naujas daugiabutis klaipėdiečių mėgstamoje miesto dalyje – šalia centro – Mokyklos rajone. Labiausiai subalansuotas šeimoms. Name didžioji dauguma – trijų ir keturių kambarių butai. Yra ir keletas dviejų kambarių.

Telefonu: 8 686 14569
El. paštas: ntkitaip@gmail.com


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Trinyčių 4A“, Trinyčių g. 4a, Klaipėda SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Parko pakrantė“, Mokyklos g. 10, 12, 14, 16, 18, Klaipėda

Unikalus butų projektas viename vaizdingiausių parkų Klaipėdoje. Šiame gamtos slėnyje susipina miesto istorija, modernus gyvenimo būdas ir uostamiesčio privalumai. Siūlomi A+ klasės 1-3 kambarių butai nuo 28 iki 84 kv.m.

Telefonu: 8 697 99770
El. paštas: info@parkopakrante.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Parko pakrantė“, Mokyklos g. 10, 12, 14, 16, 18, Klaipėda SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Žvėryno city“, Paribio g. 12, Vilnius

Dinamiškas, į aplinką harmoningai įsiliejantis projektas Žvėryne, kuriame suplanuoti keturi 5-7 aukštų ir trys 3-jų aukštų namai. Ypatinga lokacija, kai iki žaliosios gamtos oazė tik kelios minutės, o miesto centras – pasiekiamas pėstute. A+ energinės klasės gyvenamosios paskirties butai, kiekvienas jų turi savo erdvų balkoną ar terasą (nuo 4,55 iki 133 kv.m.).

Telefonu: 8 611 41190
El. paštas: povilas@zverynocity.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Žvėryno city“, Paribio g. 12, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Hill City“, Kalvarijų g. 141, Vilnius

Tai naujas „Hanner“ būsto projektas Verkių mikrorajone, trokštantiems gyventi šalia Ozo parko ir mėgautis šios puikios lokacijos teikiamais privalumais. Šiame A energinės klasės projekte suplanuoti 1-3 kambarių būstai su erdviais balkonais, terasomis pirmuose ir paskutiniuose aukštuose bei poilsio zonomis įvairioms amžiaus grupėms.

Telefonu: 8 618 41 663
El. paštas: agne@hanner.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Hill City“, Kalvarijų g. 141, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„City Yard“, Kareivių g. 2D, Vilnius

Tai naujas „Hanner“ vystomas būsto projektas Verkiuose, apjungiantis skubantį miesto gyvenimą su žaliuojančia gamtos ramybe. Projektas įsikurs perspektyvioje bei atsinaujinančioje miesto dalyje, todėl tai patraukli vieta gyvenimui ar investicijai. Kurdami šį projektą apgalvojome visas detales iki smulkmenų tam, kad čia gyventi galėtumėte patogiai, šiuolaikiškai ir kokybiškai.

Telefonu: 8 618 41 663
El. paštas: agne@hanner.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„City Yard“, Kareivių g. 2D, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Kernavės Aveniu II“, Kernavės g. 14, Vilnius

Tai projektas, vertinantiems išskirtinę vietą miesto centrinėje dalyje ir siekiantiems būti įvykių sūkuryje. Gyvendami šioje atgyjančioje miesto dalyje galite naudotis visais miesto teikiamais privalumais: puikiu susisiekimu, išvystyta infrastruktūra bei laisvalaikio leidimui pritaikytomis vietomis.

Telefonu: 8 630 74 070
El. paštas: mantas@infra.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Kernavės Aveniu II“, Kernavės g. 14, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„SkyHome“, Rutkausko g. 19, Vilnius

Tvirtas monolitinio namo fasadas bus padengtas ilgaamžėmis fasado apdailos medžiagomis. Kiekvienas būstas turės erdvų balkoną. Butai parduodami su kokybiškai įrengta daline apdaila

Telefonu: 8 630 74 070
El. paštas: mantas@infra.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„SkyHome“, Rutkausko g. 19, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Nemunaičiai“, H. ir O. Minkovskių g. 41B, Kaunas

Nemunaičiai – Kaunas iš geriausios pusės! Net ir mažiausiame, vieno kambario bute telpa viskas: ir Kauno senamiesčio panorama, ir Nemuno pakrantė, ir prabangios lodžijos. Čia dera paukščių giesmės ir Kauno senamiesčio ritmas, kurį galėsite pajusti taip, kaip norite jūs – ar šėlti klubuose iki ryto, ar vaikštinėti paslaptingomis senamiesčio gatvelėmis iki vėlumos. Kad ir ką pasirinktumėte, namo sugrįšite pėsčiomis vos per 10 min. Tik įsivaizduokite, kokią kasdienybę galėsite susikurti – nesvarbu, ar pasirinksite kompaktišką vieno kambario butą savo ego, ar karališko dydžio apartamentus virš 100 kv. m.!

