Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Automobilių lizingas

Mėgaukitės vairuodami savo naująjį automobilį!

Ženkite tvarų žingsnį visų labui ir pasinaudokite itin patraukliomis sąlygomis įsigyti aplinkai draugišką automobilį! Palūkanų norma – nuo 1,49 % + 6 mėn. Euribor (ne mažiau kaip 0 %) ir 10 % nuolaida Kasko draudimui.

Jei svarstote įsigyti automobilį – lizingas yra puikus sprendimas.

 • Palūkanų norma įsigyjant automobilį nuo 2,29 % + 6 mėnesių Euribor (ne mažiau kaip 0 %).
 • Paprastai ir sklandžiai viską galėsite atlikti internetu: pradedant paraiškos pateikimu ir baigiant paskutine įmoka.
 • Galėsite pirkti automobilį ne tik iš oficialių pardavėjų, bet ir kitų įmonių bei privačių asmenų.

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

min-insurance-period-error

Apskaičiuokite preliminarią mėnesio įmoką

Automobilių lizingo skaičiuoklė

Minimali lizingo paskolos suma 8 000 Eur. Jeigu automobilio suma mažesnė, rekomenduojame pasirinkti paskolą automobiliui.  EUR  EUR

* Pagal lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūros (WLTP) duomenis.

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra įsipareigojimas suteikti finansavimą. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.

 • 0EUR
 • 0EUR

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys (taikoma vartotojams – fiziniams asmenims, įsigijusiems lizinguojamą turtą asmeninėms, šeimos ar namų ūkio, bet ne verslo ar profesinėms reikmėms):

Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 20 000 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., Kliento mokamas avansas – 10 proc., finansuojama suma – 18 000 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 2.29 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 2.29 proc.), sutarties mokestis – 200 Eur, (mėnesio įmokos dydis – 318,49 Eur).

Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB, ir mokėti Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį Swedbank lizingui priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 2,86 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 19 317,28 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos.

 • Tai geriausias sprendimas, jei planuojate įsigyti naują ar mažai naudotą automobilį.
 • Palūkanų marža nuo 2,29 %.
 • Patogu pateikti paraišką ir pasirašyti sutartį interneto banke.
 • Per sutarties laikotarpį sumokate visą turto įsigijimo kainą bei palūkanas, o pasibaigus sutarties laikotarpiui tampate turto savininku.
Oficialūs lengvųjų automobilių pardavėjai
 1. Išsirinkę automobilį užpildykite lizingo paraišką interneto banke.
 2. Su Jumis susisieks mūsų darbuotojas.
 3. Pasirašykite sutartį interneto banke ir sumokėkite pirmąją įmoką, kaip numatyta lizingo sutartyje.
 4. Nuo š. m. gegužės 1 dienos, pasikeitus Turto registravimo tvarkai, privaloma pateikti Turto įsigijimo deklaraciją VĮ „Regitra“ ir įregistruoti „Swedbank lizingas“, UAB kaip Turto savininką Transporto priemonių savininkų apskaitos registre, o Jus, kaip faktinį Turto valdytoją - Kelių transporto priemonių registre. Atkreipiame dėmesį, kad Turto savininko pasikeitimas Transporto priemonių savininkų apskaitos registre turi būti deklaruotas laikantis LR teisės aktuose nustatyto termino (per 5 darbo dienas nuo Turto perdavimo – priėmimo akto pasirašymo, jeigu Turtas lizingo sutarties sudarymo metu yra Lietuvos Respublikoje arba iki Turto įvežimo į Lietuvos Respubliką, jeigu Turtas lizingo sutarties sudarymo metu dar neįvežtas į Lietuvos Respubliką). „Swedbank lizingas“, UAB bus nurodytas kaip automobilio savininkas, o Jūs – valdytojas.
 5. Apdrauskite kasko ir privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Apdraudę automobilį kasko draudimu Swedbank P&C Insurance AS Lietuvos filiale, mokėsite tik vieną mėnesio įmoką, kuri apims ir lizingo, ir tokio draudimo įmokas.
Oficialūs lengvųjų automobilių pardavėjai
 • Finansuojama automobilio vertė – ne mažiau kaip 7 000 Eur.
 • Lizingo terminas iki 7 metų.
 • Pradinis įnašas – nuo 10 proc. įsigyjamos transporto priemonės vertės. Pirmosios įmokos dydis priklauso nuo pasirinkto automobilio ir individualaus kliento vertinimo.
 • Automobilis pasibaigus lizingo sutarties terminui turi būti ne senesnis nei 15 metų.
 • Kasko draudimas – privalomas visu sutarties laikotarpiu. „Swedbank lizingas“, UAB priimtinų draudimo bendrovių sąrašą galite rasti čia.
 • Palūkanų marža nuo 2,29 %.
 • Palūkanos nustatomos individualiai, atlikus kliento mokumo vertinimą.
 • Mėnesio pajamos (atskaičius mokesčius), ne mažesnės nei 500 Eur/mėn., o skolinantis su sutuoktiniu (-e) – ne mažiau nei 800 Eur/mėn.

Pasinaudokite itin patraukliomis sąlygomis įsigyti automobilį su sumažinta CO2 emisija.

Pasirinkus elektromobilį ar itin mažos emisijos automobilį (CO2 emisija neviršija 95 g/km*):

 • Palūkanų norma - 1,49 % + 6 mėnesių Euribor.
 • Kasko draudimui – 10 % nuolaida pirmiems sutarties metams.

Pasirinkus hibridinį automobilį arba automobilį su mažo galingumo vidaus degimo varikliu (CO2 emisija nuo 96 iki 130 g/km*):

 • Palūkanų norma - 1,89 % + 6 mėnesių Euribor.
 • Kasko draudimui – 10 % nuolaida pirmiems sutarties metams.

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos kompensacija elektromobiliui įsigyti:

 • Prašymus teikti galima nuo 2021 m. gegužės 17 d. 8.00 val. iki 2021 m. gruodžio 31 d. 12.00 val. (arba iki kol pakaks lėšų).
 • Kompensacinės išmokos dydis vienam pareiškėjui už įsigytą naudotą elektromobilį yra 2500 Eur, už įsigytą naują elektromobilį 5000 Eur. Papildoma 1000 Eur kompensacija skiriama pareiškėjui, kuris sunaikino seną transporto priemonę.

Pasiūlymas galioja įsigyjant naują ar naudotą automobilį iš oficialių lengvųjų automobilių pardavėjų - „Swedbank lizingas“, UAB partnerių ir pateikus lizingo paraišką per pardavėją arba interneto banką. Automobilio amžius lizingo termino pabaigoje negali viršyti 15 metų (elektromobiliams – 14 metų).

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS" Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank lizingas“, UAB.
Nuolaida Kasko draudimui teikiama tik tuo atveju, jeigu su „Swedbank lizingas“, UAB pasirašoma automobilio lizingo sutartis.
Kasko draudimo taisyklės.

*CO2 emisija apskaičiuojama remiantis WLTP skaičiavimo metodika.

Galioja nuo 2017-01-01
Galutinį mokesčių dydį konkrečiu atveju nustato kompetentingas Paskolų komitetas arba asmenys, turintys atitinkamą individualią kompetenciją.

