Autolizingas ir paskola automobiliui

 • Skirta naujam ar naudotam automobiliui įsigyti
 • Lizingo terminas iki 7 metų, sutartį pasirašyti galėsite Swedbank interneto banke
 • Automobilio paskolai nereikalaujamas pradinis įnašas, suma iki 10 000 Eur suteikiama interneto banke

Apskaičiuoti įmoką

Suma (€)
Avansas (%)
Avansas (€)
Terminas
Likutinė vertė (%)
Likutinė vertė (€)
Mėnesio įmoka
0
Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra banko įsipareigojimas suteikti kreditą. Užpildykite paraišką ir gaukite tikslų asmeninį pasiūlymą.

Lizingas

Paskola automobiliui

Finansuojama suma Nuo 7 000EUR Nuo 3000 iki 20 000EUR

* Paskoloms iki 3 000EUR prašome pildyti standartinę vartojimo kredito paraišką.
Terminas 6–84 mėn. 6–84 mėn.
Avansas Nuo 10 proc. įsigyjamos transporto priemonės vertės Nėra
Pajamos Atskaičius mokesčius, ne mažesnės nei 500EUR/mėn. Atskaičius mokesčius, ne mažesnės nei 400EUR/mėn. (arba ne mažiau nei 800EUR/mėn., jeigu paskolą imate su bendraskoliu)
Rekomenduojame

Kasko draudimas

 • Privalomas visu lizingo laikotarpiu
 • Automobilis registruojamas lizingo bendrovės vardu, ši bendrovė sumoka pinigus tiesiogiai automobilio pardavėjui.
 • Neprivalomas
 • Pinigai pervedami tiesiai į kliento sąskaitą, už juos klientas įsigyja automobilį, kurį registruoja savo vardu.
Finansuotojas „Swedbank lizingas“, UAB „Swedbank“, AB
Išankstinis grąžinimas Be apribojimų ir papildomų mokesčių grąžinkite paskolą ar jos dalį anksčiau laiko. Be apribojimų ir papildomų mokesčių grąžinkite paskolą ar jos dalį anksčiau laiko.
Pildyti paraišką Pildyti paraišką

Lizingo sąlygos

 • Finansuojama automobilio vertė – ne mažiau kaip 7 000 Eur.
 • Pakankamos pajamos lizingo įmokoms mokėti (minimalus darbo užmokestis, atskaičius mokesčius, turi būti ne mažesnis kaip 500 Eur).
 • Pirmoji įmoka – nuo 10 proc. įsigyjamos transporto priemonės vertės. Pirmosios įmokos dydis priklauso nuo pasirinkto automobilio ir individualaus kliento vertinimo.
 • Transporto priemonė yra ne senesnė kaip 7 metų lizingo sandorio sudarymo metu ir ne senesnė kaip 11 metų pasibaigus lizingo sandoriui.
 • Privalomas kasko draudimas visu sutarties laikotarpiu.
 • Vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 1 proc. nuo sutartyje nurodytos turto vertės, mažiausiai 150 Eur.
 • Palūkanos nustatomos individualiai, atlikus kliento mokumo vertinimą.

Apskaičiuokite preliminarią lizingo įmoką: Skaičiuoklė.

Informacija apie potencialią riziką. Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, pabranginti skolinimąsi, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Detaliau apie paskolą

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys (taikoma vartotojams – fiziniams asmenims, įsigijusiems lizinguojamą turtą asmeninėms, šeimos ar namų ūkio, bet ne verslo ar profesinėms reikmėms):

Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 15 000 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., Kliento mokamas avansas – 20 proc., finansuojama suma – 12 000 Eur, palūkanų norma – 3 proc., sutarties mokestis – 150 Eur, (mėnesio įmokos dydis – 215,62 Eur).

Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB, ir mokėti Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį Swedbank lizingui priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 3,7 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 13 098,49 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos.

Naudingos nuorodos

Jus taip pat galėtų dominti

Sužinokite viską apie
pensijų reformą

Daugiau apie reformą rasite čia.
Jeigu turite klausimų, ateikite pasitarti Jums patogu laiku.