Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Mes Jums patarsime. Kad ir kokių finansinių klausimų turėtumėte.

Mes Jums patarsime. Kad ir kokių finansinių klausimų turėtumėte.

Džiaugiamės, kad apsilankėte šiame puslapyje. Kad ir koks klausimas Jums kiltų – nuo paprastų kasdienių bankinių reikalų iki svarbių finansinių sprendimų Jūsų šeimai ar verslui – mes visuomet būsime šalia ir padėsime bei patarsime.

Kasdienė bankininkystė

Kasdienius finansų reikalus galite tvarkyti nuotoliniu būdu, kad ir kur būtumėte!

 • „Swedbank“ programėlėje greitai ir patogiai pasitikrinsite sąskaitos likutį, valdysite savo mokėjimo korteles, pervesite pinigų ar išsiųsite nuorodą pervesti pinigų Jums.
 • Interneto banke sutvarkysite sudėtingesnius finansų reikalus: užsisakysite e. sąskaitas, pateiksite paraišką dėl paskolos ar kredito kortelės, įsigysite Jums reikalingą draudimą arba pranešite apie draudiminį įvykį, galėsite pradėti kaupti II arba III pakopos pensijų fonduose.

Žinoma! Įvairiausius mokėjimus ir atsiskaitymus galite atlikti:

 • programėlėje – pervesti pinigų įprastu būdu, pervesti pinigų vien pagal telefono numerį, sukurti ir išsiųsti nuorodą pervesti pinigų Jums;
 • interneto banke – pervesti pinigų, susimokėti už komunalines paslaugas, užsisakyti e. sąskaitas, periodinius pervedimus, susikurti mokėjimų ruošinius.

Atsiskaitydami parduotuvėse, naudokite bekontaktę kortelę arba atsiskaitykite savo telefonu. „Swedbank“ klientai gali atsiskaitinėti naudodami „Apple Pay“, „Garmin Pay“, „Fitbit Pay“ paslaugas, taip pat bekontakčius atsiskaitymus „Android“ telefonais.

Pirmiausia į naująjį telefoną parsisiųskite „Smart-ID“. Tuomet aktyvinkite „Smart-ID“ paskyrą naujame telefone naudodami „Smart-ID“ senajame telefone. Iš senojo telefono programėlę „Smart-ID“ ištrinkite tik tuomet, kai ji bus aktyvinta naujame telefone.

Sužinokite daugiau

Greičiausia ir patogiausia prieiga prie „Swedbank“ programėlės yra Jūsų biometriniai duomenys – piršto atspaudo ar veido atpažinimas. Naudodami šiuos duomenis Jūs dar greičiau ir patogiau galėsite:

 • prisijungti;
 • akimirksniu pasitikrinti sąskaitos likutį;
 • tvirtinti pinigų pervedimus ir mokėjimus (10 kartų iš eilės, sumą iki 100 eurų kaskart).

Prisiminkite – tam, kad galėtumėte naudoti savo biometrinius duomenis „Swedbank“ programėlėje, pirmiausia įjunkite šią galimybę savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Sužinokite daugiau

Suprantame, kad Jums gali kilti klausimų apie įvairias banko paslaugas ir jų veikimą. Todėl visuomet rekomenduojame pasitelkti šiuos žingsnius:

 • Pirmiausia atsiverskite dažnai užduodamų klausimų skiltį interneto banke – joje rasite mūsų specialistų paruoštus atsakymus į daugelį Jums kilusių klausimų.
 • Jei neradote atsakymo ten, prisijunkite prie interneto banko ir parašykite mums automatinio susirašinėjimo lange arba žinučių skiltyje.
 • Jeigu norite pasikonsultuoti su mūsų specialistais gyvai, užsiregistruokite atvykti į padalinį – pasirinksite padalinį, patogų laiką bei norimą aptarti temą.

Paskolos, lizingas

Kaip ir bet kuris kitas pirkinys, toks sprendimas turi būti pagrįstas poreikiu. Be to, svarbu yra įsivertinti, ar šiuo metu galite skirti dalį šeimos biudžeto išlaidoms, susijusioms su naujuoju automobiliu. Skaičiuodami jas, įtraukite ir atskirą išlaidų eilutę automobilio draudimui, mokesčiams bei remontui. Pasitikrinti savo galimybes galite ir interneto banke užpildę paraišką dėl paskolos automobiliui arba automobilių lizingo. Turėkite omenyje, kad nusprendę įsigyti aplinkai draugišką automobilį galėtumėte naudotis specialiomis lizingo sąlygomis!

Tinkamiausias metas pirkti namą yra tuomet, kai turite aiškų poreikį tam, ir kai jaučiatės tvirtai finansiškai – t. y., kai Jūsų gaunamų pajamų užtenka ir kasdienėms išlaidoms, ir pradiniam įnašui susitaupyti. Taupymas pradiniam įnašui iš tiesų yra geras būdas pasiruošti mokėti būsimos būsto paskolos įmokas.

Jeigu norite jau dabar pasitarti su mumis dėl savo galimybių įsigyti būstą, užpildykite paraišką būsto paskolos puslapyje.

Namie praleistas laikas karantino metu išties paskatino prikurti idėjų ir planų, kaip pagražinti namus. Investavimas į remontą gali ne tik padidinti Jūsų būsto vertę, bet ir buityje pritaikyti tvarius sprendimus. Jei turite panašių planų, Jums gali praversti vartojimo paskola namams arba speciali vartojimo paskola saulės elektrinės įsirengimui arba įsigijimui.

Jeigu patiriate neplanuotų ir netikėtų finansinių sunkumų, galite pateikti specialią paraišką ir kurį laiką nemokėti savo paskolos įmokų – tokiu atveju mokėtumėte tik palūkanas. Pateikti paraišką paskolos įmokų atidėjimui galite interneto banke, skiltyje „Susidūrus su paskolos grąžinimo sunkumais“.

Draudimas

Tai paprasta! Visą namams reikalingą draudimą galite įsigyti interneto banke ir draudžiamojo įvykio atveju jaustis ramiau dėl:

 • savo buto ar namo, jo priestatų, tvoros ir kitų įrengimų;
 • Jums brangių daiktų, esančių namuose, arba tuomet, kai pasiimsite juos į kelionę Lietuvoje (turėkite omenyje, kad galioja keli turto draudimo apribojimai);
 • savo kaimynų, svečių ir kitų žmonių – draudimas apsaugos nuo nuostolių, kuriuos netyčia sukeltumėte kitiems.
Sužinokite daugiau

Apsidrauskite savo gyvybę. Gyvybės draudimas įvykus draudžiamajam įvykiui padės Jūsų šeimai įveikti finansinius iššūkius tuomet, kai Jūs negalėsite:

 • Jūsų netekties atveju, jei, pavyzdžiui, Jūsų artimieji yra priklausomi nuo Jūsų pajamų;
 • taip pat ir tuo atveju, jei Jūs netektumėte darbingumo dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo.
Sužinokite daugiau

Kelionių draudimas neatlygina patirtų medicininių ar kelionės sutrikimo išlaidų dėl viruso COVID-19, arba jeigu į šalį ar tam tikrą regioną yra uždrausta patekti dėl valdžios institucijų nurodymų.

Jeigu nutarėte atsisakyti įsigytos kelionės, turėkite omenyje, kad galite atsisakyti ir jai įsigyto kelionių draudimo ir atgauti sumokėtą draudimo įmoką.

Sužinokite daugiau

Interneto banke įsigiję Kasko draudimą, keliauti savo automobiliu galėsite kur kas ramiau. Šis draudimas draudžiamojo įvykio atveju Jus saugos nuo įvairiausių nuostolių – nuo automobilio apgadinimo iki jo vagystės.

