Mokėjimo kortelės

Klientų dėmesiui!

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2015 m. rugsėjo 1 d. metinį verslo mokėjimo kortelių administravimo mokestį keisime mėnesiniu. Visą informaciją rasite skiltyje „Įkainiai“.

Siekdami, kad jūsų įmonės ar organizacijos turima verslo mokėjimo kortelė atitiktų visus jūsų poreikius ir lūkesčius, nuo 2014 m. gegužės 5 d. išduosime naujas verslo mokėjimo korteles. Naujomis kortelių teikiamomis galimybėmis ir sąlygomis galės naudotis tik nuo šios datos išduodamų kortelių turėtojai.

Iki 2014 m. gegužės 5 d. išduotomis kortelėmis jūs galėsite naudotis iki jų galiojimo pabaigos, nurodytos kortelėje.

Palyginkite
Savo turimą kortelę su naujomis    Naujas korteles tarpusavyje

Su „Swedbank“, AB, verslo mokėjimo kortelėmis įmonės išlaidų apskaitą tvarkysite paprastai, greitai ir saugiai. Tai patogi priemonė Jūsų darbuotojams atsiskaityti už prekes ir paslaugas Lietuvoje bei užsienyje, prireikus pasiimti grynųjų pinigų ar įmokėti jų į sąskaitą naudojantis atitinkamais bankomatais.

Paspaudę norimos kortelės pavadinimą, sužinosite, kokia jos nauda ir suteikiamos galimybės:

Debeto kortelės

 • Maestro Business

  Maestro Business

  Tai verslo debeto kortelė, skirta kasdienėms operacijoms atlikti Lietuvoje ir užsienyje naudojantis sąskaitoje esančiomis įmonės lėšomis. Šia kortele įmonės darbuotojai gali apmokėti įmonės reprezentacines, komandiruočių ir kasdienes išlaidas, pasiimti grynųjų pinigų ar jų įmokėti į sąskaitą.
  Plačiau

 • MasterCard Business

  MasterCard Business

  Tai verslo debeto kortelė, tinkama norint Lietuvoje ar užsienyje atlikti kasdienes operacijas sąskaitoje esančiomis įmonės lėšomis ir naudotis kelionių užsienyje draudimu. Ja verslo tikslais keliaujantys įmonės darbuotojai gali atsiskaityti už kelionės bilietus, viešbučio paslaugas, apmokėti kitas kelionės išlaidas.
  PlačiauKredito kortelės

 • Visa Business

  Visa Business

  Tai verslo kredito kortelė, skirta atsiskaityti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, taip pat pirkti internetu, viešbučiui rezervuoti, lėktuvo bilietams užsakyti ir sumokėti už juos, automobiliui išnuomoti. Galima naudotis įmonei individualiai suteiktu kredito limitu arba sąskaitoje esančiomis įmonės lėšomis.
  Plačiau

 • Visa Business Gold

  Visa Business Gold

  Tai prestižinė verslo kredito kortelė, turinti visus šio tipo kortelių privalumus ir suteikianti galimybę naudotis išskirtinėmis kelionių draudimo paslaugomis. Galėsite naudotis „Priority Pass“ kortele ir asmeninio kelionių planuotojo paslaugomis, todėl jūsų kelionės taps ypatingos. Ši kortelė puikiai reprezentuotų įmonės savininką ar vadovą.
  PlačiauKaip įsigyti verslo mokėjimo kortelę?

Telefonu 1633 Galite pasikonsultuoti.

Kreipkitės į
vadybininką
Kreipkitės į jus kuruojantį „Swedbank“ verslo klientų konsultantą.

Interneto banke verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui