Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Dažniausiai užduodami klausimai Dėl karo Ukrainoje.
Būkite atsargūs! Pastaruoju metu gyventojai sulaukia skambučių bei SMS žinučių su nuorodomis į netikrą „Swedbank“ puslapį, skatinant atblokuoti užblokuotas sąskaitas ar sustabdyti neegzistuojančius pavedimus. Prašome nespausti nuorodų žinutėse ir netvirtinti jokių operacijų, kurių patys neinicijavote. Primename, kad bankas niekada nesiunčia SMS žinučių su nuorodomis ir neprašo atskleisti prisijungimo duomenų, slaptažodžių, PIN kodų ar kitos asmeninės informacijos. Taip pat banko darbuotojai jokiais atvejais nevyksta suteikti paslaugų į namus.
Primename! Jei norite atvykti į banko padalinį, turite užsiregistruoti. Registruotis į konsultaciją

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmaniuosius įrenginius ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1884. Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e-paslaugomis rekomendacijas.

Nauja ir įdomu: Investavimo akademija jau prasidėjo!

Nuo birželio 2 d. iki spalio mėn. kas antrą ketvirtadienį žiūrėkite Investavimo akademijos TV laidas per Delfi TV su geriausiais investavimo ekspertais.

Vyksite atostogauti ar keliausite kitais reikalais?

Apsvarstykite kartu pasiimti ir kelionių draudimą, kad įvykus draudžiamam įvykiui apsisaugotumėte nuo netikėtų išlaidų. Apsidraudus turėsite iki 750 000 Eur vertės draudimą medicininėms išlaidoms.

Apskaičiuoti kainą

Sutaupykite didžiausioms gyvenimo atostogoms!

Padarykite dėl savęs kai ką gražaus – pradėkite kaupti III pakopos pensijų fonduose.

Plačiau

Neįkliūkite sukčiams į nagus!

Skatiname Jus ir toliau išlikti budriems ir nepasiduoti gudrioms sukčių pinklėms. Sužinokite, kokius apgaulės būdus naudoja sukčiai ir kaip nuo jų apsisaugoti.

Sužinokite daugiau

Patogiau turėti iš anksto

Pasimėgaukite vasara: „Swedbank“ kredito kortelė gali jums padėti ir planuoti keliones, ir vasaroti paprasčiau.

Specialus pasiūlymas iki birželio 30 d.

Plačiau

blog.swedbank.lt

Daugiau finansinių patarimų

Naujienos

Archyvas

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
  • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Nauja ir įdomu: Investavimo akademija jau prasidėjo!

Nuo birželio 2 d. iki spalio mėn. kas antrą ketvirtadienį žiūrėkite Investavimo akademijos TV laidas per Delfi TV su geriausiais investavimo ekspertais.