Telefonu: 8 618 06 035
El. paštas: viktorija@nemunaiciai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Nemunaičiai“, H. ir O. Minkovskių g. 41B, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Namučiai“, Versmės g. 24, Jonučių II k. Kauno r.

Namučiai – tai beveik tas pats kaip namai, tik jaukesni. Čia jūs mėgausitės ramia ir švaria gamtos apsuptimi. Draugiška bendruomenė pakvies jus prisijungti prie bendrų vakarų, gal net ir vakarienių, o jūsų vaikus – pažaisti.

Telefonu: 8 699 38 883
El. paštas: noriu@namuciai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Namučiai“, Versmės g. 24, Jonučių II k. Kauno r. SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Nemuno parko namai“, Kęstučio g. 63, Prienai

Nemuno parko namai – itin kokybiški, naujos statybos 2/3/4 kambarių butai su balkonais, terasomis, liftais, gyvenimui ir poilsiui šalia Nemuno, Prienų mieste, vos 5 km. nuo Birštono kurorto. Viršutiniame aukšte - Penthouse tipo apartamentai. Daugiabučio namo gyventojai turės galimybę naudotis dviračių saugyklomis, sandėliukais, tik jiems skirta sporto sale su treniruokliais, laisvalaikio zonomis, pilnai apželdintoje ir apšviestoje net 1,2 ha teritorijoje.

Telefonu: 8 606 50 052
El. paštas: lina.auste@capital.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Nemuno parko namai“, Kęstučio g. 63, Prienai SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Europos sodas“, Europos prospektas 4, Kaunas

Europos sodas - vienoje aukščiausių Kauno miesto vietų! Šalia projekto bus įrengtas 0,7 hektaro skveras, kuriame - takeliai pasivaikščiojimams, poilsio, jaunimo erdvės bei modernios vaikų žaidimų aikštelės. Bendro naudojimo dviračių saugykla su dviračių stovais ir laikikliais bei elektrinių paspirtukų įkorvimo stotelės. Nors Europos sodo namai yra vos kelios minutės automobiliu nuo miesto centro, jie apsupti gamtos - šalia Kauno Botanikos sodas.

Telefonu: 8 614 57 717
El. paštas: osvaldas@europossodas.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Europos sodas“, Europos prospektas 4, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Mindaugo Baltas lapas“, Šaltinių g. 5, Vilnius

Gyvenamųjų namų kvartalas MINDAUGO BALTAS LAPAS – nauji butai Naujamiestyje. Šaltinių, Mindaugo ir Aguonų gatvių, Vilniaus senamiesčio ir Naujamiesčio sankirtoje. Čia gyvenimas sklidinas ramybės, privatumo, o prireikus – senamiesčio šurmulio ir dinamikos.

Telefonu: 8 620 95342
El. paštas: erika.visnevskaja@eika.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Mindaugo Baltas lapas“, Šaltinių g. 5, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Šv. Stepono Baltas lapas“, Šv. Stepono g. 33, Vilnius

132 erdvės gyventi ir dirbti aktyviems miesto individualistams, kurių visas gyvenimas – Vilniaus centre. Įsivaizduokite gyvenimą ties pačia Senamiesčio ir Naujamiesčio riba. Istorinėje aplinkoje, tačiau neatsisakant tobulo modernių technologijų teikiamo komforto namuose.

Telefonu: 8 620 95342
El. paštas: erika.visnevskaja@eika.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Šv. Stepono Baltas lapas“, Šv. Stepono g. 33, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Mėlyni vilkai“, Skroblų g. 14, Vilnius

Racionaliam ir vizionieriškam miesto žmogui sukurtas gyvenamųjų namų kvartalas Vilkpėdėje, sudarantis puikias sąlygas gyvenimui arti miesto centro, kurio gyventojai gali džiaugtis aktyviu miesto gyvenimu šalia judraus Naujamiesčio, o tuo pačiu – mėgautis ramybe uždaroje teritorijoje atokiau nuo pagrindinių centro objektų.

