Verslo finansavimas

Rengiatės investuoti ar ieškote būdų įmonės apyvartinėms lėšoms papildyti? Susipažinkite su „Swedbank“ finansavimo paslaugų spektru. Atsižvelgdami į jūsų poreikius, kartu surasime tinkamą jūsų tikslui pasiekti finansavimo būdą ar sujungsime kelias finansavimo rūšis į vieną.

Paskolos naujam ir smulkiam verslui
Tai paskolos, skirtos verslo pradžiai, naujų projektų įgyvendinimui, nekilnojamojo bei kilnojamojo materialaus turto įsigijimui bei apyvartinio kapitalo finansavimui.
Investicinė paskola
Tai ilgalaikė paskola įmonėms, skirta įrangai ar gamybiniams pastatams pirkti ir rekonstruoti bei naujiems verslo projektams finansuoti. Šio tipo paskola naudinga įmonei statant naują gamyklą, įsigyjant iki šiol nuomotą įrangą ir panašiais atvejais.
Overdraftas (kredito limitas banko sąskaitoje)
Jei jūsų įmonės banko sąskaitai suteiktas overdraftas (kredito limitas banko sąskaitoje), galite bet kuriuo metu pasiskolinti iš anksto nustatytą pinigų sumą iš įmonės banko sąskaitos ir tam tikrą laiką turėti neigiamą banko sąskaitos likutį.
Paskola apyvartiniam kapitalui
Paskola apyvartiniam kapitalui skirta įmonės apyvartinio kapitalo poreikiams tenkinti ar verslui plėtoti. Paprastai ši paskola grąžinama dalimis pagal nustatytą grafiką.
Kredito linija
Trumpalaikės paskolos forma. Ši paskola skirta įmonės apyvartinio kapitalo poreikiams tenkinti. Jei įmonei suteikta kredito linija, galite nuolat pasiskolinti ir grąžinti visą ar dalį paskolos sumos visu kredito linijos galiojimo laikotarpiu.
Prekybos finansavimas
Daugelio prekybos ir pramonės įmonių kasdien naudojami finansiniai įrankiai, skirti sandorio rizikai sumažinti bei suteikti galimybę vienai ar abiem sandorio šalims gauti banko finansavimą.
Faktoringas
Tai paslaugų visuma, pagrįsta piniginio reikalavimo (debitorinio įsiskolinimo) perdavimu faktoringo bendrovei ir apimanti finansavimą, sąskaitų administravimą ir klientų skolų apskaitą bei rizikos, susijusios su abejotinomis skolomis, sumažinimą.
Daugiabučių namų atnaujinimo paskola (JESSICA)
Tai paskola, skirta namo butų ir kitų patalpų savininkams, atnaujinantiems senos statybos daugiabutį namą vadovaujantis LR Vyriausybės vykdoma programa pagal iniciatyvą JESSICA.
Vertybinių popierių atpirkimo (repo) sandoriai
Tai pinigų pasiskolinimas įkeičiant vertybinius popierius, kai jų nuosavybė Bankui nepereina, tačiau disponavimas jais apribojamas.
Investicinės paskolos ir paskolos apyvartiniam kapitalui atveju galimas finansavimas pagal JEREMIE programą. JEREMIE (Bendrieji Europos ištekliai labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms, angl. „Joint European Resources for Micro to Medium Enterprises") – tai Europos Komisijos kartu su Europos investicijų fondu (EIF) parengta iniciatyva.Ja skatinama naudotis finansų inžinerijos instrumentais siekiant pagerinti mažų ir vidutinių įmonių galimybes gauti finansavimą pagal struktūrinių fondų intervencines priemones.

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite netekti nuosavybės teisės į įkeistą turtą.

Teiraukis dėl finansavimo

Interneto bankas verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
Sužinokite, kuo pensijų reforma nuo 2019 m. bus naudinga Jums.

Sužinokite, kuo pensijų reforma nuo 2019 m. bus naudinga Jums.

Registruokitės konsultacijai arba skambinkite 1884.