Paslaugos ar operacijos pavadinimas Įkainis
Sutarties sudarymo mokestis
Lizingo / veiklos nuomos sutarties sudarymo mokestis Nuo 1 % nuo turto vertės, min. 150 Eur (veiklos nuomos atveju pridedamas PVM)
Papildomas lizingo / veiklos nuomos sutarties sudarymo mokestis, kai nepateikiama lengvojo automobilio vertinimo ataskaita1 (šiuo atveju Bendrovė pati nustato turto vertę; automobilis pateikiamas apžiūrai į Bendrovės nurodytą vietą jos nustatytu laiku (jei Bendrovė nenurodo, kad turto vertė nustatoma be turto apžiūros)) 60 Eur (veiklos nuomos atveju pridedamas PVM)
Mokestis už sutarties pakeitimą
Mokestis už sutarties pakeitimą 90 Eur (veiklos nuomos atveju pridedamas PVM)
Mokestis tik už veiklos nuomos sutarties pratęsimą iki 2 mėn. 45 Eur plius PVM
Jei sutartyje nenumatyta kitaip, mokestis už sutarties pakeitimą netaikomas, jei atliekami tik tokie pakeitimai:
- turto vertės patikslinimas atlikus importą;
- periodinių įmokų mokėjimo atidėjimas/paankstinimas pardavėjui vėluojant pristatyti turtą / pristačius turtą anksčiau;
- turto draudimo organizavimo paslaugos įtraukimas, pakeitimas ir atsisakymas;
- paslaugų įtraukimas į nuomos su paslaugomis sutartis;
- turto valdytojo civilinės atsakomybės privalomojo draudimo organizavimo paslaugos atsisakymas;
- turto draudimo organizavimo paslaugos pakeitimas į turto draudimo Swedbank P&C Insurance AS Lietuvos filiale organizavimo paslaugą;
- turto specifikacijos tikslinimas.
Mokestis už leidimą turto subnuomai, sublizingui, panaudai (mokestis taikomas kiekvienai sutarčiai atskirai) 30 Eur plius PVM
Mokestis už dokumentų pakeitimą: kuro kortelės keitimas nauja, civilinės atsakomybės poliso dublikato išdavimas 10 Eur plius PVM
Mokestis už susitarimą dėl turto sąlyginio įkeitimo ar trišalį susitarimą dėl turto išpirkimo 90 Eur plius PVM
Mokestis už pažymos išdavimą: pažyma auditui bei įvairios kitos pažymos 25 Eur plius PVM
Mokestis už pažymėjimo, suteikiančio teisę išvykti į užsienį, išdavimą (mokestis netaikomas išduodant pažymėjimą klientui (kliento įmonės vadovui)) 10 Eur plius PVM
Mokestis už dokumentų kopijų išdavimą
Sutarties kopija su priedais 10 Eur plius PVM
Kitų dokumentų kopijos (PVM sąskaitų faktūrų kopijos apmokestinamos, tik jei sąskaitos išrašytos anksčiau nei prieš 2 mėn.) 2 Eur plius PVM už puslapį
Pabaigos aktų dublikatai išduodami nemokamai
Privatūs klientai, pateikę raštišką prašymą, Bendrovės buveinėje ar kitoje paslaugų teikimo vietoje turi teisę nemokamai gauti aktualų įmokų grafiką. Įmokų grafikas taip pat pateikiamas Swedbank interneto banke.
Mokestis už sutarčių galiojimo atstatymą anuliavus sutarčių nutraukimą
Jei sutartys atstatomos tą patį mėnesį, kurį jos buvo nutrauktos Už vieną sutartį - nuo 90 Eur, už kiekvieną papildomą sutartį - nuo 30 Eur (pridedamas PVM veiklos nuomos atveju, taip pat ir lizingo atveju, jei nedaromi pakeitimai grafike)
Jei atstatomos sutartys, kurios buvo nutrauktos prieš tai ėjusį ar ankstesnį mėnesį Už vieną sutartį - nuo 90 Eur, už kiekvieną papildomą sutartį - nuo 30 Eur (veiklos nuomos atveju pridedamas PVM), taip pat sumokama per nutraukimo laikotarpį negautų palūkanų suma pagal visas atstatomas sutartis (išrašoma viena bendra sąskaita) 2
Veiklos nuomos sutarties nutraukimo mokestis (taikomas sutartį nutraukiant kliento iniciatyva ir Bendrovės sutikimu) 3
Jeigu tuo pačiu metu su Bendrove sudaroma nauja lizingo ar veiklos nuomos sutartis 75 Eur plius PVM
Visais kitais atvejais 150 Eur plius PVM
Turto pardavimo administravimo mokestis pasibaigus ar nutraukus anksčiau laiko veiklos nuomos sutartį (Bendrovei sutinkant turtą parduoti)3:
Turto pardavimas jį besinuomojusiam klientui Nuo 300 Eur plius PVM
Turto pardavimas trečiajam asmeniui Nuo 400 Eur plius PVM
Papildomos vienkartinės paslaugos (kai jos nėra įtrauktos į sutartį): draudžiamojo įvykio sutvarkymas, techninės priežiūros ar techninės apžiūros atlikimas, pagalba kelyje visą parą, automobilio pakeitimui pristatymas į kitą miestą, automobilio plovimas ir kt. 35 Eur/h plius PVM
Automobilis pakeitimui (kai šį paslauga neįtraukta į sutartį)
Automobilio pakeitimui paslauga apima ir trumpalaikės automobilio nuomos paslaugą, jei nors viena su klientu pasirašyta veiklos nuomos ar parko priežiūros sutartis yra galiojanti.
Dienos kaina, Eur plius PVM
Dienų sk. Ekonominė Kompaktinė Vidutinė Didelė
1-7 dienos 29 EUR 35 EUR 41 EUR 53 EUR
8-14 dienų 24 EUR 29 EUR 35 EUR 47 EUR
15-21 diena 21 EUR 24 EUR 29 EUR 41 EUR
22-29 dienos 18 EUR 21 EUR 27 EUR 35 EUR
Mėnesio kaina, Eur plius PVM
1-11 mėnesių 377 EUR 435 EUR 522 EUR 638 EUR
Mėnesio kaina, Eur plius PVM, kai automobilis pakeitimui nuomojamas iki Kliento užsakyto turto pristatymo
1-11 mėnesių 290 EUR 348 EUR 435 EUR 551 EUR

Taikant mėnesio įkainius, rida ribojama iki 3000km/mėn.

Papildomi mokesčiai
Kuro papildymo mokestis Pagal faktines išlaidas
Kuro papildymo administravimo mokestis 15 Eur plius PVM
Automobilio pristatymo mokestis:
Vilnius - Kaunas 50 Eur plius PVM
Tarp kitų miestų 0,60 Eur/km plius PVM

1 Automobilio vertinimo ataskaita iš Bendrovei priimtino vertintojo reikalaujama, kai pagal galiojančią sutartį atliekamas teisių ir pareigų perleidimas naujam Klientui arba automobilis perkamas iš pardavėjo, neįtraukto į Bendrovei priimtinų pardavėjų sąrašą.

2 Negautos palūkanos apskaičiuojamos pirmos pagal grafiką neišrašytos sąskaitos palūkanų sumą padauginus iš neišrašytų sąskaitų skaičiaus/periodų (iki sutarties atstatymo).

3 Šis mokestis gali būti įskaičiuotas į nuomoto turto pardavimo kainą arba sumokamas atskirai.

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys (taikoma vartotojams – fiziniams asmenims, įsigijusiems lizinguojamą turtą asmeninėms, šeimos ar namų ūkio, bet ne verslo ar profesinėms reikmėms):

Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 20 000 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., Kliento mokamas avansas – 10 %, finansuojama suma – 18 000 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 2,29 % (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 2,29 %), sutarties mokestis – 200 Eur, (mėnesio įmokos dydis – 318,49 Eur).

Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB, ir mokėti Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį Swedbank lizingui priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 2,86 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 19 317,28 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos.

Galite:

 • prašyti pratęsti terminą;
 • prašyti atidėti įmokas, jei susidūrėte su finansiniais sunkumais;
 • atlikti dalinius mokėjimus arba pilnai išsipirkti turtą anksčiau termino be jokių papildomų mokesčių.

