Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Paskola automobiliui

Gero kelio su naujuoju automobiliu!

Specialus pasiūlymas! Pasinaudojus nuolaidos kodu AUTO, paskolos sutarties administravimo mokestis – 0 EUR*

Paskola automobiliui – patogus ir greitas sprendimas.

 • Nereikia pradinio įnašo.
 • Metinės palūkanos nuo 7,9 %.
 • Pinigus pervesime Jums į sąskaitą iš karto po sutarties sudarymo.
Užpildykite paraišką per 2 minutes Gaukite asmeninį paskolos pasiūlymą Sudarykite sutartį interneto banke

Automobilio paskolos skaičiuoklė

Mėnesio įmoka

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

Ligos ir nedarbo apsauga palengvins finansinę naštą, jei draudžiamojo įvykio atveju:

 • netikėtai netektumėte darbo;
 • susirgtumėte jūs ar jūsų vaikas ir dėl to laikinai negalėtumėte dirbti ilgiau kaip 30 dienų;
 • laikinai netektumėte darbingumo, pvz., dėl traumos ar kito nelaimingo atsitikimo.

Draudimo sutartis gali būti sudaryta tik per 30 d. po Vartojimo paskolos sutarties sudarymo.

 • 0
 • 38
 • 0

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.

Draudimo įmokos paskaičiavimas yra preliminarus, o galutinės Jums pasiūlytos draudimo sąlygos gali būti kitokios. Ligos ir nedarbo apsaugos draudimo paslaugą teikia „Swedbank P&C Insurance AS“ Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB.

Jūsų pajamos atskaičius mokesčius turi būti ne mažesnės nei 550 Eur/mėn. Jei paskolą imate su bendraskoliu, bendros šeimos (bendraskolių) pajamos, atskaičius mokesčius, turėtų būti ne mažesnės nei 1000 Eur/mėn. Vidutinė pajamų suma per pastaruosius 6 mėnesius. Jeigu paskolos paraišką teikiate su bendraskoliu, pridėkite ir jos / jo mėnesines pajamas. Nurodykite Jūsų / šeimos visų turimų finansinių įsipareigojimų vidutinę įmokų sumą per mėnesį (pavyzdžiui, paskolų, pirkimų išsimokėtinai, lizingo ir kitų įsipareigojimų bendra suma). Jeigu paraišką teikiate su bendraskoliu, taip pačiai pridėkite ir jos / jo finansinių įsipareigojimų sumą.
 • 0

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką jūsų kredito istorijai, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Tipinis pavyzdys

Jei imtumėte 8 000 Eur vartojimo kreditą, sutarties trukmė (ir Kredito grąžinimo terminas) – 5 metai, taikant 9,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį ( 1 Eur per mėnesį), 80 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 171,23 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 11,27%, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 10 414,54 Eur.

Palūkanos nuo 7.9% iki 16.9%. Palūkanos nustatytos su nuolaida, kuri gali būti panaikinta ir nustatyta 18 % metinė fiksuotų palūkanų norma, jei paskola nebus panaudota pagal paskirtį, o tai gali lemti didesnę bendrą kredito kainą ir jos metinę normą.

Paskola automobiliui yra puikus sprendimas, jei ketinate įsigyti naudotą automobilį, motociklą ar kitą transporto priemonę.

 • Pinigus pervesime į Jūsų sąskaitą iškart po to, kai pasirašysite sutartį interneto banke. Transporto priemonė turi būti užregistruota paskolos gavėjo vardu VĮ „Regitra“ transporto priemonių registre per 60 dienų po sutarties pasirašymo. Nuo to momento automobilis priklauso Jums, o nusprendę jį parduoti apie tai neprivalote informuoti banko.
 • Nereikia automobilio vertinimo.
 • Kasko draudimas rekomenduojamas, tačiau neprivalomas.
 • Galėsite grąžinti paskolą anksčiau laiko be papildomų mokesčių.
 1. Užpildykite paraišką interneto banke.
 2. Apie priimtą sprendimą informuosime Jus telefonu, SMS žinute arba interneto banko žinute.
 3. Susipažinkite su sutarties sąlygomis ir ją pasirašykite interneto banke. Pinigus pervesime į Jūsų sąskaitą per kelias minutes.
 4. Sveikiname! Automobilis netrukus taps Jūsų nuosavybe. Užregistruokite automobilį savo vardu per 60 dienų.
 • Finansuojama suma nuo 3 000 iki 20 000 Eur.
 • Paskolos terminas nuo 6 mėnesių iki 7 metų.
 • Prieš apsisprendžiant dėl paskolos ir jos dydžio rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir / ar šeimos finansines galimybes. Rekomenduojama, kad visoms Jūsų (šeimos) turimų finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokoms skirtumėte ne daugiau kaip 30–40 % pajamų per mėnesį.
 • Mažiausios mėnesio pajamos 550 Eur, sudarant sutartį kartu su bendraskoliu – mažiausiai 1000 Eur. Jei esate vedęs / ištekėjusi, tačiau pageidaujate paskolą imti vienas (-a), pildydami paskolos paraišką nurodykite, kad pageidaujate Asmeninio kredito. Jeigu Jūsų pajamos bus nepakankamos tokiam asmeniniam kreditui gauti, Jūsų sutuoktinis (-ė) turės užpildyti bendraskolio / laiduotojo paraišką, kad bankas galėtų įvertinti šeimos kreditingumą.
 • Pajamas turite reguliariai gauti ne trumpiau nei 6 mėn. iš eilės ir Jums turi būti pasibaigęs bandomasis laikotarpis.
 • Jūsų (šeimos) mėnesio išlaidos turimiems finansiniam įsipareigojimams dengti turi būti ne didesnės nei 40 % Jūsų mėnesio pajamų.
 • Jums reikia turėti „Swedbank“ sąskaitą, į kurią galėtume pervesti paskolos sumą. Šiai sąskaitai taikomi aptarnavimo mokesčiai, kuriuos galite peržiūrėti banko įkainiuose.