Sužinokite daugiau

Taupymas

Stebėti savo išlaidas visuomet verta. Tik sekdami, kiek ir kur išleidžiate, sužinosite, kur ir kaip galite sutaupyti. Čia Jums pravers išlaidų apžvalgos įrankis „Mano biudžetas“. Jame matysite detalią savo išlaidų apžvalgą, išlaidų kategorijas ir bus kur kas aiškiau, kur galima išleisti mažiau. Kitas puikus būdas po truputį sutaupyti yra naujoji E. taupyklė. Tai patogus taupymo pagalbininkas, kuriuo naudotis taip pat galite ir interneto banke, ir „Swedbank“ programėlėje. Be to, E. taupyklė turi naudingą apvalinimo funkciją – kaskart Jums atsiskaičius kortele, sumokėta suma bus suapvalinta iki artimiausio sveiko skaičiaus, o skirtumas bus automatiškai pervestas į E. taupyklės sąskaitą.

Norint užsitikrinti finansinį saugumą, rekomenduojama atsidėti 10 proc. nuo mėnesio pajamų. Jeigu 10 proc. šiuo metu atrodo šiek tiek per daug, atsidėti galite ir mažesnį procentą – svarbiausia tai daryti reguliariai ir nepraleisti santaupų papildymų. Reguliarumas ir disciplina – tai du svarbūs dalykai, kurie padės didinti santaupas ir finansinį užtikrintumą.

Tuo, kaip gyvensite išėję į pensiją, reikia rūpintis jau dabar. Norint pensijoje gyventi oriai, reikia pasirūpinti, kad išėję į pensiją išlaikytumėte bent 70 proc. savo iki pensijos gaunamų pajamų. Tai galite padaryti kaupdami II pakopos pensijų fonduose ir savarankiškai – pvz., pasirinkę investicinį gyvybės draudimą „Saugus pensijos fondas“.

Sužinokite daugiau

Kuo anksčiau pradėsite, tuo daugiau sutaupysite iki kol vaikas sulauks pilnametystės. Tokiu būdu sukauptos lėšos bus puiki paspirtis vaiko mokslams arba savarankiško gyvenimo pradžiai. Tuo tarpu kasmet deklaruodami pajamas, Jūs galėsite naudotis gyventojų pajamų mokesčio lengvata ir susigrąžinti iki 20 proc. nuo įmokų, sumokėtų į investicinio gyvybės draudimo „Saugus vaiko fondas“ sutartį.

Sužinokite daugiau

Savarankiškai investuoti į „Swedbank“ grupės fondus galite pasirinkę periodinio investavimo paslaugą interneto banke. Investuojant šiuo būdu, galite pradėti nuo minimalios 1 Eur dydžio sumos, o pats investavimo procesas yra paprastas bei patogus. Be to, mes netaikome mokesčių prekybai „Swedbank“ grupės valdomais fondais ir prekybai akcijomis Baltijos šalių biržose.

Sužinokite daugiau

Verslo bankininkystė

Pagrindinėmis, kasdien reikalingomis, banko paslaugomis galite visapusiškai naudotis interneto banke ir programėlėje.

Užduoti klausimus ir pasitarti galite paskambinę mums į verslo klientų konsultacijų centrą tel. +370 5 268 4422 arba 1633. Taip pat galite parašyti žinutę prisijungę prie interneto banko verslui.

Jei norite pasitarti ar išsirinkti Jūsų verslui tinkamiausią finansavimo būdą ar atsiskaitymų sprendimą, užsiregistruokite asmeninei konsultacijai telefonu.

Jei norite gauti naują arba papildomą verslo kortelę, užsisakykite ją interneto banke čia ir mes ją pristatysime paštu nemokamai Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje.

Jeigu norite tapti „Swedbank“ klientu, galite interneto atidaryti įmonės sąskaitą čia.

Šią vasarą atvykti į „Swedbank“ padalinius kviečiame iš anksto užsiregistravus. Jūs pasirinksite Jums patogų laiką ir norimą temą, o mes galėsime iš anksto pasiruošti susitikimui ir suteikti Jums individualių patarimų.

