Automobilių lizingas

Mėgaukitės vairuodami savo naująjį automobilį!

Specialus pasiūlymas aplinkai draugiškiems automobiliams! Palūkanų norma – 1,89 % + 6 mėn. Euribor (ne mažiau kaip 0 %).

Jei svarstote įsigyti automobilį – lizingas yra puikus sprendimas.

  • Palūkanų norma įsigyjant automobilį nuo 2,29 % + 6 mėnesių Euribor (ne mažiau kaip 0 %).
  • Paprastai ir sklandžiai viską galėsite atlikti internetu: pradedant paraiškos pateikimu ir baigiant paskutine įmoka.
  • Galėsite pirkti automobilį ne tik iš oficialių pardavėjų, bet ir kitų įmonių bei privačių asmenų.

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Apskaičiuokite preliminarią mėnesio įmoką

Automobilio kaina
EUR
Paskolos terminas
Pradinis įnašas
 

calc-remark-eco

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra įsipareigojimas suteikti finansavimą. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.

Nesate tikri, kad pasirinkote tinkamą produktą?
Preliminari mėnesio įmoka
0
Sutarties mokestis
0
Paraiška sutarties keitimui
Svarstote įsigyti Kasko draudimą?Kasko draudimo paslaugą teikia „Swedbank P&C Insurance AS“ Lietuvos filialas. Draudimo taisykles rasite www.swedbank.lt. Pirmiausia įvertinkite mūsų Kasko privalumus ir sužinokite Jums siūlomą draudimo įmoką. Išsamiau
!

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys (taikoma vartotojams – fiziniams asmenims, įsigijusiems lizinguojamą turtą asmeninėms, šeimos ar namų ūkio, bet ne verslo ar profesinėms reikmėms):

Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 20 000 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., Kliento mokamas avansas – 10 proc., finansuojama suma – 18 000 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 2.29 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 2.29 proc.), sutarties mokestis – 200 Eur, (mėnesio įmokos dydis – 318,49 Eur).

Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB, ir mokėti Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį Swedbank lizingui priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 2,86 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 19 317,28 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos.

Kodėl verta rinktis automobilių lizingą?
  • Tai geriausias sprendimas, jei planuojate įsigyti naują ar mažai naudotą automobilį.
  • Palūkanų marža nuo 2,29 %.
  • Patogu pateikti paraišką ir pasirašyti sutartį interneto banke.
  • Per sutarties laikotarpį sumokate visą turto įsigijimo kainą bei palūkanas, o pasibaigus sutarties laikotarpiui tampate turto savininku.

Tinkamas sprendimas, jei planuojate įsigyti naudotą automobilį.

  • Nereikia pradinio įnašo
  • Kasko draudimas rekomenduojamas, tačiau neprivalomas
  • Finansuojama suma nuo 3 000 Eur
Transporto priemonių (kasko) draudimas atlygins žalą, kurią patirsite dėl nelaimės metu sugadinto Jūsų automobilio.