Užpildykite prašymą norėdami atlikti sutarties pakeitimus.

Daliai veiksmų atliekamų VĮ „Regitra“ nereikalingas „Swedbank lizingas“, UAB įgaliojimas. Atsispausdinkite šį documentsusitarimą, jeigu norite atlikti rašte paminėtus veiksmus VĮ „Regitra“.

Svarbu! Šie pakeitimai be įgaliojimo yra galimi, tik jeigu klientas yra transporto priemonės valdytojas (tai nurodyta transporto priemonės registracijos liudijime – C.1. grafa).

Leidimas naudoti transporto priemonę

 • Transporto priemonę naudoti Lietuvoje ir Europos Sąjungoje leidimas nereikalingas.
 • Norėdami naudoti transporto priemonę kitose užsienio valstybės užpildykite leidimo prašymą. Jei planuojate automobiliu važiuoti į Armėniją, Azerbaidžaną, Baltarusiją, Kazachstaną, Kirgiziją, Moldovą, Rusiją, Tadžikiją, Turkmėniją, Ukrainą ar Uzbekiją su lizingo sutartimi įsigyta transporto priemone ar motociklu, be turimo Kasko draudimo privalote įsigyti ir atitinkamoje šalyje galiojantį draudimą.

Specialus pasiūlymas aplinkai draugiškiems automobiliams

Palūkanos: 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 1,49 %

Plačiau

Specialus pasiūlymas aplinkai draugiškiems automobiliams

Pasirinkę aplinką tausojančius automobilius – hibridines, elektrines ir mažos galios transporto priemones su sumažinta CO2 emisija – galėsite pasinaudoti specialiomis sąlygomis.

Pasirinkus elektromobilį ar itin mažos emisijos automobilį (CO2 emisija neviršija 95 g/km*):

 • Palūkanų norma - 1,49 % + 6 mėnesių Euribor.
 • Kasko draudimui – 10 % nuolaida pirmiems sutarties metams.

Pasirinkus hibridinį automobilį arba automobilį su mažo galingumo vidaus degimo varikliu (CO2 emisija nuo 96 iki 130 g/km*):

 • Palūkanų norma - 1,89 % + 6 mėnesių Euribor.
 • Kasko draudimui – 10 % nuolaida pirmiems sutarties metams.

*CO2 emisija apskaičiuojama remiantis WLTP skaičiavimo metodika.

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos kompensacija elektromobiliui įsigyti.

Pasiūlymas galioja įsigyjant naują ar naudotą automobilį iš oficialių lengvųjų automobilių pardavėjų -„Swedbank lizingas“, UAB partnerių ir pateikus lizingo paraišką per pardavėją arba interneto banką. Automobilio amžius lizingo termino pabaigoje negali viršyti 15 metų (elektromobiliams – 14 metų).

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS" Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank lizingas“, UAB.

Kasko draudimo documenttaisyklės.

Už automobilio kainą, jo specifikaciją, techninę charakteristiką, pristatymą sutartu laiku bei garantinius įsipareigojimus atsako automobilio pardavėjas.

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys (taikoma vartotojams – fiziniams asmenims, įsigijusiems lizinguojamą turtą asmeninėms, šeimos ar namų ūkio, bet ne verslo ar profesinėms reikmėms).

Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 20 000 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., Kliento mokamas avansas – 20 proc., finansuojama suma – 16 000 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 1,89 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 1,89 proc.), sutarties mokestis – 200,00 Eur, mėnesio įmokos dydis – 280,37 Eur. Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB, ir mokėti Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį „Swedbank lizingui“ priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą).

Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 2,51 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma –17 035,12 Eur. Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos.

Informacija apie lizingo paslaugos potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą - toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

Aplinkai draugiškas automobilis – tai Jūsų pasirinkimas gyventi tvariau

Ar žinojote, kad net 30 % viso atmosferoje esančio ir klimato kaitą sukeliančio CO2 kiekio išskiria transporto priemonės? Todėl automobilių gamintojai stengiasi pasiūlyti tvaresnių alternatyvų. Mažiau taršūs automobiliai tausoja ne tik aplinką, bet ir jūsų piniginę, nes jų išlaikymo kaštai yra mažesni. Ženkite tvarų žingsnį visų labui – pasirinkite hibridinį ar elektrinį automobilį.

 1. Elektromobilis, hibridinis ar kitas automobilis su maža CO2 emisija – tai jūsų indėlis į aplinkos tausojimą. Beje, aplinkai draugiškiems automobiliams mes siūlome itin patrauklias lizingo sąlygas.
 2. Naudokitės vienu automobiliu kartu su kitais – šeimos nariais, kolegomis, kaimynais. Taip 3–4 kartus sumažinsite neigiamą poveikį aplinkai. Pradėkite nuo mažų dalykų – pavežkite kolegą, kaimynų vaikus ar patys prisijunkite prie bičiulių ekipažo, kad automobiliai būtų kuo dažniau naudojami bendroms reikmėms.
 3. Kai tik galite, eikite pėsčiomis, važiuokite dviračiu ar viešuoju transportu. Beje, 30 minučių greito ėjimo per dieną yra gera mankšta, padedanti pagerinti nuotaiką.

