Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Automobilio finansavimo būdai

Automobilio finansavimo galimybės

Palyginkite, kuris būdas įsigyti automobilį geriausiai tinka Jums.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamą įtaką jūsų kredito istorijai, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Paskolos automobiliui ir lizingo skaičiuoklė

Terminas

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra įsipareigojimas suteikti finansavimą. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.

Vartojamoji paskola

Paskola automobiliui

Lizingas

Specialus pasiūlymas aplinkai draugiškiems automobiliams!

Mėnesio įmoka
Pradinis įnašas Nereikalingas Nereikalingas Nuo 10 %
Finansuojama suma 300 – 20 000 3000 – 20 000 Nuo 7000
Terminas Iki 5 metų Iki 7 metų Iki 7 metų
Kasko draudimas Rinkdamiesi Kasko pasitikrinkite, ką Jums galime pasiūlyti. Išsamiau apie „Swedbank“ Kasko privalumus ir kainą čia. Kasko draudimo paslaugą teikia „Swedbank P&C Insurance AS“ Lietuvos filialas. Draudimo taisykles bei išsamesnę informaciją rasite www.swedbank.lt Rekomenduojamas Rekomenduojamas Privalomas
Savininkas Klientas Klientas „Swedbank lizingas“,
UAB (naudotojas – klientas)
Specialios sąlygos aplinkai draugiškiems automobiliams
Nauja!
Itin patrauklios palūkanos

Pildyti paraišką

Išsamiau

Pildyti paraišką

Išsamiau

Pildyti paraišką

Išsamiau

!

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys automobilių lizingui (taikoma vartotojams – fiziniams asmenims, įsigijusiems lizinguojamą turtą asmeninėms, šeimos ar namų ūkio, bet ne verslo ar profesinėms reikmėms):

Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 20 000 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., Kliento mokamas avansas – 10 proc., finansuojama suma – 18 000 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 2.29 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 2.29 proc.), sutarties mokestis – 200 Eur, (mėnesio įmokos dydis – 318,49 Eur).

Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB, ir mokėti Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį Swedbank lizingui priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 2,86 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 19 317,28 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos.

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys paskolai automobiliui ir Vartojimo paskolai

Jei imtumėte 4 000 Eur vartojimo kreditą, sutarties trukmė (ir Kredito grąžinimo terminas) – 5 metai, taikant 12 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), 50 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 88,45 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 13,91 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 5 397,58 Eur.

Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą lygų Kredito sutarties trukmei, Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

E. taupyklė – lengvas būdas pradėti taupyti!

  • Kaskart atsiskaičius kortele, suma už Jūsų pirkinius bus automatiškai suapvalinta, o likutis pervestas tiesiai į E. taupyklę.
  • Kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį santaupos pasipildys Jūsų pasirinkta suma.
  • Bet kuriuo metu atsiimkite sutaupytą sumą be jokių mokesčių.
Sužinokite daugiau