Pastaba! Transporto priemonė turi būti užregistruota paskolos gavėjo vardu VĮ „Regitra“ transporto priemonių registre per 60 dienų po sutarties pasirašymo. To nepadarius, Jums bus pradėtos taikyti 18 % fiksuotos metinės palūkanos.

Įkainiai

 • Fiksuotos metinės palūkanos nuo 7,9 iki 18 %. Palūkanos nustatomos kiekvienam klientui individualiai ir priklauso nuo paskolos sumos dydžio, kliento kredito istorijos ir kt.
 • Vienkartinis sutarties administravimo mokestis – 1 % nuo paskolos sumos (ne mažiau nei 50 Eur).

Paskolos sutarties pakeitimai

Savitarnoje Jūs galite:

 • pakeisti mokėjimo dieną;
 • pakeisti sąskaitą, nuo kurios nurašomos įmokos;
 • atlikti dalinius mokėjimus ar grąžinti visą sumą anksčiau laiko be papildomų mokesčių.

Aplinkai draugiškas automobilis – tai Jūsų pasirinkimas gyventi tvariau

Ar žinojote, kad net 30 % viso atmosferoje esančio ir klimato kaitą sukeliančio CO2 kiekio išskiria transporto priemonės? Todėl automobilių gamintojai stengiasi pasiūlyti tvaresnių alternatyvų. Mažiau taršūs automobiliai tausoja ne tik aplinką, bet ir jūsų piniginę, nes jų išlaikymo kaštai yra mažesni. Ženkite tvarų žingsnį visų labui – pasirinkite hibridinį ar elektrinį automobilį.

 1. Elektromobilis, hibridinis ar kitas automobilis su maža CO2 emisija – tai jūsų indėlis į aplinkos tausojimą. Beje, aplinkai draugiškiems automobiliams mes siūlome itin patrauklias lizingo sąlygas.
 2. Naudokitės vienu automobiliu kartu su kitais – šeimos nariais, kolegomis, kaimynais. Taip 3–4 kartus sumažinsite neigiamą poveikį aplinkai. Pradėkite nuo mažų dalykų – pavežkite kolegą, kaimynų vaikus ar patys prisijunkite prie bičiulių ekipažo, kad automobiliai būtų kuo dažniau naudojami bendroms reikmėms.
 3. Kai tik galite, eikite pėsčiomis, važiuokite dviračiu ar viešuoju transportu. Beje, 30 minučių greito ėjimo per dieną yra gera mankšta, padedanti pagerinti nuotaiką.

Pirkdami naują automobilį atkreipkite dėmesį į degalų suvartojimą ir CO2 emisijas. Šie rodikliai rodo automobilio draugiškumą aplinkai.

Netaršios ir mažai taršios
transporto priemonės – tai įkraunami elektromobiliai, turintys įkrovimo lizdą.

Mažai ir vidutiniškai taršios
transporto priemonės. Dažniausiai tai hibridiniai automobiliai.

Vidutiniškai ir stipriai taršios
transporto priemonės su dyzeliniais ar benzininiais varikliais.

Apskaičiuokite, kiek CO2 išmeta jūsų pasirinktas keliavimo būdas kas mėnesį?
 • 0
 • forest
  0

Skaičiuoklės metodika paremta „ClimateCare“.

Tinka, jei ketinate įsigyti naują ar brangesnį naudotą automobilį.

Transporto priemonių (kasko) draudimas atlygins žalą, kurią patirsite dėl nelaimės metu sugadinto Jūsų automobilio.

Apdrauskite savo automobilį vos per kelias minutes ir gaukite 10 nemokamų pagalbos kelyje paslaugų.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.