Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Man ramu

Man ramu

„Swedbank“ Finansų instituto projekto „Man ramu“ tikslas yra padėti mažinti nerimą dėl finansų. Stiprindami finansines žinias, nerimą galime pakeisti priešinga emocija – RAMYBE.

Nerimauti yra labai žmogiška, bet pripažinkime – nelabai malonu. Nerimas dažniausiai apima esant neapibrėžtoms, neaiškioms situacijoms, pavyzdžiui, jaučiantis finansiškai nesaugiems. Tokiose situacijose galime suvaldyti nerimą geriau valdydami ne tik savo emocijas, mintis ar planus, bet ir asmeninius finansus.

Asmeninė finansinė situacija yra viena dažniausių nerimo bei streso priežasčių. „Swedbank“ Finansų instituto atlikto tyrimo duomenimis*, daugiau nei trečdalis Lietuvos gyventojų dėl to kasdien jaučia nerimą, o tai neigiamai veikia jų santykius su artimaisiais, sveikatą ir produktyvumą.

* Reprezentatyvią gyventojų apklausą „Swedbank“ Finansų instituto užsakymu 2020 m. rugpjūčio 14–25 d. atliko rinkos tyrimų bendrovė „Norstat“. Tyrimo metu buvo apklausti 1000 Lietuvos gyventojų nuo 18 iki 75 metų amžiaus.

Finansinė ramybė

Finansinę ramybę galime pasiekti per žinias, geresnį išlaidų ir pajamų planavimą. Spręsdami „Swedbank“ Finansų instituto kartu su „Vilnius Tech“ mokslininkėmis sukurtą Finansinio IQ testą, įvertinkite savo finansinį elgesį ir sužinokite konkrečius patarimus, kaip geriau valdyti finansus bei jaustis ramiau.

Spręskite testą ir sužinokite savo finansinį IQ.

Spręsti testą

Emocinė ramybė

Emocinę ramybę galime atrasti atokvėpio metu. Psichologai ir muzikos terapeutai sutaria, kad muzika turi stiprų emocinį poveikį bei gali padėti nurimti. Išgirdęs jų idėjas, kompozitorius ir atlikėjas Paulius Kilbauskas sukūrė muzikos albumą „Vanduo“, kuris kviečia padaryti pauzę, įsiklausyti į save ir sukoncentruoti mintis.

Klausykite albumo populiariausiose muzikos platformose.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
  • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Didžiausia nuotolinė pamoka „Mokonomika“ sugrįžta!

  • Jau antrus metus iš eilės rengiama „Mokononika“ šiemet sugrįžta vasario 4 d. 9.00–12.20 val.
  • „Mokonomika“ skirta visiems 1–12 klasių moksleiviams, jų mokytojams ir netgi tėvams.
  • Renginio dalyvių laukia 24 pamokos apie tvarumą, pilietiškumą, finansinį raštingumą ir kitas aktualias temas.
Stebėkite tiesioginę transliaciją