Svarbu! Dėl galiojančios ekstremalios padėties banko padaliniuose aptarnaujame tik iš anksto užsiregistravusius klientus. Registruotis į konsultaciją

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmaniuosius įrenginius ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1884. Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e-paslaugomis rekomendacijas.

Padėkokite sau už sumanius sprendimus

Kiekvienas naujas pirkinys gali būti žingsnis link tvaresnio gyvenimo būdo. Iš anksto apgalvoję ką ir už kiek įsigyti, sutaupysite ir išteklių, ir pinigų.

Peržiūrėkite mūsų specialius finansavimo pasiūlymus

Sužinokite daugiau

Norite atvykti į banką? Užsiregistruokite!

Išankstinė registracija yra būtina, jei norite atvykti į banko padalinį.

Patogiai ir greitai užsiregistruokite interneto banke.

Registruotis

Prie „Swedbank“ programėlės prisijunkite biometriniu būdu!

Prisijungimui ir mokėjimų tvirtinimui naudokite unikalius ir ypač saugius duomenis – savo piršto atspaudą arba veido atvaizdą.

Sužinokite daugiau

E. taupyklė – lengvas būdas taupyti

Kaskart atsiskaičius kortele, suma už Jūsų pirkinius bus automatiškai suapvalinta, o likutis pervestas tiesiai į E. taupyklę.

Sužinokite daugiau

Naujiena! Paskola saulės elektrinėms

Jūs jau galite pateikti paraišką specialiai paskolai ir įsirengti nuosavą saulės elektrinę arba įsigyti nutolusios elektrinės dalį.

Sužinokite daugiau

blog.swedbank.lt

Archyvas

Naujienos

Archyvas