Pirkdami naują automobilį atkreipkite dėmesį į degalų suvartojimą ir CO2 emisijas. Šie rodikliai rodo automobilio draugiškumą aplinkai.

Netaršios ir mažai taršios
transporto priemonės – tai įkraunami elektromobiliai, turintys įkrovimo lizdą.

Mažai ir vidutiniškai taršios
transporto priemonės. Dažniausiai tai hibridiniai automobiliai.

Vidutiniškai ir stipriai taršios
transporto priemonės su dyzeliniais ar benzininiais varikliais.

Apskaičiuokite, kiek CO2 išmeta jūsų pasirinktas keliavimo būdas kas mėnesį?
 • 0
 • forest
  0

Skaičiuoklės metodika paremta „ClimateCare“.

„Swedbank lizingas“ ir partnerių pasiūlymai elektromobiliams

Palūkanų norma – 1,49 % + 6 mėn. Euribor (ne mažiau kaip 0 %)

Honda E

Mėnesinė įmoka – 386.76 Eur su PVM.

Nissan E-NV200 Evalia

Mėnesinė įmoka – 451.46 Eur su PVM.

Hyundai Kona

Mėnesinė įmoka – 376.82 Eur su PVM.

Peugeot e-2008

Mėnesinė įmoka – 348.52 Eur su PVM.

Volkswagen ID.3

Mėnesinė įmoka – 437.32 Eur su PVM.

Nissan Leaf

Mėnesinė įmoka – 337.05 Eur su PVM.

Kia e-Niro

Mėnesinė įmoka – 523.32 Eur su PVM.

Peugeot e-Expert

Mėnesinė įmoka – 348.52 Eur su PVM.

Renault Zoe

Mėnesinė įmoka – 304.82 Eur su PVM.

Išskirtinis „Swedbank lizingo“ pasiūlymas elektromobiliui „Honda E“

 • Palūkanos – nuo 1.49 % + Euribor.
 • Kasko draudimui – 10 % nuolaida.

Už automobilio kainą, jo specifikaciją, techninę charakteristiką, pristatymą sutartu laiku bei garantinius įsipareigojimus atsako automobilio pardavėjas.

Prielaida mėnesio įmokai apskaičiuoti: avansas – 10 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės (su PVM), kintama palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 1,49 proc., sutarties mokestis – 1 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės. Dėl kintamo palūkanų pobūdžio, mėnesio įmokos dydis gali kisti (didėti ir mažėti).

Išskaita Kasko draudimo atveju: stiklo dūžis – 0 Eur, vagystė – 10 %, bet ne mažiau kaip 200 Eur, kiti atvejai – 200 Eur, Papildoma draudimo apsauga - pakaitinis automobilis. Nuolaida kasko draudimui suteikiama tik tuo atveju, jeigu pasirašoma automobilio lizingo sutartis. Šiame pasiūlyme nurodytos draudimo sąlygos yra preliminarios ir gali skirtis nuo galutinio pasiūlymo.

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance“ AS Lietuvos filialas per tarpininką „Swedbank“, AB. Draudimo taisykles rasite www.swedbank.lt

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas.

Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą – toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

Jeigu susidomėjote šiuo pasiūlymu ar turite papildomų klausimų:

Kreipkitės į UAB „Nippon auto“ adresu Oslo g. 7, Vilnius bei el. paštu zivile.fijalkauskiene@nipponauto.lt ar telefonu +370 612 33 321

Šis pasiūlymas parengtas su partneriu


 • 386.76 Eur su PVM
 • 35 400 Eur

Išskirtinis „Swedbank lizingo“ pasiūlymas elektromobiliui „Nissan E-NV200 Evalia“

 • Palūkanos – nuo 1.49 % + Euribor.
 • Kasko draudimui – 10 % nuolaida.

Už automobilio kainą, jo specifikaciją, techninę charakteristiką, pristatymą sutartu laiku bei garantinius įsipareigojimus atsako automobilio pardavėjas.

Prielaida mėnesio įmokai apskaičiuoti: avansas – 10 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės (su PVM), kintama palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 1,49 proc., sutarties mokestis – 1 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės. Dėl kintamo palūkanų pobūdžio, mėnesio įmokos dydis gali kisti (didėti ir mažėti).

Išskaita Kasko draudimo atveju: stiklo dūžis – 0 Eur, vagystė – 10 %, bet ne mažiau kaip 200 Eur, kiti atvejai – 200 Eur, Papildoma draudimo apsauga - pakaitinis automobilis. Nuolaida kasko draudimui suteikiama tik tuo atveju, jeigu pasirašoma automobilio lizingo sutartis. Šiame pasiūlyme nurodytos draudimo sąlygos yra preliminarios ir gali skirtis nuo galutinio pasiūlymo.

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance“ AS Lietuvos filialas per tarpininką „Swedbank“, AB. Draudimo taisykles rasite www.swedbank.lt

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas.

Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą – toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

Jeigu susidomėjote šiuo pasiūlymu ar turite papildomų klausimų:

Kreipkitės į „Swedbank lizingas“ partnerius:

 • UAB Fakto Autocentras, Laisvės pr. 1, Vilnius
 • UAB Ivuana, Europos pr. 50, Kaunas
 • UAB Autlit, Pramonės g. 24G, Šiauliai

Šis pasiūlymas parengtas su partneriu


 • 451.46 Eur su PVM
 • 47 900 Eur

Išskirtinis „Swedbank lizingo“ pasiūlymas elektromobiliui „Hyundai Kona“

 • Palūkanos – nuo 1.49 % + Euribor.
 • Kasko draudimui – 10 % nuolaida.

Už automobilio kainą, jo specifikaciją, techninę charakteristiką, pristatymą sutartu laiku bei garantinius įsipareigojimus atsako automobilio pardavėjas.

Prielaida mėnesio įmokai apskaičiuoti: avansas – 10 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės (su PVM), kintama palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 1,49 proc., sutarties mokestis – 1 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės. Dėl kintamo palūkanų pobūdžio, mėnesio įmokos dydis gali kisti (didėti ir mažėti).

Išskaita Kasko draudimo atveju: stiklo dūžis – 0 Eur, vagystė – 10 %, bet ne mažiau kaip 200 Eur, kiti atvejai – 200 Eur, Papildoma draudimo apsauga - pakaitinis automobilis. Nuolaida kasko draudimui suteikiama tik tuo atveju, jeigu pasirašoma automobilio lizingo sutartis. Šiame pasiūlyme nurodytos draudimo sąlygos yra preliminarios ir gali skirtis nuo galutinio pasiūlymo.

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance“ AS Lietuvos filialas per tarpininką „Swedbank“, AB. Draudimo taisykles rasite www.swedbank.lt

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas.

Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą – toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

Jeigu susidomėjote šiuo pasiūlymu ar turite papildomų klausimų:

Kreipkitės į „Swedbank lizingas“ partnerius:

 • UAB Fakto Autocentras, Laisvės pr. 1, Vilnius
 • UAB Autofortas motors, P. Žadeikos 1B, Vilnius; 9-ojo Forto g. 47, Kaunas; Svajonės g. 40, Klaipėda

Šis pasiūlymas parengtas su partneriu


 • 376.82 Eur su PVM
 • 47 900 Eur

Išskirtinis „Swedbank lizingo“ pasiūlymas elektromobiliui „Peugeot e-2008“

 • Palūkanos – nuo 1.49 % + Euribor.
 • Kasko draudimui – 10 % nuolaida.

Už automobilio kainą, jo specifikaciją, techninę charakteristiką, pristatymą sutartu laiku bei garantinius įsipareigojimus atsako automobilio pardavėjas.

Prielaida mėnesio įmokai apskaičiuoti: avansas – 10 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės (su PVM), kintama palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 1,49 proc., sutarties mokestis – 1 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės. Dėl kintamo palūkanų pobūdžio, mėnesio įmokos dydis gali kisti (didėti ir mažėti).

Išskaita Kasko draudimo atveju: stiklo dūžis – 0 Eur, vagystė – 10 %, bet ne mažiau kaip 200 Eur, kiti atvejai – 200 Eur, Papildoma draudimo apsauga - pakaitinis automobilis. Nuolaida kasko draudimui suteikiama tik tuo atveju, jeigu pasirašoma automobilio lizingo sutartis. Šiame pasiūlyme nurodytos draudimo sąlygos yra preliminarios ir gali skirtis nuo galutinio pasiūlymo.

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance“ AS Lietuvos filialas per tarpininką „Swedbank“, AB. Draudimo taisykles rasite www.swedbank.lt

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas.

Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą – toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

Jeigu susidomėjote šiuo pasiūlymu ar turite papildomų klausimų:

Kreipkitės į „Swedbank lizingas“ partnerius:

 • UAB „Autovici“ adresu Ukmergės g. 300, Vilnius arba Savanorių pr. 404G, Kaunas
 • UAB „Klaipėdos autocentras“ adresu Birutės g. 12, Klaipėda
 • UAB „Armi servisas“ adresu Šilutės pl. 5B, Klaipėda
 • UAB „Dekida“, Pabalių g. 66, Šiauliai
 • 348.52 Eur su PVM
 • 31 900 Eur

Išskirtinis „Swedbank lizingo“ pasiūlymas elektromobiliui „Volkswagen ID.3“

 • Palūkanos – nuo 1.49 % + Euribor.
 • Kasko draudimui – 10 % nuolaida.

Už automobilio kainą, jo specifikaciją, techninę charakteristiką, pristatymą sutartu laiku bei garantinius įsipareigojimus atsako automobilio pardavėjas.

Prielaida mėnesio įmokai apskaičiuoti: avansas – 10 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės (su PVM), kintama palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 1,49 proc., sutarties mokestis – 1 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės. Dėl kintamo palūkanų pobūdžio, mėnesio įmokos dydis gali kisti (didėti ir mažėti).