Telefonu: 8 612 64759
El. paštas: greta.vitkeviciene@eika.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Mėlyni vilkai“, Skroblų g. 14, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Didlaukio3“, Didlaukio g. 3, Vilnius

1–4 kamb. butai su terasomis ir balkonais Baltupiuose, Didlaukio g.3. Vilniečių pamėgtoje vietoje viskas yra arčiau nei arti: miesto centras, Jomanto parkas, Cedrono tvenkinys, Ozo parkas, pramogų bei laisvalaikio kompleksai ir viskas, ko prireikia kasdien.

Telefonu: 8 618 33 732; 8 614 01 391; 8 626 76 029
El. paštas: info@lithome.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Didlaukio3“, Didlaukio g. 3, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Aurea home“, Giedraičių g. 65, Vilnius

1–3 kambarių butai Giedraičių g. su vaizdu į sostinės dangoraižius. Šiandien Šnipiškės išgyvena renesansą ir tampa viena patraukliausių vietų dirbti ir gyventi.

Telefonu: 8 618 33 732; 8 614 01 391; 8 626 76 029
El. paštas: info@lithome.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Aurea home“, Giedraičių g. 65, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Martyno namai“, M. Mažvydo g. 25, Vilnius

Atraskite savo namus atokiau nuo miesto šurmulio:

 • A energinė klasė
 • Erdvūs, įstiklinti balkonai
 • Kokybiški liftai
 • Saugi, aptverta teritorija
 • Patogus parkavimas po namu ir kieme
 • Atokiau nuo pagrindinių gatvių

Indrė Bakanienė
Telefonu: 8 620 66 611
El. paštas: pardavimai@martynonamai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Martyno namai“, M. Mažvydo g. 25, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Karoliniškių namai“, Sausio 13-osios g. 31, Vilnius

Karoliniškių Namai – naujas projektas Sausio 13-osios gatvėje, įsikūręs puikioje, žaluma apsuptoje Karoliniškių mikrorajono vietoje. Būsimi naujakuriai mėgausis puikia infrastruktūra, greitu susisiekimu ir žaliuojančia aplinka. Projektas įsikūręs šalia 162 ha ploto Karoliniškių draustinio. Jame esantys pažintiniai takai – jūsų ramiems pasivaikščiojimams ar aktyviam laisvalaikiui.

Telefonu: 8 615 23403
El. paštas: pardavimai@hanner.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Karoliniškių namai“, Sausio 13-osios g. 31, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Vytenio 4“, Vytenio g. 4, Vilnius

Privatumas ir ramybė įvykių centre - taip apibūdintume gyvenimą Naujamiestyje esančiame „Vytenio 4" projekte. Naujojo modernaus miesto Vilniaus senamiesčio sintezė suteikia daug privalumų: prestižą, aukšto lygio kultūrą, gausybę pramogų, patogų susisiekimą be automobilio.

Telefonu: 8 675 37377; 8 684 84886; 8 695 53235
El. paštas: pardavimai@homa.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Vytenio 4“, Vytenio g. 4, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Naujasis Skansenas“, Linkmenų g. 15, Vilnius

Besikuriantys miesto centre tarp Žalgirio ir Linkmenų gatvių. Visi svarbiausi Vilniaus taškai iš pasiekiami ranka. Gyvenimas ir darbas juda vienu ritmu, todėl sutaupysite ir laiko, ir energijos. Laiku sugrįžę namo po darbo dienos, visa tai galėsite sutelkti sau.

Telefonu: 8 615 28 183
El. paštas: viktorija.rinkeviciene@yit.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Naujasis Skansenas“, Linkmenų g. 15, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Piliamiestis“, Brastos g. 24, Kaunas

Dešiniajame Neries krante, kitapus Senamiesčio kuriasi Piliamiestis. Piliamiesčio kvartalas – tai ne pastatai, o laimingų žmonių miestas mieste. Čia atsiverianti Kauno pilies panorama suteikia kultūrinę ir istorinę perspektyvą, iš kurios miestas atsiskleidžia visu savo unikalumu ir įvairumu, o vos persikėlus tiltu per upę galima atsidurti pačiame jo gyvenimo sūkuryje.

