Paskola automobiliui

Gero kelio su naujuoju automobiliu!

Paskola automobiliui – patogus ir greitas sprendimas.

  • Nereikia pradinio įnašo.
  • Kasko draudimas rekomenduojamas, tačiau neprivalomas.
  • Pinigus pervesime Jums į sąskaitą iš karto po sutarties sudarymo.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką jūsų kredito istorijai, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Apskaičiuokite preliminarią mėnesio įmoką

Paskolos suma
Paskolos terminas

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra įsipareigojimas suteikti kreditą. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.

Nesate tikri, kad pasirinkote tinkamą produktą?
Preliminari mėnesio įmoka
0
Sutarties mokestis
0
Paraiška sutarties keitimui
Svarstote rinktis Kasko draudimą?Kasko draudimo paslaugą teikia „Swedbank P&C Insurance AS“ Lietuvos filialas. Draudimo taisykles rasite www.swedbank.lt. Pirmiausia įvertinkite mūsų Kasko privalumus ir sužinokite jums siūlomą draudimo įmoką. Išsamiau
!

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei imtumėte 5 000 Eur vartojimo kreditą, sutarties trukmė (ir Kredito grąžinimo terminas) – 5 metai, taikant 11 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), 50 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 108,88 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 12,58 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 6 583,32 Eur.

Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą lygų Kredito sutarties trukmei, Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

Paskola automobiliui yra puikus sprendimas, jei ketinate įsigyti naudotą automobilį, motociklą ar kitą transporto priemonę.

  • Pinigus pervesime į Jūsų sąskaitą iškart po to, kai pasirašysite sutartį interneto banke. Transporto priemonė turi būti užregistruota paskolos gavėjo vardu VĮ „Regitra“ transporto priemonių registre per 30 dienų po sutarties pasirašymo. Nuo to momento automobilis priklauso Jums, o nusprendę jį parduoti apie tai neprivalote informuoti banko.
  • Nereikia automobilio vertinimo.
  • Kasko draudimas rekomenduojamas, tačiau neprivalomas.
  • Galėsite grąžinti paskolą anksčiau laiko be papildomų mokesčių.

Susiję paslaugos