Dėmesio! Dėl šalyje paskelbto karantino banko padaliniuose aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius klientus ir juose teiksime tik šias būtiniausias paslaugas: mokėjimo kortelių atsiėmimas, interneto banko identifikavimo priemonių išdavimas, kitos operacijos, kurių negalima atlikti nuotoliniu būdu. Registruotis vizitui galite paskambinę telefonu +370 5 268 4444 arba 1884 (privatiems klientams), +370 5 268 4422 arba 1633 (verslo klientams), užsiregistruoti taip pat galite interneto banke.

Reaguodami į dabartinę situaciją ir norėdami užtikrinti kuo daugiau aiškumo, pateikiame atsakymus į šiuo metu dažniausiai užduodamus klausimus ir kitą savo klientams aktualią informaciją. Atsakymus rasite čia.

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmaniuosius įrenginius ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1884. Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e-paslaugomis rekomendacijas.

Ką verta žinoti apie banko paslaugas karantino metu

Visas aktualiausias naujienas ir pokyčius rasite viename patogiame puslapyje.
Primename bei raginame saugoti save ir kitus – kasdienių finansų reikalus tvarkykite „Swedbank“ programėlėje, o sudėtingesnius, pvz., peržiūrėti turimas ir sudaryti naujas sutartis – interneto banke.

Plačiau

Paaukokime tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos

Šiuo sunkiu metu padėkime vieni kitiems! Aukok.lt rasite projektų, skirtų pagelbėti tiems, kurie susiduria su didžiausiais iššūkiais. Tai ir nepasiturinčios šeimos, ir vieniši senjorai, ir vaikai iš pažeidžiamų šeimų, ir, žinoma, medikai – tie, be kurių pagalbos nenugalėsime šios krizės. Mes jau prisidėjome, tad kviečiame paaukoti ir jus: https://www.aukok.lt/projektai/kategorija/SKUBI-PAGALBA

Daugiau informacijos

Jei reikia atvykti į banko padalinį – užsiregistruokite

Karantino metu padaliniuose aptarnaujame tik iš anksto užsiregistravusius klientus.

Registruotis

Kūrybingumo mokyklos pamokos internete

Įkvepiančios 12-os disciplinų pamokos, kūrybingumo namų darbai ir vertingi prizai mokiniams.

Sužinokite daugiau

Padidinome bekontakčių mokėjimų kortele limitą

Nuo šiol prekybos vietose vien pridėję bekontaktę kortelę prie kortelių skaitytuvo galite apmokėti sumą iki 50 Eur.
Saugokite save ir kitus – naudokite kuo mažiau grynųjų pinigų, o už pirkinius atsiskaitykite bekontakčiu būdu!

Plačiau

blog.swedbank.lt

Archyvas

Naujienos

Archyvas