Žemės ūkio technikos ir įrangos lizingas

Lizingas yra puiki galimybė modernizuoti ūkį investuojant į žemės ūkio techniką ar įrangą. Jums nereikės nieko papildomai įkeisti, o lizingu galėsite įsigyti ir naują, ir naudotą žemės ūkio techniką bei įrangą.

Lizingo rūšys

Finansinis lizingas - tai lizingo rūšis, kai klientas per nuomos laikotarpį sumoka visą turto įsigijimo kainą, palūkanas bei PVM ir pasibaigus nuomos laikotarpiui tampa turto savininku. Dažniausiai finansinis lizingas yra ilgalaikis sandoris. Išsinuomotas turtas įtraukiamas į kliento balansą ir klientas skaičiuoja jo nusidėvėjimą.

Veiklos nuoma - tai nuomos sandoris, kai lizingo bendrovė įsigyja kliento pageidaujamą turtą ir perduoda jį klientui naudotis iki nustatyto termino. Klientas per sutarties laikotarpį moka nuomos įmokas, o pasibaigus sutarčiai, klientas gali pasirinkti: grąžinti turtą lizingo bendrovei, pratęsti nuomos sutartį ar sudaryti naują turto nuomos sutartį. Nuomos įmokos įtraukiamos į ūkio sąnaudas.

„Swedbank" lizingu jūs galite įsigyti:

  • traktorių, kombainą, kitą savaeigę ir priekabos tipo žemės ūkio techniką;
  • žemės ūkio įrangą;
  • kitą žemės ūkio techniką.

Lizingo sąlygos:

  • Pirma įmoka 15-30 proc. nuo įsigyjamo turto vertės.
  • Sutarties laikotarpis nuo 6 mėnesių iki 5 metų.
  • Įsigyjamo turto vertė turi viršyti 6000 Eur.
  • Turto eksploatavimo laikas turi būti ilgesnis už lizingo sutarties laiką.

Informacija apie potencialią riziką:

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Reikalingi dokumentai paskolai gauti.

Teiraukis dėl finansavimo

Interneto bankas verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.