Tiesioginių išmokų paskola

Deklaruodami pasėlius, jūs gaunate tiesiogines išmokas. Tačiau jos išmokamos vėliau, negu jums reikia. Žinodami, kaip jums svarbu tiesiogines išmokas už deklaruotus pasėlius gauti laiku, siūlome paskolą, kuri suteikiama atsižvelgiant į gaunamų tiesioginių išmokų už pasėlius dydį. Šią paskolą jūs galite naudoti visiems savo sezoniniams darbams atlikti.

Paskolos sąlygos

  • Paskola suteikiama iki tiesioginių išmokų gavimo.
  • Paskola suteikiama jūsų sąskaitoje, todėl neteks rūpintis, kaip grąžinti panaudotą paskolą. Paslokos limitas mažinamas kaskart, kai į jūsų sąskaitą gaunamos tiesioginės išmokos.
  • Paskolos suma priklauso nuo gaunamų tiesioginių išmokų dydžio, finansuojama iki 70% gaunamų išmokų.
  • Minimali paskolos suma - 4 500 eurų.
  • Maksimali paskolos suma - 100 000 eurų.
 

Informacija apie potencialią riziką:

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite netekti nuosavybės teisės į įkeistą turtą.

Reikalingi dokumentai paskolai gauti.

Teiraukis dėl finansavimo

Interneto bankas verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.