Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Google Pay™

Atsiskaitykite su „Google Pay™“. Greitai ir paprastai.

 • Atsiskaityti galima visur, kur priimami bekontakčiai mokėjimai.
 • Tinka ir pirkiniams programėlėse bei atsiskaitant internetu.
 • Kaskart atsiskaitę, atsidėsite nedideles sumas taupymui.

„Google Pay“ yra „Google LLC“ prekės ženklas.

 1. Atidarykite „Swedbank“ išmaniąją programėlę ir eikite į skiltį „Kortelės“.
 2. Pasirinkite kortelę, kurią norite naudoti su „Google Pay“, ir spustelėkite ant jos paveikslėlio. Žemiau atsiras mygtukas „Add to Google Pay“.
 3. Įsitikinkite, ar jūsų kortelė turi bekontakčių atsiskaitymų galimybę ir ar ši galimybė įjungta.
 4. Tuomet spustelėkite mygtuką „Add to Google Pay“.
 5. Perskaitykite ir mygtuku „Agree“ patvirtinkite, kad sutinkate su naudojimo taisyklėmis ir sąlygomis.
 6. Tam, kad „Google Pay“ atsiskaitymai tikrai veiktų registracijos metu, arba „Swedbank“ programėlės, arba savo įrenginio nustatymuose pasirinkite „Google Pay“ kaip pagrindinę bekontakčių atsiskaitymų telefonu programėlę.
 7. Tai viskas! Galite atsiskaitinėti telefonu su „Google Pay“!

Svarbu žinoti!

Kortelės susiejimas su „Google Wallet“ paslauga neišjungia „Swedbank“ bekontakčių atsiskaitymų telefonu funkcijos. Nustatę „Google Wallet“ kaip pagrindinį bekontakčių atsiskaitymų telefonu būdą, vis dar galėsite atsiskaityti ir su „Swedbank“ bekontakčių atsiskaitymų telefonu funkcija.

Kaip pradėti naudotis

 1. Įdiekite „Google Wallet“ programėlę. Atidarykite ją ir bakstelėkite „Add a card or payment method“.
 2. Pasirinkite kortelės tipą „Debit or credit card“.
 3. Perskaitykite sąlygas ir su jomis sutikite.
 4. Įsitikinkite, kad nurodytas Jūsų numeris ir bakstelėkite „Continue“, kad gautumėte patvirtinimo SMS. Jūsų telefono numeris turi būti patvirtintas ir įtrauktas į „Kontaktinius duomenis“ interneto banke.
 5. Įveskite SMS žinute atsiųstą kontrolinį kodą ir Jūsų kortelė bus pridėta (sėkmingai pridėta kortelė bus rodoma pirmajame „Google Wallet“ programėlės ekrane).
 6. Jei norite visada atsiskaityti su „Google Wallet“, nustatykite, kad „Google Wallet“ būtų jūsų numatytoji atsiskaitymo programėlė.

Kortelių naudotojai gali į „Google Pay“ pridėti papildomų kortelę. Vienintelis reikalavimas – turėti patvirtintą su interneto banku susietą telefono numerį.

Su „Google Pay“ paprastai ir patogiai atsiskaitysite visose prekybos vietose, kur matysite bekontakčių atsiskaitymų ženklą.

Pasižiūrėkite, kaip tai paprasta:

 • Pirmiausia įsitikinkite, kad Jūsų telefono nustatymuose yra įjungta NFC funkcija.
 • Atrakinkite savo išmanųjį įrenginį.
 • Priglauskite jį prie kortelių skaitytuvo ir sulaukite garsinio signalo.

Turėkite omenyje – atsiskaitymo sumoms galioja Jūsų kortelės atsiskaitymų limitai.

Svarbu: tik viena kortelė gali būti nustatyta kaip pagrindinė atsiskaitymų kortelė. Jeigu norite atsiskaityti kita kortele, Jums reikės pakeisti pagrindinės kortelės nustatymus „Swedbank“ programėlės kortelių skiltyje. Norėdami atsiskaityti kita į „Google Pay“ pridėta kortele, atidarykite „Google Wallet“ programėlę, pasirinkite kortelę (braukdami korteles kairėn arba dešinėn) ir pridėkite įrenginį prie kortelių skaitytuvo.

„Google Pay“ veikia tik „Android“ įrenginiuose su 5.0 ar naujesnės versijos „Android“ operacine sistema. „Google Pay“ taip pat galima naudotis laikrodžiuose su „ Samsung Watch OS 3“ ar naujesnės versijos operacine sistema.

Atsiminkite: norint naudotis „Google Pay“ paslauga, reikia turėti aktyvią „Swedbank Mastercard“ kortelę ir įjungti jai bekontakčių atsiskaitymų funkciją.

Peržvelkite – visos šios bekontaktės „Mastercard“ kortelės gali būti susietos „Google Pay“:

Debeto kortelės
„Debit Mastercard“
„Mastercard WEB“
„Private Banking Debit Mastercard“
Kredito kortelės
Fiksuotų įmokų
Klasikinė kredito kortelė
Auksinė kredito kortelė
„Mastercard Platinum“ kredito kortelė
 • Įjunkite „Google Pay“ paslaugą tik savo įrenginyje. Nesidalykite savo išmaniuoju įrenginiu su kitais žmonėmis.
 • Nenaudokite lengvai atspėjamo ekrano slaptažodžio ar ekrano užrakto kombinacijos.
 • Nuolat atnaujinkite savo išmaniojo įrenginio programinę įrangą.
 • Įsidiekite antivirusinę programą.
 • Naudokitės tik oficialiomis programėlių parduotuvėmis. Net tuomet, kai naudojatės oficialiomis programėlių parduotuvėmis, išlikite budrūs. Prieš įsidiegdami naują programėlę, perskaitykite vartotojų atsiliepimus apie ją.
 • Jei pamesite savo įrenginį ar jis bus pavogtas, galite jį surasti ar užrakinti, ištrinti duomenis naudodami programėlę „Find My Device“ arba internete prisijungus prie android.com/find.

Naudojant „Google Pay“ paslaugą, Jūsų mokėjimai yra apsaugoti net keletu saugumo lygmenų, tad visuomet galite būti ramūs atsiskaitydami.

Pirkiniams, apmokėtiems su „Google Pay“, kaip ir visiems pirkiniams atsiskaitant kortele, bankas taiko apsaugos nuo sukčiavimo priemones, todėl apsipirksite be streso.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.