Vaida Pocienė
Telefonu: 8 671 11 117
El. paštas: vaida.pociene@yit.lt

Gintvilė Jankūnienė
Telefonu: 8 682 18 102
El. paštas: gintvile.jankuniene@yit.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Piliamiestis“, Brastos g. 24, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Jomanto parkas“, Baltupio g. 61A, Vilnius

„Jomanto parkas” – tai naujas gyvenamasis projektas sostinėje, Baltupiuose, šalia žaliuojančio miesto parko. Dviem etapais plėtojamame projekte, devynių ir septynių aukštų pastatuose planuojama įrengti 224 butus. Apsigyvenkite „Jomanto parko“ projekte 2022 m. I pusmetį.

Telefonu: 8 525 967 15
El. paštas: info@jomantoparkas.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Jomanto parkas“, Baltupio g. 61A, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Life story“, Taikos pr. 57, Kaunas

Tai uždaras trijų namų kvartalas su sukurta erdve komfortiškam ir patogiam aktyvaus miestiečio gyvenimui – žalia, tvarkinga, jaukia. Erdve, kurioje dėmesys skiriamas pilnaverčiam gyvenimui, bendravimui, žaidimams – be automobilių kieme.

Telefonu: 8 650 86097; 8 647 43755
El. paštas: justas@lifestory.lt; ieva@lifestory.lt

Bendradarbiaujant su:
„Life story“, Taikos pr. 57, Kaunas SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Skylum“, Viršilų g. 6, Vilnius

Tai naujas daugiabučių projektas Vilniuje. Dangų siekianti moderni architektūra, romantiškos stogo terasos, bendraminčių bendruomenė bei puikus susisiekimas – tai tik dalis to, kas laukia naujųjų gyventojų.

Telefonu: 8 682 11 050
El. paštas: olga.s@omberg.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Skylum“, Viršilų g. 6, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Gilužio rivjera“, Gilužio g. 23, Vilnius

Tai unikali uždara, kurortą primenanti gyvenvietė, nuo kurios iki ežero - vos 50 metrų. Gyvenvietėje statomi tik 3 aukštų daugiabučiai, kurių architektūra darniai įsilieja į aplinkinę gamtą: pušynus ir miškelius. Palei Gėlužės ežerą projektuojamos vaikų ir suaugusiųjų laisvalaikio ir poilsio erdvės, dviračių ir pasivaikščiojimo takai.

Telefonu: 8 675 37377; 8 684 84886; 8 695 53235
El. paštas: pardavimai@homa.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Gilužio rivjera“, Gilužio g. 23, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Vilnelės skverai“, Manufaktūrų g. 7, Vilnius

Šalia senamiesčio, tarp Užupio ir Belmonto kuriasi unikalus šiuolaikinio miesto centras, kuriame miestas susitinka su žaliuojančiais parkais, pro namų langus veriasi Vilnelės slėnio vaizdai, pasivaikščioti kviečia ir Pavilnio miško takai, ir siauros senamiesčio gatvelės – viskas šalia.

Telefonu: 8 613 05743
El. paštas: pardavimai@merko.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Vilnelės skverai“, Manufaktūrų g. 7, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Prie Vilnelės“, Pakraščio g. 10, Vilnius

Imdamiesi šio projekto iš karto žinojome, kokiems žmonėms jis bus skirtas. Dabar nebūtina pasirinkti, ką labiau mėgsti: miestą ar gamtą. Kartais galime norėti pasinerti į miesto šurmulį, bet grįžti namo ten, kur istorinis parkas, ežerėliai, miškas, upė. Ne taip dažnai sostinėje pasitaiko galimybių šiuos du dalykus suderinti.

Telefonu: 8 660 29105
El. paštas: pardavimai@realco.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Prie Vilnelės“, Pakraščio g. 10, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„SILEO“, Narimanto g., Vilnius

Privati 32 kotedžų gyvenvietė su visais infrastruktūros sprendimais patogiam gyvenimui: patogiu privažiavimu, pilnu teritorijos sutvarkymu, aptvėrimu ir apšvietimu, antžeminėmis automobilių aikštelėmis, laisvalaikio zona su vaikų žaidimo aikštele.

Telefonu: 8 611 39444
El. paštas: pardavimai@sileo.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„SILEO“, Narimanto g., Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„7 vakarai“, Budiniškių g. 2, 6, Vilnius

„7 vakarai“ turi viską, ko reikia racionaliam, patogumą vertinančiam ir savo laiką taupančiam gyventojui. Norintiems iškart įsikelti į namus ir būsto įrengimo naštą nusimesti nuo savo pečių pasiūlysime didelį butų su pilna apdaila pasirinkimą. Kad besileidžiančios saulės vaizdas jums atsivertų tiesiai prieš akis, kiekvienas butas turės balkonus ar terasas ant stogo.

