Vartojimo paskolos ir kredito linijos skaičiuoklė

Informacija apie jūsų pageidaujamą paskolą

Eur

Net jei esate vedęs (ištekėjusi), paskolą galite imti vienas (-a).Paskolą imsiu

Informacija apie jūsų pajamas  Toliau prašome pateikti informaciją apie visas asmenines pajamas.

Informacija apie jūsų ir bendraskolio pajamas Toliau prašome pateikti informaciją apie bendras savo ir bendraskolio pajamas.

Informacija apie jūsų pajamas ir turtą Toliau prašome pateikti informaciją apie visas asmenines pajamas.

Informacija apie jūsų ir bendraskolio pajamas ir turtą Toliau prašome pateikti informaciją apie bendras savo ir bendraskolio pajamas.

Eur/mėn.
Eur/mėn.

Pajamos – tai darbo užmokestis ir (arba) kitos pajamos, kurios pagal banko nustatytus vertinimo kriterijus ir bankui priimtinus dokumentus pripažintos tinkamomis pajamomis, įskaitant pajamas, gaunamas pagal autorines sutartis ar iš individualios veiklos ir kt.Ar pajamas gaunate į „Swedbank“ esančią sąskaitą?

Informacija apie jūsų (šeimos) finansinius įsipareigojimus Jei esate vedęs/ištekėjusi, būtinai nurodykite ne tik savo asmeninius ir bendrus šeimos įsipareigojimus, bet ir asmeninius sutuoktinio (-ės) turimus įsipareigojimus.

Informacija apie jūsų ir bendraskolio finansinius įsipareigojimus Prašome pateikti informaciją apie savo ir bendraskolio finansinius įsipareigojimus.

Ar turite banke „Swedbank“ arba kitose kredito įstaigose paimtų ir dar negrąžintų paskolų arba esate tokių paskolų laiduotojas?

Eur
Eur
Eur
Eur/mėn.
Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.