Išskaita Kasko draudimo atveju: stiklo dūžis – 0 Eur, vagystė – 10 %, bet ne mažiau kaip 200 Eur, kiti atvejai – 200 Eur, Papildoma draudimo apsauga - pakaitinis automobilis. Nuolaida kasko draudimui suteikiama tik tuo atveju, jeigu pasirašoma automobilio lizingo sutartis. Šiame pasiūlyme nurodytos draudimo sąlygos yra preliminarios ir gali skirtis nuo galutinio pasiūlymo.

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance“ AS Lietuvos filialas per tarpininką „Swedbank“, AB. Draudimo taisykles rasite www.swedbank.lt

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas.

Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą – toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

Jeigu susidomėjote šiuo pasiūlymu ar turite papildomų klausimų:

Kreipkitės į „Swedbank lizingas“ partnerius:

 • UAB „Moller Auto“ Laisvės pr. 127, Vilnius; Vaduvos g. 3, Vilnius
 • UAB „Autojuta“, Chemijos g. 8, Kaunas
 • UAB „Moller Auto Alytus“, Putinų g. 31, Alytus
 • UAB „Baltic Auto“, Mokyklos g. 45, Klaipėda
 • UAB „Transalda“, Pramonės g. 2D, Šiauliai
 • UAB „Kredora“, J. Basanavičiaus g. 69B, Panevėžys

Šis pasiūlymas parengtas su partneriu


 • 437.32 Eur su PVM
 • 40 028 Eur

Išskirtinis „Swedbank lizingo“ pasiūlymas elektromobiliui „Nissan Leaf“

 • Palūkanos – nuo 1.49 % + Euribor.
 • Kasko draudimui – 10 % nuolaida.

Už automobilio kainą, jo specifikaciją, techninę charakteristiką, pristatymą sutartu laiku bei garantinius įsipareigojimus atsako automobilio pardavėjas.

Prielaida mėnesio įmokai apskaičiuoti: avansas – 10 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės (su PVM), kintama palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 1,49 proc., sutarties mokestis – 1 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės. Dėl kintamo palūkanų pobūdžio, mėnesio įmokos dydis gali kisti (didėti ir mažėti).

Išskaita Kasko draudimo atveju: stiklo dūžis – 0 Eur, vagystė – 10 %, bet ne mažiau kaip 200 Eur, kiti atvejai – 200 Eur, Papildoma draudimo apsauga - pakaitinis automobilis. Nuolaida kasko draudimui suteikiama tik tuo atveju, jeigu pasirašoma automobilio lizingo sutartis. Šiame pasiūlyme nurodytos draudimo sąlygos yra preliminarios ir gali skirtis nuo galutinio pasiūlymo.

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance“ AS Lietuvos filialas per tarpininką „Swedbank“, AB. Draudimo taisykles rasite www.swedbank.lt

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas.

Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą – toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

Jeigu susidomėjote šiuo pasiūlymu ar turite papildomų klausimų:

Kreipkitės į „Swedbank lizingas“ partnerius:

 • UAB Fakto Autocentras, Laisvės pr. 1, Vilnius
 • UAB Ivuana, Europos pr. 50, Kaunas
 • UAB Autlit, Pramonės g. 24G, Šiauliai

Šis pasiūlymas parengtas su partneriu


 • 337.05 Eur su PVM
 • 35 400 Eur

Išskirtinis „Swedbank lizingo“ pasiūlymas elektromobiliui „Kia e-Niro“

 • Palūkanos – nuo 1.49 % + Euribor.
 • Kasko draudimui – 10 % nuolaida.

Už automobilio kainą, jo specifikaciją, techninę charakteristiką, pristatymą sutartu laiku bei garantinius įsipareigojimus atsako automobilio pardavėjas.

Prielaida mėnesio įmokai apskaičiuoti: avansas – 10 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės (su PVM), kintama palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 1,49 proc., sutarties mokestis – 1 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės. Dėl kintamo palūkanų pobūdžio, mėnesio įmokos dydis gali kisti (didėti ir mažėti).

Išskaita Kasko draudimo atveju: stiklo dūžis – 0 Eur, vagystė – 10 %, bet ne mažiau kaip 200 Eur, kiti atvejai – 200 Eur, Papildoma draudimo apsauga - pakaitinis automobilis. Nuolaida kasko draudimui suteikiama tik tuo atveju, jeigu pasirašoma automobilio lizingo sutartis. Šiame pasiūlyme nurodytos draudimo sąlygos yra preliminarios ir gali skirtis nuo galutinio pasiūlymo.

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance“ AS Lietuvos filialas per tarpininką „Swedbank“, AB. Draudimo taisykles rasite www.swedbank.lt

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas.

Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą – toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

Jeigu susidomėjote šiuo pasiūlymu ar turite papildomų klausimų:

 • UAB Kia auto; Perkūnkiemio g. 2, Vilnius
 • UAB Ivuana; Europos pr. 50, Kaunas
 • UAB Autosabina Motors; Veiverių g. 150, Kaunas
 • UAB Klaipėdos autocentras; Birutės g. 12, Klaipėda
 • UAB AutoRC; Pramonės g. 13a, Šiauliai
 • 523.32 Eur su PVM
 • 47 900 Eur

Išskirtinis „Swedbank lizingo“ pasiūlymas elektromobiliui „Peugeot e-Expert“

 • Palūkanos – nuo 1.49 % + Euribor.
 • Kasko draudimui – 10 % nuolaida.