Telefonu: 8 660 29105
El. paštas: pardavimai@realco.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„7 vakarai“, Budiniškių g. 2, 6, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Naujosios Santariškės“, Daujoto g. 4, Vilnius

Tai išskirtinai erdvaus būsto mažaaukščiuose daugiabučiuose namuose statybos pavyzdys. Šiuolaikiški, išmanūs, aplinką tausojantys sprendimai, nuotoliniu būdu valdomas oro kondicionierius, rekuperacinė sistema bei saulės fotovoltinės elektrinės užtikrina komfortišką bei gamtai draugišką būsto valdymą ir padeda pasiekti statinių A++ energinio naudingumo klasę.

Telefonu: 8 659 11175
El. paštas: info@erdvusbutai.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Naujosios Santariškės“, Daujoto g. 4, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Verkių sodas“, Verkių g. 39, Vilnius

Jaukius namus ras norintys ir nuolat jausti miesto pulsą, ir leisti sau mėgautis atotrūkiu gamtoje.Daugiau nei trečdalį visos projekto teritorijos užims pavasariais žydintis sodas, kuris leis pasimėgauti ramiu atokvėpiu miesto aplinkoje. Ši uždara poilsio oazė, atitverta medžiais bei kita augmenija, džiugins grilio bei laisvalaikio zonomis, sporto įrengimais, vaikų žaidimų aikštelėmis.

Telefonu: 8 615 23 403
El. paštas: pardavimai@hanner.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke, ir įvedus nuolaidos kodą
Bendradarbiaujant su:
„Verkių sodas“, Verkių g. 39, Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Baltijos terasos“, Baltijos pr. 111, Klaipėda

Baltijos terasos“ – tai geografiniame Klaipėdos miesto centre kylantis šiuolaikiškos architektūros naujų daugiabučių namų kvartalas su visais naujakuriams reikalingais patogumais. Projektą sudaro keturi 7 aukštų A klasės gyvenamieji namai su liftais, erdviais balkonais, moderniu grindiniu šildymu, sandėliukais rūsyje, požeminėmis ir antžeminėmis automobilių parkavimo vietomis ir vaikų žaidimų aikštele.

Telefonu: 8 656 77222
El. paštas: pardavimai@baltijosterasos.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Baltijos terasos“, Baltijos pr. 111, Klaipėda SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Paupys“, Aukštaičių g., Vilnius

Gyvenamųjų namų kvartalai, modernus verslo kompleksas, kūrybinės ir visuomeninės paskirties erdvės, vaikų darželis ir senamiesčio turgus – visa tai kursis naujame sostinės rajone pavadinimu „Paupys“. 5 hektarų buvusi pramoninė teritorija sostinės senamiestyje atgims su nauja jėga ir taps gyvybingu miestiečių bei turistų traukos centru.

Telefonu: 8 611 22 272
El. paštas: l.morkuniene@darnugroup.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.
 • Nuolaidos kodo teiraukitės pas pardavėją ir nepamirškite pateikti pildydami būsto paskolos paraišką interneto banke.
Bendradarbiaujant su:
„Paupys“, Aukštaičių g., Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Lazdynėlių vingis“, Lazdynėlių g., Vilnius

Tai naujas jaukus mažaaukštės statybos daugiabučių namų projektas įsikūręs miškingoje vakarinėje sostinės dalyje – Lazdynėliuose. Šalia esantis Bukčių miškas bei tekanti Neris dovanos gaivią žalumą, kuri puikiai tiks aktyviam laisvalaikiu ir laikui su šeima.

Telefonu: 8 675 37377; 8 684 84886; 8 695 53235
El. paštas: pardavimai@homa.lt


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Lazdynėlių vingis“, Lazdynėlių g., Vilnius SkaičiuoklėPildyti paraišką

„Saulės butai“, Ragainės g. 6, Klaipėda

Naujas namų kvartalas itin patogioje, praktiškoje ir vienoje perspektyviausių vietų Klaipėdos mieste.

