Naujam verslui

pasiūlymai naujam verslui

„Swedbank“ sveikina Jus žengus pirmuosius žingsnius link naujos verslo idėjos įgyvendinimo. Nuoširdžiai linkime, kad Jūsų verslas augtų ir taptų konkurencingas vietos ir tarptautinėje rinkoje. Tikime, kad turėdami patikimus finansų partnerius savo naujosios įmonės lėšas galėsite valdyti racionaliai ir efektyviai. Esame pasiruošę Jums padėti ir suteikti profesionalią pagalbą.

Kodėl verta rinktis „Swedbank“, AB?

  • Didelė dalis Jūsų esamų ar būsimų verslo partnerių ir klientų jau turi sąskaitą „Swedbank", AB todėl Jūsų pervedimai greitai pasieks gavėją ir bus pigesni nei pervedimai į kitus bankus.
  • Patogi elektroninė bankininkystė su „Swedbank“ interneto banku verslui.
  • Patogūs darbo užmokesčio pervedimo sprendimai ir sąlygos.
  • Platus klientų aptarnavimo ir bankomatų tinklas visoje Lietuvoje.
  • Naujo verslo finansavimas.

„Swedbank“ pasiūlymai ir sprendimai Naujam verslui:

pasiūlymai naujam verslui
Išskirtinis pasiūlymas naujoms įmonėms – „Verslo krepšelis“

Jei nuo Jūsų įmonės registracijos Juridinių asmenų registre dar nepraėjo 12 mėnesių, siūlome Jums ypatingus pagrindinių kasdienės bankininkystės paslaugų įkainius. Jie galios vienerius metus nuo kitos darbo dienos po susitarimo su banku pasirašymo dienos. Su banko taikomais paslaugų ir operacijų įkainiais galite susipažinti čia.

pasiūlymai naujam verslui
Paprastas ir efektyvus lėšų surinkimas

Norėdami saugiai ir efektyviai surinkti lėšas, siųsti sąskaitas klientams, galite rinktis „Įmokų surinkimo“, „E. sąskaitų“ ar „Atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis paslauga“ paslaugas. Su E. sąskaitų pateikimo paslaugos įkainiais galite susipažinti čia. Su atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis paslaugos įkainiais naujai įregistruotoms įmonėms galite susipažinti čia.

pasiūlymai naujam verslui
Elektroninės komercijos sprendimai

Naudodamiesi internetu rinkodaros tikslais, nepamirškite jo komercinių galimybių. Paslaugas ar prekes parduoti internete Jums padės mokėjimų sistema „Bank-link“, suteikianti galimybę Jūsų klientams atsiskaityti internetu. Su „Bank-Link“ paslaugos įkainiais naujai įregistruotoms įmonėms galite susipažinti čia.

pasiūlymai naujam verslui
Verslo mokėjimo kortelės ir darbo užmokesčio pervedimas

Darbo užmokestis vienu pavedimu pervedamas visiems įmonės darbuotojams. Jiems bus išduotos mokėjimo kortelės, į kurias bus pervedamas jų darbo užmokestis. Su įkainiais taikomais pervedant darbo užmokestį interneto banke verslui galite susipažinti čia.
Su „Swedbank“ verslo kortelėmis įmonės išlaidų apskaitą tvarkysite patogiai, greitai ir paprastai. Jūsų darbuotojai galės atsiskaityti už prekes ir paslaugas Lietuvoje ar užsienyje. Su verslo mokėjimo kortelių įkainiais galite susipažinti čia.

naudinga žinoti

Naudinga informacija verslo pradžiai

Naudinga žinoti naujam verslui

Įmonių teisinės formos

Iki naujos įmonės kūrimo pradžios jauniems verslininkams neretai kyla klausimas – kokios teisinės formos įmonę steigti, kurio tipo įmonės mokesčiai būtų mažiausi ar kuris tipas pagal veiklos pobūdį tinkamesnis. Pagrindiniai Uždarosios akcinės bendrovės (UAB), Individualios įmonės (IĮ) ir Mažosios bendrijos (MB) steigimo, veiklos ir mokestiniai skirtumai pateikiami čia.

Naudinga žinoti naujam verslui Įmonių steigimo procesas

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus gali veikti įvairūs verslo subjektai, bet dažniausiai pasirenkamos įmonių teisinės formos yra UAB ir IĮ. Trumpą šių įmonių steigimo proceso aprašymą rasite čia

Naudinga žinoti naujam verslui Naudingi įrankiai

Sumanius kurti savo verslą, kyla daug įvairių idėjų, kurias, pirmiausia reikia visapusiškai įvertinti. Jums tą padaryti padės „Verslo modelio apžvalgos“ forma. Nusprendus kreiptis į banką arba siekiant labai išsamiai aprašyti visą būsimą verslą ir jo plėtrą, pravers išsamus „Verslo plano šablonas“.

Išmanusis kortelių skaitytuvas

Interneto bankas verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui