Lengvai Jūsų verslo pradžiai!

 • Paslaugų planas „Verslu“ kasdienei bankininkystei.
 • Paslaugos sėkmingos prekybos vystymui.
 • Naujo verslo finansavimas.
 • Galimybė nemokamai reklamuoti savo verslą projekte „Kiekvienas gali būti didelis“.

 

Paslaugų planas „Verslu“ kasdieniniams verslo įmonės poreikiams

Paprastai patogiai ir saugiai tvarkykite įmonės finansinius reikalus su specialiu Paslaugų planu „Verslu“ – populiariausių kasdien reikalingų banko paslaugų rinkiniu naujoms įmonėms už 0 Eur.

 • 0 Eur minimalus kasdienių paslaugų mokestis.
 • Bekontaktė verslo debeto kortelė „MasterCard“.
 • Neriboti pinigų pervedimai eurais Lietuvoje ir EEE šalyse, pateikiami elektroniniais kanalais.
 • PIN kodų generatorius.
Lengvai verslo pradžiai: jei nuo Jūsų įmonės registracijos juridinių asmenų registre dar nepraėjo 12 mėnesių, siūlome užsisakyti Paslaugų planą „Verslu“ už 0 Eur ir naudotis juo 12 mėn. nuo užsakymo dienos.
Sužinoti daugiau ir užsisakyti

Svarbu! Paslaugų planą „Verslu“ naujam verslui gali užsisakyti tik „Swedbank“ klientai. Jeigu dar neturite sąskaitos mūsų banke, užsukite į artimiausią „Swedbank“ padalinį. Čia galėsite atsidaryti sąskaitą ir užsisakyti Paslaugų planą „Verslu”. Rezervuoti susitikimo laiką su banko specialistu norimame padalinyje galite tel. 1633 arba užpildę užklausą internetu.

Paslaugos sėkmingos prekybos vystymui

Vienas svarbiausių dalykų naujo verslo pradžioje – sėkmingas klientų aptarnavimas. Sudarykite galimybes savo klientams atsiskaityti kortele ir pasiekite didesnio veiklos efektyvumo. Tam, kad Jūsų klientai galėtų patogiai atsiskaityti kad ir kur beveiktų Jūsų prekyvietė, kviečiame rinktis Jums tinkamiausią iš specialių mūsų pasiūlymų:

Akcija!

Išmanusis kortelių skaitytuvas

Tai skaitytuvas labiausiai tinkantis smulkiam verslui arba verslininkams pradedantiems veiklą su verslo liudijimais, individualios veiklos pažymėjimais, taip pat – neturintiems pastovios paslaugų teikimo vietos, taip pat kilnojamai sezoninei ar nereguliariai prekybai.

Vienkartinis išmaniojo kortelių skaitytuvo įsigijimo mokestis – 104 Eur (be PVM).

 • Įsigijus šį įrenginį, jis taps Jūsų nuosavybe, todėl nereikės mokėti nuomos mokesčio kiekvieną mėnesį.
 • Dabar komisinis mokestis – tik 0,99 % + 0,01 Eur nuo atsiskaitymo mokėjimo kortele sumos už kiekvieną atsiskaitymą (įprastai: 1,49 % + 0,01 Eur)*.
Pasiūlymas galioja klientams, sudarantiems naują atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis paslaugos sutartį š. m. liepos 1 d. – rugpjūčio 31 d. laikotarpiu, ir atsiskaitymams kortelėmis naudojantiems „Swedbank“ išmanųjį kortelių skaitytuvą. Nuolaida komisiniam mokesčiui taikoma visą sutarties laikotarpį (sutartis neterminuota).

* Nurodyti komisiniai mokesčiai sudarant sutartį bus detalizuoti pagal išsamesnį kortelių grupių suskaidymą, kaip to reikalauja galiojantys teisės aktai (šis suskaidymas nedaro įtakos komisinio mokesčio dydžiui).

Užsisakyti ar sužinoti daugiau
Banko nuomojami skaitytuvai*

Įvairaus dydžio ir įvairiose verslo srityse veikiančioms įmonėms pritaikyti mokėjimo kortelėmis sprendimai. Kviečiame išsirinkti tinkamiausią Jūsų verslui.

