Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Paskola automobiliui

Nuolaida

Gero kelio su naujuoju automobiliu!

Specialus pasiūlymas: sutarties administravimo mokestis 0 Eur. Įprastai šis mokestis sudaro 50 Eur ar daugiau.

 • Nereikia pradinio įnašo.
 • Metinės palūkanos nuo 7,9 %.
 • Kasko draudimas rekomenduojamas, tačiau neprivalomas.

Specialus pasiūlymas galioja nuo šių metų rugsėjo 13 iki spalio 31 dienos.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką jūsų kredito istorijai, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Užpildykite paraišką per 2 minutes Gaukite asmeninį paskolos pasiūlymą Sudarykite sutartį interneto banke

Apskaičiuokite preliminarią mėnesio įmoką

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra įsipareigojimas suteikti kreditą. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.

 •  0

Paraiška sutarties keitimui

Svarstote rinktis Kasko draudimą? Kasko draudimo paslaugą teikia „Swedbank P&C Insurance AS“ Lietuvos filialas. Draudimo taisykles rasite www.swedbank.lt. Pirmiausia įvertinkite mūsų Kasko privalumus ir sužinokite jums siūlomą draudimo įmoką. Išsamiau

Prieš apsisprendžiant dėl paskolos ir jos dydžio rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir/ar šeimos finansines galimybes. Rekomenduojama, kad visoms Jūsų (šeimos) turimų finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokoms skirtumėte ne daugiau kaip 30-40 % pajamų per mėnesį.

Tipinis pavyzdys

Jei imtumėte 6 400 Eur vartojimo kreditą, sutarties trukmė (ir Kredito grąžinimo terminas) – 5 metai, taikant 10,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), 64 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 139.21 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 12,39 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 8 458.62 Eur.

Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą lygų Kredito sutarties trukmei, Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

Metinės palūkanos nuo 7,9 iki 18 %.

Paskola automobiliui yra puikus sprendimas, jei ketinate įsigyti naudotą automobilį, motociklą ar kitą transporto priemonę.

 • Pinigus pervesime į Jūsų sąskaitą iškart po to, kai pasirašysite sutartį interneto banke. Transporto priemonė turi būti užregistruota paskolos gavėjo vardu VĮ „Regitra“ transporto priemonių registre per 30 dienų po sutarties pasirašymo. Nuo to momento automobilis priklauso Jums, o nusprendę jį parduoti apie tai neprivalote informuoti banko.
 • Nereikia automobilio vertinimo.
 • Kasko draudimas rekomenduojamas, tačiau neprivalomas.
 • Galėsite grąžinti paskolą anksčiau laiko be papildomų mokesčių.
 1. Užpildykite paraišką interneto banke.
 2. Apie priimtą sprendimą informuosime Jus telefonu, SMS žinute arba interneto banko žinute.
 3. Susipažinkite su sutarties sąlygomis ir ją pasirašykite interneto banke. Pinigus pervesime į Jūsų sąskaitą per kelias minutes.
 4. Sveikiname! Automobilis netrukus taps Jūsų nuosavybe. Užregistruokite automobilį savo vardu per 30 dienų.
 • Finansuojama suma nuo 3 000 iki 20 000 Eur.
 • Paskolos terminas nuo 6 mėnesių iki 7 metų.
 • Mažiausios mėnesio pajamos 400 Eur, sudarant sutartį kartu su bendraskoliu – mažiausiai 800 Eur. Jei esate vedęs / ištekėjusi, tačiau pageidaujate paskolą imti vienas (-a), pildydami paskolos paraišką nurodykite, kad pageidaujate Asmeninio kredito. Jeigu Jūsų pajamos bus nepakankamos tokiam asmeniniam kreditui gauti, Jūsų sutuoktinis (-ė) turės užpildyti bendraskolio / laiduotojo paraišką, kad bankas galėtų įvertinti šeimos kreditingumą.
 • Pajamas turite reguliariai gauti ne trumpiau nei 6 mėn. iš eilės ir Jums turi būti pasibaigęs bandomasis laikotarpis.
 • Jūsų (šeimos) mėnesio išlaidos turimiems finansiniam įsipareigojimams dengti turi būti ne didesnės nei 40 % Jūsų mėnesio pajamų.
 • Jums reikia turėti „Swedbank“ sąskaitą, į kurią galėtume pervesti paskolos sumą. Šiai sąskaitai taikomi aptarnavimo mokesčiai, kuriuos galite peržiūrėti banko įkainiuose.

