Automobilių lizingas

Mėgaukitės vairuodami savo naująjį automobilį!

Jei svarstote įsigyti naują automobilį – lizingas yra puikus sprendimas.

  • Palūkanų norma įsigyjant naują automobilį nuo 2,29 % + 6 mėnesių Euribor (ne mažiau kaip 0 %).
  • Paprastai ir sklandžiai viską galėsite atlikti internetu: pradedant paraiškos pateikimu ir baigiant paskutine įmoka.
  • Paraiškos pildymas užtruks tik kelias minutes.
  • Palankesnės sąlygos įsigyjant aplinkai draugišką automobilį.

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Apskaičiuokite preliminarią mėnesio įmoką

Automobilio kaina
EUR
Paskolos terminas
Pradinis įnašas
 

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra įsipareigojimas suteikti finansavimą. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.

Nesate tikri, kad pasirinkote tinkamą produktą?
Preliminari mėnesio įmoka
0
Sutarties mokestis
0
Paraiška sutarties keitimui
!

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys (taikoma vartotojams – fiziniams asmenims, įsigijusiems lizinguojamą turtą asmeninėms, šeimos ar namų ūkio, bet ne verslo ar profesinėms reikmėms):

Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 20 000 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., Kliento mokamas avansas – 10 proc., finansuojama suma – 18 000 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 2.29 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 2.29 proc.), sutarties mokestis – 200 Eur, (mėnesio įmokos dydis – 318,49 Eur).

Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB, ir mokėti Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį Swedbank lizingui priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 2,86 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 19 317,28 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos.

Kodėl verta rinktis automobilių lizingą?
  • Tai geriausias sprendimas, jei planuojate įsigyti naują ar mažai naudotą automobilį.
  • Palūkanų marža nuo 2,29 %.
  • Patogu pateikti paraišką ir pasirašyti sutartį interneto banke.
  • Per sutarties laikotarpį sumokate visą turto įsigijimo kainą bei palūkanas, o pasibaigus sutarties laikotarpiui tampate turto savininku.

Duomenų tvarkymas

Šios paraiškos pagrindu „Swedbank“, AB gali tvarkyti jūsų asmens duomenis, priimdama sprendimą dėl jūsų prašomo finansavimo produkto automatiniu būdu*. Šioje paraiškoje nurodytų duomenų bei jūsų kreditingumo ir įsiskolinimo vertinimo tikslais, „Swedbank“, AB tvarkys duomenis, gautus iš išorinių registrų.

Jūs turite teisę ginčyti priimtą sprendimą interneto banko žinute arba telefonu. Tokiu atveju minėtą sprendimą peržiūrės „Swedbank“ darbuotojas.

* Automatinis sprendimų priėmimo procesas užtikrina didesnį sprendimo tikslumą, didina proceso efektyvumą, gerina jūsų skaitmeninę patirtį ir taupo jūsų laiką bei finansavimo proceso laiką.

Jus taip pat gali sudominti