Mindaugas Česėkas
Telefonu: 8 609 72 002
El. paštas: mindaugas@saulesbutai.eu


Įsigyjantiems būstą šiame projekte taikome specialias finansavimo sąlygas:

 • Perkant būstą šiame projekte, taikysime nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui;
 • Nuolaida galioja pateikus paraišką interneto banke ir įvedus nuolaidos kodą.
Bendradarbiaujant su:
„Saulės butai“, Ragainės g. 6, Klaipėda SkaičiuoklėPildyti paraišką

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, pabrangins skolinimąsi, taip pat Jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą. Paskola turi būti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu.

Dovana „Swedbank“ būsto paskolos turėtojams

„Senukų“ lojalumo ir nuolaidų kortelė „Naujakurys“

Plačiau

Kredito kortelė specialiomis sąlygomis

Nuolaida naujiems būsto paskolos turėtojams

Plačiau

Pasiūlymas naujiems būsto paskolos turėtojams

Pritrūko lėšų būsto įrengimui ar remontui? Pasidomėkite specialiu pasiūlymu vartojimo paskolai namams.

Plačiau

Pritrūko santaupų remontui ar stambesniems pirkiniams?

Pasidomėkite mūsų itin lanksčia kredito linija, kuri tiks daugeliui Jūsų reikmių.

Domėtis

Gaukite prekybos centro „Senukai“ nuolaidų kortelę naujakuriams be jokių apribojimų!

Įsikurkite savo naujuose namuose lengviau ir greičiau! „Swedbank“ būsto paskolos sutartį pasirašiusiems klientams dovanojame lojalumo ir nuolaidų kortelę „Naujakurys“ – ja galėsite naudotis 24 mėn. be jokių apribojimų.

Specialiai „Swedbank“ klientams taip pat siūlome:

 • Buitinės technikos pasiūlymai TOP kainomis. Plačiau
 • Specialūs pasiūlymai. Plačiau

Kortelės „Naujakurys“ turėtojams „Senukų“ prekybos centruose*:

 • kasdien taikoma 30% nuolaida daugeliui prekių. Prekėms, kurioms negalioja ši nuolaida, taikomos didmeninės kainos nurodytos kainoženkliuose;
 • kasdien taikoma 30% nuolaida įrankių nuomos bei siuvimo paslaugoms;
 • galimybė gauti nemokamą interjero projektą, „Senukų“ prekybos centre įsigijus ne mažiau 50 proc. prekių, reikalingų šiam projektui įgyvendinti;
 • nemokamas prekių pristatymas (iki 1,5 t svorio) iki 20 km atstumu nuo „Senukų“ parduotuvės, kurioje buvo užsakytos prekės, vieno apsipirkimo metu įsigijus prekių už 300 Eur ir daugiau;
 • asmeninio „Senukų“ vadybininko konsultacija ir aptarnavimas;
 • galimybė užsakyti prekes telefonu, e. paštu ar atvykus pas asmeninį vadybininką.

* Nuolaidų kortelė negalioja perkant franšizinėse parduotuvėse (peržiūrėkite jų sąrašą čia) ir internetu.

Kaip gauti kortelę „Naujakurys“:

 1. Pasirašę būsto paskolos sutartį, nuolaidos kodą kortelei rasite interneto banko skiltyje „Mano sutartys“.
 2. Kodą įrašykite lojalumo programos „Naujakurys“ registracijoje čia. Nuolaidos kodu galima pasinaudoti tik registruojantis internetu www.senukai.lt.
 3. Po registracijos sulaukite „Senukų“ vadybininko skambučio, kurio metu susitarsite dėl patogiausio būdo atsiimti nuolaidų kortelę.
Plačiau apie kortelę ir lojalumo programą „Naujakurys“

Pasiūlymas galioja iki 2023 metų rugpjūčio 24 dienos. „Swedbank“, AB neatsako už „Senukų“ paslaugų bei aptarnavimo kokybę.

Sužinokite daugiau: www.senukai.lt

Tel. nr.: +370 700 35 522

El. paštas: naujakurys@keskosenukai.lt

Kredito kortelės pasiūlymas naujiems būsto paskolos turėtojams

„Swedbank“ būsto paskolos turėtojams galioja specialios sąlygos įsigyjant Klasikinę arba Auksinę kredito kortelę:

 • 0 Eur kortelės išdavimo mokestis užsisakius ją gauti paštu;
 • 0 Eur kortelės administravimo mokestis pirmus 6 mėnesius po jos išdavimo.

