Dėmesio! Dėl šalyje paskelbto karantino ir siekdami maksimaliai sumažinti COVID-19 viruso plitimo galimybę banko padaliniuose aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius klientus ir juose teiksime tik šias būtiniausias paslaugas: mokėjimo kortelių atsiėmimas, interneto banko identifikavimo priemonių išdavimas, kitos operacijos, kurių negalima atlikti nuotoliniu būdu. Registruotis vizitui galite paskambinę telefonu +370 5 268 4444 arba 1884 (privatiems klientams), +370 5 268 4422 arba 1633 (verslo klientams), užsiregistruoti taip pat galite interneto banke.

Primename, kad interneto banke ar išmaniojoje programėlėje rasite visas kasdienės bankininkystės funkcijas – čia galite pasitikrinti sąskaitos likutį, pervesti pinigų, sumokėti už paslaugas, užsisakyti debeto ar kredito kortelę ir gauti ją į namus, pakeisti mokėjimo kortelės nustatymus ir kt. Atsakymus į dažniausiai klientų užduodamus klausimus visada rasite čia.

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmaniuosius įrenginius ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1884. Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e-paslaugomis rekomendacijas.

Karantino metu naudokitės e. bankininkyste

Šiuo metu kasdienius finansų reikalus tvarkykite programėlėje, o sudėtingesnius dalykus, pvz., sutarčių peržiūrą ar sudarymą, atlikite interneto banke.

Plačiau

Paaukokime tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos

Šiuo sunkiu metu padėkime vieni kitiems! Aukok.lt rasite projektų, skirtų pagelbėti tiems, kurie susiduria su didžiausiais iššūkiais. Tai ir nepasiturinčios šeimos, ir vieniši senjorai, ir vaikai iš pažeidžiamų šeimų, ir, žinoma, medikai – tie, be kurių pagalbos nenugalėsime šios krizės. Mes jau prisidėjome, tad kviečiame paaukoti ir jus: https://www.aukok.lt/projektai/kategorija/SKUBI-PAGALBA

Daugiau informacijos

Jei reikia atvykti į banko padalinį – užsiregistruokite

Karantino metu padaliniuose aptarnaujame tik iš anksto užsiregistravusius klientus.

Registruotis

Kūrybinį mąstymą skatinantys mokslo, meno ir pramogų pasaulio pavyzdžiai

Įkvepiančios 12-os disciplinų pamokos, kūrybingumo namų darbai ir vertingi prizai mokiniams.

Sužinokite daugiau

Padidinome bekontakčių mokėjimų kortele limitą

Nuo šiol prekybos vietose vien pridėję bekontaktę kortelę prie kortelių skaitytuvo galite apmokėti sumą iki 50 Eur.
Saugokite save ir kitus – naudokite kuo mažiau grynųjų pinigų, o už pirkinius atsiskaitykite bekontakčiu būdu!

Plačiau

blog.swedbank.lt

Archyvas

Naujienos

Archyvas