Mes esame pasirengę rasti Jūsų įmonei tinkamiausią sprendimą – juk verslo finansavimas istoriškai yra pagrindinė mūsų veikla. Mes siūlome platų finansavimo sprendimų verslui spektrą – nuo paskolų verslo plėtrai su Europos investicijų fondo garantijomis iki prekybos finansavimo. Tuo tarpu Jums svarbu įsivertinti, kokius finansinius įsipareigojimus galite prisiimti bendrame nūdienos kontekste, kuomet vyrauja pardavimų ir pelno sumažėjimas. Tinkamą finansavimo būdą savo verslui rasite interneto banke čia.

Pandemija ir karantinas į internetą „perkraustė“ ir verslus, ir vartotojus. Todėl mes dar labiau praplėtėme siūlomų e. komercijos bei atsiskaitymų priėmimo paslaugų įvairovę.

Sužinokite daugiau

Verslai, kurie patyrė ir tebepatiria sunkumų dėl COVID-19 krizės, gali supaprastinta tvarka teikti paraiškas paskolos ar lizingo įmokų atidėjimui iki 6 mėnesių laikotarpiui. Įmokų atidėjimas nepakeis nei Jūsų paskolos ar lizingo sutarties sąlygų, nei nustatytos palūkanų normos. Daugiau mūsų rekomendacijų įmonėms, susiduriančioms su finansiniais sunkumais, rasite čia.

Atraskite verslumo platformą „Kiekvienas gali“, kurią sukūrėme siekdami padėti smulkiesiems Lietuvos verslams augti ir tobulėti. Čia nuolat dalijamės naujienomis, ekspertų patarimais, verslų sėkmės istorijomis, vertingais pasiūlymais ir t.t.

Sužinokite daugiau

Interneto banke rasite išsamų mūsų oficialių partnerių sąrašą. Mes subūrėme kreditingumo, konsultacines, mokymų, e. buhalterijos, dokumentų valdymo įmones. Išskirtinius jų pasiūlymus bei unikalias paslaugas galite paprastai ir patogiai išsirinkti interneto banke, o daugeliui jų taikomos specialios nuolaidos.

Sužinokite daugiau

Turite klausimą, kurio nėra šiame puslapyje? Klauskite mūsų!

Jei norite pasitarti su mūsų specialistais, užsiregistruokite į konsultaciją. Pasirinksite Jums patogų laiką, temą ir konsultacijos būdą – padalinyje arba telefonu.

Registruotis į konsultaciją

Jei esate mūsų klientas, interneto banke esančiame automatinio susirašinėjimo lange galite užduoti klausimus ir akimirksniu gauti atsakymus. Taip pat interneto banke galite parašyti mums žinutę.

Automatinis susirašinėjimas Siųsti žinutę

Jei nesate mūsų klientas, mielai lauksime Jūsų klausimų e. paštu!

Siųsti e. laišką

Naudinga informacija

Kaip taupyti ir susitaupyti?

Sužinokite daugiau

Būsto rinka: pirkti ar parduoti?

Sužinokite daugiau

Finansų laboratorija kviečia vaikus

Sužinokite daugiau

Apie pinigus ir finansus kalbame paprastai!

Sužinokite daugiau

Kūrybingumo mokyklos pamokos

Sužinokite daugiau

Kaip lietuviai renkasi apsaugoti namus ir turtą: tyrimas

Sužinokite daugiau
Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Investuoti gali kiekvienas! Jūs – irgi!

Paprasta pradėti, lengva išmokti:

 • galima investuoti sumas nuo 1 Eur;
 • sandoriai ir vertybinių popierių saugojimas – nemokamai;
 • galima investuoti į tvarius fondus, tausojančius aplinką ir išteklius.

Pasirinkę investuojamą sumą, galite pasiskaičiuoti, kiek galėtumėte uždirbti

Investavimo skaičiuoklė