Įprastai Klasikinės kredito kortelės mėnesinis mokestis yra 1,44 EUR/mėn., o Auksinės – 3,47 Eur/mėn., išdavimo mokestis siunčiant paštu – 2 Eur. Norint pasinaudoti pasiūlymu niekuo papildomai rūpintis nereikia – nuolaidą naujiems būsto paskolos turėtojams pritaikysime automatiškai.

Jums gali praversti šie kredito kortelių privalumai:

 • Auksinės kortelės kredito limitas – nuo 600 Eur, o Klasikinės – nuo 300 Eur, labai pravers jei prireiktų lėšų įrenginėjant naujus namus.
 • Atsiskaičius Auksine kortele 30 dienų, o Klasikine – 25 dienas neskaičiuojamos palūkanos už panaudotą kredito limitą.
 • Suteikiamas 180 dienų trukmės pirkinių draudimas, galiojantis daugeliui prekių.
Sužinoti daugiau

Svarbu! Šis pasiūlymas galioja tik naujiems „Swedbank“ būsto paskolos turėtojams, kurių būsto paskolos sutartis su „Swedbank“ yra sudaryta ne seniau kaip 12 mėn. iki paraiškos gauti kredito kortelę pateikimo. Pasiūlymas galioja iki 2022-12-31. Pasiūlymas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Standartinis metinės normos apskaičiavimo pavyzdys kredito kortelėms: jei imtumėte 1 500 Eur kreditą, kai kredito sutarties trukmė yra 42 mėn., kredito grąžinimo terminas 4 mėn., mokama 375 Eur mėnesinė kredito limito grąžinimo įmoka (Fiksuotų įmokų kredito kortelės atveju taikomas kredito naudojimo terminas 36 mėn., kredito grąžinimo terminas 24 mėn., mokama 75 Eur mėnesinė kredito limito grąžinimo įmoka), taip pat taikoma 19 % metinė fiksuotų palūkanų norma, mokamas Banko nustatytas minimalus kasdienių paslaugų mokestis (0,70 Eur per mėnesį), mėnesinis kortelės administravimo mokestis, vienkartinis kortelės išdavimo mokestis, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (MN) būtų:

 • Klasikinei kredito kortelei – 23%, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 2552 Eur.
 • Auksinei kredito kortelei – 24,9%, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 2627 Eur.

Bendros kredito kainos metinė norma ir bendra kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą lygų Kredito sutarties trukmei, bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat, kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu, ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

Išskirtinis pasiūlymas vartojimo paskolai namams

Nauji būsto paskolos turėtojai gali pasinaudoti specialiu nuolaidos kodu vartojimo paskolai namams, su kuriuo nebus taikomas sutarties administravimo mokestis. Įprastai šis mokestis siekia 95 Eur ir daugiau.

Kaip ir kur panaudoti nuolaidos kodą? Pildydami paraišką vartojimo paskolai namams, laukelyje „Nuolaidos kodas“ įveskite kodą: NAMAI2022.

Trumpai apie vartojimo paskolą namams:

 • Tinka ketinantiems remontuoti ar įsirengti būstą.
 • Nereikia pradinio įnašo.
 • Galite pasiskolinti nuo 5 000 iki 20 000 Eur.
Sužinoti daugiau

Svarbu! Šis pasiūlymas galioja tik naujiems „Swedbank“ būsto paskolos turėtojams, kurių būsto paskolos sutartis su „Swedbank“ yra sudaryta ne seniau kaip 12 mėn. iki paraiškos gauti vartojimo paskolą namams pateikimo. Pasiūlymas galioja iki 2022-12-31. Pasiūlymas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Standartinis metinės normos apskaičiavimo pavyzdys vartojimo paskolai namams: Jei imtumėte 10 000 Eur dydžio kreditą, kai kredito sutarties trukmė (ir Kredito grąžinimo terminas) – 6 metų (bendras įmokų skaičius – 71) taikant 9,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), 0 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 185.33 Eur mokant anuiteto metodu, bendros kredito kainos metinė norma būtų 11,28 %, o bendra kredito gavėjo sumokama suma būtų 13 499,06 Eur.

Bendros kredito kainos metinė norma ir bendra kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą lygų Kredito sutarties trukmei, bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat, kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu, ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

Kredito linija – itin lanksti paskola naujakuriams

Jei įrenginėjant naują būstą pritrūko santaupų, mūsų lanksti kredito linija padės padengti išlaidas už remontą ar stambesnius pirkinius. Patys nuspręskite kur ir kokiomis dalimis panaudosite gautas lėšas!