Specialus pasiūlymas naujoms įmonėms:

 • Kortelių skaitytuvo nuomos mokestis netaikomas pirmus 6 mėnesius!
 • Komisinis mokestis, taikomas kiekvienam atsiskaitymui**:
  • „Swedbank“, AB išduota mokėjimo kortele – 0,85 % + 0,01 Eur;
  • kito banko išduota mokėjimo kortele – 0,99 % + 0,01 Eur.

* Stacionarūs ir nešiojami kortelių skaitytuvai, išskyrus išmanųjį kortelių skaitytuvą.

** Nurodyti komisiniai mokesčiai sudarant sutartį bus detalizuoti pagal išsamesnį kortelių grupių suskaidymą, kaip to reikalauja galiojantys teisės aktai (šis suskaidymas nedaro įtakos komisinio mokesčio dydžiui).

Pateiktas pasiūlymas galioja iki 2017-12-31 naujoms įmonėms, nuo kurių registravimo datos juridinių asmenų registre nepraėjo 12 mėnesių.

Užsisakyti ar sužinoti daugiau
Elektroninės prekybos paslauga „Bank link“

„Bank link“ palengvins ir Jūsų įmonės, ir Jūsų klientų kasdieną, nes pinigus už prekes ir paslaugas gausite tuojau pat, kai tik bus sumokėta. O Jūsų klientai galės paprastai ir patogiai atsiskaityti internetu.

 • Netaikomas vienkartinis registracijos mokestis!
 • Netaikomas mėnesinis mokestis!
 • Mokestis už operacijas, atliekamas per „Bank link“ sistemą – 2 % (maks. 2,03 Eur, min. 0,09 Eur)

Nesvarbu, kokio dydžio jūsų verslas – startuolis, maža įmonė ar didelė kompanija, mes jums padėsime parduoti daugiau vietinėje ir tarptautinėje rinkoje. Siūlome susipažinti su prekybos sprendimais, taip pat dalijamės patarimais kaip pradėti parduotuvės steigimo procesą bei e. parduotuvės steigimo gidu.

Užsakyti ar sužinoti daugiau


Naujo verslo finansavimas

Auginti verslą nėra sudėtinga, kai šalia turi patikimą partnerį ir patarėją. Todėl naujoms ir smulkioms įmonėms sukūrėme įvairių finansavimo sprendimų itin palankiomis sąlygomis. Su pasiūlymais susipažinti kviečiame čia.

Pasiūlymai smulkiam verslui

Naujos finansavimo galimybės mažoms bei vidutinėms įmonėms

2016 m. birželio 1 d. Europos investicinis fondas (EIF) ir „Swedbank“ bei „Swedbank lizingas“ Lietuvoje, Estijoje ir Latvijoje pasirašė sutartis, kurių pagrindu EIF, remdamasis COSME programa, išdavė pastarųjų naudai garantijas suteikti iki 165 milijonų eurų vertės finansavimą mažoms bei vidutinėms Lietuvos, Estijos ir Latvijos įmonėms iki 2019 m. birželio 1 d.
Plačiau apie programą

Nuolaida paskolų sutarties sudarymo mokesčiui

Sudarykite paskolos, skirtos naujoms ir smulkioms įmonėms, sutartį interneto banke, o mes pritaikysime 30 EUR nuolaidą sutarties sudarymo (administravimo) mokesčiui. Akcija galioja iki 2017-12-31.
Sužinokite daugiau

Nuolaida automobilių lizingo ar veiklos nuomos sutarties sudarymo mokesčiui

Sudarykite automobilio lizingo sutartį interneto banke ir mes pritaikysime 30 EUR nuolaidą sutarties sudarymo mokesčiui. Akcija galioja iki 2017-12-31.
Sužinokite daugiau

Specialūs automobilių lizingo ir partnerių pasiūlymai automobiliams

„Swedbank lizingas“ paruošė jums išskirtines automobilių finansavimo sąlygas, o automobilių pardavėjai specialias kainas naujiems ir naudotiems automobiliams.
Sužinokite daugiau

Projektas smulkiam verslui „Kiekvienas gali būti didelis“

Prisijunkite prie Lietuvos smulkiojo verslo stiprinimo projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ ir:

Sužinoti daugiau ir registruotisDalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.