Svarbu! Dėl galiojančios ekstremalios padėties banko padaliniuose aptarnaujame tik iš anksto užsiregistravusius klientus. Registruotis į konsultaciją

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmaniuosius įrenginius ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1884. Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e-paslaugomis rekomendacijas.

Padėkokite sau už sumanius sprendimus

Kiekvienas naujas pirkinys gali būti žingsnis link tvaresnio gyvenimo būdo. Iš anksto apgalvoję ką ir už kiek įsigyti, sutaupysite ir išteklių, ir pinigų.

Peržiūrėkite mūsų specialius finansavimo pasiūlymus

Sužinokite daugiau

Prie „Swedbank“ programėlės prisijunkite biometriniu būdu!

Prisijungimui ir mokėjimų tvirtinimui naudokite unikalius ir ypač saugius duomenis – savo piršto atspaudą arba veido atvaizdą.

Sužinokite daugiau

Norite atvykti į banką? Užsiregistruokite!

Išankstinė registracija yra būtina, jei norite atvykti į banko padalinį.

Patogiai ir greitai užsiregistruokite interneto banke.

Registruotis

Mes Jums patarsime. Kad ir kokių finansinių klausimų turėtumėte.

Svarstote, ar pirkti būstą? Neaišku, kaip iš namų tvarkyti banko reikalus? Norite įkurti savo verslą? Kad ir kokie klausimai kiltų, mes Jums atsakysime ir patarsime.

O kas rūpi Jums?

E. taupyklė – lengvas būdas taupyti

Kaskart atsiskaičius kortele, suma už Jūsų pirkinius bus automatiškai suapvalinta, o likutis pervestas tiesiai į E. taupyklę.

Sužinokite daugiau

blog.swedbank.lt

Archyvas

Naujienos

Archyvas