Už automobilio kainą, jo specifikaciją, techninę charakteristiką, pristatymą sutartu laiku bei garantinius įsipareigojimus atsako automobilio pardavėjas.

Prielaida mėnesio įmokai apskaičiuoti: avansas – 10 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės (su PVM), kintama palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 1,49 proc., sutarties mokestis – 1 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės. Dėl kintamo palūkanų pobūdžio, mėnesio įmokos dydis gali kisti (didėti ir mažėti).

Išskaita Kasko draudimo atveju: stiklo dūžis – 0 Eur, vagystė – 10 %, bet ne mažiau kaip 200 Eur, kiti atvejai – 200 Eur, Papildoma draudimo apsauga - pakaitinis automobilis. Nuolaida kasko draudimui suteikiama tik tuo atveju, jeigu pasirašoma automobilio lizingo sutartis. Šiame pasiūlyme nurodytos draudimo sąlygos yra preliminarios ir gali skirtis nuo galutinio pasiūlymo.

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance“ AS Lietuvos filialas per tarpininką „Swedbank“, AB. Draudimo taisykles rasite www.swedbank.lt

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas.

Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą – toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

Jeigu susidomėjote šiuo pasiūlymu ar turite papildomų klausimų:

Kreipkitės į „Swedbank lizingas“ partnerius:

 • UAB „Autovici“ adresu Ukmergės g. 300, Vilnius arba Savanorių pr. 404G, Kaunas
 • UAB „Klaipėdos autocentras“ adresu Birutės g. 12, Klaipėda
 • UAB „Armi servisas“ adresu Šilutės pl. 5B, Klaipėda
 • UAB „Dekida“, Pabalių g. 66, Šiauliai
 • 348.52 Eur su PVM
 • 31 900 Eur

Išskirtinis „Swedbank lizingo“ pasiūlymas elektromobiliui „Renault Zoe“

 • Palūkanos – nuo 1.49 % + Euribor.
 • Kasko draudimui – 10 % nuolaida.

Už automobilio kainą, jo specifikaciją, techninę charakteristiką, pristatymą sutartu laiku bei garantinius įsipareigojimus atsako automobilio pardavėjas.

Prielaida mėnesio įmokai apskaičiuoti: avansas – 10 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės (su PVM), kintama palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 1,49 proc., sutarties mokestis – 1 proc. nuo pasiūlyme nurodytos turto vertės. Dėl kintamo palūkanų pobūdžio, mėnesio įmokos dydis gali kisti (didėti ir mažėti).

Išskaita Kasko draudimo atveju: stiklo dūžis – 0 Eur, vagystė – 10 %, bet ne mažiau kaip 200 Eur, kiti atvejai – 200 Eur, Papildoma draudimo apsauga - pakaitinis automobilis. Nuolaida kasko draudimui suteikiama tik tuo atveju, jeigu pasirašoma automobilio lizingo sutartis. Šiame pasiūlyme nurodytos draudimo sąlygos yra preliminarios ir gali skirtis nuo galutinio pasiūlymo.

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance“ AS Lietuvos filialas per tarpininką „Swedbank“, AB. Draudimo taisykles rasite www.swedbank.lt

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas.

Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą – toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

Jeigu susidomėjote šiuo pasiūlymu ar turite papildomų klausimų:

Kreipkitės į „Swedbank lizingas“ partnerius:

 • UAB „Sostena“:
  • Ukmergės pl. 280, Vilnius;
  • Savanorių pr. 443a, Kaunas;
  • Šilutės pl. 32, Klaipėda;
  • Karaliaučiaus g. 35, Šiauliai;
  • Klaipėdos g. 153A, Panevėžys
 • UAB „Lautra Motors“, J. Kubiliaus g. 23, Vilnius
 • UAB „Alkesta“ Naujojig. 118, Alytus

Šis pasiūlymas parengtas su partneriu


 • 304.82 Eur su PVM
 • 27 900 Eur

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Tinkamas sprendimas, jei planuojate įsigyti naudotą automobilį.

 • Nereikia pradinio įnašo
 • Kasko draudimas rekomenduojamas, tačiau neprivalomas
 • Finansuojama suma nuo 3 000 Eur
Transporto priemonių (kasko) draudimas atlygins žalą, kurią patirsite dėl nelaimės metu sugadinto Jūsų automobilio.
Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Išmėginkite periodinį investavimą!

 • Pradėti investuoti galite nors ir nuo 1 Euro.
 • Galite pasirinkti sau patogų periodiškumą: kas savaitę, kas mėnesį ar ketvirtį.
 • Investuojamą sumą pasirinktu santykiu galite paskirstyti į kelis skirtingus fondus.
 • Automatizuotas fondų pirkimas padeda išvengti emocijomis grįsto investavimo.

Primename, kad sandoriai „Swedbank“ fonduose ir vertybinių popierių saugojimas – nemokami. Pasiskaičiuokite, kiek tikėtina uždirbti periodiškai investuojant:

Investavimo skaičiuoklė