Pastaba! Transporto priemonė turi būti užregistruota paskolos gavėjo vardu VĮ „Regitra“ transporto priemonių registre per 30 dienų po sutarties pasirašymo. To nepadarius jums bus pradėtos taikyti 18% fiksuotos metinės palūkanos.

Įkainiai

 • Fiksuotos metinės palūkanos nuo 7,9 iki 18 %. Palūkanos nustatomos kiekvienam klientui individualiai ir priklauso nuo paskolos sumos dydžio, kliento kredito istorijos ir kt.
 • Vienkartinis sutarties administravimo mokestis – 1 % nuo paskolos sumos (ne mažiau nei 50 Eur).

Paskolos sutarties pakeitimai

Savitarnoje Jūs galite:

 • pakeisti mokėjimo dieną;
 • pakeisti sąskaitą, nuo kurios nurašomos įmokos;
 • atlikti dalinius mokėjimus ar grąžinti visą sumą anksčiau laiko be papildomų mokesčių.

Aplinkai draugiškas automobilis – tai Jūsų pasirinkimas gyventi tvariau

Ar žinojote, kad net 30 % viso atmosferoje esančio ir klimato kaitą sukeliančio CO2 kiekio išskiria transporto priemonės? Todėl automobilių gamintojai stengiasi pasiūlyti tvaresnių alternatyvų. Mažiau taršūs automobiliai tausoja ne tik aplinką, bet ir jūsų piniginę, nes jų išlaikymo kaštai yra mažesni. Ženkite tvarų žingsnį visų labui – pasirinkite hibridinį ar elektrinį automobilį.

 1. Elektromobilis, hibridinis ar kitas automobilis su maža CO2 emisija – tai jūsų indėlis į aplinkos tausojimą. Beje, aplinkai draugiškiems automobiliams mes siūlome itin patrauklias lizingo sąlygas.
 2. Naudokitės vienu automobiliu kartu su kitais – šeimos nariais, kolegomis, kaimynais. Taip 3–4 kartus sumažinsite neigiamą poveikį aplinkai. Pradėkite nuo mažų dalykų – pavežkite kolegą, kaimynų vaikus ar patys prisijunkite prie bičiulių ekipažo, kad automobiliai būtų kuo dažniau naudojami bendroms reikmėms.
 3. Kai tik galite, eikite pėsčiomis, važiuokite dviračiu ar viešuoju transportu. Beje, 30 minučių greito ėjimo per dieną yra gera mankšta, padedanti pagerinti nuotaiką.

Pirkdami naują automobilį atkreipkite dėmesį į degalų suvartojimą ir CO2 emisijas. Šie rodikliai rodo automobilio draugiškumą aplinkai.

Netaršios ir mažai taršios
transporto priemonės – tai įkraunami elektromobiliai, turintys įkrovimo lizdą.

Mažai ir vidutiniškai taršios
transporto priemonės. Dažniausiai tai hibridiniai automobiliai.

Vidutiniškai ir stipriai taršios
transporto priemonės su dyzeliniais ar benzininiais varikliais.

Apskaičiuokite, kiek CO2 išmeta jūsų pasirinktas keliavimo būdas kas mėnesį?
 • 0
 • forest
  0

Skaičiuoklės metodika paremta „ClimateCare“.

Tinka, jei ketinate įsigyti naują ar brangesnį naudotą automobilį.

Transporto priemonių (kasko) draudimas atlygins žalą, kurią patirsite dėl nelaimės metu sugadinto Jūsų automobilio.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Išmėginkite periodinį investavimą!

 • Pradėti investuoti galite nors ir nuo 1 Euro.
 • Galite pasirinkti sau patogų periodiškumą: kas savaitę, kas mėnesį ar ketvirtį.
 • Investuojamą sumą pasirinktu santykiu galite paskirstyti į kelis skirtingus fondus.
 • Automatizuotas fondų pirkimas padeda išvengti emocijomis grįsto investavimo.

Primename, kad sandoriai „Swedbank“ fonduose ir vertybinių popierių saugojimas – nemokami. Pasiskaičiuokite, kiek tikėtina uždirbti periodiškai investuojant:

Investavimo skaičiuoklė