Auksinė kredito kortelė

Visame pasaulyje pripažįstama prestižinė kortelė, kuria patogu ir naudinga atsiskaityti tiek Lietuvoje, tiek dažnai keliaujant.

 • Platus kelionių draudimo paketas kortelės turėtojui ir kartu su juo vykstantiems šeimos nariams.
 • Pirkinių draudimas padės sumažinti nuostolius, jei prarasite ar sugadinsite apdraustą daiktą.
 • Palankios kredito sąlygos: 30 dienų atidedamas palūkanų skaičiavimas ir lankstus kredito grąžinimo būdas.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali daryti neigiamos įtakos Jūsų kredito istorijai, didinti skolinimosi kaštus, o susidarius įsiskolinimui gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.
Kiti asmenys, sužinoję kortelės duomenis ar PIN kodą, gali pasinaudoti jūsų pinigais ar jums suteikto kredito lėšomis. Būkite apdairūs!
Nuo 2019-02-01 pasikeitė Klasikinių Ir Auksinių kredito kortelių kelionių draudimo sąlygos – panaikinta kelionės apmokėjimo sąlyga. Tai reiškia, kad nuo šiol pakaks turėti galiojančią kredito kortelės sutartį, kad Jums galiotų kredito kortelės kelionių draudimas. Draudimo sąlygas rasite čia.
Kortelės privalumai
 • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai ir idėjos – tik turintiems „Swedbank“ kredito kortelę. Galiojantį pasiūlymą visada rasite prisijungę prie savo interneto banko, skiltyje „Asmeniniai pasiūlymai“.
 • Asmeninis kelionių planavimas – Jūsų kelionę suorganizuos profesionalus asmeninis kelionių konsultantas. Plačiau
 • Kredito limitas (nuo 600 Eur) suteikia galimybę sklandžiai atsiskaityti už kasdienius ir stambesnius pirkinius.
 • Atsiskaičius kortele iki 30 dienų neskaičiuojamos palūkanos už panaudotą kredito limitą.
Kelionių draudimas

Kelionių draudimas galioja Jums ir kartu su Jumis keliaujantiems šeimos nariams. Jis apima:

 • Medicininių išlaidų draudimą iki 500 000 Eur kiekvienam apdraustajam.
 • Draudimą nuo daugelio išlaidų, susijusių su kelionės planų pasikeitimu (kelionės atšaukimu ar nutrūkimu, lėktuvo ar bagažo vėlavimu ir pan.).
 • Apsaugą nuo nuostolių, jei į kelionę pasiimti Jūsų asmeniniai daiktai būtų pavogti, prarasti ar sugadinti.
 • Draudimą nuo nuostolių, kurie kiltų dėl Jūsų veiksmų padarytos žalos tretiesiems asmenims ar jų turtui.

Plačiau apie kelionių draudimą.

Pirkinių draudimas
 • Kredito kortelės pirkinių draudimas galioja daugeliui Jūsų asmeniniam naudojimui, šeimos ar namų poreikiams perkamų daiktų, jei mokėdami už juos atsiskaitote kredito kortele ar pavedimu iš kredito kortelės sąskaitos.
 • Draudimas galioja 180 dienų nuo atsiskaitymo už pirkinį.

Plačiau apie pirkinių draudimą.

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS" Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB.

!

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei imtumėte Auksinę kredito kortelę, kuriai suteiktas 1000 Eur kredito limitas, kai kredito sutarties trukmė yra 42 mėn., kredito grąžinimo terminas 24 mėn., kurio metu mokama 250 Eur mėnesinė kredito limito grąžinimo įmoka, taikant fiksuotą 19 % metinę palūkanų normą, sumokant vienkartinį kortelės išdavimo mokestį 5 Eur, mokant 3,47 Eur mėnesinį kortelės administravimo mokestį, banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 27 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo sumokama suma būtų 1 806 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo sumokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjui išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki Kredito limito galiojimo termino pabaigos, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, kredito limito lėšos bus panaudotos už pirkinius atsiskaitant kredito kortele (dažniausiai pasitaikančiu kredito limito lėšų panaudojimo būdu), metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat, kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.