Trumpai apie kredito liniją:

 • kredito limitas iki 20 000 Eur, bet ne daugiau kaip 4 mėnesių grynųjų pajamų;
 • panaudotą kredito sumą galite grąžinti ir vėl naudoti 12 mėnesių;
 • palūkanas mokėsite tik už panaudotą kredito dalį, o už dar nepanaudotą mokėsite kur kas mažesnį įsipareigojimo mokestį.

Pasibaigus 12 mėnesių trukmės limito naudojimosi terminui ir jo nepratęsus, panaudotą kredito dalį turėsite grąžinti per 48 mėnesius.

Sužinoti daugiau

Pildyti paraišką

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Prieš apsisprendžiant dėl paskolos ir jos dydžio rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir/ar šeimos finansines galimybes. Rekomenduojama, kad visoms Jūsų (šeimos) turimų finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokoms skirtumėte ne daugiau kaip 30-40 % pajamų per mėnesį.

Tipinis pavyzdys:

Jei imamo su nekilnojamuoju turtu susijusio būsto kredito bendra suma būtų 89 000 Eur, kai kredito sutarties trukmė – 26 metai, taikant 3.50 proc. kintamą metinę palūkanų normą, mokant banko nustatytą vienkartinį 0,4 proc. kredito sumos sutarties administravimo mokestį (356 Eur), minimalų kasdienių paslaugų mokestį (1 Eur per mėnesį), hipotekos įregistravimo mokestį (8.60 Eur), būsto kredito įmokas mokant anuiteto metodu, bendros kredito kainos metinė norma būtų 3.67 proc., o bendra kredito gavėjo mokama suma būtų – 137 210.05 EUR. Bendras kredito įmokų skaičius - 312 ir įmokos suma – 438.18 Eur.

Bendros kredito kainos metinė norma, bendra kredito gavėjo mokama suma, bendras kredito įmokų skaičius ir įmokos suma apskaičiuoti laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios terminą lygų kredito sutarties trukmei, visa kredito suma išmokama sutarties pasirašymo dieną, šalys tinkamai vykdys visus savo įsipareigojimus, kintama palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki kredito sutarties pabaigos. Papildomai klientas patirs turto draudimo ir vertinimo išlaidas, kurios priklauso nuo įkeičiamo turto individualių savybių ir todėl nėra įskaičiuotos į bendrą kredito kainą aukščiau nurodytame pavyzdyje.

Jeigu sudaroma kredito užsienio valiuta sutartis, t. y. kai kliento pajamų (ar didžiosios jų dalies) valiuta ir/arba kliento rezidavimo valstybės, kuri yra ES valstybė narė arba Europos ekonominės erdvės valstybė, valiuta skiriasi nuo kredito, išduoto eurais valiutos, užsienio valiutos kurso pasikeitimas palyginti su eurais gali reikšmingai padidinti paimto kredito sumą ir mokamų mokėjimų dydį.

Paskola turi būti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu. Naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, pabrangins skolinimąsi, taip pat jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Sudarant kredito sutartį jums reikės sumokėti paskolos administravimo mokestį. Paskolos administravimo mokesčio ir kitų mokesčių dydžiai nurodyti čia.

Jei planuojate atnaujinti ar remontuoti savo namus, rinkitės tvarų būdą ir pagerinkite savo namų energinį naudingumą.

Apdraudę savo būstą būsite apsaugoti nuo nuostolių, patiriamų dėl užliejimo, vagystės ir kt. bei nuo didesnių rizikų.

Gyvybės draudimas apsaugos Jūsų artimuosius nuo finansinių sunkumų, kai jūs negalėsite.

Pravers, jei planuojate pasiskolinti daugiau nei 5000 € namams įsirengti ar remontuoti.

Suteikiama saulės elektrinės įsirengimui arba nutolusios saulės elektrinės dalies įsigijimui.

valuators

valuatorsContent
Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!
Specialus pasiūlymas!

Kredito kortelė - apsipirkimui, kelionėms ir kasdieniams Jūsų poreikiams

Specialus pasiūlymas Auksinei ir Klasikinei kredito kortelei iki 2022 gruodžio 23 d.

 • Kredito limitas nuo 300 EUR.
 • Kelionių draudimas Jums ir kartu keliaujantiems šeimos nariams.
 • 180 dienų pirkinių draudimas daugeliui pirkinių.
 • Palūkanų skaičiavimo atidėjimas.