Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Man ramu

Man ramu

„Swedbank“ Finansų instituto projekto „Man ramu“ tikslas yra padėti mažinti nerimą dėl finansų. Stiprindami finansines žinias, nerimą galime pakeisti priešinga emocija – RAMYBE.

Nerimauti yra labai žmogiška, bet pripažinkime – nelabai malonu. Nerimas dažniausiai apima esant neapibrėžtoms, neaiškioms situacijoms, pavyzdžiui, jaučiantis finansiškai nesaugiems. Tokiose situacijose galime suvaldyti nerimą geriau valdydami ne tik savo emocijas, mintis ar planus, bet ir asmeninius finansus.

Asmeninė finansinė situacija yra viena dažniausių nerimo bei streso priežasčių. „Swedbank“ Finansų instituto atlikto tyrimo duomenimis*, daugiau nei trečdalis Lietuvos gyventojų dėl to kasdien jaučia nerimą, o tai neigiamai veikia jų santykius su artimaisiais, sveikatą ir produktyvumą.

* Reprezentatyvią gyventojų apklausą „Swedbank“ Finansų instituto užsakymu 2020 m. rugpjūčio 14–25 d. atliko rinkos tyrimų bendrovė „Norstat“. Tyrimo metu buvo apklausti 1000 Lietuvos gyventojų nuo 18 iki 75 metų amžiaus.

Finansinė ramybė

Finansinę ramybę galime pasiekti per žinias, geresnį išlaidų ir pajamų planavimą. Spręsdami „Swedbank“ Finansų instituto kartu su „Vilnius Tech“ mokslininkėmis sukurtą Finansinio IQ testą, įvertinkite savo finansinį elgesį ir sužinokite konkrečius patarimus, kaip geriau valdyti finansus bei jaustis ramiau.

Spręskite testą ir sužinokite savo finansinį IQ.

Spręsti testą

Emocinė ramybė

Emocinę ramybę galime atrasti atokvėpio metu. Psichologai ir muzikos terapeutai sutaria, kad muzika turi stiprų emocinį poveikį bei gali padėti nurimti. Išgirdęs jų idėjas, kompozitorius ir atlikėjas Paulius Kilbauskas sukūrė muzikos albumą „Vanduo“, kuris kviečia padaryti pauzę, įsiklausyti į save ir sukoncentruoti mintis.

Klausykite albumo populiariausiose muzikos platformose.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

E. taupyklė – lengvas būdas pradėti taupyti!

  • Kaskart atsiskaičius kortele, suma už Jūsų pirkinius bus automatiškai suapvalinta, o likutis pervestas tiesiai į E. taupyklę.
  • Kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį santaupos pasipildys Jūsų pasirinkta suma.
  • Bet kuriuo metu atsiimkite sutaupytą sumą be jokių mokesčių.
Sužinokite daugiau